There is no light without darkness
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

There is no light without darkness


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
FRPG Top Sites
Welcome
Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri NYL
Itt tartunk most!
2025. December

A dolgok egyre rosszabbra fordultak a varázsvilágban, Harry Potter és társai képtelenek voltak megfékezni az egyre csak szaporodó halálfaló támadásokat.
Számos muglik által lakott falu, kisebb varázsló közösségek, minisztériumi alkalmazottak estek eddig áldozatául a szervezkedő halálfalók orvtámadásainak ám a sötét oldal képviselői egy pillanatra sem tétlenkednek.
Kisebb sereget verbuválva első dolguk volt, hogy betörjenek az Azkabanba, majd miután kiszabadították társaikat, felperzselték az egykor méltán rettegett intézményt.
Rettegés uralkodott el a varázslók körében, a szülők minden alkalommal félve küldik el gyermekeiket a Roxfortba.
Á s ha már itt tartunk… a Roxfort… bizony itt sem a régi már az élet, beszivárgott halálfalók, eltűnések, titokzatos halálesetek nehezítik meg a tanulók mindennapjait nem is beszélve a találgatásokról, hogy vajon mi állhat ezek hátterében.
Félő, hogy a béke és a nyugalom hosszú időre ábrándkép marad csupán… vagy mégsem?
2025 lehet az az év, amikor minden egy szempillantás alatt megváltozik ám kérdés, hogy ezúttal a jó vagy a gonosz kerekedik felül?
Légy részese egy izgalmas kalandnak, tarts a tenni vágyó fiatalokkal, akik igyekeznek meggátolni a terror eluralkodását, a roxforti diákokkal, akik az iskolapadban ülve igyekeznek átvészelni ezt az időszakot, vagy éppen a bosszúvágyó halálfalókkal, akiknek ezúttal talán sikerül győzelmet aratnia.
Minden csak rajtad áll!

Christmas in Hogwarts

by Ted Remus Lupin
Updates
Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri NYL2Az oldal alapítása.: 2012. Szept. 9

Arányok a fórumon.:

Lányok.: 30
Fiúk.: 32

Adult.: 18
Death eater.: 6
Muggle.: 1
Gryffindor.: 3
Hufflepuff.: 4
Ministry.: 4
Oot phoenix.: 9
Professor.: 3
Ravenclaw.: 5
Slytherin.: 9
Legutóbbi témák
» REIGN FRPG
Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Icon_minitimeSzomb. Szept. 27, 2014 9:23 am by Vendég

» Salem-i Mágiaakadémia
Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Icon_minitimeSzomb. Márc. 22, 2014 10:49 pm by Vendég

» Jurassic park
Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Icon_minitimeCsüt. Márc. 13, 2014 10:33 am by Vendég

» Clark Atlanta University
Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 4:46 am by Vendég

» Abbey Mount
Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Icon_minitimePént. Feb. 14, 2014 11:53 pm by Vendég

» Trouble Life
Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Icon_minitimeVas. Feb. 09, 2014 10:11 am by Vendég

» Matt & Lily - Meglepő találkozások
Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 1:22 am by Lily Luna Potter

» Constantine - veszélyes vizeken
Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Icon_minitimeKedd Jan. 07, 2014 2:45 am by Vendég

» Arrow frpg
Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Icon_minitimeCsüt. Dec. 26, 2013 11:47 pm by Vendég

Chat box
Awards
Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri NYL5 Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri 005
550
Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri 007
422
Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri 006
488
Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri 008
550
STAFF
Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri NYL3 Ted Remus Lupin
&
Marconi Flint
Top posters
Sorting hat
Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Poll_leftMit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Poll_centerMit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Poll_right 
Lily Luna Potter
Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Poll_leftMit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Poll_centerMit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Poll_right 
Peter Griffiths
Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Poll_leftMit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Poll_centerMit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Poll_right 
Amanita Mulchany
Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Poll_leftMit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Poll_centerMit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Poll_right 
Sebastien A. Lascar
Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Poll_leftMit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Poll_centerMit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Poll_right 
Paige Cook
Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Poll_leftMit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Poll_centerMit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Poll_right 
Tyrius Aepius Reximo
Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Poll_leftMit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Poll_centerMit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Poll_right 
Rose Weasley
Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Poll_leftMit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Poll_centerMit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Poll_right 
Isabelle Nia Lascar
Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Poll_leftMit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Poll_centerMit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Poll_right 
Austin Knowles
Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Poll_leftMit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Poll_centerMit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Poll_right 
Affiliates
free forum

Credits
Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri NYL6

Az oldal alapötletét J.K Rowlingnak köszönhetjük aki egy csodálatos varázsvilágot álmodott meg a számunkra.
Az oldal képeit köszönjük a Caution 2.0 - nak,
a tumblrnak valamint az Obsessionnak.
Nem kis kutatás, szerkesztés eredményei így kérünk NE lopj! Köszönjük!
Az oldalunkon szereplő kódokért hatalmas köszönet Clemence Lacroixnak és Brittany Greynek

 

 Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Dendera Massri
ravenclaw
ravenclaw
Dendera Massri


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2013. Aug. 01.

Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Empty
TémanyitásTárgy: Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri   Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 10:20 am




Négy napja már…
Négy napja már, hogy minden éjjel lidérces képek gyötörnek, négy napja már, hogy az általam megkínzott „illúzió” helyett mindig más - más arc jelenik meg álmaimban. Hol édesapámat látom a földön vonaglani, hol édesanyám testét borítják mély, vérző sebhelyek. Akadt példa arra is, hogy Reximot, Isabellet vagy épp egy elsőst láttam, az álom vége pedig minduntalan ugyan az… minden egyes alkalommal. Sikoly, rémisztő, velőtrázó sikoly, én pedig a test felett állok kivont pálcával, arcomon, ruhámon vérnyomok, akár csak később a kezeimen. A tekintetem jég hideg, a mosolyom kegyetlen majd egyszer csak elsötétül a kép és egy üres szobában találom magam, melyet fehér, vastag mégis puha falak vesznek körül amerre csak a szem ellát. Megmozdulnék, de nem megy, valami szorosan fonódik körém, el nem enged, csak tart, szorít. A pálcám sehol, hang nem jön ki a torkomon, pedig sikoltani akarok, ordítani, hogy valaki mentsen meg, segítsen rajtam. „Gúnyos én” kárörvendő nevetése tölti be a teret miközben egyszer csak egy tükör, jelenik meg előttem melyben végre, viszont látom önmagam. Felsikoltok, s a kristálytükör meghasad. A látvány elborzaszt. A földön ülök egy szakadt, rongyos hálóingben, barna hajam kócosan, csapzottan hullik az arcomba, mely hulla sápadt, akár egy szellemé. Szemeim beesettek, fekete karikák veszik körül, ami pedig oly szorosan, oly erősen fonódik körém nem más, mint egy kényszerzubbony.
Hangos sikoly hasít a levegőbe, a testem össze - vissza vonaglik az ágyban, egészen addig, míg fel nem riadok. Aztán persze jön a magyarázkodás a szobatársaknak, akiket felvertem az éjszaka közepén arról, hogy csak a kialakult helyzet van rám rossz hatással, hogy a családomat féltem a halálfalóktól, blablabla… Holott ha tudnák azt, amit én…
~ Sötét a lelked, akár az éj! ~

A kialvatlanság sajnos a mindennapi teljesítményemre is kihatással volt, a jegyeim romlottak, sokkal szétszórtabbá, pontatlanabbá váltam, mint amilyen általában lenni szoktam. Négy nap leforgása alatt a régi Dendera Jamila Massri hat éves munkáját húztam le a lefolyón, a bűnlajstromom pedig gazdagabb lett két tíz perces késéssel, egy V - s számmisztika és egy E - s gyógynövénytan házi dolgozattal. A barátaim, a tanáraim értetlenül álltak a történtek előtt akár csak a szüleim, akiktől ez idő alatt mindössze két levelet kaptam. Két rivallót… Jó mi? És a vicces az egészben az, hogy még csak egy szavam sem lehet, mert legalább jelentkeztek. Igaz ugyan csak a letolást kaptam, a „csalódtam benned” meg a „tőled ennél többet vártam” szövegeket, de legalább halvány jelét adták annak, hogy hallottak a problémákról.
~ Úgyis az egész csak a látszatról szól… ~

Szégyent hoztam a szüleimre, a házamra, de leginkább önmagamra. Hagytam, hogy az érzelmeim eluralkodjanak felettem, és teljesen felborítsák az eddigi, amúgy sem normálisnak nevezhető életemet. Nem volt még elég az a rengeteg álom, amikkel Merlin sújtott éjszakánként, a szörnyűbbnél - szörnyűbb látomások a jövőről, én tovább feszítettem a húrokat, tovább kerestem a bajt. A kaszaboló átok, majd a különórák Reximo proffal… feltették az I - re a pontot. Bizonyítani akartam mekkora kislány vagyok, ám az eredmény lássuk be siralmas lett. Két nap alatt, míg a professzor megismert egyszer a gyengélkedőre kellett rohannia velem, hogy az életemet mentse, egyszer vérig sértettem, látta a bénázásaimat, majd a kínzást… az ”áldozatom halálát” s végül, ahogy bolondot csinálva magamból hazaszaladok a kastély biztonságot jelentő falai közé. Ch… és még én akartam átoktörőnek menni, én a kemény, erős idegzetű, céltudatos lány, aki összeomlik a legapróbb súlyok alatt is, amiket az élet rámér. Ugyan már, ez még viccnek is rossz. Grindelwald professzornak volt igaza, meg kellene maradnom valami ”egyszerűbbnél”, mondjuk a gyógyításnál, hogy valami hasznom is legyen ebben az életben.

És tessék már megint elkalandoztam, holott jó okkal ülök itt már órák óta…
~ Persze, hogy okkal, nehogy észrevegyék, hogy már másodjára lógsz SVK óráról ~
… készülnöm kell a… a…
- Te jó Merlin mi a francra is készülök? - nyögtem fel fáradtan majd a könyv borítójára meredtem mely előttem pihent az asztalon.
- Legendás állatok és megfigyelésük… akkor tehát LLG - re. És miről is… kellene írnom? - tűnődtem el hangosan belepillantva a jegyzetembe.
- Lethifoldok… oké. - egy pálcaintéssel újratöltöttem a kávésbögrémet majd tekintetemet ismét a könyv soraira szegeztem.
A lethifold - szerencsére - ritka bestia, s csak a trópusokon fordul elő. Fekete köpenyhez hasonlít, vastagsága kb. l cm (az áldozat bekebelezése és megemésztése után egy ideig valamivel vastagabb). Éjjelenként a földön siklik. A lethifoldról szóló legelső beszámoló szerzője Flavius Belby mágus, aki 1782-ben pápua új-guineai nyaralása során túlélt egy lethifoldtámadást…
- Ó te szent ég ez rohadt hosszú… - nyöszörögtem, ahogy a folytatásra pislogtam mikor a könyvtáros nő, Madam Cvikker rosszallóan rám pisszegett.
- Elnézést Madam Cvikker. - motyogtam bűnbánóan majd kortyoltam egy keveset a kávémból és tovább haladtam a könyvben.
„Hajnali egy óra tájt, midőn végre elnyomott volna az álom, egyszerre halk suhogás ütötte meg fülem. A’ hiszemben, hogy a künt magasló fa lombjának zaját hallám, megfordultam ágyamban, hátamat mutatván az ablaknak, s akkor pillantásom egy forma és alak nélkül való, éjfekete árnyra ese, mely hálószobám ajtaja alatt siklott befelé. Mozdulatlanul feküdtem, találgatván, vajh mi vethet ily árnyékot egy szobában, melyet csupán a hold világa ér. Mivel nem mozdulék, a lethifold bizonnyal azt hitte: kiszemelt áldozata aluszik.
Módfelett elborzadék viszont, midőn látnom kellett, hogy az árnyék mászni kezd felfelé ágyamon. Hamarost könnyű terhét is érzem testemen. Mint holmi lebegő szélű, hullámzó fekete köpeny, úgy kúsza a bestia arcom iránt. Már államon erezem nyirkos érintését, midőn rémülten felültem az ágyban.
Az álnok szörnyeteg iparkoda megfojtani engem oly módon, hogy rátapadt arcomra, betakarván szájam, nemkülönben orrlikam. Hanem én hadakoztam ellene, bőrömön tapasztalva elborító hűvösségét…”

- Ó öregem… - hajtottam a tenyerembe az arcomat. Gyerünk… össze kell kapnom magam. Most érhetett véget az SVK óra, ha már arról lógtam…
~ Megint ~
… legalább a feladatomat illene befejezni. Így is sok a vacak jegy, nem kaphatok még egyet. Vettem egy mély lélegzetet majd újra a papírra szegeztem a tekintetem miközben kortyoltam újra a kávémból. Istenverte vacak lötty pláne édesítővel hisz cukorbetegként maradnom kell ennél, de legalább ébren tart… többnyire.


Outfit: Dera épp ebben "alszik". - Notes: EmbarassedEmbarassed



Vissza az elejére Go down
Tyrius Aepius Reximo
professor
professor
Tyrius Aepius Reximo


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Roxfort

Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri   Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 11:29 am

Szótlanul, egyetlen hangosabb sóhaj nélkül ültem a tanári asztalnál, miközben a hetedikesek halkan zümmögő beszélgetés közepette elhagyták a termet. Vékony félholdalakú olvasószemüvegemet feljebb toltam az orromon, miközben átnyálaztam az elmúlt egynéhány óra feljegyzéseit. A sárgás pergamenlap tompa zörgése belenyalt a morajlástól hullámzó levegőbe. Az utolsó pár diák is elhagyta a termet. Elgondolkodva, a semmibe bámulva motoszkált a fejemben Dendera Massri. Négy napja nem láttam, se a folyosón, se a nagyteremben, és ami még inkább elborzasztott, hogy a tanórámat sem látogatta. Ha valami, ez aztán végképp nem rá vallott. Ugyan kaptam némi negatív visszajelzést a lány tanulmányát illetően, de valahogy nem tulajdonítottam neki túlságosan nagy figyelmet. Látszólag igencsak megviselte az a két nap gyakorlás, és úgy gondoltam, jegyeinek romlása is ennek az állapotnak tudható be. Tekintetem a pergamenterem irányába tévedt, s megakadt a résnyire kinyitott ajtó szegletében. Hangos sóhajom most már visszhangjába ütközött a kiürült terem szürke kőfalai közt. Lassú, hangosan zengő léptekkel léptem le a katedráról, és megtorpantam a terem ajtaja előtt. Súlyos, vészjósló nyikorgással sikított fel, a jókora tölgyfából esztergált kapu, és megcsapott a régi pergamenek csábítóan hívogató illata. Belépve a szobába, a könyvek jellegzetes illatát beszippantva gondolkodtam csak el, hogy milyen régen is látogattam meg a könyvtárat… Miután megbizonyosodtam róla, hogy az ajtó –szoksához híven- csupán a szélnek köszönhetően nyílott ki, és egyetlen vicces kedvű diák sem rejtőzik a vaskos polcok rengetegében, hátat fordítva a terem ajtajával szemben lévő, hosszú, kéküveges ablaknak, bezártam magam mögött a kaput, és kiviharzottam a helyiségből. Sétapálcám ütemesen gyorsuló kopogása verte fel a folyosó már-már monotonná váló dünnyögését, melyet az órára várakozó diákok halk beszélgetésének káosza idézett elő. Szőke hajam meg-meglibbent sietős lépteim hatására, acélos, eltökélt tekintettel magam elé bámulva törtem utat a folyosón. Elhaladtam a mézkőből faragott kapuk tartópillérjei alatt, melyek réseiből angyali fénysugárként csapott a földbe a nap zsengén libbenő fátyla. A rózsaüvegekből be, bekacsintó éles, sárgaszínű világ pedig azt sugallta, odakinn lehullottak a levelek már, és beköszöntött az ősz. Ugyan ilyenkor, még a nap is erősen süt, de az október felé egyre közelebb kászálódva több az eső, több a köd, s a haldokló nyár végleg lehullajtja virágillatú páncélját, s az ősz hideg kardjába dől, végső megadásának jeléül. A végtelenségbe zengő, éles koppintások kimagaslottak a fiatalok keltette zsibongás monotonon hánykolódó tengeréből, s jelezték a könyvtár könyveit, és pergamenjeit őrző páncéloknak, és a hatalmas, kétszárnyú kapunak, hogy jövök. Megálltam az ajtó előtt, tekintetemet a maroknyi aranykilincsen pihentettem, majd megragadván azt, a bordó szőnyegekkel leterített, hatalmas terembe léptem. Lenyűgözött a látvány, mint mindig, ha erre jártam. A monumentális szekrények a hatalmas, végeláthatatlan plafonig nyúltak, ahonnét arany, és ezüstdíszekkel kicicomázott, kristálycsillárok lógtak alá. A bordó szőnyeg, amely az ősi, évezredes, rideg köveket fedte, egyenesen a szoba végégig vezetett, és ösvényeket kialakítva cikázott a polcok között, egyféle ösvényt kialakítva. Jobb oldalon, alacsonyabb polcok álltak, U alakba rendezve, s a polcok által alkotott félkörben, faasztal védelmében ücsörgött a könyvtáros hölgy. Mögötte, az U alak széleinél felfelé, középre kanyarodó márványlépcsők vezettek a galériába, ahol az olvasóasztal, és számos nem kölcsönözhető lexikon porosodott.
- Jó napot, Madam Cvikker. – morogtam, amolyan félvállról, ahogyan köszönni szoktam. Ilyenkor nem nézek az emberre, csak a szemem sarkából, miközben tekintetemet úti célom irányába szegeztem, ami nem más volt, mint az alvó Hollóhátas növendék, Ms. Massri. Első felindulásomból, dühtől eltorzult képpel közelítettem a lány felé, s mire mellé értem, ismételten elárasztott az a nyugalom, amit legutóbb négy napja éreztem, mikor a ködös mezőn álltunk. Dera mély álomba burkolózva, homlokkal a könyvbe fejelve aludt, s egyetlen zsigere sem moccant. Két kezemmel közrefogtam a hosszában elnyúló, sötétbarna asztalt, és előre dőlve ébresztgetni kezdtem az elszenderültet.
- Ha így próbálja, nem fog a fejébe mászni… - súgtam, pajkos mosoly kíséretében, és bal kezemet a lány vállára helyeztem, majd enyhén megráztam.
- Én is próbáltam így, amikor annyi idős voltam, mint maga! – tettem hozzá, kicsit hangosabban, de még mindig suttogva. Erősebben megmarkolva Dera vállát, határozottabban, felráztam álmából.
- Sajnos nincs olyan varázslat, amivel a betűket tudássá lehetne alakítani. Ennek egyetlen természetes módja van, ez pedig az olvasás. Ha jól tudom, ez ilyen könyvből nem kivitelezhető csukott szemmel. – toldottam meg, egy kis játékossággal, és helyet foglaltam a lánnyal szemben.
- Négy napja nem tudtam magáról semmit, Ms. Massri, pedig a házvezetője vagyok. Tiszteletben tartottam azt, hogy pihenni akar, és ezért nem is teszem szóvá, hogy a tanulmányi eredményei milyen következményekkel járhatnak, amennyiben nem javulnak. Most azonban nagyon nagy bajban kéne, hogy legyen, és az, hogy én felelek a mulasztott óráiért, illetve a ház jó hírének csökkenéséért, nem tölt el feneketlen vidámsággal. Én látok magában valamit, amit sok helyen tehetségnek hívnak. Én lehetőségnek nevezem. Magában az, hogy tehetséges nem elég, és ezt maga is tudja. Ha átoktörő akar lenni, az az egyetlen módja, ha ráhasal a tanulásra, és hagyja, hogy segítsek. Viszont ahhoz, hogy segíthessek magának, a bizalmára van szükségem. És magának is szüksége van az enyémre… - mondtam, miközben a lány szemébe meredtem, ezzel is azt sugallva, szavaim súlyosak, és egyenlő félként, nem pedig tanár-diák kapcsolatban kezelem őt. Tekintetem rezdületlenül meredt a fekete íriszekbe, elveszve azok sötét, átlátatlan barlangjaiban, melynek mélyén mégis vakítóan tiszta, sérülékeny lélek lakozik…
Vissza az elejére Go down
Dendera Massri
ravenclaw
ravenclaw
Dendera Massri


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2013. Aug. 01.

Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri   Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 12:43 pm




„…Segedelmet híni nem bírtam, megmarkolám hát jó varázsos pálcám. Arcomon a bestiával, életető ájer híján mind inkább elkábulék, de figyelmem erőnek erejével a bódító átokra irányozám, annak utána penig - mivel az átok nem gyűrte le a szörnyet, habár likat égetett az ajtóba - a hátráltató rontásra, amely sajna épp oly kevés eredményt hozott. Kótyagosan vergődve tovább kapálódzék, s oldalt fordulván lezuhantam az ágyról. A lethifold immár körbe csavarodott testemen.
Tudván, hogy hamarost eszméletem veszítem az ájer hiányától, megmaradt erőmet öszvegyűjtvén pálcámat a bestia halált hozó redőire szegeztem…”
- és egyszer csak kopp. A világ pillanatok alatt elsötétült előttem, ahogy az álom szépen lassan rám támadott rejtekéből, hogy aztán erős karjaival rántson alá a mélybe. Hiába minden kávé, könyv vagy tanulás az ember egy valamivel szemben sosem győzhet, ez pedig nem más, mint a kimerültség. Négy nap leforgása alatt mindössze csekélyke 7 órát sikerült aludnom ez pedig vajmi kevés a régebben megszokott 6 - 7 óra alváshoz képest. A szervezetem tiltakozott, a szívem vadul vert, az elmém forrongott ám a lelkiismeretem egy cseppet sem hallgatott.
~ Nem érdemled a nyugodt alvást, és ezt te is jól tudod. ~
Most azonban hiába minden. A fejem a könyv lapjaira bukott, a pennám kiesett az ujjaim közül majd gördült - gördült párat, hogy azután a padlóra hullva leljen némi nyugalomra.

A Szellemszállás előtt állva hideg fuvallat söpört ki néhány kósza tincset a szemeimből miközben átlépve a mérhetetlen ködfelhőn egyszer csak ismerős alakot pillantottam meg néhány méternyire tőlem. A saját alakom ált ott, karba font kézzel, kegyetlen mosollyal az arcán melyet csakis nekem szánt. Arca kemény volt, rideg, haja elegáns hullámokban omlott a vállaira, fekete ruháján pedig, mely a legdrágább francia csipkéből készült egyetlen ránc nem sok annyi sem éktelenkedett. Tökéletes volt, már - már magasztos, tartása, mozdulatai egy hercegnőjével vetekedtek.
- Most is hibázni fogsz? Most sem sikerül majd az átkod? - kérdezte fagyosan miközben önkéntelenül is reá szegeztem a pálcámat.
- Mond csak, mikor adod már fel végre? Mikor ismered el mekkora csődtömeg vagy? Egy lúzer, egy nímand, aki meg sem érdemli a Massri nevet, mivel eddig csak szégyent hozott rá.
- Hallgass el!
- Anyád gyógyító, aki nap, mint nap életeket ment a Szent Mungóban, apád pedig nagykövet, aki a békét igyekszik elhozni a népek közé a varázsvilágba. Mindkettő fontos tagja a társadalomnak, megbecsülésnek, tiszteletnek örvend, amerre csak téved. És persze itt vagy te is kicsi lány…
- Hallgass!
- Egy hetedéves Hollóhátas, aki egy nap olyan átoktörő akar majd lenni amilyet ez eddig még nem látott a világ…
- Utoljára szólok! Hallgass el!
- Te akinek a jegyei az utóbbi időben csapnivalóak, aki elkésik az óráiról, akit még a saját SVK professzora is lenézett annak idején és aki az új szemében is csúnyán lebőgött már jó párszor. Te akarsz átoktörő lenni, akivel kis híján a saját átka végzett? Te, aki szemrebbenés nélkül kínoztál és öltél meg valakit? És ne álltasd magad, nem számít, hogy varázslat volt csupán nem valós ember. A tényen mit sem változtat: Gyilkos vagy!
- Nem!!
- Sötét lelkű gyilkos, aki egy nap majd az Azkaban egyik sötét, hűvös, patkányokkal teli cellájában fogja végezni, s aki aztán…
- ELÉÉÉÉG! Fogd be! Hallgass! Sectumsempra! - kiáltottam álmomban ám a valóságban csupán halk, mormogó formában hagyta el a varázsige az ajkaimat. Velőtrázó sikoly hasított a levegőbe a másik én pedig elterült a földön. Ezer sebből vérzett, tökéletes ruhája cafatokban lógott rajta, haja kócosan, csimbókosan takarta az arcát, a hangja pedig… olyan más volt.
- Miért… miért tetted ezt Dera? - suttogta erőtlenül, mire odakaptam a fejem a látvány, pedig elborzasztott.
- Anya!!!?!! De… de én…
- Mit tettél… Dera? Hogy… hogy tehetted?
- Én… én nem akartam… én…
- Gyilkos… - suttogta el - elfúló hangon.
- De anya én nem…
- Lelked sötét… akár az éj…
- Anya én úgy sajnálom…
- Te tetted ezt velem! - suttogta vádlón, kárhoztatón majd egyszer csak megmerevedett s többé már egy hang sem hagyta el az ajkait.
- Neeeeeeeee! Anya… anya nem… nem akartam, anya… - hajtogattam álmomban, nyöszörögve, forgolódva a könyvön egészen addig, míg fel nem riadtam a rázogatásra.

- Megöltem! - pattantak ki a szemeim s hőköltem hátra kipirult arccal, levegőt kapkodva. A szívem vadul vert, sebesen akár egy gyorsvonat a fejem pedig lüktetett a kialvatlanságtól.
- Csak… csak álom volt… újabb lidérces álom… semmi más. - próbáltam nyugtatni magam.
- Meddig még Merlin? Ó meddig még a kín? - sóhajtottam fájdalmasan miközben megdörzsöltem a szemeimet ekkor, azonban hirtelen, villámcsapásként ért a felismerés. Reximo!!! Na basszus! Hiába igyekeztem kerülni most, mégis itt van teljes valójában és már nincs menekvés, nincs hová bújni. Ó, hogy a franc esne bele!
- Gondolhatja, hogy nem volt szándékos. - vetettem oda fagyosan, hűvösen épp, mint nemrég a Szellemszálláson.
- De ha így is lenne, hogy miként bővítem az ismereteimet, az nem tartozik önre! - ittam ki a kávémat majd egy újabb strigulát, húztam a mellettem heverő papír fecnire. Ez ma már a hetedik volt. Újabb pálcaintéssel feltöltöttem a bögrét majd újfent a professzor felé fordultam.
- Sajnálom, hogy kellemetlen helyzetbe hoztam, holnaptól nem lesz több mulasztás, erre szavamat adom. Ami pedig az átoktörést illeti… meggondoltam magam. Úgy döntöttem maradok a gyógyítás mellett. Köszönöm az eddigieket ám több különórát nem kell tartania nekem. - vettem fel a földről a pennám.
- És bíznunk sem kell egymásban. A mulasztásokról pedig a szüleim tudnak, rivallót is kaptam tőlük, így büntessen meg maga is ha akar és lépjünk tovább. - lapoztam a könyvben.
~ Diák támad mentor ellen… ch - ch… ~


Outfit: Dera épp ebben "alszik". - Notes: EmbarassedEmbarassed



Vissza az elejére Go down
Tyrius Aepius Reximo
professor
professor
Tyrius Aepius Reximo


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Roxfort

Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri   Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 1:19 pm

Elborult, már-már villámokat szóró tekintettel hajóztam a lány fagyos szempárja felé. Bezárultak fekete íriszei mögött a fényt árasztó kapuk, s csupán az utálat, az átgondolatlan, ostoba bogarak villogtak rám dacosan. Olyan megtörhetetlen, szilaj merevséggel, akár a betöretlen kiscsikók. És akár a jó csikós, parancsolatát, úgy zúdítottam el Denderát az én fagyosságommal. Feszült, néma csendben teltek a másodpercek, s a fali óra kattanásai éveknek tűntek a néma könyvtárban. Nyugalmam, mely ragacsos pókhálóként terült rám, ha a lány közelében voltam, most apró szilánkokká törve hullott szét a bordó szőnyegen, majd a fagyból kiolvadva vízzé olvadt, s el is tűnt teljesen. Megrezdültek a tárgyak körülöttünk. Hirtelen mozdulattal csaptam az asztalra, és a lány képé hajolva, súgva sziszegtem, a méregtől eltorzult arccal.
- Én ismerem a magunkfajtát. Csökönyös, és sokszor emiatt idióta! Nézzen már magába, Ms. Massri! Nekem mindegy, hogy hányszor próbálja megölni magát, a saját varázslatával! Mindegy hogy hányszor kell hogy felvigyem a gyengélkedőre! Mindegy hogy hányszor esik el, mert én ott vagyok, hogy felállítsam! Viszont amikor a saját önbecsülését eldobva, gyáván menekül, és tiszteletet nem ismerve fordít hátat nekem, minden porcikámban csalódok magában! Ostobán viselkedik, mint egy gyermek! Nem aludt eleget?! Huszonkét éves korom óta örülök, ha egy éjszaka két órát sikerül aludnom! És miért? Mert rémálmok gyötörnek! Álmok, azokról, akiket elveszítettem! – ordítottam már a végén, s erre a könyvtáros hölgy is aggodalmas arckifejezéssel rohant fel az emeletre. Ránéztem, szemeim égető dühétől a nő megtántorodott, kezeit feltartva jelezte, hogy ő ebből most kimaradna, és a lépcsőn lekocogva, kitárta a könyvtár ajtóit, s elhagyta a szobát. Lassan fordítottam vissza a fejemet a megszeppent lány arca felé.
- Mindent elvesztettem az életben, ami fontos volt számomra. Egyedül ez a kőrakás maradt nekem! – mondtam, és kezemmel idegesen körbemutattam, jelezve, hogy a Roxfortra gondoltam. Elszégyelltem magam. Ismét megváltoztam. Ha Dera a közelemben volt, nem önmagam voltam… vagy talán, pont hogy akkor voltam önmagam, csak harminc év alatt elfeledtem, ki is vagyok én valójában? Erőtlenül rogytam volna össze, ha nem tartom magamat az asztalon. Kétségbeesetten tekintettem körbe, a hatalmas könyvespolcok irányába. És szememben felcsillant ismét az akarás fényes csillaga, és a lánynak szegeztem tekintetem éles dárdáit.
- Elegem volt a játszmázásból. Hogyha ezek után is hátat fordít nekem, legyen úgy. Rám ne számítson többé. Viszont ha úgy dönt, belevág. Akkor nincsen kiszállás. – mondtam, és a lány szemeibe bámulva vártam a választ. Úgy kívántam, hogy azt felelje, kezdjünk neki, most rögtön, ahogyan a vizet kívánja az, aki már harmadnapja vánszorog a sivatagban, és végül az oázis látványa előtt megkönnyebbülten esik össze. De hogy az az Oázis csupán délibáb, vagy a valóság friss vize csorog benne, azt csak azután tudhatom meg, miután a lány válaszra nyitja a száját…
Vissza az elejére Go down
Dendera Massri
ravenclaw
ravenclaw
Dendera Massri


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2013. Aug. 01.

Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri   Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 3:57 pm




Reximo felbőszült talán még jobban is, mint néhány nappal ezelőtt a Szellemszálláson, s most hiába a könyvtár szabályzata, a komoly, kőszívű könyvtáros nő, aki szemrebbenés nélkül penderíti ki a zajongókat hőn szeretett könyvei közül, ha azok előírást sértenek, a professzor nem zavartatta magát, bátran üvöltözött. Közelebb hajolt hozzám egyenesen a képembe és az asztalra csapott csak, hogy fitogtassa a hatalmát. Persze a Madam egyből fel is tűnt a színen ám elég volt egyetlen röpke pillantást vetnie a prof dühtől eltorzult arcára, máris hátat fordított nekünk és eltűnt mintha soha a teremben sem lett volna. Na szép, ilyenkor bezzeg tiplizik, mikor épp szükségem volna rá. Megjegyeztem Cvikker, vigyázzon, egyszer még alaposan a képébe dörgölöm én ezt! Jobb ötlet híján csak ültem és hallgattam, rezzenéstelen arccal tekintettem vissza Reximo szemeibe, ám amikor befejezte és választ várt tőlem kellett néhány perc, hogy alaposan átgondoljam mindazt, amit mondani akarok. Ha már egyszer Ő így, akkor én is, veszíteni valóm végül is már úgy sincs.

Lassan emelkedtem fel a székemről és támaszkodtam meg az asztal két oldalán épp, úgy ahogyan Ő is miközben fekete íriszeimet mélyen az Övéibe fúrtam.
- Választ vár tőlem? Hát akkor jól figyeljen rám professzor úr, mert csak egyszer fogom elmondani. - sziszegtem indulattól rekedtesen.
- Először is… magunk fajta? Ezt sürgősen felejtse el. Van olyan, hogy maga fajta és van olyan, hogy magam fajta, de olyan nincs, hogy magunk fajta. Maga és én drága professzorom sosem, megismétlem, és aláhúzom, sosem leszünk egyformák. Én nem hiányoztam az élet iskolájából, mikor az érzelmeket osztogatták, sem pedig mikor megtanították mi a franc az - az empátia. Az én képem nem úgy fest minden áldott nap, mintha csak a frizsiderből vettél volna ki frissen, a szívem helyén pedig nem a semmi kong az ürességtől. - remegtem meg.
- Másodszor… hívhat engem akármilyen gyávának, emlegetheti az önbecsülésemet, őszintén egy fikarcnyit sem érdekel. Rohadtul nem ismer engem professzor, gőze sincs az indítékaimról, sem arról mi minden ment végbe a fejemben, míg végül arra az elhatározásra jutottam amire. Azt gondolja olyan könnyű volt? Hogy úgy váltogatom a terveimet, mint gazdag libák a ruhatárukat minden hónapban? Mert akkor nagyot téved. Életem álmáról kellett lemondanom az isten verje meg! Én… ch… minek is magyarázkodom? - ráztam meg a fejemet. Tudja is Ő milyen ez… csak a szája jár.
- Tisztelet? Tudja, lehet, hogy magát meglepi de, az én szememben az ilyesmit ki kell érdemelni tanár úr. Nem elég holmi titulus, ha a jellem nem vívja ki. - ajjaj kezdek elborulni… le kéne állnom, mégsem megy. Segítség.
- „Nem aludt eleget?! Huszonkét éves korom óta örülök, ha egy éjszaka két órát sikerül aludnom! És miért? Mert rémálmok gyötörnek! Álmok, azokról, akiket elveszítettem!” - ismételtem meg a szavait.
- Így volt, jól mondom? Hát tudja mi a nagy helyzet maga barom? - teremtőm segíts. - Ezen egy cseppet csodálkozom! A jelek szerint mégis csak szorult magába némi emberi érzés a büszkeségen, a beképzeltségen és a hűvösségen kívül. Bravó. Mégis csak van még új a nap alatt. - remegtem meg a dühtől újra.
- Azért magának szar az élet Reximo legyen nekem is az? Azért mert maga nem alszik már mindjárt természetes dolog, hogy én sem tudok? Tényleg ennyire kicsinyes, pitiáner ember volna? Kit érdekel a világ szenvedése, ha egyszer a nagy Tyrius Reximo nem tud aludni! Nem is értem mit képzeltem… Mit számítana az én bajom magának? Magának csak maga számít! - vetettem oda dacosan s most én csaptam az asztalra.
- Rémálmok gyötrik a szeretteiről? Kísértik a holtak? Magát legalább csak azok! Örüljön, bassz*meg! Az életemet adnám érte, hogy engem csak a holtak kísértsenek és ne azok, akik nap, mint nap miattam halnak meg. - csúszott ki a számon, de már észre sem vettem olyan indulatos lettem.
- Tudja milyen nehéz elrejteni a bennem élő démont? Kalickába zárni a pusztító fenevadat miközben minden rohadt éjjel kínzó képek gyötörnek? VAN RÓLA FOGALMA???? Eddig csak néhány röpke álom, a Szellemszállás óta még a gyilkosság, a kínzás is a lelkemet nyomja! Tizenhét éves vagyok nem száz akárhány, mint maga. Tizenhét! - hajtottam le a fejem az asztal irányába.
- S mégis már csak a halált várom. - suttogtam keserűen.

- Mindent elvesztett? Nekem sosem volt semmim. Nehéz lehet magának, de ahelyett, hogy a megoldást keresné, csak dagonyázik az önsajnálatban miközben tudomást, sem vesz a maga körül élőkről. Hallott róla például, hogy Esther szüleit és a testvérét halálfalók ölték meg a minap? Nem?… hát én igen. - előbb is tudtam, mint mielőtt megtörtént volna.
- Erre maga mit tett? Talán tudva, talán tudatlanul a fejéhez vágta a tegnapi órán, hogy a rossz eredményeiről értesíti a szüleit. AKIK MEGHALTAK! - emeltem meg a hangom a végén.
- Tudta volna, ha magán kívül másra is odafigyel. Na és az a néhány alsós Hollós, akik meg sem merik magát keresni, holott korrepetálásra volna szükségük? Gyanítom még mindig nem léptek, mert maga, mint a zord kaszás rója a folyosókat, így pedig a kutya sem mer magához szólni. És még azt várja, hogy bízzak magában? Persze… előbb egy dementorban arról legalább tudom, hogy a csókomra vágyik, maga ki tudja, mikor szúr végül hátba. - vettem egy mély lélegzetet.

- De tudja mit? Ám legyen… mit számít, hogy egy hét vagy huszonkét év, míg nem alszom? Nekem aztán már édes mindegy. A lelki békémet sosem kapom már vissza… Ha a mentor gyűlölete bónusz pont akkor remek kis páros leszünk mi ketten, ha nem hát az se baj majd megszok így ahogy vagyok. A diszkrécióm a magáé, a bizalmam és a szeretetem azonban soha nem lesz, tartok tőle. Ha kellek, így akkor részemről mehet, ha nem isten áldja lesz más mentoráltja! - leginkább csak a harag, a kétségbeesés beszélt belőlem, de úgy is tudom, hogy ez őt nem érdekli. Nekem esik, leordít majd és ennyi. Mindegy, fene bánja.


Outfit: Dera épp ebben "alszik". - Notes: EmbarassedEmbarassed



Vissza az elejére Go down
Tyrius Aepius Reximo
professor
professor
Tyrius Aepius Reximo


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2013. Aug. 08.
Tartózkodási hely : Roxfort

Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri   Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 4:50 am

Illedelmes férfiként tűrtem a rám zúdított aljas rágalmakat, számtalan sértést és elborult szitkozódást. Ahogy bámultam magam elé, néztem a lány eltorzult, kétségbeesett arcát, már nem dühöngtem. Felegyenesedtem, és betoltam a székemet a helyére.
- Silencio. – súgtam, és megnémítottam a szobában pattogó kis pukkancsot, s miután arcomra kiült a nemes fagyosság, és a lenézés sanda tekintete Dera szemei közé süllyedtek, sétapálcámat a megdöbbent diák mellkasára szögeztem, s egy laza lökéssel a székébe teremtettem.
- Elég volt. – mondtam halkan, rekedtes hangon, s oly hidegséggel, ami szinte jégvirágokat rajzolt a kristályos ablaküvegekre, melyeken átcsillant a lefelé bukó sárga csillag egyre-egyre halványodó fátyolos sugara. Meredt, félelmetes nyugalmat árasztó tekintetet vetettem a megnémított lányra, s sétabotomat keresztbe tettem magam előtt, úgy álltam meg az asztal sarkánál, háttal az ablakoknak.
- Ezúttal jócskán elvetette a sulykot, Ms. Massri. Nem tudom, mi zajlik a fejében, és egyre kevésbé érdekel. – kezdtem, miközben tettem egy kört a lány körül.
- Engem nevez önzőnek? – kérdeztem, és behunyt szemmel, fejcsóválva elmosolyodtam.
- Fiatal maga még, s ezért ragadt meg a saját világában. Elborítja a düh, az ideg, és nekiesik a saját professzorának, sértésekkel ostromolja a saját házának vezetőjét! Azt a házat gyalázza, amire felesküdött! Ostoba lány. - emeltem fel a hangom, és ismételten az asztalra csaptam felgyülemlő dühömben.
- Sértegetni azt tud, de a dolgok mögé látni képtelen? Elveszik tán a látomásainak zavaros tengerében? Vagy a láthatatlan, de folyton jelen lévő harmadik személy bíztatja arra, hogy mindent felrúgva, mindenkit hátrahagyva rohanjon a falnak?! – kérdeztem, s hangom egyre csak feszültebbé vált. Tekintetem mélyen a lányéba fúrt, ezúttal nem a megszokott hűvösséggel, vagy a Derának járó melegséggel, hanem sötétséggel, átlátatlan fallal szúrt a diák szemébe.
- Ha az volna a célom, hogy hátba szúrjam magát, mi az édes fenének rohantam volna magával a gyógyítóhoz? Minek tanítottam volna magát a saját varázslataimra? Hogy megerősítsem önt, és nehezebb legyen forgatni a kést?! Mit nyújtson az ember a bevehetetlen jégkirálynőnek, befolyásos apuci elhanyagolt lányának, hogy végre valahára eljusson a tudatáig, hogy valaki az életben egyszer jót akar neki?! És én vagyok a sértéseinek az áldozata, az egyetlen ember, aki hisz magában?! Megvannak a hibáim, nem kértem, hogy emlékeztessen rájuk! És nagyon, de nagyon el van tévedve az erdőben, és a legsötétebb úton jár, hogyha képtelen megszabadulni a dacától, és attól az irdatlanul kemény fejétől! Lásson már végre tisztán, és mondja a szemembe azt, hogy mit ártottam magának! Fogalmazza meg, mi az istenadta dolgot vétettem maga ellen! Mit tettem, hogy ennyire gyűlöli azt az embert, aki tanítani próbált?! Vegye már észre, hogy ez nem miattam, hanem maga miatt van! Úgy tesz, mintha nekem tenne szívességet, azzal, hogy taníthatom önt! Szálljon le a földre, és kezdjen el látni végre! Ameddig összeszedi magát, és végre lenyugszik, kiírom az összes órai kötelessége alól, és egy hetet töltsön a gyengélkedőn a pálcája nélkül! – mondtam végül, és faképnél hagytam a lányt. A lépcsőn visszafordulva egy mozdulattal feloldottam a némítását, és elhagytam a könyvtárat. Lépteim súlyosak voltak, arcom pedig szürke. Újra, és újra Dera szavai csengtek a füleimben. Amiket a kicsikről mondott, amit az önzőségemről mondott… Mind, mind igaz volna, vagy csupán a düh, fortyogó lávája beszélt belőle? Tekintetemet magam elé szegezve vágtam át a buzgó diáktömegen, és eltűntem a folyosó végén.


//folytatás: 1 hét elteltével a párbajteremben. //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri   Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mit érdemel az a bűnös…? - Tyrius Reximo & Dendera Massri
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Éljenek a kamikázék! - Tyrius Reximo & Dendera Massri
» Zsák a foltját... - Tyrius Reximo & Dendera Massri
» Tűz és Víz - Shannon & Tyrius
» Éjszakai csellengés - Reximo professzor & Gabriel
» Reximo professzor által ismert varázslatok (minta)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
There is no light without darkness :: The magical side of London :: Roxfort Boszorkány - és Varázslóképző Szakiskola :: Könyvtár-
Ugrás: