There is no light without darkness
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

There is no light without darkness


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
FRPG Top Sites
Welcome
Ashlynn & Lily - A leleplezés NYL
Itt tartunk most!
2025. December

A dolgok egyre rosszabbra fordultak a varázsvilágban, Harry Potter és társai képtelenek voltak megfékezni az egyre csak szaporodó halálfaló támadásokat.
Számos muglik által lakott falu, kisebb varázsló közösségek, minisztériumi alkalmazottak estek eddig áldozatául a szervezkedő halálfalók orvtámadásainak ám a sötét oldal képviselői egy pillanatra sem tétlenkednek.
Kisebb sereget verbuválva első dolguk volt, hogy betörjenek az Azkabanba, majd miután kiszabadították társaikat, felperzselték az egykor méltán rettegett intézményt.
Rettegés uralkodott el a varázslók körében, a szülők minden alkalommal félve küldik el gyermekeiket a Roxfortba.
Á s ha már itt tartunk… a Roxfort… bizony itt sem a régi már az élet, beszivárgott halálfalók, eltűnések, titokzatos halálesetek nehezítik meg a tanulók mindennapjait nem is beszélve a találgatásokról, hogy vajon mi állhat ezek hátterében.
Félő, hogy a béke és a nyugalom hosszú időre ábrándkép marad csupán… vagy mégsem?
2025 lehet az az év, amikor minden egy szempillantás alatt megváltozik ám kérdés, hogy ezúttal a jó vagy a gonosz kerekedik felül?
Légy részese egy izgalmas kalandnak, tarts a tenni vágyó fiatalokkal, akik igyekeznek meggátolni a terror eluralkodását, a roxforti diákokkal, akik az iskolapadban ülve igyekeznek átvészelni ezt az időszakot, vagy éppen a bosszúvágyó halálfalókkal, akiknek ezúttal talán sikerül győzelmet aratnia.
Minden csak rajtad áll!

Christmas in Hogwarts

by Ted Remus Lupin
Updates
Ashlynn & Lily - A leleplezés NYL2Az oldal alapítása.: 2012. Szept. 9

Arányok a fórumon.:

Lányok.: 30
Fiúk.: 32

Adult.: 18
Death eater.: 6
Muggle.: 1
Gryffindor.: 3
Hufflepuff.: 4
Ministry.: 4
Oot phoenix.: 9
Professor.: 3
Ravenclaw.: 5
Slytherin.: 9
Legutóbbi témák
» REIGN FRPG
Ashlynn & Lily - A leleplezés Icon_minitimeSzomb. Szept. 27, 2014 9:23 am by Vendég

» Salem-i Mágiaakadémia
Ashlynn & Lily - A leleplezés Icon_minitimeSzomb. Márc. 22, 2014 10:49 pm by Vendég

» Jurassic park
Ashlynn & Lily - A leleplezés Icon_minitimeCsüt. Márc. 13, 2014 10:33 am by Vendég

» Clark Atlanta University
Ashlynn & Lily - A leleplezés Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 4:46 am by Vendég

» Abbey Mount
Ashlynn & Lily - A leleplezés Icon_minitimePént. Feb. 14, 2014 11:53 pm by Vendég

» Trouble Life
Ashlynn & Lily - A leleplezés Icon_minitimeVas. Feb. 09, 2014 10:11 am by Vendég

» Matt & Lily - Meglepő találkozások
Ashlynn & Lily - A leleplezés Icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 1:22 am by Lily Luna Potter

» Constantine - veszélyes vizeken
Ashlynn & Lily - A leleplezés Icon_minitimeKedd Jan. 07, 2014 2:45 am by Vendég

» Arrow frpg
Ashlynn & Lily - A leleplezés Icon_minitimeCsüt. Dec. 26, 2013 11:47 pm by Vendég

Chat box
Awards
Ashlynn & Lily - A leleplezés NYL5 Ashlynn & Lily - A leleplezés 005
550
Ashlynn & Lily - A leleplezés 007
422
Ashlynn & Lily - A leleplezés 006
488
Ashlynn & Lily - A leleplezés 008
550
STAFF
Ashlynn & Lily - A leleplezés NYL3 Ted Remus Lupin
&
Marconi Flint
Top posters
Sorting hat
Ashlynn & Lily - A leleplezés Poll_leftAshlynn & Lily - A leleplezés Poll_centerAshlynn & Lily - A leleplezés Poll_right 
Lily Luna Potter
Ashlynn & Lily - A leleplezés Poll_leftAshlynn & Lily - A leleplezés Poll_centerAshlynn & Lily - A leleplezés Poll_right 
Peter Griffiths
Ashlynn & Lily - A leleplezés Poll_leftAshlynn & Lily - A leleplezés Poll_centerAshlynn & Lily - A leleplezés Poll_right 
Amanita Mulchany
Ashlynn & Lily - A leleplezés Poll_leftAshlynn & Lily - A leleplezés Poll_centerAshlynn & Lily - A leleplezés Poll_right 
Sebastien A. Lascar
Ashlynn & Lily - A leleplezés Poll_leftAshlynn & Lily - A leleplezés Poll_centerAshlynn & Lily - A leleplezés Poll_right 
Paige Cook
Ashlynn & Lily - A leleplezés Poll_leftAshlynn & Lily - A leleplezés Poll_centerAshlynn & Lily - A leleplezés Poll_right 
Tyrius Aepius Reximo
Ashlynn & Lily - A leleplezés Poll_leftAshlynn & Lily - A leleplezés Poll_centerAshlynn & Lily - A leleplezés Poll_right 
Rose Weasley
Ashlynn & Lily - A leleplezés Poll_leftAshlynn & Lily - A leleplezés Poll_centerAshlynn & Lily - A leleplezés Poll_right 
Isabelle Nia Lascar
Ashlynn & Lily - A leleplezés Poll_leftAshlynn & Lily - A leleplezés Poll_centerAshlynn & Lily - A leleplezés Poll_right 
Austin Knowles
Ashlynn & Lily - A leleplezés Poll_leftAshlynn & Lily - A leleplezés Poll_centerAshlynn & Lily - A leleplezés Poll_right 
Affiliates
free forum

Credits
Ashlynn & Lily - A leleplezés NYL6

Az oldal alapötletét J.K Rowlingnak köszönhetjük aki egy csodálatos varázsvilágot álmodott meg a számunkra.
Az oldal képeit köszönjük a Caution 2.0 - nak,
a tumblrnak valamint az Obsessionnak.
Nem kis kutatás, szerkesztés eredményei így kérünk NE lopj! Köszönjük!
Az oldalunkon szereplő kódokért hatalmas köszönet Clemence Lacroixnak és Brittany Greynek

 

 Ashlynn & Lily - A leleplezés

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Lily Luna Potter
gryffindor
gryffindor
Lily Luna Potter


Here I am : This is me!
Hozzászólások száma : 79
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány - és Varázslóképző Szakiskola

Ashlynn & Lily - A leleplezés Empty
TémanyitásTárgy: Ashlynn & Lily - A leleplezés   Ashlynn & Lily - A leleplezés Icon_minitimeSzomb. Jún. 01, 2013 1:40 am


Érd el a csúcsot, ha kell. egyedül, hagyd, hogy megeddzen az élet, és szerezd meg azt, amire szükséged van ahhoz, hogy boldog és teljes legyél.


Útálom, hogy mindenki azt hiszi, semmire sem vagyok jó, csak arra hogy okoskodjak. Igen is megvan bennem az a tűz, ami naggyá tehet. Ott van bennem az a tűz ami lángba boríthat mindent, és végre hajlandó is vagyok mindezt megmutatni. Nem érdekel mit gondolnak a Roxfortiak, mit gondol a varázsvilág, sőt az sem érdekel, hogy a családom mit gondol rólam. Lázadni fogok és ezt így van jól. Éppen elég ideig voltam én a család makulátlan kiscsillaga.
Az első lépés, amit véghez fogok vinni, az nem egy nagy feladat, de azért megteszi. De ahhoz, hogy sikerüljön, be kell lopóznom, a könyvtár elzárt részébe. Nem megterhelő feladat, de azért óvatosnak kell lennem, nagyon nem lenne jó ha idő előtt felfedeznék, hogy készülök valamire.
Szerencsére, elég kevesen járnak a könyvtárba, meg azok akik igen, ők sem azért, hogy a lezárt részleg felé császkáljanak. Így gyerekjáték volt eljutnom a bejáratig és egy gyors Alohomora kimondásával már bent is voltam.
Azt nem tudtam pontosan mit is keresek, de azt biztosra tudtam, hogy a lehető legsötétebb zugában fogom megtalálni a könyvtárnak. De mivel egy Boszorkány és Varázsló iskolában vagyunk, nem jelenthet akadályt előkeríteni. Így újra elővettem a pálcám, és egy újabb varázsigét kezdtem el mormolni.
- Mobiliarbus! – ejtettem ki viszonylag hangosan és érthetően a varázsigét, és már csak várnom kellett.
Egy perc, kettő, három és pont amikor már kezdtem volna feladni, hogy ennyire könnyen megszerezhetem, akkor került elő pontosan egy másfél méterre lévő hatalmas könyvkupac alól.
Így már semmi akadálya nem volt, hogy belevethessem magam a sötét varázslatok világába.
TAGS: Ashlynn | WORD COUNT: 253 | OUTFIT: HERE | NOTES: Bocsánat a mennyiség és a minőség miatt, de a kezdés a gyengém. Embarassed
Vissza az elejére Go down
Ashlynn Imogen Silver
ravenclaw
ravenclaw
Ashlynn Imogen Silver


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. May. 07.

Ashlynn & Lily - A leleplezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ashlynn & Lily - A leleplezés   Ashlynn & Lily - A leleplezés Icon_minitimeSzer. Jún. 12, 2013 5:16 am


Itt, a kastély falai között még inkább fogolynak érzem magam. Túlságosan sokan vannak körülöttem... Minden pillanat magányért küzdenem kell. A barátok... van egy részem, ami retteg tőle, hogy még őket is elveszítem majd, ám... Ám ennek ellenére egyre gyakrabban kerülöm őket. Nem akarom a sajnálatot és a szánalmat látni a pillantásukban, amikor rám néznek. Minden megváltozott... elrejthetem a sebhelyeket, de mindenki tud róluk. Mindenki tisztában van vele, hogy mi történt. És bár ez egyáltalán nem egyedi eset... hiszen sokan vesztették már el szerettüket. Most azonban másképp szemlélem ezt az egészet, hiszen már velem is megtörtént. Nem tudok továbblépni...
Órák óta üldögélek a könyvtárban a félig kész házi dolgozat felett, de egyszerűen képtelen vagyok koncentrálni. Mintha nem kapnék levegőt a falak között, de... most nem mehetek el... nem mehetek ki. Újra és újra a zsebemben lévő cigaretta és bájital jut az eszembe. Valamelyikre szükségem lenne... vagy talán mindkettőre. Nem bírom... Annyira gyűlölöm, hogy nem tűnhetek el a világ elől. Talán jobb lett volna, ha... valahogyan... ha valamiért... valahogy... máshol fejezem be az iskolát. Korábban mindig jól éreztem magam a Roxfortban. Ez volt... a második otthonom. Biztonság, barátok és még a tanulással sem volt sosem bajom. Megveszekedett, javíthatatlan stréber. Sokszor hallottam, hogy mások ennek titulálnak, de... én is tisztában vagyok vele, hogy ez az igazság.
Amióta az történt, még többet tanulok. Úgy érzem muszáj lekötnöm a figyelmemet, minden pillanatban kell, hoy foglalkozzak valamivel, különben félek, rám zuhanna az őrület. Tudom, hogy sokan segítenének... a nagynéném is megtesz mindent, hogy segítsen átvészelni ezt az időszakot. De valamiért úgy érzem, muszáj egyedül megbirkóznom ezzel az egésszel. Azt mondják, az idő minden sebet begyógyít, de... egyre inkább úgy érzem, hogy ez nem igaz. Még csak hónapok múltak el... lehet, hogy ez a baj. Talán ez a folyamat... hosszadalmasabb.
De már nem merek remélni. Nem hiszem, hogy lenne értelme.
Felsóhajtok majd körülnézek... nincsenek túlságosan sokan idebent, de még így is kockázatos lenne a dolog. Kimehetnék... valamelyik elhagyatott folyosóra vagy lányvécébe, de... minek, amikor itt is magamra maradhatok? Csak néhány percre. Muszáj... Egyszerűen muszáj! Úgy érzem, mintha megfulladnék. Annyira elegem van ebből az egészből! Néha még az is eszembe jut, hogy sokkal jobb lett volna, ha nem élem túl. Így csak egy áldozat vagyok, valaki, akire mindenki úgy néz... Mindenki tudja, hogy mi történt velem. Nem csinálhatok úgy, mintha még mindig a régi életemet élném, pedig... annyira jó lenne! De már sosem láthatom a szüleimet... Az élet nem térhet vissza a régi kerékvágásba. A múlt elmúlt... nem lehet átírni, nem lehet megváltoztatni. Most már nincs más, csupán a jelen. Csakhogy... nem tudom, képes leszek-e élni... vannak lehetőségeim, tanulhatok... még bármi lehet belőlem.
Felállok majd észrevétlenül átosonok a zárolt részre. Nem lesz baj... ha el is kapnak, még mindig hazudhatom azt, hogy valami tiltott könyvet kerestem. Inkább ilyesmivel vádoljanak, mint hogy kiderüljön... mennyire nem vagyok jól. A rémálmok... a rémálmok folyton kínoznak, de már az is idegesít, ha a nagynéném erről faggat. Attól még nem lesz jobb, ha kiöntöm a lelkemet. A bájitalok segítenek... segítenek, hogy aludhassak és néha abban is, hogy napközben nyugodt lehessek. Tudom, hogy ez nem a megfelelő út. Tökéletesen tisztában vagyok vele. De most mégsem érdekel. Senki nem lát belém... senki nem tudhatja, hogy mit érzek most... Igen, hogyne... mások is éltek már át hasonlót, de itt és most... most rólam van szó! Most velem történt meg! Elegem van a sajnálatból... elegem van, hogy elég egy hangos szó és máris ugrom. Annyira gyűlölöm, hogy kicsúszott a kezemből a saját életem irányítása!
Óvatosan, a lehető leghangtalanabbul lépkedek a sötét polcok között, mintha arra számítanék, hogy bármelyik pillanatban lefülelhetnek... nos, ez igaz is. Befordulok egy másik sorra és hirtelen felfedezem, hogy nem vagyok én ám olyan egyedül, mint hittem. A másik diákot azonnal felismerem. Lily Potter az... egyike a barátaimnak, akiket... talán sikeresen elmartam magam mellől az elzárkózó magatartásommal. Nem is tudom, hogy mikor beszéltünk utoljára. Vajon még mondhatom, hogy barátok vagyunk? Akarom egyáltalán? Ő... ő igényt tart még rá?
- Lily? – szólítom meg, majd pillantásom a nála lévő könyvre siklik. - Mit csinálsz?
Vissza az elejére Go down
Lily Luna Potter
gryffindor
gryffindor
Lily Luna Potter


Here I am : This is me!
Hozzászólások száma : 79
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány - és Varázslóképző Szakiskola

Ashlynn & Lily - A leleplezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ashlynn & Lily - A leleplezés   Ashlynn & Lily - A leleplezés Icon_minitimePént. Jún. 14, 2013 9:23 am


Érd el a csúcsot, ha kell. egyedül, hagyd, hogy megeddzen az élet, és szerezd meg azt, amire szükséged van ahhoz, hogy boldog és teljes legyél.
Lebuktam! Suhant át az agyamon a gondolat, amikor meghallottam a hátam, mögül az ismerős hangot. A pillanat tört része alatt forgott le az elmémben a kép, amikor a szüleim csalódott arccal néznek majd rám, amikor kiderül mit tettem.
Szinte majdnem hogy emberfeletti gyorsasággal fordultam a hang irányába és megdöbbenve, mégis egy fokkal megkönnyebbülten nyugtázva, hogy az engem lefülelő diák az egyik barátnőm.
- Merlinre! Ashlynn a szívbaj hoztad rám. – mondtam szinte dadogva, mialatt próbáltam a légzésem és a szívverésem a rendes ritmusába visszaállítani.
Most már, ha nem is sokkal de azért jóval nyugodtabb voltam mint az első pillanatban. Megnyugtatott a tudat, hogy egy olyan valaki talált rám aki a barátom, még akkor is ha mostanában nincs éppen a legjobb formájában. Amióta AZ történt a szüleivel, teljesen kifordult magából. Sokkal visszahúzódóbb és már-már zárkózott lett. Igazán sajnálom, ami vele történt, hiszen ez egy szörnyű csapás, és fogalmam sincs mihez kezdenék, ha velem ugyan ez megtörténne. Igaz, hogy az én helyzetem akkor is más lenne, hiszen ott vannak a testvéreim és a hatalmas rokonságom, de a szülő, mégis csak szülő.
- Hogy én… Hát… Őőő… Tudod, van ez a bájitaltan házi, és volt benne egy mondat, ami szöget ütött a fejemben és gondoltam, hogy utána nézek egy kicsit. – próbáltam egy kicsit hihetőbben előadni a történetemet, miközben felemeltem a kezemben tartott könyvet és megforgatta egy kicsit.
Tudtam, hogy valami hihető történettel kell előállnom, hiszen Ash nem hülye és ha nem vagyok elég magabiztos abban amit állítok, akkor tuti, észre fogja venni, hogy nem mondtam neki, igazat és akkor annyi a jó kis tervemnek.
- De ha már itt tartunk, akkor te mit keresel itt? – néztem rá kicsit korholón és kíváncsian.
Nem vagyok, biztos benne, hogy bármilyen válasza kifogja elégíteni, az újonnan feléledt kíváncsiságomat, de azt hiszem, ha nem kíváncsiskodom annyit, akkor ő sem fog és ez nekem csak jó, ebben a helyzetben, ami meg azt illeti, majd csak leküzdöm valahogy azt a nyavalyás kíváncsiságomat, nem igaz? Vagy talán előbb utóbb majd kinövöm.
TAGS: Ashlynn | WORD COUNT: 330 | OUTFIT: HERE | NOTES: Ez érdekes lesz Razz
Vissza az elejére Go down
Ashlynn Imogen Silver
ravenclaw
ravenclaw
Ashlynn Imogen Silver


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. May. 07.

Ashlynn & Lily - A leleplezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ashlynn & Lily - A leleplezés   Ashlynn & Lily - A leleplezés Icon_minitimePént. Jún. 14, 2013 11:13 am


Kifordult önmagából a világom és nem vagyok benne biztos, hogy van erőm helyrebillenteni. Akarom? Ostoba kérdés... igen. Biztos vagyok benne, hogy szeretném, ha minden úgy lehetne... mint annak idején. Szeretném meggyőzni magamat róla, hogy ez az egész csak egy rossz álom... jó lenne, ha az ébredés eloszlathatna minden borzalmat... csakhogy... Ennyire nem lehetek naiv. Ez az életem. A valóság. Megtörtént. A múltat már semmi sem törölheti el... nem válik semmivé csak azért, mert én így szeretném. Nem kaphatom vissza az elveszett dolgokat... hiába a mágia, hiába minden tudás... Most már semmi mást nem tehetek, csak... alkalmazkodhatom. Ez viszont annyira nehéz... Úgy érzem, mintha egyáltalán nem lenne már helyem a világban. Gyakran olyan, mintha külső szemlélőként figyelném csupán az egészet. Minden elrohan mellettem én pedig... szép lassan elveszítem önmagam a forgatagban. De vajon... nem hiába küzdök? Lehet, hogy mindez már megtörtént. Talán... már túl késő.
Szánalmasnak érzem magam. Gyengének... Élek, túléltem... Mégis képtelen vagyok rá, hogy megragadjam a lehetőségeket. Nem tudok továbblépni, lehetetlenségnek tűnik, hogy... ez valaha megváltozik majd. Az idő begyógyít minden sebet – olyan könnyedén mondogatják mások. Én azonban nem így látom. Mondhatják, hogy még csak rövid idő telt el és ezért érzem így... de biztos vagyok benne, hogy a véleményem később is ugyanez lesz majd. Tovább kellene lépnem... Arra kellene koncentrálnom, hogy találjak valamit... bármit... ami célt és okot adhat az életre. A szüleim azt akarnák, hogy boldog legyek. Tudom jól... Nem tetszene nekik, amit most művelek. A segítség... ó igen, megkapok minden segítséget, csakhogy... Nem szorulok rá. Kedves, szelíd, törődő szavak... a nagynéném is megtesz mindent, ami erejéből telik. Látom rajta, hogy mennyire aggódik értem de... én mégis jobban örülnék, ha egyszerűen csak a saját életét élné és rám hagyná a problémáim megoldását. Egyedül akarok megbirkózni ezzel.
Nem tudom, képes leszek-e rá... de mindenképp meg kell próbálnom. Eddig... hát igen, nem a legjobb úton indultam el. Nem lenne szabad ennyire... magamba fordulnom. Az lesz a vége, hogy tényleg elveszítem majd a barátaimat, pedig... nem akarom. Nagyon félek tőle, hogy... hogy... tényleg így alakulnak majd a dolgok. Nem vagyok benne biztos, hogy képes lennék-e elviselni még több veszteséget. Mégis... egyre csak afelé sodródom... A cigaretta és a bájitalok... tudom, hogy nem oldják meg a problémáimat, de... szükségem van rájuk. Néha... egyszerűen muszáj. Másképp nem szabadulhatok... nem juthatok egy kis lélegzethez. Van más út... tudom, hogy létezik de... nem látom... és ha nem találom meg arra is képtelen vagyok, hogy... rálépjek. Egyre sűrűbb körülöttem... a sötétség.
Fogalmam sincs róla, hogy Lily mit keres pont itt... Tilosban jár, a reakcióiból ez egyértelmű. Váratlan találkozás. Egyrészről örülök, mert... nagyon régen nem volt alkalmam rá, hogy beszéljek vele. Kerülöm... minden barátomtól távol tartom magam, mintha... Igen. Amióta az megtörtént, sokkal jobban érzem magam egyedül. Minden rám vetett pillantásból csak a szánalmat és a sajnálatot érzem, erre pedig... erre nem vagyok rászorulva! Különös véletleneket tud produkálni a sors... néha a legváratlanabb pillanatban akad össze két... szabályszegő. Biztos vagyok benne, hogy neki nem kellene itt lennie, ez pedig... rám is éppúgy igaz. Örülök, hogy látom... ez... olyan tény, melyet nem tagadhatok... önmagam előtt semmiképp. Viszont azért... van ebben némi bosszantó is. Nem tehetem meg, amiért idejöttem. Az elképzelhetetlen, hogy rájöjjenek... így is azt hiszi mindenki, hogy sérült, sebesült vagyok. Nincs rá szükségem, hogy... még ez is kiderüljön. Higgye... igen, higgye csak, hogy egy könyvet keresek.
- Bocsáss meg – halvány mosoly tűnik fel arcomon. Csupán félig őszinte ám... így is sokkal több, mint bármi, amit az elmúlt hónapokban képes voltam... produkálni. - Nem akartam, hogy meghalljanak. Nem gondoltam rá, hogy... más is settenkedhet erre – vonom meg a vállamat. - Nyilván valóan... hiba volt.
Mintha... megnyugtatná a tudat, hogy csak én vetődtem erre. Az az igazság, hogy én is sokkal szívesebben találkoztam vele, mint... mondjuk valamelyik tanerővel. Zsebre dugom a kezeimet és kitapintom az egyik bájitalos fiolát. Mondogatom magamnak, hogy ez még nem függőség... hogy bármikor fel tudok hagyni velük, csak... el kell döntenem. De vajon tényleg így van? Azt hiszem... ez már tényleg csak önáltatás. Mesteri szinten. Nem tesz jót az egészségemnek és... a problémát sem kezeli, egyszerűen csak... elfedi. Ugyanez igaz a dohányzásra is.
Hallgatom a magyarázatát. Kapkodó szavak. Megtorpanás. Igyekszik hihető mesével előállni. Nem tudom... lehet, hogy ez sem több puszta paranoiánál? Mert Lily miért foglalkozna tiltott dolgokkal? Igaz... az elmúlt hónapokban nekem is megfordult a fejemben, hogy nem ártana... tanulnom... ilyesmit is. Nem tudom elképzelni, hogy bárkit is bántani akarnék, de... a nagybátyám felkészült és tapasztalt. Védekezhetek olyan dolgok ellen, amiket nem is ismerek? Ő... ő... hogyan lehetett képes mindarra a szörnyűségre, amit tett? El kell temetnem magamban ezeket a gondolatokat. Más sem hiányzik, mint hogy Lily előtt sírjam el magamat... látszólag minden ok nélkül. Veszek néhány mély levegőt és egy pillanatra sem eresztem el a zsebemben a fiolát. A másik kezem kitapintja a cigis dobozt. Ez a helyzet minden, csak nem kellemes... Nem kellene, hogy... ilyen kapaszkodóim legyenek. Erősnek kellene lennem... tovább kellene lépnem és élni... ha nem is magam miatt, hát a szüleimért. Mert ők ezt akarnák. Biztosan.
- Értem – bólintok. - Szóval akkor még véletlenül sem... sántikálsz semmi rosszban? Úgy nézem... hogy az a könyv távolról sem valami... könnyű olvasmány. Lehet, hogy mostanában nem beszélgettünk annyit, de... ugye tudod, hogy bennem még mindig megbízhatsz? Nem szoktam tanárokhoz rohangálni. Csak stréber vagyok... nem spicli. – Mikor rákérdez, hogy én mit is keresek itt tulajdonképpen egy pillanatra sem habozok. Már jó előre kigondoltam, hogy mit fogok mondani. Olyan.... rossznak érzem magam. Én elvárom tőle az őszinteséget, ám... szemrebbenés nélkül hazudok neki. Ez... nem helyes. De mégis... hogy nézne rám, ha megtudná, hogy... mire van szükségem? - Én csak... – kezdek bele, majd tehetetlenül sóhajtok és még a vállamat is megvonom. - Nem kellene itt lennem. Azt hiszem... Bajba is keverednék, ha rájönnének, hogy erre kószálok. De... egyszerűen csak szerettem volna utánaolvasni néhány dolognak. Amióta... amióta az történt sokat gondolkodtam, de a kérdéseimre senki sem válaszol. Úgy csinálnak, mintha gyerek lennék. Majd később, mindenki ezt hajtogatja, de... Szerintem ha rajtuk múlik, sosem jön majd le a megfelelő pillanat. Ha pedig ők nem hajlandóak rá... hát magamnak kell segítenem.
Ez nem is hazugság, hiszen... tényleg így gondolom. Valóban... ilyen érzéseim és terveim vannak. Egyszerűen csak... elhallgatom, hogy most nem konkrétan ezért lopakodtam be ide, hanem... hogy megnyugodhassak. Nem terhelhetek másokat a saját problémáimmal. Mindenkinek... megvannak a maga gondjai. Nekem viselnem kell a sajátjaimat.
Vissza az elejére Go down
Lily Luna Potter
gryffindor
gryffindor
Lily Luna Potter


Here I am : This is me!
Hozzászólások száma : 79
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány - és Varázslóképző Szakiskola

Ashlynn & Lily - A leleplezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ashlynn & Lily - A leleplezés   Ashlynn & Lily - A leleplezés Icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 3:39 am


Érd el a csúcsot, ha kell. egyedül, hagyd, hogy megeddzen az élet, és szerezd meg azt, amire szükséged van ahhoz, hogy boldog és teljes legyél.
Rengetegen gondolják úgy, hogy idővel minden seb begyógyul. na igen, ez tényleg csak idő kérdése, csak az sem mindegy, hogy mekkora az a seb és milyen régen keletkezett. Na már most Ash problémája elég friss ahhoz, hogy békén hagyjuk, ha azt szeretné. Mindenki másképpen dolgozza fel a dolgokat. Van aki azt szereti, mint én is, ha babusgatják és foglalkoznak vele, de vannak aki ki nem állhatják, ha ilyen helyzetekben egyáltalán még csak a közelükben is van valaki. De azért mindent összevetve, mégis csak jó lenne, ha tudnék segíteni a barátnőmön és nem érezné úgy, hogy eltávolodok tőle, csupán azért mert eléggé ismerem ahhoz, hogy tudjam mire van szüksége.
- Kis híján szívrohamot kaptam… - mosolyogtam vissza Ashlynn-re majd sokkal higgadtabban és barátságosabban folytattam.
- Tudod, ha elég elszánt és kíváncsi vagy akkor muszáj néha egy kicsit settenkedni. – mondtam még mindig mosolyogva és cseppet sem színlelve a mosolyomat.
Végül is igazam volt. Ez a két dolog az ami a legjobban hajtja az embert afelé hogy új dolgokat ismerjen meg még akkor is ha ez a kíváncsiskodás nem is mindenkinek tetszik. Éppen ezért vagyok én is itt. Az ismeretlent és a tiltott dolgokat felkutatni, annak ellenére, hogy ha ez kiderül akkor igazán megüthetem a bokámat emiatt.
Houston... baj van… Kezdett el vészesen hangos rikoltozás közepette jelezni a vészjelzőm. Mi van akkor, ha más előtt is ennyire könnyen lebukom, Mi van akkor ha nem csak a barátnőm lát át a védőpajzsomon. Imádom a barátaimat ez köztudomású, de néha annyira zavaró, hogy ennyire jól ismernek.
- Na de Ash, azt hittem ennél már jobban ismersz. Csupán kíváncsi vagyok, nem őrült. Viszont örülök, hogy ezt mondod, mert meg szeretnélek kérni rá, hogy ne mond el senkinek, hogy ma találkoztunk. Clemi leszedi a fejem, ha megtudja, hogy ezért nem mentem ma edzésre. – próbáltam menteni a menthető, bár tudtam, hogy nyilván úgy sem fog beszélni, hiszen azzal saját magát is veszélyes helyzetbe hozná, de jobb azért biztosra menni.
Nyilvánvaló, hogy Clemi egy erős jellem, talán egy kicsit túlságosan is, így egy picit talán hihetőbb, amit mondtam, mint ha csak úgy megkértem volna, egy aprócska kis szívességre.
- Ohh… Ez igazán érdekes. Tudod, mostanában kezdtem úgy érezni, hogy eltávolodtunk egymástól, de azt hiszem megint csak képzelődtem. Mit szólnál hozzá, ha összedolgoznánk? Kellemest a hasznossal? – néztem rá kérdő tekintette és barátságos mosollyal.
Remélem, nem lesz semmi probléma és félreértés abból, amit felajánlottam neki, hiszen csupán szeretném a kellemest a hasznossal összehozni, vagyis egy kis időt eltölteni a barátnőmmel és közben mégis beleásni magam a sötét varázslatok világába. Nem hinném, hogy ez olyan sújos és teljesíthetetlen kérés lenne, de majd meglátjuk.
TAGS: Ashlynn | WORD COUNT: 430 | OUTFIT: HERE | NOTES: Ez érdekes lesz Razz
Vissza az elejére Go down
Ashlynn Imogen Silver
ravenclaw
ravenclaw
Ashlynn Imogen Silver


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. May. 07.

Ashlynn & Lily - A leleplezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ashlynn & Lily - A leleplezés   Ashlynn & Lily - A leleplezés Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 10:03 am


Nem számítottam rá, hogy bárkibe belebotlok majd itt. Persze... ez már önmagában is ostoba gondolat, hiszen diákok nap mint nap használhatják ezt a részleget is, ha megvan a megfelelő írásos engedélyük. Nekem speciel semmi keresnivalóm nem lenne itt. Hiszen... még csak nem is azért settenkedek, hogy tiltott, sötét művekbe pillanthassak bele. Bár nem tagadom, az elmúlt hónapok során nem egyszer megfordult már a fejemben, hogy komolyabban is tanulmányozni kezdem a fekete mágiát. Persze... nem akarok én bántani másokat. Dehogyis! Ez annyira... elképzelhetetlen gondolat. Nem is tudom, mi vezérelheti a gyilkosokat. Értelmetlen kegyetlenség... Ez nem az én világom. De mégis... egyre inkább tudni akarom, miféle eszközök alkották a nagybátyám fegyvertárát aznap éjjel. Végzett a szüleimmel... elragadta tőlem a két legfontosabb embert. Megkínzott. Gyötört. A sebhelyek örökké emlékeztetni fognak arra, hogy mi történt. Na nem mintha másképp nem így lenne. Nincs feledés. Nincs megnyugvás. Vagy ha létezik is, nekem mindez idáig még nem sikerült rátalálnom. Az idő begyógyít minden sebet... ezt hajtogatják azok, akik okosnak képzelik magukat. Én azonban még nem tapasztaltam, hogy ez valóban így lenne. Talán csak túlságosan is hamar feladtam... Lehet, hogy ha akarnám, feltűnne az alagút végén a fény. Túl sok a talán...
- Tényleg sajnálom – mosolygok Lilyre. Bár már ez az apró gesztus is hihetetlen erők megmozgatását igényli. Mostanában igazán nincs rá okom, hogy... vidám legyek. Persze... ha kell megjátszom magam. Ám tisztában vagyok vele, hogy az nem valóság. Ó dehogy... attól a lehető legtávolabb áll. - Ez viszont tény – bólintok rá aztán a szavaira. - Ha valaki igazán elszánt, még a szabályok sem állhatják útját. Az egyenes út gyakran nem vezet el oda, ahová igyekezne az ember. Néha muszáj felvállalnunk bizonyos... kockázatokat – fűzöm még hozzá.
Sóhajtok és végül elengedem a zsebemben szorongatott fiolát. Ha nem akarom felkelteni a gyanakvását muszáj, hogy a lehető legtermészetesebben viselkedjek. Aggódik értem... ha nem is ezzel kezdi... nem mondja ki nyíltan, a szemében azért látok felvillanni valamit... A barátom. Nem is kétséges, hogy szeretne segíteni nekem. A baj csak az, hogy... azt hiszem, én nem tudom, hogyan is kell elfogadni az ilyesmit. Még a nagynéném próbálkozásai is rendre elutasításra találnak, pedig... ő mégiscsak rokon. Sőt... több annál. Most már... ő a családom. Csak ő maradt. Kihúzom a kezeimet a zsebemből, majd – talán csak, hogy kezdjek velük valamit, vagy... mintegy pótcselekvés gyanánt – a fülem mögé igazítok egy hajtincset. Előtte is jó helyen volt már... egyszerűen csak... muszáj volt. Néha annyira gyengének és tehetetlennek érzem magam, hogy... ez majdnem minden mást képes elnyomni. Itt van körülöttem egy világ, amiben korábban olyan jó volt, de... most úgy tűnik, már egyáltalán nem vagyok idevaló. Győzködöm magam, hogy ez az egész el fog múlni. Hogy egyszer majd saját magam is képes leszek megbirkózni a problémáimmal. Mert tudom, hogy csakis akkor léphetek tovább, ha önerőből viszem véghez... más nem teheti meg ezt helyettem.
- Ismerlek én – közlöm vele megfellebbezhetetlen bizonyossággal. - Éppen ezért aggódok és vannak kétségeim a... tisztességes szándékod felől. De ne aggódj – ismétlem meg korábbi szavaimat. - Lakat lesz a számon. Én nem láttalak téged, te nem láttál engem és még véletlenül sem járt egyikünk sem a könyvtár zárolt részének környékén. Te a pincében kerestél.... én meg téged... a Fekete Tó fenekén. – Megtorpanok. Annyira meglepnek a tulajdon szavaim, hogy szükségem van egy kis szünetre. Most komolyan... vicceltem volna? Nos, ha konkrétan nem is, de... valami hasonlóra tettem kísérletet. Ez az egész... ha nem is furcsa, de... mindenképpen elszoktam tőle. Lehet, hogy Lily hatása? Mondjuk nem csodálkoznék. Jól tudom, hogy súlyos hiba távol maradni a barátaimtól. De hát ez nem is ösztönös, tudatos tett... egyszerűen csak úgy... elsodródom. Egyre távolibbnak tűnnek ez pedig nagyon megijeszt engem. Nem akarom őket is elveszíteni. Legalább nekik maradniuk kell! - A kíváncsiság amúgy sem bűn. Vagy ha mégis... hát kétség kívül én is megérdemelném, hogy elzárjanak miatta.
Remélem nem kezd remegni a kezem. Gyűlölném, ha a tulajdon testem árulna el engem. Nem... nem vagyok függő. Egyszerűen csak... Sóhaj. Újabb mély levegő. Lehet, hogy már régóta csupán áltatom magam? Nem tehetek mást! Nem megy... máshogyan... nem hagynak békén a rémálmok. Mégis a sok kellemetlen érzés és késztetés ellenére hirtelen azon kapom magam, hogy már örülök ennek a váratlan találkozónak... Lilyvel. Olyan jó barátnőm. A lehetőség, hogy a saját tetteim miatt eltűnhet... eltávolodhat tőlem... elfogadhatatlannak tűnik. Tovább kellene lépnem... végre magam mögött kellene hagynom a kínt, a fájdalmat és a gyötrődést. Csakhogy gondolni sokkal könnyebb, mint cselekedni. A szüleim is azt akarnák, hogy éljek. Ezt jól tudom. Akkor... miért ilyen nehéz?
- Nem olyan biztos, hogy képzelődtél – ismerem be szomorúan. - Mostanában... mindentől és mindenkitől kezdek eltávolodni. De nem akarom, hogy így legyen! – jelentem ki. - Egyszerűen csak... mióta megtörtént az, mintha nem találnám a helyemet. Pedig nem szeretnék még többet... veszíteni – miközben ránézek hirtelen... aggódni kezdek amiatt, vajon... mi tükröződhet a szemeimben. Látja vajon a rajtam átfutó félelmet? Tényleg fontos nekem ő... mindig jó barátnő volt. - Dolgozzunk össze – egyezek bele hirtelen. - Azt hiszem ez a lehető legjobb döntés. Ha már úgyis mindketten ezért jöttünk ide – vonom meg a vállamat. Rossz érzés a hazugság, de nincs más választásom. Senki sem tudhatja meg, hogy mennyire... szétcsúsztam.
Vissza az elejére Go down
Lily Luna Potter
gryffindor
gryffindor
Lily Luna Potter


Here I am : This is me!
Hozzászólások száma : 79
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány - és Varázslóképző Szakiskola

Ashlynn & Lily - A leleplezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ashlynn & Lily - A leleplezés   Ashlynn & Lily - A leleplezés Icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2013 1:18 am


Érd el a csúcsot, ha kell. egyedül, hagyd, hogy megeddzen az élet, és szerezd meg azt, amire szükséged van ahhoz, hogy boldog és teljes legyél.
Vidám és őszinte mosolyt csalt az arcomra Ash próbálkozása. Tudom, hogy nem könnyű az élete és ezt természetesen tiszteletben is tartom. Annál is inkább mivel az egyik jó barátnőm.
- Miattam aztán egyáltalán nem kell aggódnod. Tudom, hogy mit csinálok. A szándékaim pedig… Fogalmazzunk úgy, hogy tökéletesen kifogástalanok. Ismerhetsz annyira, hogy mindenre van egy plusz megoldásom. De azért nagyon hálás vagyok, hogy falazol nekem. – vigyorogtam, mint egy vadalma, de közben olyan hevesen kalapált a szívem, az ereimben lüktető adrenalin mennyiségtől, hogy azt hittem ott helyben szívrohamot kapok.
Lehet, hogy mégis csak igaza van a többieknek? Áhh az nem lehet. Világéletemben olyan voltam, aki rácsap az asztalra, ha kel. Most mégis úgy érzem magam, mint egy félénk és megriadt kis nyuszi. pedig valójában egy törékeny virágszál vagyok legalább is külsőre, de belül a lelkem mélyén ott lapul bennem az erő, amivel akár hegyeket is képes lennék megmozgatni.
- Nem hát, de ezt a Professzoroknak is elmondhatnánk. Mert nekik nem teljesen ez a véleményük. – fintorogtam miközben befejeztem a mondatot.
Ezt a felfogást mondjuk sosem értettem. Miért baj az ha valaki kíváncsi? Ha ki szeretne valamit deríteni akkor azt úgy is ki fogja. Minden csak idő kérdése. Meg aztán ha valamit nagyon tiltanak, akkor annál jobban meg akarjuk ismerni, nem? Szóval totálisan felesleges rejtegetni bármit is a kíváncsi tekintetek elől.
- Tudod Ash… Azt hiszem jobban hiányoztál, mint gondoltam. – léptem oda hozzá és csak egy gyors és váratlan ötlettől vezérelve, szorosan magamhoz öleltem.
Hiányzott. Hiányoztak a közös beszélgetéseink, hiányoztak a csajos témák, hiányoztak az együtt eltöltött idők amikor vásárolgattunk vagy éppen a srácokról cseverésztünk. De mindent egybeevetve mégis Ő maga hiányzott a legjobban. A barátnőm, akire bármikor számíthatok, és aki benne volt minden hülyeségben, amit valaha is kitaláltam és megvalósítottam, na meg aki elviseli a hisztijeimet. Ami nem kis teljesítmény olyankor, amikor elgurul a gyógyszerem.
Óvatosan eltoltam magamtól és bátorítón mosolyogva, kezdtem bele ismételten a csicsergésbe, amivel az örökké be nem álló szám bombáz mindenkit.
- Szép kis csapat vagyunk. De ha így sikerül többet megtudnunk egy-két dologról, akkor már megérte. Nem? – vontam meg a vállam játékosan, miközben szorosabban kezdtem el markolni a kezemben tartott könyvet.
TAGS: Ashlynn | WORD COUNT: 353 | OUTFIT: HERE | NOTES: Ezer bocsi a minőségért és a mennyiségért is :S
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ashlynn & Lily - A leleplezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ashlynn & Lily - A leleplezés   Ashlynn & Lily - A leleplezés Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ashlynn & Lily - A leleplezés
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A nagy leleplezés - Lucy & Gabe
» Everything happens for a reason - Lily & Deb
» Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko
» Lily Luna Potter
» Emily & Lily - Surprise!!!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
There is no light without darkness :: The magical side of London :: Roxfort Boszorkány - és Varázslóképző Szakiskola :: Könyvtár-
Ugrás: