There is no light without darkness
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

There is no light without darkness


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
FRPG Top Sites
Welcome
Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko NYL
Itt tartunk most!
2025. December

A dolgok egyre rosszabbra fordultak a varázsvilágban, Harry Potter és társai képtelenek voltak megfékezni az egyre csak szaporodó halálfaló támadásokat.
Számos muglik által lakott falu, kisebb varázsló közösségek, minisztériumi alkalmazottak estek eddig áldozatául a szervezkedő halálfalók orvtámadásainak ám a sötét oldal képviselői egy pillanatra sem tétlenkednek.
Kisebb sereget verbuválva első dolguk volt, hogy betörjenek az Azkabanba, majd miután kiszabadították társaikat, felperzselték az egykor méltán rettegett intézményt.
Rettegés uralkodott el a varázslók körében, a szülők minden alkalommal félve küldik el gyermekeiket a Roxfortba.
Á s ha már itt tartunk… a Roxfort… bizony itt sem a régi már az élet, beszivárgott halálfalók, eltűnések, titokzatos halálesetek nehezítik meg a tanulók mindennapjait nem is beszélve a találgatásokról, hogy vajon mi állhat ezek hátterében.
Félő, hogy a béke és a nyugalom hosszú időre ábrándkép marad csupán… vagy mégsem?
2025 lehet az az év, amikor minden egy szempillantás alatt megváltozik ám kérdés, hogy ezúttal a jó vagy a gonosz kerekedik felül?
Légy részese egy izgalmas kalandnak, tarts a tenni vágyó fiatalokkal, akik igyekeznek meggátolni a terror eluralkodását, a roxforti diákokkal, akik az iskolapadban ülve igyekeznek átvészelni ezt az időszakot, vagy éppen a bosszúvágyó halálfalókkal, akiknek ezúttal talán sikerül győzelmet aratnia.
Minden csak rajtad áll!

Christmas in Hogwarts

by Ted Remus Lupin
Updates
Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko NYL2Az oldal alapítása.: 2012. Szept. 9

Arányok a fórumon.:

Lányok.: 30
Fiúk.: 32

Adult.: 18
Death eater.: 6
Muggle.: 1
Gryffindor.: 3
Hufflepuff.: 4
Ministry.: 4
Oot phoenix.: 9
Professor.: 3
Ravenclaw.: 5
Slytherin.: 9
Legutóbbi témák
» REIGN FRPG
Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Icon_minitimeSzomb. Szept. 27, 2014 9:23 am by Vendég

» Salem-i Mágiaakadémia
Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Icon_minitimeSzomb. Márc. 22, 2014 10:49 pm by Vendég

» Jurassic park
Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Icon_minitimeCsüt. Márc. 13, 2014 10:33 am by Vendég

» Clark Atlanta University
Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 4:46 am by Vendég

» Abbey Mount
Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Icon_minitimePént. Feb. 14, 2014 11:53 pm by Vendég

» Trouble Life
Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Icon_minitimeVas. Feb. 09, 2014 10:11 am by Vendég

» Matt & Lily - Meglepő találkozások
Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 1:22 am by Lily Luna Potter

» Constantine - veszélyes vizeken
Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Icon_minitimeKedd Jan. 07, 2014 2:45 am by Vendég

» Arrow frpg
Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Icon_minitimeCsüt. Dec. 26, 2013 11:47 pm by Vendég

Chat box
Awards
Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko NYL5 Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko 005
550
Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko 007
422
Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko 006
488
Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko 008
550
STAFF
Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko NYL3 Ted Remus Lupin
&
Marconi Flint
Top posters
Sorting hat
Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Poll_leftHey little girl, are you okay? - Lily & Niko Poll_centerHey little girl, are you okay? - Lily & Niko Poll_right 
Lily Luna Potter
Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Poll_leftHey little girl, are you okay? - Lily & Niko Poll_centerHey little girl, are you okay? - Lily & Niko Poll_right 
Peter Griffiths
Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Poll_leftHey little girl, are you okay? - Lily & Niko Poll_centerHey little girl, are you okay? - Lily & Niko Poll_right 
Amanita Mulchany
Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Poll_leftHey little girl, are you okay? - Lily & Niko Poll_centerHey little girl, are you okay? - Lily & Niko Poll_right 
Sebastien A. Lascar
Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Poll_leftHey little girl, are you okay? - Lily & Niko Poll_centerHey little girl, are you okay? - Lily & Niko Poll_right 
Paige Cook
Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Poll_leftHey little girl, are you okay? - Lily & Niko Poll_centerHey little girl, are you okay? - Lily & Niko Poll_right 
Tyrius Aepius Reximo
Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Poll_leftHey little girl, are you okay? - Lily & Niko Poll_centerHey little girl, are you okay? - Lily & Niko Poll_right 
Rose Weasley
Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Poll_leftHey little girl, are you okay? - Lily & Niko Poll_centerHey little girl, are you okay? - Lily & Niko Poll_right 
Isabelle Nia Lascar
Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Poll_leftHey little girl, are you okay? - Lily & Niko Poll_centerHey little girl, are you okay? - Lily & Niko Poll_right 
Austin Knowles
Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Poll_leftHey little girl, are you okay? - Lily & Niko Poll_centerHey little girl, are you okay? - Lily & Niko Poll_right 
Affiliates
free forum

Credits
Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko NYL6

Az oldal alapötletét J.K Rowlingnak köszönhetjük aki egy csodálatos varázsvilágot álmodott meg a számunkra.
Az oldal képeit köszönjük a Caution 2.0 - nak,
a tumblrnak valamint az Obsessionnak.
Nem kis kutatás, szerkesztés eredményei így kérünk NE lopj! Köszönjük!
Az oldalunkon szereplő kódokért hatalmas köszönet Clemence Lacroixnak és Brittany Greynek

 

 Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Aleksandr N. Krum
oot phoenix
oot phoenix
Aleksandr N. Krum


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2013. Feb. 07.

Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Empty
TémanyitásTárgy: Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko   Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Icon_minitimeKedd Feb. 12, 2013 5:33 am


Ide hallgass te barom, ha még egyszer megtudom, hogy a húgom közelében legyeskedsz, úgy átrendezem a képed, hogy még anyád sem fog rád ismerni. Megértetted? Egyszer s mindenkorra szállj le róla és keress más csajt, akit megpróbálsz az ágyadba cipelni, mert Anna közel sem a te súlycsoportod. – sziszegtem a fogaim között miközben továbbra is hátracsavart karral, igyekeztem falhoz szorítani egy hormontúltengéses Mardekáros idiótát.
- Világos a képes beszédem, vagy szükséged van még egy kis demonstrációra? – szorítottam a karján egy kicsit.
- Arghh… eressz már el te barom!
- Különben?
- Különben nagyon megkeserülöd!
- Jaj anyám, most aztán nagyon megijedtem. Már érzem is, ahogy megfagy a vér az ereimben.
- Meg is fog, arról gondoskodom.
- Persze kölyök. Na húzz innen, de nagyon gyorsan, ne rabold tovább az időmet. Előbb nőj fel, szokj le a pelenkáról, aztán majd beszélhetünk. – eresztettem el a srác karját mire az egyből kihúzta magát és megigazította az ingét.
- Spuri! – tettem egy lépést felé, ám a gyáva féreg nem várta meg a következőt, úgy pucolt el mintha ott sem lett volna, természetesen csak azután, hogy gondosan megbizonyosodott afelől, hogy nincs a közelben egy teremtett szemtanú sem.
- Szégyen gyalázat! Hogy képes Anna egyáltalán még csak szóba is állni ilyen kis lúzerekkel? Esküszöm innentől, letagadom, hogy bármi féle közöm is van hozzá. – durrogtam magamnak miközben igen csak felindult állapotban elindultam kifelé, egyenesen a Roxfort bejárati csarnokának irányába.

Emlékszem én ostoba néhány évvel ezelőtt még boldog ember voltam, amiért Merlin két kishúggal áldott meg, nem pedig egy öcsikével, akivel folyton folyvást rivalizálnánk, megpróbálnánk túltenni a másikon, ám ekkor még csak nem is sejtettem, hogy a lányok mennyi gonddal járnak együtt. Ahogy öregszenek, szépülnek, nőiesednek úgy jelennek meg körülöttük sorra a felajzott, pubertáló fiúk, akiknek minden vágya, hogy pont az én húgaimmal bizonyítsák be milyen ügyesek, mennyire megy nekik a csajozás és, hogy milyen könnyedén ágyba tudnak vinni egy lányt. Ugye milyen remek? Nem győzöm elüldözni őket Zoya és Anna közeléből, ráadásul ők sem könnyítik meg éppenséggel a dolgomat, mivel állandóan azzal vágnak vissza, hogy én sem vagyok jobb, ugyan ezt teszem mások kishúgával. Utálom őket ilyenkor, mert sajnos, ha tetszik, ha nem, igazuk van, végtére is, 14 éves korom óta fűzögetem, csábítgatom a lányokat, akkor tényleg min is háborodom fel? Nehéz lenne elmagyarázni, maradjunk hát annyiban, hogy amit én teszek az az én dolgom, azt viszont nem tűröm el, hogy valaki szórakozzon valamelyik húgommal. Értük még ölni is képes vagyok, így érdemesebb komolyan venni a fenyegetéseimet, nem a levegőbe beszélek.

Kettesével szedtem a lépcsőfokokat lefelé, villámgyorsan hagytam a hátam mögött minden egyes folyosót. A gondolataim csak úgy cikáztak a fejemben, ráadásul bosszantott az a tudat is, hogy mielőtt módomban állna egyáltalán lepörögni, már mehetek is edzésre, mivel néhány nap múlva meccsünk lesz a Kenmare Kestrelsel, emiatt pedig gőzerővel kell készülnünk, stratégiát egyeztetnünk stb., Utálok ilyen állapotban közösségbe menni mert ilyenkor akaratlanul is, türelmetlen, agresszív, cinikus sőt kimondottan kiállhatatlan vagyok, minden mérgemet másokra zúdítom akik nem tehetnek semmiről sem, minden bűnük az, hogy rosszkor vannak rossz helyen. Újabb folyosót hagytam a hátam mögött s már éppen fordultam volna be a következőre mikor egyszer csak sikeresen, nekiütköztem valakinek, akit szépen fel is löktem, én pedig nekitántorodtam a falnak. Na szép, már csak ez hiányzott.
- Hé vakegér nem látsz a szemedtől? – morogtam dühösen, ám amikor észrevettem, hogy egy lányt löktem fel nagy igyekezetemben azon nyomban el is szállt minden mérgem, helyét pedig a szégyen, a zavar vette át.
- Jaj ne haragudj. Az én hibám volt, nem figyeltem. Jól vagy? – segítettem fel a lányt, már ha engedte és nem rántotta el azonnal a kezét, ezt követően pedig finoman vizsgálgatni kezdtem.
- Megütötted magad? Jól vagy? Minden rendben? – oké ezek talán elég hülye kérdések, hiszen mégis hogyan lenne minden rendben azok után, hogy egy figyelmetlen dúvad fellöki az embert egyenesen a kemény kőre taszítva?
- Nagyon sajnálom én csak… nem figyeltem és… Ugye nem tört el semmid?

tag Lily words 648 notes: Remélem tetszik : ) cred gabby @ caution 2.0, chamberten
Vissza az elejére Go down
Lily Luna Potter
gryffindor
gryffindor
Lily Luna Potter


Here I am : This is me!
Hozzászólások száma : 79
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány - és Varázslóképző Szakiskola

Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko   Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Icon_minitimeKedd Feb. 12, 2013 7:43 am


















Niko & Lily


Álmosan és nyűgösen nyújtózkodtam a meleg takaró alatt. Semmi erőm nem volt ahhoz, hogy felkeljek. A csontjaim olyanok voltak, mint egy-egy mázsás kő. Még a többiek nyüzsgő sürgölődése sem tudott belém életet rázni. A láz és a nátha, nagyon nem jó barátaim, ezt már elég régen megtanultam. Így aztán, akár mennyire is utáltam ezt az érzést, muszáj voltam ma inkább ágyban maradni és nem menni órákra. Akár mennyire is szerettem volna felkelni, felöltözni és elindulni az első órámra, mégsem volt másra erőm, csak arra, hogy a fejemre húzzam a takarómat és újra mély gyógyító álomba merüljek.
Körülbelül másfél órányi alvás és egy nagy bögre forró mézes-citromos tea után, már nagyjából éreztem magamban annyi energiát, hogy felkeljek és elinduljak a gyengélkedőre, valamiféle csoda piruláért.
Enyhén lestrapált külsővel, papucsba, köntösben és legalább két csomag papír zsebkendővel a kezemben, slattyogtam végig a folyosók tömkelegén. Reméltem, hogy nem találkozom túl sok mindenkivel, de ilyenkor nem volt nagy nyüzsgés a folyosókon, erről a professzorok gondoskodtak, így nem kellett attól félne, hogy ki lát majd meg ebben az állapotban.
Már csak pár folyosónyira voltam a célomtól amikor egy nagy, erőteljes koccanás áldozatává váltam. Mielőtt még bármit is tehettem volna, hála a gyengélkedő állapotomnak, kibillentem az egyensúlyomból és egy huppanással érkeztem meg a kőpadló kemény felületére.
Mielőtt még belekezdhettem volna egy kiadós szitkozódásba, kábán felpillantottam a „támadómra” és legnagyobb meglepetésemre Aleksandr Krum állt előttem teljes életnagyságban. Egy pillanatig se köpni, se nyelni nem tudtam, a meglepettségtől. De végül gyorsan magamhoz kellett térnem, hiszen felém nyújtotta a kezét, hogy fel tudjon segíteni.
Vettem egy nagy levegőt, és óvatosan a kezébe helyeztem a sajátomat ezzel jelezve, hogy elfogadom a segítségét.
- Jól vagyok, ami az esést illeti, de máskor jobban oda figyelhetnél. – nyugtattam és dorgáltam meg egyszerre.
Nem biztos, hogy így kellene beszélnem egy „hírességgel”, de nem érdekelt. Igazam volt abban amit mondtam, hiszen ha nem rohangál a folyosón úgy mint egy dúvad, akkor nem lök föl és nem végzem a kemény padlón kiterülve, fájós fenékkel.
- Nyugi nem tört el semmim, bár meg kell hagyni elég kemény ez a padló. – próbáltam viccelődni, miközben a szabad kezemmel megdörzsölgettem a hátsómat.
- Amúgy Lily Potter – ráztam meg a kezét, amellyel még mindig az enyémet fogta, miközben bágyadtan rámosolyogtam.
Na, ez az én formám. Akkor botlok bele a korom egyik leghíresebb és legdögösebb pasijába, amikor a leginkább nem kellene. Merlin szerelmére, miért kell engem szívatni?




TO - Niko
WORDS - 395
CLOTHES - clothes

i'd also like to thank brooklyn at sds
Vissza az elejére Go down
Aleksandr N. Krum
oot phoenix
oot phoenix
Aleksandr N. Krum


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2013. Feb. 07.

Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko   Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Icon_minitimeCsüt. Feb. 14, 2013 9:51 am


Szerencsétlen lány, ahogy így alaposabban is sikerült szemügyre vennem az aprócska, pizsamába bujtatott, törékeny testet, még erősebb lelkifurdalás uralkodott el rajtam. Nem elég, hogy fékevesztett idióta módjára közlekedem a húgaim iskolájában, még egy szegény, beteg lány is sikerül letarolnom hála a figyelmetlenségemnek. Ilyenkor legszívesebben lyukat égetnék a padlóba, hogy a föld nyeljen el, ám amennyire csak tudom, igyekszem palástolni, hogy legalább a büszkeségem ne szenvedjen nagyobb csorbát azáltal, hogy ki is mutatom azt, mennyire tisztában vagyok a cselekedetem súlyával.
- Igen, igazad van, legközelebb tényleg jobban oda fogok figyelni, ámbár ha azt veszem így legalább szóba álltál velem. Fel kéne jegyeznem valami kis könyvbe vagy noteszba, hogy tudjam ezzel a fogással remek lehetőség, adódik egy beszélgetés kezdeményezésére. – próbáltam meg viccel elütni a dolgot miközben felöltöttem a tipikus Aleksandr Krum féle, szemtelen, félmosolyomat.
- Uh… ha ezt tudtam volna, mielőtt fellöklek előtte, odavarázsolok néhány párnát biztos, ami biztos, hogy puhára sikeredjen az érkezésed. Ezt is hozzáírom majd a feljegyzéseimhez, jó lesz észben tartani. Hmm… - elő is veszek a zsebemből egy kis papír fecnit és egy tollat, ami mindig van nálam, ki tudja, mikor szólítanak le az utcán autogramot kérni alapon és le is firkantok valamit.
- Mielőtt fellöksz egy csinos lányt a folyosón, ne felejtsd el a párnákat! – kapcsoltam ki a tollat.
- Látod, meg is van, legközelebb már fel leszek készülve. – mosolyogtam a lányra majd amikor az bemutatkozott megráztam a kezét.
- Nagyon örvendek Lily Potter… az én nevem John Smith. – bólogattam nagy komolyan.
- Tudom meglepő a hasonlóság, sokan mondták már, hogy hasonlítok valami Krum nevű kviddics játékosra, de biztosíthatlak ez csak tévedés, ő nem olyan béna és ügyetlen, mint én. – kacsintottam rá, majd finoman eleresztettem a kezét és tettem egy lépést hátra.

- Öhm… komolyra fordítva a szót, örülök, hogy nem esett bajod, na de mond csak kedves Lily Potter miért, járod a folyosókat ebben a szerelésben? Új divat a Roxfortban vagy más oka van? Esetleg laza péntek van és ilyenkor nem kötelező az egyenruha? – incselkedtem hátha egy kicsit sikerül elterelnem a lány figyelmét arról, hogy épp az imént volt egy keményebb randevúja a kövezettel. Látom, hogy nincs túl jó bőrben, azt pedig két húg mellett sikerült megtanulnom ennyi év alatt, hogy egy kis nevetés, mosolygás csodákra képes.
- Elkísérjelek esetleg egy darabon? Csak a biztonság kedvéért, hogy ma már többször ne borítson fel egy figyelmetlen alak sem. Hidd el, ha valamihez értek az a terelés. – az pedig kit zavar, ha egy kicsit kések edzésről? Majd valahogy kimagyarázom és igyekszem a legjobb formámat hozni. Ha azt veszem a csapat, csak nyer, hogy nem ők találkoztak velem dúvad formámban így egy szavuk, sem lehet. Különben is, egyszer én is elkéshetek nem igaz?

tag Lily words 444 notes: Sorry a minőségért :$ cred gabby @ caution 2.0, chamberten
Vissza az elejére Go down
Lily Luna Potter
gryffindor
gryffindor
Lily Luna Potter


Here I am : This is me!
Hozzászólások száma : 79
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány - és Varázslóképző Szakiskola

Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko   Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Icon_minitimeCsüt. Feb. 14, 2013 10:46 am


















Niko & Lily


Szörnyen éreztem magam és legalább olyan szörnyen is néztem ki. Többek között ez a hátul ütője, ha az ember összeszed valami nyavalyát és betegen kell elslattyognia a gyengélkedőre. Viszont a nevetés jó hatással van az egészségre, és ahogy így elhallgatom az előbbi gázolómat, ezt ő is nagyon jól tudja. Végül is ha az ember fiának van két kisebb huga, akkor nem árt megtanulni egyet s mást a női lélekről.
- Azt hittem csak viccelsz, de ezek után már bármit el tudok képzelni rólad. – nevettem rá miután felolvasta, hogy mit jegyzetelt le arra a pici papírfecnire.
Kedvesen fogadta a bemutatkozásomat, aztán megpróbált valamiféle álnév használós humbuggal előhozakodni. De aki Kvidics csapatban játszik és történetesen oda van azért a csapatért amiben ”John Smith” is játszik, azt nem könnyű átverni, pláne nem egy ilyen haloványka kis füllentéssel.
- Igazán örülök a találkozásnak Mr. Smith. Tényleg kísérteties a hasonlóság, pláne, hogy az ő húgai is ide járnak iskolába, és az egyikükkel igazán jóban is vagyok. – adtam alá a lovat, miközben bágyadtan mosolyogtam rá, miközben elengedte a kezem.
Aztán csak felhozta, azt a témát amit a legszívesebben elkerültem volna. Semmi hangulatom nem volt ahhoz, hogy magyarázkodjak neki, de úgy tűnik, Merlin ismételten másképp akarja a dolgokat mint én. Úgyhogy egy nagy levegő után bele is kezdtem a mesélésbe.
- Haha, nagyon vicces kedvében van valaki. De ami azt illeti nem mondanám, hogy divatot akarok teremteni az öltözékemmel. Szimplán csak megbetegedtem és a gyengélkedő próbáltam meg eljutni, amikor egy bizonyos Mr. John Smith, aki még véletlenül sem a híres és nagyon jóképű kvidics játékos leterített a lábamról. – szurkáltam vissza az előbbi csipkelődéseire.
Értem én a viccet egy bizonyos fokig, de ez nem azt jelenti, hogy fogékony is vagyok rá mindig. Lehet, hogy ezért sokak számára kissé unszimpatikus vagyok, de igazából nem zavar a dolog. Sokkal jobban érdekel, hogy ne én legyek a vicc tárgya, mint maga a vicc.
- Csakugyan megtennéd? Hát ez nagyon rendes tőled, de… Attól tartok nincs több elvetemült száguldozó a Roxfort falain belül. És ha jók az informátoraim, akkor a terelők gyöngyének most edzése van éppen. Vagy tévednék? – néztem rá egy cinkos mosoly kíséretében.
Tudom, hogy néha különösen jót tesz az egészségnek, ha valaki ellóg egy-egy edzésről, de ha olyan az ő csapat kapitánya is mint a mi Clemi-nk akkor hamarosan szép kis büntetés elé nézhet a mi kvidics csillagunk.




TO - Niko
WORDS - 388
CLOTHES - clothes

i'd also like to thank brooklyn at sds
Vissza az elejére Go down
Aleksandr N. Krum
oot phoenix
oot phoenix
Aleksandr N. Krum


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2013. Feb. 07.

Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko   Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Icon_minitimePént. Feb. 15, 2013 1:04 pm


Már – már kezdtem egy kicsit jobban érezni magam, reménykedtem, hogy sikerül felvidítanom a lányt, s ezáltal nem csak a kedélyállapotán javítok, hanem a lelkifurdalásom is alább hagy, ha meg nem szűnik teljesen, ám igen csak hamar szembesülnöm kellett azzal a ténnyel, hogy Lily nem felejt egykönnyen, a vicceket pedig még csak annyira sem értékeli. Remek… lányok… ki érti őket? Vagy a hiba bennem van, és talán csak számomra olyan bonyolultak a „mai” fiatal lányok? Igaz, ami igaz 15 – 16 évesekkel valahogy nehezebben is találom meg a közös hangot, na de ez egy cseppet sem szegi kedvemet, ha már egyszer belekezdtem valamibe, akkor azt véghez is viszem.
- Igen, csakugyan megtenném, abban pedig ne légy olyan biztos, hogy nincs az iskolában több elvetemült száguldozó, mivel alapjáraton én sem annak indultam, a helyzet és néhány váratlan fordulat alakította úgy a dolgokat, hogy azzá váltam. Ki tudja, lehet valamelyik évfolyam vagy háztársad épp ezekben, a pillanatokban dühíti fel magát valamin, teszem azt egy elszabadult mumuson, troll osztályzaton vagy egy mardekáros szemétkedésein, s ront majd ki valamelyik teremből, hogy aztán őrült ámokfutásba kezdjen az iskola folyosóin. Semmi sincs kizárva, én pedig nem venném a szívemre, hogy ha már egyszer letaroltak, még valaki megtegye ezt veled, mielőtt eljutnál a gyengélkedőre. – dugtam zsebre a kezeimet miközben arcomon továbbra is ott virított a rendíthetetlen mosolyom.
- Wow… neked aztán igazán jók az informátoraid. – néztem egy nagyot Lily szavain, ám hamar sikerült túltennem magam a meglepettségem, végtére is az edzéseink időpontjai sosem képezték titok tárgyát, sőt… akadt már példa arra is, hogy egy – egy befolyásosabb személy a minisztériumból, a Gringottsból vagy más üzleti érdekeltségből váratlanul megjelent a kisfiával, kislányával és arra kérte a csapatot had nézzék, végig az edzést vagy írjunk alá ezt – azt. Mondhatni ez már amolyan mindennapos dolognak számít, így nem akadok fenn egykönnyen semmin.
- Igaz, valóban edzésem van, sőt az igazat megvallva már el is késtem róla, ám ez az én dolgom, így ha azt mondom, állok rendelkezésedre, és szíves örömest elkísérlek a javasasszonyhoz akkor az úgy is, van, a többivel pedig nem kell foglalkoznod. Persze ha nem akarod, és inkább egyedül mennél akkor nem állok az utadba, csak egy szavadba kerül, és már itt sem vagyok. – vontam meg a vállam, hiszen nem vagyok erőszakos alkat, eszem ágában sincs olyasmire kényszeríteni a lányt, amit esetleg az nem akar. Szimpla gesztus volt, hogy ne úgy könyveljen el magában, mint egy alpári bunkót, bár, hogy ezt mennyire sikerült elkerülnöm rejtély.

tag Lily words 404 notes: - cred gabby @ caution 2.0, chamberten
Vissza az elejére Go down
Lily Luna Potter
gryffindor
gryffindor
Lily Luna Potter


Here I am : This is me!
Hozzászólások száma : 79
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány - és Varázslóképző Szakiskola

Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko   Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Icon_minitimePént. Feb. 15, 2013 9:27 pm


















Niko & Lily


Többször is feltűnt már, hogy vannak olyan emberek, akikkel nem találom meg olyan gyorsan a közös hangot, de amennyire lehet, ezen minél hamarabb szeretek változtatni. Éppen ezért is próbáltam nagy levegőt venni és túltenni magam az előbbi kis incidensen és sokkal barátságosabban viszonyulni az előttem álló sráchoz.
Ahogy beszélt és azoktól amiket mondott, kezdett egy kicsit bűntudatom lenni. Nem akartam ilyen ellenséges lenni, de ma tényleg nem vagyok a legjobb formámban.
- Hát akkor nagyon szépen köszönöm a kíséretet. Igazán rendes dolog tőled, viszont előtte szeretnék bocsánatot kérni, az iménti viselkedésem miatt. Alapjáraton nem szoktam így viselkedni, sőt kimondottan jól nevelt vagyok, de az hogy lebetegedtem nem tesz jót a hangulatomnak és ilyenkor eléggé harapós tudok lenni. – mondtam kissé bűntudatosan.
Komolyan nem értem magam. Soha nem viselkedtem még így senkivel, erre most itt áll előttem az egyik kedvenc játékosom és erre meg totálisan megbuggyanok. Komolyan kezdek aggódni, hogy valami nagyon nincs rendben velem. De azért remélem, nem hagyok Aleksandr-ben olyan benyomást amit nem lehet jó irányba terelni.
- Nem is tudod mennyire. – nevettem el magam azon amilyen arckifejezés kiült az arcára, az edzésről szóló infóm miatt.
Nem értem miért lepődött meg ennyire, hiszen ha valaki nagyon kíváncsi akkor az bármit ki tud deríteni, és amúgy is szerettem volna már egy párszor megnézni, hogy miként zajlik náluk egy edzés. Nem csak taktikai, de „önvédelmi” szempontból is. Elvégre nem árt, ha az ember lánya tisztában van azokkal a dolgokkal amikkel tisztában kell lennie.
- Ami azt illeti… örülnék annak ha elkísérnél, végül is sose lehet tudni. Rád se nagyon számítottam erre tessék. – mosolyogtam rá a Aleksandr-re.
Gyors és éles hangulat váltás és már nem is vagyok egy gonosz kis hárpia, aki az imént még itt állt. Bár nagyon nem bánom, hogy így alakultak a dolgok, már ami a hárpia részét illeti.
- Akkor esetleg el is indulhatnánk. – mondtam, miközben egy papír zsebkendővel a kezemben arra készülte, hogy orrot fújjak.
Szép kis napom van, és én még azt hittem lemaradok valamiről amiért beteg lettem, de ehelyett inkább kaptam egy lehetőséget.
- Amúgy, hogy hogy itt vagy az iskolában? Nem emlékszem, hogy Zoya említette volna, hogy jössz. Bár mostanában eléggé el van foglalva… - csicseregtem újdonsült útitársamnak, miközben a Roxfort ős öreg falai között sétáltunk.




TO - Niko
WORDS - 375
CLOTHES - clothes

i'd also like to thank brooklyn at sds
Vissza az elejére Go down
Aleksandr N. Krum
oot phoenix
oot phoenix
Aleksandr N. Krum


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2013. Feb. 07.

Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko   Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Icon_minitimeHétf. Feb. 18, 2013 5:38 am


Megtörni látszott a jég Lily és köztem, mivel a lány iménti kis fúria magatartásának immáron nyoma sem volt már, sőt legnagyobb meglepetésemre még bocsánatot is kért tőlem, azért mert egy kicsit harapósan viselkedett. Hát igen, ezt a lemezt már ismerem, hiszen ha az ember fia 3 nővel kénytelen megosztozni a házon akarva – akaratlanul is, kénytelen szembesülni néha napján azzal milyen is tud lenni egy legyengült, beteg nő. Nem egyszer kellett elszenvednem például, Zoyától amikor beteg volt, hogy engem nézett házimanónak és szinte percenként dörömbölt át a falon valami kis csipp – csupp apróság miatt, s ha nem mozdultam meg azonnal vagy szóvá mertem tenni neki ezt – azt az amúgy imádnivaló kishúgomból vérbeli házisárkány vált egyetlen szempillantás alatt. Komolyan, bár alapjáraton nem vagyok egy gyáva ember, sőt kifejezetten bátornak, olykor kissé talán még vakmerőnek is nevezném magam, de ilyen alkalmakkor igyekeztem inkább minél kevesebb időt otthon tölteni biztos, ami biztos alapon. Na de nem ám csak ennyivel vert meg engem Merlin, az érme másik oldala Anna volt, aki néha még a nővérénél is elviselhetetlenebbül viselkedett. Egész álló nap panaszkodott, vergődött egyik szobából a másikba miközben anyuval és Zoyával hárman lestük minden egyes óhaját. Semmi sem volt neki elég jó, ha például forró levest kért, közölte, hogy túl forróra sikerült vagy épp jég hidegre, nem elég sós és különben is már egészen mást szeretne és, hogy mi milyen érzéketlenek is vagyunk, hogy így bánunk egy beteg családtaggal. Azokban a napokban bár élt bennem a halovány kép arról, hogy ez a kis szörnyeteg, aki megkeseríti minden egyes ébren töltött pillanatomat amúgy szintén a húgom, akit szeretek, imádok és igazából egy nagyon okos, jól nevelt lány, de az indulatok olykor – olykor néhány percre elfedték ezt előlem, s csak arra tudtam gondolni, hogy ha elaltatom egy varázslattal minden gondom egy csapásra, megoldódik. Egyszer viccből még fel is vetettem apának, hogy tegyük bele egy ládába, amire egy kis cetlit ragasztunk „vissza a feladónak” felirattal s küldjük el a legközelebbi sárkányrezervátumba, ám anyu ezt épp meghallotta nekem, pedig nyak behúzva kellett végighallgatnom nevelő célzatú megjegyzéseit. Ugye, ugye? Merlin humorérzéke egyszerűen nem ismer határokat, ám szerencsére mióta elköltöztem otthonról egy saját lakásba, illetve az év nagy részét az S.B.I – ben töltöm megszabadultam ezektől, a kis helyzetektől, apára hárítva az egészet. Szegényt néha nagyon sajnálom, ám aztán bevillan, magának kereste a bajt, most viselheti a következményeket.

Egy kissé talán elkalandoztam, így gyorsan igyekeztem összeszedni magam és visszatérni a jelenhez.
- Ugyan semmi baj, spongyát rá. Már el is felejtettem. – vontam meg a vállam ezzel is rövidre zárva a témát. Bár nem indult épp a legszebben ez a kis beszélgetés talán a végére még egész kellemessé alakíthatjuk, persze, csak ha Lily is úgy akarja.
- Na látod, jobb biztosra menni, elvégre ki tudja, mit hoz a sors inkább jobb nem kockáztatni. Én is nyugodtabban megyek majd edzésre, miután már elkísértelek a javasasszonyhoz és látom, hogy épségben léptél be a gyengélkedő ajtaján. – magyaráztam mosolyogva majd az indulásra csak bólintottam s mellé szegődve lassítottam egy kicsit a lépteimen, hogy továbbra is tudjunk beszélgetni.
- Az igazság az, hogy volt erre felé egy kis dolgom aztán úgy döntöttem, ha már egyszer itt vagyok a, közelben akkor be is nézek egy kicsit a húgaimhoz. Nem csodálom, hogy Zoya nem említette mivel nem is tudott róla. Nem szokásom előre bejelenteni az érkezésemet, jobb szeretek meglepetést okozni. Most amúgy is Annával volt fontosabb beszélnem, Zonak csak beköszöntem.

tag Lily words 560 notes: : ) cred gabby @ caution 2.0, chamberten
Vissza az elejére Go down
Lily Luna Potter
gryffindor
gryffindor
Lily Luna Potter


Here I am : This is me!
Hozzászólások száma : 79
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány - és Varázslóképző Szakiskola

Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko   Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Icon_minitimeCsüt. Feb. 21, 2013 3:40 am


















Niko & Lily


Ha nagy ritkán hibázom, akkor azt általában be is szoktam ismerni. Éppen ezért kértem tőle bocsánatot. Elég modortalan voltam vele, szóval jogosan haragudhatna rám. De remélem, megérti, hogy miért vagyok ilyen amilyen. Senki nem szeret beteg lenni, de ha még ilyenkor piszkálják is, akkor különösen ki tud akadni.
Miután teljese mértékben biztosított a felől, hogy nem haragszik rám és egészen a bejáratig fog kísérni. Már tudtam, hogy nem kell attól paráznom, hogy egy hisztérikának fog tartani. Szót, ami azt illeti még abban is reménykedtem, hogy talán össze is barátkozhatom vele. De majd kiderül, hogy mi lesz ennek az egésznek a vége.
- Ez igazán kedves tőled, főleg azok után, ahogy viselkedtem veled az előbb. De tényleg. Nem szoktam én ilyen lenni. – mondtam miközben elkezdtünk sétálni a folyosókon, amik még elválasztottak a kitűzött úti célunktól
Figyelmesen végighallgattam és rá kellett döbbennem, hogy Mr.Krum is csak egy egyszerű testvér, csak éppen sokkal több elintéznivalóval. Most is valószínűleg a nagy testvér szerepében tetszelgett és azt hiszem, hogy tudom is mi, vagyis inkább ki miatt.
- Csak nem a Mordekáros barátja volt a téma? Nagyon odáig van érte. Ráadásul, ahogy elnézem őket, a srác is eléggé kedveli őt. – fecsegtem egy kicsit, remélve, hogy nem lépek át egy határt.
Tudom mennyire védelmezők tudnak lenni a testvérek. Főleg olyankor, amikor egy nagyfiúnak, egy pici kis hugicája van. Én is megéltem már egy párszor éppen ezért is örülök neki, hogy a bátyáim már nem leshetik minden lépésemet az iskolában. Bár James sosem volt az a nagyon szigorú és árgus szemmel figyelő testvér, de Albus annál inkább. Ha rajta múlt volna, akkor legalább a három méteres körzetembe nem jöhetett volna egy fiú sem. De most már legalább nyugodtan lehetek, és azt tehetek, amit csak akarok. De visszatérve a Krum család ifjabbik férfitagjával folytatott kommunikációmra. Muszáj volt valami témát találnom, csak hogy ne laposodjon el a beszélgetésünk.
- Na és gőzerővel megy a felkészülés a meccsre? Biztos rengeteg edzésetek van. – emeltem rá a tekintetemet, mialatt egyre izgatottabban és kíváncsiságtól buzgón caflattam mellette a folyosón.




TO - Niko
WORDS - 335
CLOTHES - clothes

i'd also like to thank brooklyn at sds
Vissza az elejére Go down
Aleksandr N. Krum
oot phoenix
oot phoenix
Aleksandr N. Krum


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2013. Feb. 07.

Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko   Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Icon_minitimePént. Feb. 22, 2013 9:45 am


Miközben elindultunk a gyengélkedő irányába a gondolataim akaratlanul is visszaterelődtek a húgomra és arra a pojácára, aki az elmúlt néhány hétben egyfolytában körülötte legyeskedett. Egyszerűen fel nem foghatom, mit eszik Anna annyira egy ilyen srácon, hiszen annyival jobbat érdemelne. Az a kretén már első ránézésre is borzasztó unszimpatikusnak tűnt a számomra, a nyálas, behízelgő modorával, azzal a magabiztos, felsőbbség teljes ábrázatával a dumájáról már nem is beszélve. Míg Anna is a közelben volt játszotta az udvarias, jó kisfiút ám abban a pillanatban, ahogy a húgom eltűnt máris átment görénybe. Messziről megismerem az ilyeneket, azt pedig nem engedhetem, hogy a testvérem egy ilyen patkány áldozatává váljon. Tudom, hogy mire megy ki a játék. Behízelgi magát alaposan, eljátszva, hogy egyáltalán nem csak ágyba akarja cipelni Annát, majd amikor a húgom botor módon mégis neki adja magát másnap már csak egy újabb strigula lesz a srác hódításai között, s már ejtve is lesz. A bátyja vagyok a fene egye meg, nem hagyom szó nélkül a dolgot. Persze alapjáraton nem szeretek beleszólni a lányok életébe, a pasi ügyeik egyáltalán nem tartoznak rám, az viszont igen, hogy vigyázzak rájuk, védjem őket a csalódásoktól, a sebektől és a lúzerektől. Ha emiatt haragszanak rám, hát csak tegyék lelkük rajta, ám amíg én vagyok az ő bátyjuk és nem fordítva addig másra, nem igen számíthatnak tőlem.

A gondolataimból egyszer csak Lily kérdése rázott fel mire csak egy aprót bólintottam. Ahogy hallgattam keserű mosoly kúszott fel az ajkaimra s csak nehezen bírtam megállni, hogy ne törjön fel belőlem hangos nevetés. Egynémely lány olyan naiv tud lenni, csak a mosolyt, a kedvesnek szánt gesztusokat veszik észre ezeken, a tökfejeken, bele sem gondolnak abba, hogy milyen röhejes az egész cirkusz, amit ezek a típusú srácok levágnak. Persze férfi szemmel minden olyan más. Mi átlátunk férfitársaink trükkjein, ám a romantikus regényeken felcseperedett tiszta lelkű lányok már aligha. Elég egy – két szép szó s már el is csavartuk a fejüket. Nem vagyok büszke magamra, hiszen annak idején én is hasonlóképp jártam el a Durmstrang falain belül, ám azóta hála Merlinnek benőtt a fejem lágya és már nem csak a szex körül forognak a gondolataim. Persze tény és való mind a mai napig akadnak egy éjszakás kalandjaim, ám már nem szorulok arra, hogy trükkökkel csavarjam el a lányok fejét, jönnek ők maguktól is. Nem hitegetem őket, nem teszek hamis ígéreteket, így legalább tudják, mire számíthatnak tőlem. Persze bár ezt nem igazán reklámozom én is szeretnék komoly kapcsolatot egy olyan lány mellett aki nem akar megváltoztatni, elfogad olyannak amilyen vagyok és persze a szabadságom is megmarad mellette, nem folyt meg a túlzott ragaszkodásával. Létezik egyáltalán ilyen lány a földön? Léteznie kell, remélem egy nap rá is, bukkanok, ám addig élvezem azt, ami van.

- Maradjunk annyiban, hogy nekem kissé eltér a véleményem a tiédtől, a sráccal pedig innentől nem lesz több probléma, figyeld csak meg. Ha valóban kedvelné a húgomat, akkor nem menekült volna el gyáva féreg módjára előlem, hanem kiállt volna magukért, nem gondolod? Ez is csak egy kis hormonhuszár volt, aki azt gondolta könnyedén be tudja hülyíteni a tesómat, de azzal nem számolt, hogy a bátyja ezt nem fogja hagyni. – vontam meg a vállam, miközben rendületlenül haladtam tovább. Nem szeretek családi ügyekről idegenekkel beszélni, ezért is nem eresztettem bőlére a mondanivalómat. Lilyt csak néhány perce ismerem, eddig épp, hogy csak a nevével találkoztam hallomás útján így talán nem is csoda, ha nem tudok vele ilyesmiről beszélni. Hálát adtam Merlinnek, mikor végül a lány elterelte a témát, a kérdésére pedig újabb bólintás volt a válaszom.

- Igen már nagyon készülünk, szinte minden egyes napra van kiírva edzésünk. Többnyire napi 7 – 8 órát töltünk a pályán, mikor keményebb ellenféllel kell, szembenézünk, lesz abból 10 – 13 is. Az edzőnk kiváló stratéga, remekül dolgozik össze a csapatkapitányunkkal. Minden meccsre újabb és újabb manővereket gyakorlunk ki, a stratégiánkon pedig rendszeresen változtatunk, hogy az ellenfeleinknek ne legyen könnyű dolga, ne tudjanak minket kiismerni. – magyaráztam lelkesen.
- Na és mond csak itt az iskolában, hogy álltok a kviddiccsel? Milyenek a csapatok, milyen meccseket játszotok? A húgaimmal nem nagyon jut időm ilyesmiről beszélni, pedig igazán kíváncsi vagyok. Mesélnél nekem?

tag Lily words 678 notes: remélem tetszik cred gabby @ caution 2.0, chamberten
Vissza az elejére Go down
Lily Luna Potter
gryffindor
gryffindor
Lily Luna Potter


Here I am : This is me!
Hozzászólások száma : 79
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány - és Varázslóképző Szakiskola

Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko   Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Icon_minitimeHétf. Feb. 25, 2013 9:22 am


















Niko & Lily


Titkok…Az emberek nem szeretik, amikor fény derül egy-egy féltve őrzött kis tikukra, de néha adódnak alkalmak amikor jobb ha kiborul a bili. Talán Niko is így van ezzel. Elvégre szerintem neki is van néhány kis takargatnivaló ügye. De a testvéreit nagyon szereti és ez becsülendő vonás benne. Én is imádom a bátyáimat, bár igaz ami igaz néha az agyamra mennek, de az hogy én vagyok a legkisebb a családban, határozottan ad némi előnyt az életemben. Az pedig, hogy ki is használom őket, szerintem nem rossz dolog, de ez mindenkinek a saját véleménye.
- Tudom, most azt gondolod, mennyire naív vagyok, de hidd el, hogy annál nagyobb összeesküvő vagyok, mint sem bedőljek valakinek, aki már messzitől bűzlik. Viszont most egészen bizakodó vagyok.– néztem rá magabiztosan.
Tudom jól, hogy neki nem ez a legnagyobb biztatás, de szerintem mindenki megér egy misét, különben is Anna okos lány és tud magára vigyázni.
- Figyelj, amennyire én tudom, Anna egy igazán okos és talpraesett lány aki tud magára vigyázni. Amúgy pedig, eléggé ijesztő tudsz lenni ,ha haragszol valakire. Nekem elhiheted. – nevettem rá teljes mértékig felszabadultan.
Imádom, amikor a nagyobb testvérek védelmezik a kicsiket, főleg ha ez nem velem fordul elő. Szegény Austin-t is mennyiszer szekáltam miatta. Amennyi tesója van, igazán felkötheti a gatyóját.
Bár ahogy így elhallgattam Niko-t szerintem nem veszi zokon a témaváltásomat. Végül is ez mind a kettőnknek nyugisabb és hazaibb terep lesz , mint az előző. Végül is ki ne beszélne szívesebben a kviddicsről, mint a testvére szerelmi életéről.
- Hát akkor már nem is mondom, hogy irigyellek. Tuti kikészülnék már egy hét után. Nem nekem való az a sok egyhelyben ülés. tanulni is csak úgy tudok, hogy közben járkálok le s föl, vagy éppen az ágyamban fekszem vagy valami ilyesmi. Nem értem, hogy bírjátok ki. – mosolyogtam rá cinkosan.
Ahogy a folyosókat róttuk, már azt hittem nem nagyon tud nekem meglepetést okozni, de mégis csak sikerült neki. Miért érdekelné őt egyáltalán az iskolai kviddics? Hát végül is ő tudja. Nekem aztán mindegy miről beszélgetünk.
- Huh… Hát lássuk csak… Ugye minden háznak van egy saját csapata. Mindegyik elég jó, de ha engem kérdezel a miénk toronymagasan a legjobb. És nem csak azért mert itt sétál melletted a ház legtehetségesebb őrzője, hanem azért mert olyan a csapatkapitányunk aki a végsőkig cseszeget minket, ha lazsálni próbálunk. – nevettem rá, vidáman, miközben elképzeltem, Clemi-t amint éppen paprikavörös fejjel, és szikrákat szóró szemmel méreget minket amikor nem hozzuk a legjobb formánkat.
Soha nem gondoltam volna, hogy korom egyik legkiemelkedőbb Kviddics játékosával fogok az iskola játékról beszélgetni, pláne nem pizsamában. Ha valaki ezzel előáll a közelmúltban tuti, hogy körberöhögöm és megkérdezem, tőle, hogy nem evett e bolondgombát. Erre tessék.
- Tavaly nyáron kint voltam a barátaimmal a kupán, és eszméletlenek voltatok. Sokszor nem is hittem el amit látok. Olyan dolgokat csináltatok, hogy az valami hihetetlen. Talán egyszer, ha már nem ilyen állapotban leszek, - mutattam végig magamon – megtaníthatnád azt a trükköt amit az utolsó gól-nál csináltál, az nagyon tetszett. – lelkendeztem, mialatt befordultunk még egy sarkon és már csak pár lépésnyi terület választott el a mi kedves kis nővérkénktől, aki szint minden bajunkra, rögvest tudja a megoldást.




TO - Niko
WORDS - 518
CLOTHES - clothes

i'd also like to thank brooklyn at sds
Vissza az elejére Go down
Aleksandr N. Krum
oot phoenix
oot phoenix
Aleksandr N. Krum


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2013. Feb. 07.

Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko   Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Icon_minitimeSzer. Feb. 27, 2013 3:42 am


Elsőre kissé talán furcsa kérésnek tűnhetett a lány számára az, hogy megkértem, beszéljen egy kicsit nekem a roxforti kviddics csapatokról, meccsekről, edzésekről ám akár hiszi akár nem megvolt erre is az okom. Annak idején mikor még a Durmstrang növendéke voltam az iskolánkban nagyon komolyan vették a kviddics edzéseket, válogatókat, hiszen nem titok, hogy később a bolgár csapat legjobbjai kerültek ki az iskolai csapatok játékosai közül. Nagy volt a hajtás, a csapattagok mindenre elszántak voltak a győzelem érdekében, év végén pedig a győztes csapat hatalmas ünneplésben, elismerésben részesült. Ahogy így elhallgattam Lily rövid, ám velős beszámolóját sikerült megállapítanom, hogy itt a Roxfortban is hasonlóképpen működhetnek a dolgok, némiképp lightosabb kiadásban, így nem csoda hát hogy a húgaim is ennyire lelkesednek a sport iránt. Igaz a családunkban apám után én vagyok a leginkább megszállott, ám Anna és Zoya le sem tagadhatnák, hogy ízig – vérig Krumok s megállják a helyüket a pályán, ha kell.
- Szóval abban a megtiszteltetésben részesülhetett szerény személyem, hogy megismerkedhettem a Griffendél ház legtehetségesebb őrzőjátékosával. Hmm… ezt jó tudni. Na és a ti családotok is amolyan kviddicses dinasztia vagy csak téged érdekel ennyire ez a sport? – érdeklődtem kíváncsian, miközben folytattam utamat a lány mellett a gyengélkedő irányába. Látszik, hogy annyira nem vagyok otthon a Potter család élettörténetében, mivel bár én magam is tisztában vagyok azzal kicsoda a híres Harry Potter s hogy mi mindent vitt véghez, nem tartozom azok közé a fanatikus rajongók közé, akik gyermekkorától fogva követik, a pályafutását s kivagdosnak minden egyes újságcikket s képet, amit csak leközöl róla vagy a családjáról a Reggeli Próféta.

- Hát igen a tavalyi világkupadöntő aztán tényleg nem volt semmi, az edzőnk alaposan meghajtott minket, az azt megelőző három és fél hónapban. Nem kis kutatás, megfigyelés eredménye volt mire mindent sikerült kiderítenünk a többi ország csapatának játékosairól, ám úgy vélem végül a befektetett munka meghozta gyümölcsét. Furcsa lesz, hogy a következőn már nem bolgár színekben vonulok majd ki a pályára, hanem Nagy – Britannia színeiben s a saját egykori csapattársaim ellen kell majd küzdenem, de hát ilyen az élet, mindig tartogat kisebb – nagyobb meglepetéseket az ember számára, ilyesminek tudom be például a mi kis összekoccanásunkat is. – mosolyogtam rá a lányra barátságosan majd a kis célzását hallva szemtelen fény villant meg a szemeimben.
- Csak nem gondolja Ms. Potter, hogy felfedem a titkaimat, trükkjeimet egy esetleges leendő rivális előtt? Más sem hiányozna, mint, hogy most kitanítom magácskát aztán néhány év múlva pont ellenem, használja majd fel a saját trükkömet. – viccelődtem miközben befordultam a lánnyal együtt a következő sarkon ahonnét már a szemünk elé is tárult a gyengélkedő ajtaja.

- Látod, látod, mégsem jártál olyan rosszul azzal, hogy elkísértelek, mert így legalább nem unatkoztad végig az idáig vezető utat ráadásul még a futóbolondok is messzire, elkerültek téged. – kacsintottam rá a lányra, mintha valóban hatalmas esély lett volna arra, hogy rajtam kívül még egy idegbeteg alak rója a folyosókat áldozatok után kajtatva, akiket aztán később orvul előugorva a semmiből fellökhet a folyosó kellős közepén.
- Épp ahogy ígértem, sértetlenül, épen eljuttattalak a célodig. – vágtam magam haptákba komoly arccal, és még röviden tisztelegtem is, épp ahogy a brit katonák szoktak, s csak eztán mosolyodtam el, ismét miközben visszacsúsztattam a kezeimet a zsebembe.
- Remélem az itteni gyógyító, érti a dolgát és kikúrál a betegségedből, kár volna egy ilyen lelkes szurkolóért főleg most, mikor közeleg a kviddics idény és szükségünk lesz minden buzdító szóra. Apropó ha már itt tartunk, remélem, eljössz majd az első meccsünkre, ott aztán még több új trükköt láthatnál tőlünk.

tag Lily words 576 notes: remélem tetszik cred gabby @ caution 2.0, chamberten
Vissza az elejére Go down
Lily Luna Potter
gryffindor
gryffindor
Lily Luna Potter


Here I am : This is me!
Hozzászólások száma : 79
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány - és Varázslóképző Szakiskola

Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko   Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Icon_minitimeSzomb. Márc. 02, 2013 5:48 am


















Niko & Lily


Eleinte tényleg furcsálltam, hogy miért is érdekli olyan nagyon az itteni kviddics, de jobban belegondolva érthető a dolog. Ha valakinek már évek óta a játék körül forog az élete, akkor soha nincs kibúvó alóla. Meg a testvérei is elég jól játszanak, szóval még az is lehet, hogy csak burkoltan felőlük érdeklődik. Ki tudja? A pasikon sosem lehet kiigazodni és még ők mondják ránk, hogy komplikáltak vagyunk.
- Pontosan! – nevettem rá vidáman, és mindezt a természetnek és a megfázásomnak köszönhetően még egy tüsszentéssel is alátámasztottam.
- Bocsi, csak ez a hülye megfázás. Ami pedig a családomat illeti, hát… elég régóta és elég sokan játszunk már. Általában a Griffendél színeiben. De mindig vannak kivételek. Apám például fogó volt. Mikor elsőben bekerültem a csapatba, úgy örült, hogy majd ki bújt a bőréből. – meséltem Niko-nak egy kicsit elmerengve a gondolataimban.
Figyelmesen hallgattam minden egyes szavát, miközben időnként egy-egy kis mosoly megjelent az arcomon. A tavalyi kupa, tényleg tökéletes volt. Felejthetetlen egy élmény.
- Szerencsére én még nem kerültem ilyen helyzetbe, hogy a barátaim ellen kelljen küzdenem, de ha nagyon őszinte akarok lenni, akkor remélem nem is lesz. – válaszoltam kissé szégyenlősen.
A „kis” koccanásunkra vonatkozó célzását, mint ha meg sem hallottam volna. Elég sokáig tartott mire megemésztettem, de mivel most már tudom mi volt a feldúltságának az oka, így nem haragudhatok rá. De azért eltekintve ettől az egésztől, még mindig baromira fáj a fenekem.
- A fene, pedig már azt hittem, hogy sikerül csapdába csalnom, Mr. Krum. Ezek szerint mégsem vagyok olyan jó színésznő, mint az gondoltam. – mosolyogtam rá, miközben huncut fény csillogott a szemeimben.
Hát azt hiszem attól nem kell tartani, hogy a helyére fogok pályázni. Az elsődleges célom úgy is az, hogy taníthassak. De ha ez mégsem jönne össze, akkor is valami testhezállóbb munkát fogok majd a jövőben keresni magamnak. Nem tehetem fel mindenemet egy lapra a Kviddics játékos karrieremért.
- Amúgy pedig ha ezzel megnyugtatlak, akkor elárulom neked, hogy nem szeretnék túl komolyan a játékkal foglalkozni. Akármennyire is csábító a gondolat, inkább maradok az eredeti tervemnél. Szóval nem jelentek rád veszélyt. – kacsintottam rá miközben megérkeztünk a gyengélkedő bejáratához.
Jókedvűen kacagtam a „futóbolondok” megjegyzésén. Hát igaz ami igaz, mostanában egyre több van belőlük is a környéken. Nem tudom, hogy ez annak köszönhető e, hogy érzik a veszélyt, vagy valami másnak, de az igazság az, hogy úgy szaporodnak, mint a bolondgomba.
- Még jó, hogy összefutottunk. Távol tartod tőlem a rossz akaratú embereket. – mosolyogtam jókedvűen, miközben egyik lábamról a másikra áthelyeztem a testsúlyomat.
- Én pedig igazán hálás vagyok érte, uram. – pukedliztem egyet, mint a régi filmekben volt szokás, a fiatal hölgyeknek.
Ahogy hallgattam amit mondott, egyre izgatottabb lettem. Úgy éreztem magam, mint egy kis csitri, aki hosszú évek után végre megkapja a régen áhított ajándékát. Szinte repkedtem a boldogságtól.
- Ez csak természetes. Az első sorból fogok figyelni, és lejegyzetelek mindent, hogy később legyen mit ellened felhasználnom. – nevettem jókedvűen, miközben az egyik kezemet már a nagy ajtó kilincsén pihentettem.
- Azt hiszem itt elválnak az útjain. Igazán hálás vagyok amiért elkísértél és a meghívásért is. Semmiképpen nem fogom kihagyni. – mosolyogtam, és gyengéden lenyomtam a gyengélkedő ajtajának kilincsét, majd tetem befelé egy lépést. De még mielőtt teljesen beléptem volna a szobába, még gyorsan hátrafordultam és újra beszélni kezdtem.
- Örülök, hogy megismerhettelek Aleksandr. – integettem neki egy kicsit, vigyorogva, majd gyorsan eltűntem a gyengélgedő hatalmas ajtaja mögött, kizárva onnan a nagyvilágot.
Záró post-om!

Nagyon szépen köszönöm a játékot Smile egy élmény volt veled játszani Wink




TO - Niko
WORDS - 556
CLOTHES - clothes

i'd also like to thank brooklyn at sds
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko   Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Everything happens for a reason - Lily & Deb
» Lily Luna Potter
» Ashlynn & Lily - A leleplezés
» Emily & Lily - Surprise!!!
» World of gossip girl

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
There is no light without darkness :: The magical side of London :: Roxfort Boszorkány - és Varázslóképző Szakiskola :: Folyosók és lépcsők-
Ugrás: