There is no light without darkness
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

There is no light without darkness


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
FRPG Top Sites
Welcome
A szükség nagy úr - Cameron & Skye NYL
Itt tartunk most!
2025. December

A dolgok egyre rosszabbra fordultak a varázsvilágban, Harry Potter és társai képtelenek voltak megfékezni az egyre csak szaporodó halálfaló támadásokat.
Számos muglik által lakott falu, kisebb varázsló közösségek, minisztériumi alkalmazottak estek eddig áldozatául a szervezkedő halálfalók orvtámadásainak ám a sötét oldal képviselői egy pillanatra sem tétlenkednek.
Kisebb sereget verbuválva első dolguk volt, hogy betörjenek az Azkabanba, majd miután kiszabadították társaikat, felperzselték az egykor méltán rettegett intézményt.
Rettegés uralkodott el a varázslók körében, a szülők minden alkalommal félve küldik el gyermekeiket a Roxfortba.
Á s ha már itt tartunk… a Roxfort… bizony itt sem a régi már az élet, beszivárgott halálfalók, eltűnések, titokzatos halálesetek nehezítik meg a tanulók mindennapjait nem is beszélve a találgatásokról, hogy vajon mi állhat ezek hátterében.
Félő, hogy a béke és a nyugalom hosszú időre ábrándkép marad csupán… vagy mégsem?
2025 lehet az az év, amikor minden egy szempillantás alatt megváltozik ám kérdés, hogy ezúttal a jó vagy a gonosz kerekedik felül?
Légy részese egy izgalmas kalandnak, tarts a tenni vágyó fiatalokkal, akik igyekeznek meggátolni a terror eluralkodását, a roxforti diákokkal, akik az iskolapadban ülve igyekeznek átvészelni ezt az időszakot, vagy éppen a bosszúvágyó halálfalókkal, akiknek ezúttal talán sikerül győzelmet aratnia.
Minden csak rajtad áll!

Christmas in Hogwarts

by Ted Remus Lupin
Updates
A szükség nagy úr - Cameron & Skye NYL2Az oldal alapítása.: 2012. Szept. 9

Arányok a fórumon.:

Lányok.: 30
Fiúk.: 32

Adult.: 18
Death eater.: 6
Muggle.: 1
Gryffindor.: 3
Hufflepuff.: 4
Ministry.: 4
Oot phoenix.: 9
Professor.: 3
Ravenclaw.: 5
Slytherin.: 9
Legutóbbi témák
» REIGN FRPG
A szükség nagy úr - Cameron & Skye Icon_minitimeSzomb. Szept. 27, 2014 9:23 am by Vendég

» Salem-i Mágiaakadémia
A szükség nagy úr - Cameron & Skye Icon_minitimeSzomb. Márc. 22, 2014 10:49 pm by Vendég

» Jurassic park
A szükség nagy úr - Cameron & Skye Icon_minitimeCsüt. Márc. 13, 2014 10:33 am by Vendég

» Clark Atlanta University
A szükség nagy úr - Cameron & Skye Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 4:46 am by Vendég

» Abbey Mount
A szükség nagy úr - Cameron & Skye Icon_minitimePént. Feb. 14, 2014 11:53 pm by Vendég

» Trouble Life
A szükség nagy úr - Cameron & Skye Icon_minitimeVas. Feb. 09, 2014 10:11 am by Vendég

» Matt & Lily - Meglepő találkozások
A szükség nagy úr - Cameron & Skye Icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 1:22 am by Lily Luna Potter

» Constantine - veszélyes vizeken
A szükség nagy úr - Cameron & Skye Icon_minitimeKedd Jan. 07, 2014 2:45 am by Vendég

» Arrow frpg
A szükség nagy úr - Cameron & Skye Icon_minitimeCsüt. Dec. 26, 2013 11:47 pm by Vendég

Chat box
Awards
A szükség nagy úr - Cameron & Skye NYL5 A szükség nagy úr - Cameron & Skye 005
550
A szükség nagy úr - Cameron & Skye 007
422
A szükség nagy úr - Cameron & Skye 006
488
A szükség nagy úr - Cameron & Skye 008
550
STAFF
A szükség nagy úr - Cameron & Skye NYL3 Ted Remus Lupin
&
Marconi Flint
Top posters
Sorting hat
A szükség nagy úr - Cameron & Skye Poll_leftA szükség nagy úr - Cameron & Skye Poll_centerA szükség nagy úr - Cameron & Skye Poll_right 
Lily Luna Potter
A szükség nagy úr - Cameron & Skye Poll_leftA szükség nagy úr - Cameron & Skye Poll_centerA szükség nagy úr - Cameron & Skye Poll_right 
Peter Griffiths
A szükség nagy úr - Cameron & Skye Poll_leftA szükség nagy úr - Cameron & Skye Poll_centerA szükség nagy úr - Cameron & Skye Poll_right 
Amanita Mulchany
A szükség nagy úr - Cameron & Skye Poll_leftA szükség nagy úr - Cameron & Skye Poll_centerA szükség nagy úr - Cameron & Skye Poll_right 
Sebastien A. Lascar
A szükség nagy úr - Cameron & Skye Poll_leftA szükség nagy úr - Cameron & Skye Poll_centerA szükség nagy úr - Cameron & Skye Poll_right 
Paige Cook
A szükség nagy úr - Cameron & Skye Poll_leftA szükség nagy úr - Cameron & Skye Poll_centerA szükség nagy úr - Cameron & Skye Poll_right 
Tyrius Aepius Reximo
A szükség nagy úr - Cameron & Skye Poll_leftA szükség nagy úr - Cameron & Skye Poll_centerA szükség nagy úr - Cameron & Skye Poll_right 
Rose Weasley
A szükség nagy úr - Cameron & Skye Poll_leftA szükség nagy úr - Cameron & Skye Poll_centerA szükség nagy úr - Cameron & Skye Poll_right 
Isabelle Nia Lascar
A szükség nagy úr - Cameron & Skye Poll_leftA szükség nagy úr - Cameron & Skye Poll_centerA szükség nagy úr - Cameron & Skye Poll_right 
Austin Knowles
A szükség nagy úr - Cameron & Skye Poll_leftA szükség nagy úr - Cameron & Skye Poll_centerA szükség nagy úr - Cameron & Skye Poll_right 
Affiliates
free forum

Credits
A szükség nagy úr - Cameron & Skye NYL6

Az oldal alapötletét J.K Rowlingnak köszönhetjük aki egy csodálatos varázsvilágot álmodott meg a számunkra.
Az oldal képeit köszönjük a Caution 2.0 - nak,
a tumblrnak valamint az Obsessionnak.
Nem kis kutatás, szerkesztés eredményei így kérünk NE lopj! Köszönjük!
Az oldalunkon szereplő kódokért hatalmas köszönet Clemence Lacroixnak és Brittany Greynek

 

 A szükség nagy úr - Cameron & Skye

Go down 
SzerzőÜzenet
Skye A. Yakley
adult
adult
Skye A. Yakley


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Sep. 14.

A szükség nagy úr - Cameron & Skye Empty
TémanyitásTárgy: A szükség nagy úr - Cameron & Skye   A szükség nagy úr - Cameron & Skye Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 9:26 am


I try to act natural
Kezd hideg lenni a kő.
Már vagy másfél órája ücsörgök az egyik ablakmélyedésben, és ugyan elvileg „tanulás” címén jöttem ide, az első tíz perc után rá sem néztem az ölemben nyitva heverő könyvre.  Ez egyáltalán nem meglepő tőlem. Nem szeretek tanulni. Ha mégis rávetemedem, akkor általában pár barátommal együtt kezdek neki, de most senkit sem találtam, aki ráért volna, így kénytelen voltam egyedül nekiállni, legalábbis addig, míg a korrepetálásig van időm. Nagyot sóhajtok és az arcomat az ablaküvegnek nyomom, hogy tovább bámuljak ki a kissé borús égre és az alatta elterülő Fekete Tóra.
Semmi kedvem ehhez a korrepetáláshoz. De most már nem halogathatom tovább. A múlt órai SVK alkalmával is pórul jártam a mumussal, miközben mindenki más tökéletesen képes volt legyőzni a legnagyobb félelmét. De hát Merlin szerelmére, mégis hogyan tudnám viccessé tenni azt, amitől a legjobban félek? Ha meglátom, amivé a mumus válik, rögtön leblokkolok és képtelen vagyok egyetlen normális gondolatra sem. Szégyellem.

Mikor értesültem arról, hogy mi lesz az anyag a következő órán, az volt az első gondolatom, hogy meg kellene lógni róla. Nem gyakran folyamodom ehhez, hiszen amúgy sem tanulok valami fényesen, nem hiányzik, hogy az iskolai tanulmányaimat még jobban lehúzzam lógásokkal, mikor így is van amiből hajszál híján függ a vizsga sikere. Bár az még szerencsére elég messze van. De egy-kettő lógás még belefér, úgyhogy szépen el is terveztem az egészet, de nem számítottam arra, hogy amikor nagy vígan el akartam tűnni egy órára, belefutottam az SVK professzorba, így a tervezett lógásnak annyi lett. Ilyen az én szerencsém. Csodás.
Aztán bekövetkezett az a bizonyos órai incidens, hogy szégyenszemre képtelen voltam elbánni azzal a fránya mumussal, akit kezdek nagyon utálni. Minek létezik ilyen lény egyáltalán? Sokkal jobb lenne, ha nem kellene ilyen francos dologgal foglalkozni és inkább a fontosabb feladatokat gyakorolnánk. Igen, szembe kell tudni néznünk a félelmeinkkel. De, ha halálfalókkal, vagy más olyan varázslókkal és boszorkányokkal találkozom, akiktől meg kell majd védenem az embereket, kétlem, hogy szembesülnöm kéne az én legnagyobb félelmemmel. Úgyhogy semmi értelme.

Erről a tanárt is próbáltam meggyőzni – milyen meglepő – kevéske sikerrel. Ez a kevés, konkrétan egyenlő a nullával. Amikor óra végén előadtam az igen meggyőző szövegemet arról, hogy semmi szükségem arra, hogy ezt a varázslatot tökéletesen meg tudjam csinálni , annyi volt a reakciója, hogy elküldött korrepetálásra. Remek. Még eggyel több dolog, hogy miért is utálom én a mumusokat.
Bosszús fintor tűnik fel az általában vidám arcomon és némiképp duzzogva törlöm le a párát az ablakról, amin továbbra is makacsul kibámulok. Tudom, hogy ezzel nem érek el semmit, de annyira annyira nincs kedvem ehhez az egészhez, hogy azt nem tudom szavakba önteni. Nagy nehezen elfordítom az arcomat az ablaktól és az órára tekintek, hogy lássam mennyi időm van még a korrepetálásig.
Öt egész perc.

Erőt veszek magamon és lecsusszanok a párkányról. Felhúzom a lecsúszott farmeremet, végigsimítok hullámos tincseimen, hogy aztán elinduljak az SVK tanterem felé. Igyekszem húzni az időt, így cseppet sem haladok gyorsan, habár késni sem akarok, ezért mikor már csak egy perc van vissza a megbeszélt időpontig, gyorsabban lesznek a lépteim, egészen a terem ajtajáig. Pontban öt órakor pedig be is kopogtatok.
Remélem hamar vége lesz.
tag: Cameron | words: 516 | notes: nem lett nagy durranás, de azért remélem megfelel Very Happy
thanks
Vissza az elejére Go down
 
A szükség nagy úr - Cameron & Skye
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A nagy leleplezés - Lucy & Gabe
» Ana & Cameron
» cameron&ana - egy táncra?
» you have to try everything once - Cameron and Rebecca
» Agybaj, ruhabaj - Amanita & Cameron

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
There is no light without darkness :: The magical side of London :: Salemi Boszorkányok Intézete :: Sötét Varázslatok Kivédése tanterem-
Ugrás: