There is no light without darkness
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

There is no light without darkness


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
FRPG Top Sites
Welcome
Lily Luna Potter  NYL
Itt tartunk most!
2025. December

A dolgok egyre rosszabbra fordultak a varázsvilágban, Harry Potter és társai képtelenek voltak megfékezni az egyre csak szaporodó halálfaló támadásokat.
Számos muglik által lakott falu, kisebb varázsló közösségek, minisztériumi alkalmazottak estek eddig áldozatául a szervezkedő halálfalók orvtámadásainak ám a sötét oldal képviselői egy pillanatra sem tétlenkednek.
Kisebb sereget verbuválva első dolguk volt, hogy betörjenek az Azkabanba, majd miután kiszabadították társaikat, felperzselték az egykor méltán rettegett intézményt.
Rettegés uralkodott el a varázslók körében, a szülők minden alkalommal félve küldik el gyermekeiket a Roxfortba.
Á s ha már itt tartunk… a Roxfort… bizony itt sem a régi már az élet, beszivárgott halálfalók, eltűnések, titokzatos halálesetek nehezítik meg a tanulók mindennapjait nem is beszélve a találgatásokról, hogy vajon mi állhat ezek hátterében.
Félő, hogy a béke és a nyugalom hosszú időre ábrándkép marad csupán… vagy mégsem?
2025 lehet az az év, amikor minden egy szempillantás alatt megváltozik ám kérdés, hogy ezúttal a jó vagy a gonosz kerekedik felül?
Légy részese egy izgalmas kalandnak, tarts a tenni vágyó fiatalokkal, akik igyekeznek meggátolni a terror eluralkodását, a roxforti diákokkal, akik az iskolapadban ülve igyekeznek átvészelni ezt az időszakot, vagy éppen a bosszúvágyó halálfalókkal, akiknek ezúttal talán sikerül győzelmet aratnia.
Minden csak rajtad áll!

Christmas in Hogwarts

by Ted Remus Lupin
Updates
Lily Luna Potter  NYL2Az oldal alapítása.: 2012. Szept. 9

Arányok a fórumon.:

Lányok.: 30
Fiúk.: 32

Adult.: 18
Death eater.: 6
Muggle.: 1
Gryffindor.: 3
Hufflepuff.: 4
Ministry.: 4
Oot phoenix.: 9
Professor.: 3
Ravenclaw.: 5
Slytherin.: 9
Legutóbbi témák
» REIGN FRPG
Lily Luna Potter  Icon_minitimeSzomb. Szept. 27, 2014 9:23 am by Vendég

» Salem-i Mágiaakadémia
Lily Luna Potter  Icon_minitimeSzomb. Márc. 22, 2014 10:49 pm by Vendég

» Jurassic park
Lily Luna Potter  Icon_minitimeCsüt. Márc. 13, 2014 10:33 am by Vendég

» Clark Atlanta University
Lily Luna Potter  Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 4:46 am by Vendég

» Abbey Mount
Lily Luna Potter  Icon_minitimePént. Feb. 14, 2014 11:53 pm by Vendég

» Trouble Life
Lily Luna Potter  Icon_minitimeVas. Feb. 09, 2014 10:11 am by Vendég

» Matt & Lily - Meglepő találkozások
Lily Luna Potter  Icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 1:22 am by Lily Luna Potter

» Constantine - veszélyes vizeken
Lily Luna Potter  Icon_minitimeKedd Jan. 07, 2014 2:45 am by Vendég

» Arrow frpg
Lily Luna Potter  Icon_minitimeCsüt. Dec. 26, 2013 11:47 pm by Vendég

Chat box
Awards
Lily Luna Potter  NYL5 Lily Luna Potter  005
550
Lily Luna Potter  007
422
Lily Luna Potter  006
488
Lily Luna Potter  008
550
STAFF
Lily Luna Potter  NYL3 Ted Remus Lupin
&
Marconi Flint
Top posters
Sorting hat
Lily Luna Potter  Poll_leftLily Luna Potter  Poll_centerLily Luna Potter  Poll_right 
Lily Luna Potter
Lily Luna Potter  Poll_leftLily Luna Potter  Poll_centerLily Luna Potter  Poll_right 
Peter Griffiths
Lily Luna Potter  Poll_leftLily Luna Potter  Poll_centerLily Luna Potter  Poll_right 
Amanita Mulchany
Lily Luna Potter  Poll_leftLily Luna Potter  Poll_centerLily Luna Potter  Poll_right 
Sebastien A. Lascar
Lily Luna Potter  Poll_leftLily Luna Potter  Poll_centerLily Luna Potter  Poll_right 
Paige Cook
Lily Luna Potter  Poll_leftLily Luna Potter  Poll_centerLily Luna Potter  Poll_right 
Tyrius Aepius Reximo
Lily Luna Potter  Poll_leftLily Luna Potter  Poll_centerLily Luna Potter  Poll_right 
Rose Weasley
Lily Luna Potter  Poll_leftLily Luna Potter  Poll_centerLily Luna Potter  Poll_right 
Isabelle Nia Lascar
Lily Luna Potter  Poll_leftLily Luna Potter  Poll_centerLily Luna Potter  Poll_right 
Austin Knowles
Lily Luna Potter  Poll_leftLily Luna Potter  Poll_centerLily Luna Potter  Poll_right 
Affiliates
free forum

Credits
Lily Luna Potter  NYL6

Az oldal alapötletét J.K Rowlingnak köszönhetjük aki egy csodálatos varázsvilágot álmodott meg a számunkra.
Az oldal képeit köszönjük a Caution 2.0 - nak,
a tumblrnak valamint az Obsessionnak.
Nem kis kutatás, szerkesztés eredményei így kérünk NE lopj! Köszönjük!
Az oldalunkon szereplő kódokért hatalmas köszönet Clemence Lacroixnak és Brittany Greynek

 

 Lily Luna Potter

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Lily Luna Potter
gryffindor
gryffindor
Lily Luna Potter


Here I am : This is me!
Hozzászólások száma : 79
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány - és Varázslóképző Szakiskola

Lily Luna Potter  Empty
TémanyitásTárgy: Lily Luna Potter    Lily Luna Potter  Icon_minitimeKedd Feb. 19, 2013 7:57 am

Lily Luna Potter
Gyermekkori barát, egy régi ismerős, rokon, ellenség, esetleg egy régmúlt szerelem emlékképe. Jelentkezz bátran, és légy újra az életem része.



Aria az egyik legjobb barátnő, aki nem mellesleg a ház és csapattársam is. Valamint a jövendőbeli sógornőm ikertestvére.






Aisha egy igazán kedves és jó barátnőm, valamint az idősebbik bátyám James jövendőbelije, ergó az én jövendőbeli sógornőm.






Marcus az én legeslegjobb barátom, Kviddics ellenfelem és szerelmem. Egyszerűen imádom és semmi pénzért nem cserélném el senkire.





Rose a világ egyik legszeleburdibb és legszeretnivalóbb unokanővére. Egyszerűen imádom. Teljesen olyan, mint ha testvérek lennénk.





Albus Perselus Potter, az én nagy és okos bátyókám. Imádom! Szeretjük egymást szekálni, cukkolni, de nem tudnánk élni egymás nélkül.






Jo és én olyanok vagyunk mint a tűz és a víz. Két külön világ, mégis jó barátnők vagyunk, még akkor is ha ez nem minden háztársunknak tetszik.





Austin volt az első olyan srác akibe nagyon is bele voltam zúgva, de végül nem lett belőle semmi, hiszen ő volt akkoriban a csapatom kapitánya és nem mellesleg egy igazán jó barátom is. Az akkori rajongásom, most már csak színtiszta baráti szeretetté lényegült.

Emily a földkerekség legmegértőbb és legjobb hallgatósága és barátnője. Nagyon szeretem és az már csak a hab a tortán, hogy ő a Kviddics csapatom kapitánya is.




Olívia egy igazán jó fej, vidám és okos lány. Nem mondanám róla, hogy a barátnőm, de jól megértjük egymást és nem mellesleg ő a másik jövendőbeli sógornőm.




Logan egy igazán megnyerő külsejű és igazán jó fej srác. Azt leszámítva, hogy mindig bajba sodorja magát nincs vele semmi probléma. Nem mellesleg Em nagy szerelme és az én fogadott bátyuskám.



Debby az én imádnivaló, szelekótya és totálisan makacs jövendőbeli sógornőm, valamint ház és csapattársam, na meg az egyik legjobb barátnőm. Szeretem és sok mindenre képes lennék érte, ha úgy alakulna a helyzet.


Lucy, Lucy. Mit is mondhatnék róla. Szeretetreméltó, kicsit flúgos, mint minden rokonom, de akkor is imádom, elvégre a vér kötelez.




James az én kelekótya imádnivaló és néha igazán idegesítő idősebb bátyám. Imádjuk egymást szekálni, cukkolni, de nem tudnánk élni a másik nélkül.





Aleksandr az egyik kedvenc Kviddics játékosom, egy jó ismerősöm és egyik jó barátnőm testvére.







Grace az egyik barátnőm, nővére, akivel igazán jóban vagyok. Valamint egy imádni való kis srác anyukája, aki igazán cukorfalat és akit nagyon imádok.




Lucy az én egyik legőrültebb és legimádnivalób unokatestvérem. Bármire képesek vagyunk amikor együtt vagyunk.





Zion egy igazán kedves srác akivel jókat lehet beszélgetni és aki éppolyan jó Kviddics ellenfél mint amennyire jó beszélgetőtárs. Igazán vicces és szerethető személyiség.



Őrült, szeleburdi, állandóan vidám. Ez a három dolog jellemzi legjobban Paige-et. Egy igazán jó, ha nem az egyik legjobb barátnőm.






Nessa egy igazán jó barátnőm, és nem mellesleg Austin kishúga.








Szexi, dilis, különc és hihetetlenül kitartó. Leo azok után amiken keresztülment amióta kiderült hogy varázsereje van, még is fent maradt ez igazán figyelemreméltó.




Nita egy jó fej, pörgős és vadóc jelenség. Imádni való és dilis. Egyszerűen tökéletes barátnő.
Tristan egy igazán fura figura. Nem igazán vagyunk odáig egymásért, de szerencsére csak nagyon keveset találkozunk.






Egyszerűen útálom. Eleinte még nem volt problémám vele, de onnantól kezdve, hogy nyiltan szapulni kezdte a családomat, az apukámat, na onnantól kezdve ki nem állhatom. Próbálja bizonygatni, hogy ő a jobb, de valahogy sosem jön össze neki.


A hozzászólást Lily Luna Potter összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 02, 2013 12:34 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Peter Griffiths
slytherin
slytherin
Peter Griffiths


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2013. Jul. 08.
Tartózkodási hely : Roxfort vagy otthon

Lily Luna Potter  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily Luna Potter    Lily Luna Potter  Icon_minitimeVas. Júl. 21, 2013 8:01 am

Utólag átgondolva, lehet, hogy nem kellett volna bűnözőnek titulálnom az apádat. Sem egyenlőségjelet tenni közé és Voldemort közé. Főleg nem előtted. Talán nem kellett volna, de mindig is nyílt ember voltam, ez van. Azt hiszem sokára bocsájtod ezt meg, ha egyáltalán valaha.
Talán nem kellett volna beléd rontanom egy párszor a meccseken sem. Szabálytalan, persze, de nem tudom miért sír érte a szád, elvégre a szabaddobást mindig megkaptátok. A kviddics meg ilyen. Olykor fáj.
Valahogy keressük az alkalmat, talán tudat alatt, hogy összemérjük magunkat. Párbaj szakkör. Kviddics meccsek. Szinte akármi.
Nem nagyon beszélgetünk. Nem is nagyon akarunk. Sok minden volt, amit talán nem kellett volna...
...Amit egészen biztosan nem kellett volna, az a mágiatörténeti kiselőadás, amelyen levezettem, hogy az apádat miért kellett volna régen bezárni az Azkabanba. Igen. Azt, mindenki előtt tényleg nem kellett volna.
Vissza az elejére Go down
 
Lily Luna Potter
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Where we belong || Harry Potter FRPG
» Everything happens for a reason - Lily & Deb
» Hey little girl, are you okay? - Lily & Niko
» Ashlynn & Lily - A leleplezés
» Emily & Lily - Surprise!!!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
There is no light without darkness :: Behind the scenes :: Kapcsolatok-
Ugrás: