There is no light without darkness
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

There is no light without darkness


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
FRPG Top Sites
Welcome
Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 NYL
Itt tartunk most!
2025. December

A dolgok egyre rosszabbra fordultak a varázsvilágban, Harry Potter és társai képtelenek voltak megfékezni az egyre csak szaporodó halálfaló támadásokat.
Számos muglik által lakott falu, kisebb varázsló közösségek, minisztériumi alkalmazottak estek eddig áldozatául a szervezkedő halálfalók orvtámadásainak ám a sötét oldal képviselői egy pillanatra sem tétlenkednek.
Kisebb sereget verbuválva első dolguk volt, hogy betörjenek az Azkabanba, majd miután kiszabadították társaikat, felperzselték az egykor méltán rettegett intézményt.
Rettegés uralkodott el a varázslók körében, a szülők minden alkalommal félve küldik el gyermekeiket a Roxfortba.
Á s ha már itt tartunk… a Roxfort… bizony itt sem a régi már az élet, beszivárgott halálfalók, eltűnések, titokzatos halálesetek nehezítik meg a tanulók mindennapjait nem is beszélve a találgatásokról, hogy vajon mi állhat ezek hátterében.
Félő, hogy a béke és a nyugalom hosszú időre ábrándkép marad csupán… vagy mégsem?
2025 lehet az az év, amikor minden egy szempillantás alatt megváltozik ám kérdés, hogy ezúttal a jó vagy a gonosz kerekedik felül?
Légy részese egy izgalmas kalandnak, tarts a tenni vágyó fiatalokkal, akik igyekeznek meggátolni a terror eluralkodását, a roxforti diákokkal, akik az iskolapadban ülve igyekeznek átvészelni ezt az időszakot, vagy éppen a bosszúvágyó halálfalókkal, akiknek ezúttal talán sikerül győzelmet aratnia.
Minden csak rajtad áll!

Christmas in Hogwarts

by Ted Remus Lupin
Updates
Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 NYL2Az oldal alapítása.: 2012. Szept. 9

Arányok a fórumon.:

Lányok.: 30
Fiúk.: 32

Adult.: 18
Death eater.: 6
Muggle.: 1
Gryffindor.: 3
Hufflepuff.: 4
Ministry.: 4
Oot phoenix.: 9
Professor.: 3
Ravenclaw.: 5
Slytherin.: 9
Legutóbbi témák
» REIGN FRPG
Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Szept. 27, 2014 9:23 am by Vendég

» Salem-i Mágiaakadémia
Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 22, 2014 10:49 pm by Vendég

» Jurassic park
Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 13, 2014 10:33 am by Vendég

» Clark Atlanta University
Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 4:46 am by Vendég

» Abbey Mount
Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 14, 2014 11:53 pm by Vendég

» Trouble Life
Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Icon_minitimeVas. Feb. 09, 2014 10:11 am by Vendég

» Matt & Lily - Meglepő találkozások
Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 1:22 am by Lily Luna Potter

» Constantine - veszélyes vizeken
Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 07, 2014 2:45 am by Vendég

» Arrow frpg
Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 26, 2013 11:47 pm by Vendég

Chat box
Awards
Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 NYL5 Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 005
550
Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 007
422
Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 006
488
Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 008
550
STAFF
Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 NYL3 Ted Remus Lupin
&
Marconi Flint
Top posters
Sorting hat
Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Poll_leftÉljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Poll_centerÉljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Poll_right 
Lily Luna Potter
Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Poll_leftÉljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Poll_centerÉljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Poll_right 
Peter Griffiths
Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Poll_leftÉljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Poll_centerÉljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Poll_right 
Amanita Mulchany
Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Poll_leftÉljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Poll_centerÉljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Poll_right 
Sebastien A. Lascar
Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Poll_leftÉljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Poll_centerÉljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Poll_right 
Paige Cook
Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Poll_leftÉljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Poll_centerÉljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Poll_right 
Tyrius Aepius Reximo
Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Poll_leftÉljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Poll_centerÉljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Poll_right 
Rose Weasley
Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Poll_leftÉljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Poll_centerÉljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Poll_right 
Isabelle Nia Lascar
Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Poll_leftÉljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Poll_centerÉljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Poll_right 
Austin Knowles
Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Poll_leftÉljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Poll_centerÉljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Poll_right 
Affiliates
free forum

Credits
Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 NYL6

Az oldal alapötletét J.K Rowlingnak köszönhetjük aki egy csodálatos varázsvilágot álmodott meg a számunkra.
Az oldal képeit köszönjük a Caution 2.0 - nak,
a tumblrnak valamint az Obsessionnak.
Nem kis kutatás, szerkesztés eredményei így kérünk NE lopj! Köszönjük!
Az oldalunkon szereplő kódokért hatalmas köszönet Clemence Lacroixnak és Brittany Greynek

 

 Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Tyrius Aepius Reximo
professor
professor
Tyrius Aepius Reximo


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Roxfort

Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri   Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 18, 2013 10:36 am

„Hát hogy ne láttam volna…” kezdtem volna neki, azonban a lány ez hosszú sóhajtással megállított, mielőtt kimondhattam volna. Fejemet némán biccentettem csupán, már nem akartam megzavarni a koncentrálásban. Szemét lehunyva, erősen koncentrálva szegezte a vékony varázspálcát a tehetetlenül lógó bábura. Másodpercek hosszú lefolyása után kinyitotta gyönyörű barna szemeit, s első ránézésre úgy tűnt, éppen erre az eredményre számított. Engem sem lepett meg különösebben, pályafutásom alatt egyetlen diákkal sem találkoztam, aki elsőre tökéletesen elsajátított volna egy ilyen szintű varázslatot. Aztán előkertült a „másik” Dera. Feltűnt valami zavarodottság, és keserűség repedt tükre az íriszeiben, olyan esetlennek tűnt most, így, kívülről figyelve. Végül a bábu megbillent. Megmozdult, megborítva a terem nyugalmát, a lány pálcájának fel-felsikoltó csattanása éles, mérgezett tőrként hasított a szent csendességbe. Éreztem, amint a sötétség eggyé válik a fénnyel, és magába szív a homály hűvös sodrása. Pupilláim tágan meredtek a földre zuhanó Derára.
„Aspectu illo glorior
Dum capit nox diem.”

Megszűnt a minket körülvevő világ, nem hallottam a csendességet, a zajok lassítottak, tompák voltak, akárcsak minden más. Talán a fejemben szólalt meg, alig hallhatóan az In Noctem kórusmű… A lány felé futottam, lépteim alig szűntek, nehezek voltak, és lassúak. Hajam meg, meglibbent, aranyló zuhatagként borulva megfeszülő vállaim erőtlen peremére. Kezemet előre nyújtva éreztem csupán a hideget, a félelmet, és azt az örömtelenséget, melyet a Dementorok árasztanak.
„Miért? Miért kínzol? Hát nem szenvedtem még eleget? Miért akarod elvenni tőlem???” sikoltották a szavak, ezernyi apró tűként arcomba fúródva, eltorzult grimasszal kaptam el Dera vállát, gyöngéden magamhoz húztam, akárcsak akkor, mikor odakinn, a Szellemszállás előtt a térdeire rogyott.
„Segíts… segíts…” kántálta, s az eszembe ötlő képek groteszk kavalkádja elborzasztott. Ismét lejátszódott a gyengélkedőn töltött éjszakám, a könyvtár nyugalmát felborzoló, sőt mi annál több, felégető perpatvarunk. És most karjaim közé zártam a lányt, akár egy apa a féltett lányát. Nem kérdeztem a képességéről, amiről beszélt, de bizonyosságot nyert hát, hogy ez a köd födte adottság, látomások formájában fertőzte Dendera elméjét.
- Sss! – csitítottam a lányt, és lehunytam a szemeimet.
- Segítek. Bármiben segítek. Itt vagyok neked, akármi történjék. – súgtam, akár egy szerető gondviselő. Sosem volt részem ilyesmiben, és Derának sem. Ebben is hasonlítottunk egymásra. Mindkét apa a munkáját jóval a családja elé sorolta, és láthatjuk mi lett a vége… Egy megkeseredett, megcsonkított agglegény, és egy kamaszkora viharaival küzdő lány, aki senkiben nem bízhat, és senkihez nem fordulhat… Eddig a percig.
Aztán fölálltam, karjaimban a lánnyal, engedtem az ölelésből, és egy tiszta fehér ruhazsebkendőt nyújtottam át neki. A teremben világító gyertyák haldokló, meghitt fénye megtört aggódó tekintetem sarlóján, ráncaim kisimultak, és keserűen, de mégis nyugodtan néztem Dera szemeibe. Azok a szemek… Tükrei a világnak.
Vissza az elejére Go down
Dendera Massri
ravenclaw
ravenclaw
Dendera Massri


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2013. Aug. 01.

Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri   Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 3:17 am




Kétségbeesésem könnycseppjei patakokban áztatták az arcomat, ahogy újra és újra lepergett lelki szemeim előtt az imént látott néhány képsor. Apám halott… én ítéltem halálra, ahogyan oly sok embert már ez alatt a néhány év alatt, mióta kínzó átokként kísért látomásaim sora. Tagadásban éltem, hinni akartam, hogy ez az egész pusztán csak zavaros elmém egy - egy groteszk agyszüleménye, ám hiába minden próbálkozásom, a sors újra és újra rávilágított arra, hogy a megírtak elől nincs menekvés. Látom a jövőt, látom mások eljövendő halálát, a szenvedést, melyen nem sokkal később a családtagjaik, a szeretteik mennek át, mégsem tehetek semmit. S hogy miért nem? Gyávaságból. Megelőzhettem volna, istenem de még hányszor a katasztrófát, ám a szívemben élő mélységes félelem nem engedte, hogy segélykiáltást intézzek bárkihez, aki csak a közelemben van, nem engedte, hogy szólásra nyissam a szám, helyette hallgatásba burkolózva vártam az elkerülhetetlent. Újabb és újabb ismerősöm szenvedett, kik folyton folyvást az én vállaimon sírták ki magukat, miközben szívemet, lelkemet kínzó bűntudat mardosta újra és újra. Én öltem meg őket… én és a hallgatásom. A rettegés, hogy ha egy nap fény derül a titkomra, furcsának, veszélyesnek, vagy épp csalónak bélyegez meg a társadalom, hogy a családom, a barátaim végképp elfordulnak majd tőlem, s engem hibáztatnak minden fájdalmukért, melyet a múltban elszenvedtek. És ha igazán őszinte akarok lenni… bevallom, hogy igazuk is lenne. Így, vagy úgy, de a hallgatásommal pecsételtem meg több tucat ember sorsát, kiknek vére az én lelkemen szárad, míg csak világ a világ… és még azon is túl.

~ Mindenkinek azt, ami jár… ~
Akár egy rongybaba úgy hagytam, hogy Reximo professzor átöleljen, majd felsegítsen a földről, a porból ahová való vagyok. Keserűségtől fénylő íriszekkel vettem át tőle a zsebkendőt, miközben szépen lassan tudatára ébredtem annak, hogy bizony akarva - akaratlanul is de lebuktattam magam. Alighanem a professzor, ha nem is biztosan, de sejti már mi lehet a féltve őrzött titkom, így pedig felesleges is volna tovább hallgatnom… Egyszer minden kiderül, esetemben épp most.
- Újabb emberélet szárad majd a lelkemen professzor… újabb emberé, akit nem menthetek meg. - töröltem le a könnyeimet az arcomról, majd ismét felültem a párbajasztalra, és vettem egy mély lélegzetet. Fájdalmas gyónás lesz, hallgass hát figyelmesen atyám.
- Nem tudnám megmondani pontosan, mikor kezdődtek a látomásaim… arra emlékszem csupán, hogy egy - egy apró kép jelent csak meg először, ismeretlen emberekről, ismeretlen helyekről. Azt hittem csak a fantáziám játszadozik velem, ám nem sokkal később már konkrét jelenetek játszódtak le előttem. Minden egyes epizódban jelen voltam, hol valós szereplőként, hol egyszerű megfigyelőként, akit a kutya sem vett észre… - tördeltem az ujjaimat, tompa lélektükrökkel bámulva magam elé a padlóra.
- Ahogy a látomások szaporodtak, úgy lettem egyre hallgatagabb, titokzatosabb, hiszen rettegtem attól mi minden várna rám ha egy nap a szüleimhez, valamelyik tanáromhoz, vagy épp barátomhoz fordulnék. Trelawney óta két féle jövő várhat egy - egy látóra… vagy furának, vagy csalónak bélyegzik. Nem hiányzott ez nekem. Én csak nyugalmat akartam, a terveimre koncentrálni, elvégezni az iskolát, és úgy tenni mintha minden a világon a legeslegnagyobb rendben volna. Önző voltam… és nagy árat fizettem érte. - hallgattam el néhány másodpercre, hogy valamelyest össze tudjam szedni magam.

- A könyvtárban… egy héttel ezelőtt szóba került, hogy akár csak maga… én sem tudok aludni. Akkor főleg arra fogtam, hogy a sötét átkok kínozzák a lelkiismeretemet, ám nem egészen ez a helyzet. Minden áldott éjjel rémálmok gyötörnek, hol magammal, hol a látomásaimmal kapcsolatban. Halálba küldött lelkek tucatjai olvassák a fejemre újra és újra, hogy ha nem lettem volna gyáva, megmenthettem volna őket. Én vagyok a felelős… Meg tudja ezt érteni? Előre láttam mi fog történni, mégsem szóltam. Megbocsáthatatlan bűn. A maga fejéhez vágtam, hogy érzéketlen, meg, hogy ha érdekelte volna mi helyzet, nem mond Esthernek olyat az apjáról, de én még ennél is szörnyűbb dolgot cselekedtem. - ráztam meg a fejemet.
- Tudtam, hogy megfog halni az apja tanár úr… napokkal előre tudtam… mégsem figyelmeztettem. - ekkor a szavam elakadt, képtelen voltam tovább folytatni, viszont a lelkiismeretem vadul kínzott már, nem engedte, hogy ennyiben hagyjam a dolgokat.
- Én… képtelen vagyok tovább…
~ Mert már megint csak magadra gondolsz! ~

- Én… megmutatom. - suttogtam végül, majd elővéve a pálcámat halkan mormoltam a varázsigét.
- Invito merengő. - ezzel néma csendbe burkolóztam egészen addig a percig, míg a kis kőedény meg nem jelent mellettem. Képtelen vagyok tovább bővíteni a bűnlajstromomat, ám most már tudom, nincs visszaút. Szépen lassan megtöltöttem a kőedényt a látomásaim emlékével, majd magam mellé helyeztem, hogy Reximo ha akarja, meg tudja nézni őket.
- Egyszerűbb… mint elmondani. - sóhajtottam. A kicsiny edényke magában hordozta az Estherrel kapcsolatos látomásomat, ahogy én vigasztaltam a lánymosódban… majd ahogy magamhoz térve elvetettem annak gondolatát, hogy figyelmeztessem a lányt. Benne volt továbbá Norgrove, és Bouchard professzor távozása az iskolából, Madam Pomfrey ahogy legurul a lépcsőn, és eltöri a lábát, Reximo ahogy fellök egy ismeretlen szőke nőt, s amaz látomásom is melyben a kaszaboló átokkal küldtem a halálba Reximot. Minden.
- Az utolsó… a legfrissebb. - suttogtam arra a jelenetre értve mely nem sokkal ezelőtt játszódott le előttem édesapámmal kapcsolatban.
- Gyilkos vagyok… nem jobb a halálfalóknál… a mocskos férgeknél. - suttogtam magam elé. Gyilkos, aki hamarosan elveszíti az édesapját, a professzorát… egyetlen bizalmas jó barátját.
~ Mindenkinek azt, ami jár… ~


Outfit: Derácska most! - Notes: Embarassed



Vissza az elejére Go down
 
Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Zsák a foltját... - Tyrius Reximo & Dendera Massri
» Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri
» Tűz és Víz - Shannon & Tyrius
» Éjszakai csellengés - Reximo professzor & Gabriel
» Reximo professzor által ismert varázslatok (minta)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
There is no light without darkness :: The magical side of London :: Roxfort Boszorkány - és Varázslóképző Szakiskola :: Sötét Varázslatok Kivédése tanterem-
Ugrás: