There is no light without darkness
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

There is no light without darkness


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
FRPG Top Sites
Welcome
what the hell?!? - Emily & Logan NYL
Itt tartunk most!
2025. December

A dolgok egyre rosszabbra fordultak a varázsvilágban, Harry Potter és társai képtelenek voltak megfékezni az egyre csak szaporodó halálfaló támadásokat.
Számos muglik által lakott falu, kisebb varázsló közösségek, minisztériumi alkalmazottak estek eddig áldozatául a szervezkedő halálfalók orvtámadásainak ám a sötét oldal képviselői egy pillanatra sem tétlenkednek.
Kisebb sereget verbuválva első dolguk volt, hogy betörjenek az Azkabanba, majd miután kiszabadították társaikat, felperzselték az egykor méltán rettegett intézményt.
Rettegés uralkodott el a varázslók körében, a szülők minden alkalommal félve küldik el gyermekeiket a Roxfortba.
Á s ha már itt tartunk… a Roxfort… bizony itt sem a régi már az élet, beszivárgott halálfalók, eltűnések, titokzatos halálesetek nehezítik meg a tanulók mindennapjait nem is beszélve a találgatásokról, hogy vajon mi állhat ezek hátterében.
Félő, hogy a béke és a nyugalom hosszú időre ábrándkép marad csupán… vagy mégsem?
2025 lehet az az év, amikor minden egy szempillantás alatt megváltozik ám kérdés, hogy ezúttal a jó vagy a gonosz kerekedik felül?
Légy részese egy izgalmas kalandnak, tarts a tenni vágyó fiatalokkal, akik igyekeznek meggátolni a terror eluralkodását, a roxforti diákokkal, akik az iskolapadban ülve igyekeznek átvészelni ezt az időszakot, vagy éppen a bosszúvágyó halálfalókkal, akiknek ezúttal talán sikerül győzelmet aratnia.
Minden csak rajtad áll!

Christmas in Hogwarts

by Ted Remus Lupin
Updates
what the hell?!? - Emily & Logan NYL2Az oldal alapítása.: 2012. Szept. 9

Arányok a fórumon.:

Lányok.: 30
Fiúk.: 32

Adult.: 18
Death eater.: 6
Muggle.: 1
Gryffindor.: 3
Hufflepuff.: 4
Ministry.: 4
Oot phoenix.: 9
Professor.: 3
Ravenclaw.: 5
Slytherin.: 9
Legutóbbi témák
» REIGN FRPG
what the hell?!? - Emily & Logan Icon_minitimeSzomb. Szept. 27, 2014 9:23 am by Vendég

» Salem-i Mágiaakadémia
what the hell?!? - Emily & Logan Icon_minitimeSzomb. Márc. 22, 2014 10:49 pm by Vendég

» Jurassic park
what the hell?!? - Emily & Logan Icon_minitimeCsüt. Márc. 13, 2014 10:33 am by Vendég

» Clark Atlanta University
what the hell?!? - Emily & Logan Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 4:46 am by Vendég

» Abbey Mount
what the hell?!? - Emily & Logan Icon_minitimePént. Feb. 14, 2014 11:53 pm by Vendég

» Trouble Life
what the hell?!? - Emily & Logan Icon_minitimeVas. Feb. 09, 2014 10:11 am by Vendég

» Matt & Lily - Meglepő találkozások
what the hell?!? - Emily & Logan Icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 1:22 am by Lily Luna Potter

» Constantine - veszélyes vizeken
what the hell?!? - Emily & Logan Icon_minitimeKedd Jan. 07, 2014 2:45 am by Vendég

» Arrow frpg
what the hell?!? - Emily & Logan Icon_minitimeCsüt. Dec. 26, 2013 11:47 pm by Vendég

Chat box
Awards
what the hell?!? - Emily & Logan NYL5 what the hell?!? - Emily & Logan 005
550
what the hell?!? - Emily & Logan 007
422
what the hell?!? - Emily & Logan 006
488
what the hell?!? - Emily & Logan 008
550
STAFF
what the hell?!? - Emily & Logan NYL3 Ted Remus Lupin
&
Marconi Flint
Top posters
Sorting hat
what the hell?!? - Emily & Logan Poll_leftwhat the hell?!? - Emily & Logan Poll_centerwhat the hell?!? - Emily & Logan Poll_right 
Lily Luna Potter
what the hell?!? - Emily & Logan Poll_leftwhat the hell?!? - Emily & Logan Poll_centerwhat the hell?!? - Emily & Logan Poll_right 
Peter Griffiths
what the hell?!? - Emily & Logan Poll_leftwhat the hell?!? - Emily & Logan Poll_centerwhat the hell?!? - Emily & Logan Poll_right 
Amanita Mulchany
what the hell?!? - Emily & Logan Poll_leftwhat the hell?!? - Emily & Logan Poll_centerwhat the hell?!? - Emily & Logan Poll_right 
Sebastien A. Lascar
what the hell?!? - Emily & Logan Poll_leftwhat the hell?!? - Emily & Logan Poll_centerwhat the hell?!? - Emily & Logan Poll_right 
Paige Cook
what the hell?!? - Emily & Logan Poll_leftwhat the hell?!? - Emily & Logan Poll_centerwhat the hell?!? - Emily & Logan Poll_right 
Tyrius Aepius Reximo
what the hell?!? - Emily & Logan Poll_leftwhat the hell?!? - Emily & Logan Poll_centerwhat the hell?!? - Emily & Logan Poll_right 
Rose Weasley
what the hell?!? - Emily & Logan Poll_leftwhat the hell?!? - Emily & Logan Poll_centerwhat the hell?!? - Emily & Logan Poll_right 
Isabelle Nia Lascar
what the hell?!? - Emily & Logan Poll_leftwhat the hell?!? - Emily & Logan Poll_centerwhat the hell?!? - Emily & Logan Poll_right 
Austin Knowles
what the hell?!? - Emily & Logan Poll_leftwhat the hell?!? - Emily & Logan Poll_centerwhat the hell?!? - Emily & Logan Poll_right 
Affiliates
free forum

Credits
what the hell?!? - Emily & Logan NYL6

Az oldal alapötletét J.K Rowlingnak köszönhetjük aki egy csodálatos varázsvilágot álmodott meg a számunkra.
Az oldal képeit köszönjük a Caution 2.0 - nak,
a tumblrnak valamint az Obsessionnak.
Nem kis kutatás, szerkesztés eredményei így kérünk NE lopj! Köszönjük!
Az oldalunkon szereplő kódokért hatalmas köszönet Clemence Lacroixnak és Brittany Greynek

 

 what the hell?!? - Emily & Logan

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Logan Holdsworth
slytherin
slytherin
Logan Holdsworth


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Mar. 05.

what the hell?!? - Emily & Logan Empty
TémanyitásTárgy: what the hell?!? - Emily & Logan   what the hell?!? - Emily & Logan Icon_minitimeSzomb. Márc. 16, 2013 11:44 am

what the hell?!? - Emily & Logan 457098703anigif_www.kepfeltoltes.hu_

drink all day, play all night, let's get it poppin'
----- I'm In Miami Bitch Drink All Day Play All Night Let's Get It Poppin' I'm In Miami Bitch Everybody On Smash, Smash Hands In The Air, Air I'm Feelin On Her Ass, Ass Like A Nigga Don't Care Like A Nigga Don't Care
I've Gotta A Plan, What's Your Cell We Playing Naked Twister Back In My Hotel Hey, You're Looking Kind Of Cute In That Polka Dot Bikini Girl Hey, This Is What I Want To Do Take Of That Polka Dot Bikini


A szükség szobájának a csendjét, csak a hatalmas üstben fortyogó bájital zaja szakítja meg. A szoba, jelenleg egy tágas, rengeteg bájital hozzávalóval, tankönyvekkel felszerelt helyiség, aminek a másik végében egy kényelmes kanapé és kandalló található, hogy le tudjak kicsit pihenni, mikor erre lehetőségem adódik. Hogy miért görnyedek ilyen késői órán az üst fölé, mikor minden más normális diák a hálókörletekben az igazak álmát alussza? Erre több rétegű válaszom is van. Az első és legfontosabb dolog, ami ide űzött, az nem más, mint hogy szerettem volna egyedül lenni. Nem hazudtolom meg önmagamat, a hálókörletben is nehezen tudom elviselni azt, hogy több emberrel kell megosztanom a termet, így nem igazán lehetek egyedül, még akkor sem, amikor alszom. Épp ezért, rengetegszer kialvatlanul ülök be órákra, mert egyrészt a négy szobatársam miatt nehezen alszom el, másrészt továbbra sem enyhültek a rémálmok, amik szinte minden egyes éjjel menetrendszerűen feltűnnek, felhozva ezzel a régi emlékképeket. Érthető tehát, hogy egy ilyen éjszakán, miért is nem inkább alszom az ágyban. De ez még mindig nem teljesen magyarázza meg azt, hogy miért foglalkozom a bájitalfőzéssel, mikor azt máskor is megtehetném.

Ez tulajdonképpen leginkább a rémálmokhoz köthető. Éppen az álomtalan álom bájitalon dolgozom, mégpedig, egy felturbózott verzión. Nem is tudom, hány és hány alapanyaggal próbálkoztam, hogy elérjem azt, hogy ne alakuljon ki függés a bájital miatt, mivel nagyon gyakran kénytelen vagyok igénybe venni az áldásos hatását, hogy néha ki tudjam aludni magam. Arra már rájöttem, hogy a hozzávalókban lehet a kulcs. Olyan növényt kellene felkutatnom, ami hatástalanítja azt az alapanyagot, ami függést idéz elő, gyakori fogyasztások alkalmával. Eddig nem igazán jártam sikerrel. Rengetek régi, ősi könyvön rágtam át magam, nem egyszer belopakodva a zárolt részlegre, de amit kerestem, arra nem bukkantam rá. De ma, megváltozott a helyzet. Érdekes, hogy az ember, akkor talál rá egy régen keresett dologra, amikor nem is számít rá. Konkrétan jelen esetben még nem is kerestem a megoldást a problémára, csak unottan lapozgattam az egyik itt talált könyvet.

A sárga pergamenlapok halk zizzenéssel válnak el egymástól, amikor megakad a szemem, egy gyógynövényen. Mivel érdekesnek találom, elkezdem elolvasni a hatásait, és ahogy az oldal végére érek, feltűnik az arcomon egy elégedett mosoly. Sikerült, megtalálnom azt, amit már oly régóta keresek! Ráadásul, itt a Roxfort területén is fellelhető, ugyan hogy megszerezzem a holdfény virágot, a Tiltott Rengetegbe kell ellátogatnom. Elképesztően nagy szerencsém van, éppen telihold ragyogja be az éjszakai sötétséget, így minden feltétel adott, hogy megtaláljam a mágikus növényt. Nem sokáig habozok. Egy varázslattal biztosítom a bájitalt, hogy véletlenül se történhessen baleset, majd már veszem is magamra a jó meleg köpönyegemet, hogy még véletlenül se fázzak a kinti hűvösben, és elindulok, nagyon halk léptekkel a rengeteg felé.

Nagyon szoktam figyelni arra, hogy még véletlenül se bukjak le, nem is azért szoktam büntetőmunkára kerülni, mert rajtakapnak az éjszakai kóborlásaim során. Ami elég ritkán szokott történni, megjegyzem. Általában a verekedések, balhék miatt szoktak megbüntetni, de akkor alapvetően úgy gondolkozom, hogy igazán megéri. Ráadásul addig sem kell a többiek közelében lennem, amíg a büntetésemet letöltöm. A lényeg az, hogy nem szoktam lebukni, de most különösképpen izgatott vagyok, így kicsit óvatlanná is válok. De ma szerencsém van. A folyosókon nem futok össze Hóborccal sem járőröző tanárokkal, és prefektusokkal.

Biztonságban kiérek a kastélyból, és ezek után rögtön felgyorsítom a lépteimet, és az erdő felé veszem az irányt. Fel sem tűnik, hogy nem egyedül tartózkodom a birtokon, ahogy az sem jut el a tudatomig, hogy ez a más valaki, elég ismerős a számomra. Annyira lelkesít a tudat, hogy megoldást találtam egy rég óta tartó problémámra, hogy semmit és senkit nem veszek észre magam körül, csak elszántan megyek előre, a vágyott cél felé, ami jelen esetben a holdfény virág. Hamar beérek az erdőbe, ami, ahogy befelé haladok egyre sűrűbb, így a hold fénye, már semmit nem segít a tájékozódásban. Előveszem a pálcámat, és egy lumos elmormogása után, megvilágítom magam előtt a járható ösvényt, aztán tovább haladok, egészen addig, amíg meg nem hallok a hátam mögött egy véletlenszerű ágreccsenést. Azonnal feleszmélek a hirtelen hangra és megpördülök a tengelyem körül, a pálcámat, pedig ráemelem, a még nem látható sötét alakra, aki valószínűleg nem is olyan messze van tőlem.
- Ki van ott? – Hangom halk, mégis, késként hasítja szét az erdő szinte már-már természetellenes csendjét.



Vissza az elejére Go down
Emily Da Ponte
gryffindor
gryffindor
Emily Da Ponte


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2013. Feb. 20.

what the hell?!? - Emily & Logan Empty
TémanyitásTárgy: Re: what the hell?!? - Emily & Logan   what the hell?!? - Emily & Logan Icon_minitimeHétf. Márc. 18, 2013 6:44 am

let's run away and never look back
tag: logan    ☆    word count: 1174
notes: ne haragudj egy kicsit megszaladt a kezem, de remélem azért tetszik.
outfit: here
Mint minden emberében, az én életemben is vannak olyan napok, amikor úgy érzem egész egyszerűen fel sem kellett, volna ébrednem, épp ilyen volt ez a mai is. Már egészen kora reggel megcsapott a gyanú szele, hogy talán jobban tenném, ha az egész napot ágyban tölteném mikor rossz szokásomhoz híven sikerült elaludnom, s amikor végre valahára kinyitogattam a szemeimet az órám sokkoló látványt nyújtott. 40 perccel tértem el a szokásos napi rutinomtól, ami annyit tesz, hogy nem csak a reggelit késtem le, hanem már az órámból is fél órát. Remek… Amilyen gyorsan csak tudtam, összeszedegettem a ruháimat, vettem egy gyors hideg zuhanyt, majd pedig sietős öltözködést, pakolászást követően elhagytam a hálókörletünket és az óra helyszíne felé, igyekeztem. Ekkor, én kis naiv úgy hittem ennél rosszabb dolog már nem igazán történhet velem a mai nap folyamán, ám a sors nem érte be ennyivel, úgy döntött ezúttal az én káromra szórakozza ki magát. Kettesével vettem minden egyes lépcsőfokot ám fene nagy igyekezetemben nem néztem az orrom elé, és így szépen megbotlottam. Nem tudnám megmondani pontosan hány lépcsőfokon keresztül is gurultam, ám annyi bizonyos, hogy jó néhányon, mert a fejem igen csak megérezte az ütéseket. Mire földet értem az egész folyosó forgott körülöttem a látásom elhomályosult a csontjaim pedig ólomsúllyal húztak magukkal a föld felé. S hogy mindez elég volt e ahhoz, hogy eltántorítson attól, hogy folytassam utamat a terem felé? Ugyan, még mit nem. Világ életemben szívós alkat voltam, nem egy kis elalvás és néhány béna lépcső fog kibabrálni velem. Futottam, ahogy csak a lábam bírta, vállamon a táskámmal, kissé zilált külsővel. Mire megérkeztem a mugliismeret teremhez addigra a tüdőm már sípolt, alig kaptam levegőt, az arcom pedig kipirult mintha csak egyenesen a tűző napról érkeztem volna. Vettem néhány mély levegőt, hogy meg tudjak nyugodni egy kicsit, és a pulzusom is visszatérhessen a normális értékhez, majd csak eztán kopogtam be. Gondolom mondanom, sem kell, Trelavander professzor nem volt éppen elragadtatva attól a ténytől, miszerint az óra ¾ részét elmulasztottam, sőt… teljesen kikelt magából. Ott, az egész osztály füle hallatára hordott le… Felelőtlen fruskának nevezett, aki ha így folytatja, vajmi kevésre viszi majd az életben, leszidott, amiért hatalmas tudásom, és kiváló eredményeim ellenére is így viselkedem majd miután 15 pont, veszteséggel sújtotta a házamat a helyemre zavart és kikötötte, hogy másnapra készítsek egy házi dolgozatot a 20. századi nagy mugli felfedezésekről 4 pergamen terjedelemben. Remek módja egy nap indításának nem igaz? És ez még csak a kezdet volt…

A következő két órában, ami jóslástan volt meg sem mertem mukkanni mivel egy – néhány háztársam még mindig neheztelt rám, amiért miattam veszítettünk pontokat arról már nem is beszélve, hogy a szédülés és a fejfájás, amit az esésnek köszönhettem csak nem akart elmúlni hiába is igyekeztem tudomást sem venni róla. Kerültem mindenkit, akit csak tudtam, nehogy másokon töltsem ki az indulataimat, ám sajnos heves igyekezetem ezúttal sem járt túl sok sikerrel, mivel a nagyterem felé sétálva belebotlottam egyik „legkedvesebb” ismerősömbe Calla Vaiseybe. A mardekáros lány mióta csak megkezdtem tanulmányaimat a Roxfortban igyekszik pokollá tenni a mindennapjaimat, ott tesz nekem keresztbe, ahol csak tud arról már nem is beszélve, hogy előszeretettel szidja a családomat, amiért azok muglik, én pedig ezáltal „sárvérű” vagyok. Vaisey ezúttal sem hazudtolta meg önmagát, amint a folyosó kiürült ő és az oldalbordája Mallory Goyle egyből provokálni kezdtek, sértegettek, és lesték, vajon mikor durran el annyira az agyam, hogy nekik rontsak a pálcámmal. Pechük volt, ahogy aztán később nekem is. Épp ahogyan azt várták nem sokáig voltam képes türtőztetni magam, ám ahelyett, hogy pálcát rántottam volna, s átkokkal, rontásokkal sújtottam volna őket inkább az öklömet használtam és egy jól irányzott bal - horoggal sikeresen, betörtem Goyle orrát. Úgy éreztem végre enyém a győzelem, végre a két kis idegesítő hárpia le fog szakadni rólam, ám a diadalom pillanatai nem tarthattak túl soká, mivel a mi kis verekedésünknek egy tanár is szemtanúja volt, nevezetesen az épp rám pikkelő Trelavander professzor. A taláromnál fogva ráncigált fel McGalagony professzor szobájába, aki alaposan leszidott, majd két hetes büntetőmunkára ítélt a gyengélkedőn a javasasszony keze alatt, s azt is hozzátette, hogy erről az incidensről kénytelen lesz értesíteni a szüleimet is.

Feldúlt lelkiállapotban hagytam el a professzor szobáját és ültem be a többi órámra, majd úgy döntöttem nem várom meg, hogy a sors ismét valami kalamajkába sodorjon, ezt megelőzendő inkább vacsora és beszélgetés nélkül bújok ágyba annak reményében, hogy a holnap talán szebb lesz. Felérve a hálókörletünkbe lerúgtam a cipőmet a sarokba, megszabadultam az iskolai egyenruhától majd már be is bújtam a takaró alá és hagytam, hogy a könnyeim végre valahára utat törhessenek maguknak s patatokban, áztathassák az arcomat és a párnámat. Pocsék egy nap, ám az egész nem érdekelne annyira, ha McGalagony nem mondta volna azt, hogy értesíti a szüleimet a történtekről. Félek belegondolni mit fog mindehhez szólni édesapám, aki világ életemben arra tanított, hogy az erőszak nem megoldás a problémákra, vagy édesanyám aki nem egyszer elmondta, hogy a magaviseletem miatt lesz nehezebb boldogulnom mint bárki másnak a „világomban”. Azt bezzeg tudom, hogy a bátyám Mau mit fog szólni. Nevetni fog és büszkén fogja hajtogatni, hogy rá ütöttem Cat pedig majd a szemét forgatja és megjegyzi, hogy nem csoda, hogy még nem pasiztam be, ilyen problémásan. Merlinre, annyira hiányoznak. Olyan más volna minden, ha én is normális ember volnék, egy a több millióból, akinek még csak fogalma sincs az egész varázsló hóbelevancról. Akkor még mindig velük lehetnék, nem kellene hónapokra elszakadnom tőlük és hazudnom a nagyapámnak évről évre a hollétemről. Hát igen, ilyen érzés a honvágy, kínoz, s szép lassan felemészt.

Kisvártatva hangos csivitelésre, nevetgélésre lettem figyelmes, a háztársaim elkezdték elárasztani a klubhelyiséget, a lányok pedig megindultak a hálókörletünk felé. Remek, hát ennyi a magányos merengésekről. Késő estig folyt a traccsparti, a fejem felett beszélték meg, mit fognak csinálni másnap, ki kivel szeretne összejönni, mik a legaktuálisabb pletykák stb. Hamar beleuntam abba, hogy őket hallgassam, így végül magamra kaptam néhány „hétvégi” ruhát azzal, hogy csak a nagyterembe megyek le egy bögre teáért, majd már siettem is kifelé a portrélyukon keresztül. Fogalmam sem volt hogyan tovább, egyedül annyiban voltam biztos, hogy minél messzebb szeretnék kerülni a társaimtól. Csak róttam a folyosókat, kóboroltam órákon keresztül, észre sem véve, hogy az óra elütötte a 11 – et, már réges – rég takarodó van. Nem voltam önmagam, szinte gépiesen tettem meg minden egyes lépést, mígnem egyszer csak különös dologra lettem figyelmes. Valaki, éjnek évadján kioson az iskolából, s egyenesen a Tiltott Rengeteg felé veszi az útját. Hirtelen elöntött a kíváncsiság, a következő pillanatban pedig már azon kaptam magam, hogy a rejtélyes alak után osonok, és követem őt be az erdő fái közé, egyenesen a rengeteg közepébe. Nem ismertem fel, ki az éjjeli sétakedvelő, mivel nem láttam az arcát, de rettentően érdekelt mire készülhet. Amilyen csendben csak tudtam, követtem őt, ám a talpam alatt kettétörő ág hangja igen csak hamar lebuktatott, a célpontom pedig meghallotta ezt. Felém, fordította a pálcáját, ám a hirtelen jött fény miatt, ami elvakított képtelen voltam kivenni ki szólhat hozzám, csak a körvonalait láttam.
- Ezt én is kérdezhetném, és ne világíts már a képembe! Amúgy Emily vagyok. Griffendél! Te? És különben is mit kódorogsz idekint ilyen későn?

Vissza az elejére Go down
Logan Holdsworth
slytherin
slytherin
Logan Holdsworth


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Mar. 05.

what the hell?!? - Emily & Logan Empty
TémanyitásTárgy: Re: what the hell?!? - Emily & Logan   what the hell?!? - Emily & Logan Icon_minitimeSzomb. Márc. 23, 2013 12:48 pm

what the hell?!? - Emily & Logan 457098703anigif_www.kepfeltoltes.hu_

drink all day, play all night, let's get it poppin'
----- I'm In Miami Bitch Drink All Day Play All Night Let's Get It Poppin' I'm In Miami Bitch Everybody On Smash, Smash Hands In The Air, Air I'm Feelin On Her Ass, Ass Like A Nigga Don't Care Like A Nigga Don't Care
I've Gotta A Plan, What's Your Cell We Playing Naked Twister Back In My Hotel Hey, You're Looking Kind Of Cute In That Polka Dot Bikini Girl Hey, This Is What I Want To Do Take Of That Polka Dot Bikini


Az erdőben szinte természetellenes csend honol. Nincsenek madárfüttyök, sem szokásos hangok, amik máskor megnyugtatóan hathatnak az ember lelkére. Épp ezért hasít bele a csöndbe az ág reccsenése, szinte fülsértő módon. Alapvetően kissé paranoiás természetű vagyok, megszoktam azt, hogy minden egyes sarkon veszély leselkedhet rám. Ezt főleg akkor tanultam meg, mikor a szökéseim alkalmával az utcákon kóboroltam. Bár az is tény, hogy mindenhol veszélyben voltam, akkor is, amikor az állítolagos otthonaimban tartózkodtam és akkor is, ha egyedül barangoltam. Megtanultam, hogy mindig készenlétben álljak, ha menekülésre kerülne a sor, vagy éppen védekezésre. Épp ezért rántottam most is elő a pálcámat és fordultam szembe a követőmmel.

Nem kis meglepetés ér, amikor az ismerős hangot meghallom, de ennek hála, már eresztem is le a pálcámat. Továbbra is világít, de csak halvány körvonalakat lehet látni a fákból és az előttem álló karcsú lány alakból. De most már felismerem. Nem is kell bemutatkoznia, a hangja jellegzetes, bárhol bármikor felismerném, ráadásul ő azok közé a kevés emberek közé tartozik, akiket a barátaimnak nevezhetek. Szóval nem nehéz felismernem őt. Akaratlan és egy igen ritka mosoly kúszik fel az ajkaimra, mikor hallgatom a kirohanását, ami annyira jellemző rá. Nem is értem, hogy tudott ilyen közel kerülni hozzám, mikor olyanok vagyunk, mint tűz és a víz.

- Szia, Emily, régen láttalak. – Köszönök neki derűsen. Tény és való elég ritkán látom sajnos, mivel nem egy házba és nem egy évfolyamba járunk, így ritkán vannak közös óráink, ráadásul én amennyire ember kerülő vagyok, még a nagyterembe sem igen járok le, így ott sem futhatunk össze. Egyedül a park az, amit mind a ketten látogatunk, így ott gyakran sikerül összefutni. Ha sikerül, de az sem mindig. Főleg, mivel Emily sokkal jobban szereti a társaságot, mint én, így amikor azt látom, hogy másokkal együtt van, inkább oda sem megyek hozzá. Tudom, ez nem valami jó tulajdonság, de hát… nincs mit tenni. Én már csak ilyen vagyok, és nem hiszem, hogy ez a közeljövőben változna.

- Sajnálom, hogy a szemedbe világítottam, de nem tudhattam, hogy te kódorogsz mögöttem. A kíváncsiságod megint eluralkodott rajtad, Em? Pedig tudhatnád, hogy az nem mindig jó tanácsadó. Mit csináltál volna, ha az egyik kegyetlenebb háztársammal futottál volna össze itt az erdőben? Az egyéb fenevadakról, már nem is beszélve. – Csóválom meg a fejem, de a korholás mögött érezni lehet egy kis aggodalmat. Bár ezt nem szívesen vallom be, még magamnak sem.

- Válaszolva a kérdésedre nem tudtam aludni, és olvasással ütöttem el az időt. A könyvben felfedeztem egy érdekes gyógynövényt, ami állítólag, itt a Roxfort területén is virágzik, a Tiltott rengetegben… túlságosan értékes alapanyagnak találtam ahhoz, hogy ne járjak utána annak, hogy valóban itt van-e az erdőben. – Azt egyáltalán meg sem említem neki, hogy nem csak olvastam, hanem bájitalt készítettem, ahogy azt sem, hogy miért nem tudtam aludni. Sokkal jobb úgy, ha senki nem tudja honnan jöttem, miket éltem át… és eddig tényleg senki sem tud semmit a családomról, vagy az iskola előtti életemről. Mert amikor olyan kérdéseket tesznek fel, amik ezeket a dolgokat firtatják, én egyszerűen nem válaszolok. Talán éppen ezért tartanak végtelenül barátságtalannak mások.

- Na és te? Miért vagy még fent ilyen későn? Te sem tudtál aludni? – Érdeklődöm, közben egy apróbb, vágyakozó pillantást vetek az erdő mélye felé.
- Most már nincs időm visszakísérni téged, mert csak most, holdfénynél tudom megszerezni a virágot. Nincs más választásom, mint hogy magammal viszlek… – Mondom sóhajtva, miután válaszolt a kérdéseimre.
- Gyere velem, de ne maradj le. Nem akarom, hogy valamelyik vadállat bendőjében végezd, késői vacsoraként. – Tovább is indulok az egyre inkább eltűnő ösvényen, tovább az erdő legsötétebb része felé. Gyakran Emilyre pillantok, hogy megvan-e még, és csak akkor nyugodom meg egy kicsit, mikor látom, hogy továbbra is mellettem van.
- Ha már így alakult, hogy együtt töltjük az éjszakát, mesélj… mi minden történt veled, mióta nem láttalak? – Kérdezem tőle, hogy ne legyen olyan nagy csend a kis túránk közben.



Vissza az elejére Go down
Emily Da Ponte
gryffindor
gryffindor
Emily Da Ponte


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2013. Feb. 20.

what the hell?!? - Emily & Logan Empty
TémanyitásTárgy: Re: what the hell?!? - Emily & Logan   what the hell?!? - Emily & Logan Icon_minitimeKedd Márc. 26, 2013 5:00 am

let's run away and never look back
tag: logan    ☆    word count: 911
notes: (:
outfit: here
Kíváncsiság… időről - időre újra és újra eluralkodik felettem ez az átkozott tulajdonság én, pedig folyton folyvást megütöm miatta a bokámat. Mintha csak egy parányi mókus volnék abban a bizonyos kerékben. A menetrend mindig ugyan az. Emily nem tud aludni, Emily elmegy sétálni, Emily tapasztal valami szokatlant, Emily nem nyugszik, míg a végére nem jár a dolognak. Emily igen csak bénán oson, Emily lebukik… és a végkifejlet… Emily ismét bajba kerül, a tanári szobában köt ki, ezt követően, pedig egy újabb „érdekfeszítő” büntetőmunkát sóznak a nyakába úgy nagyjából két - három hét erejéig. És, hogy mi a legszebb az egészben? A bolond Emily mit sem tanul a történtekből, amint módja nyílik rá újra slamasztikába, kerül hála nyughatatlan jellemének. Önveszélyes egy leányzó nem igaz? Pech, hogy pont rólam van szó…

Egyszerűen képtelen vagyok rájönni arra, miért éppen én születtem kakukktojásnak a családunkba, hiszen lássuk be így áll a helyzet. Mióta csak meg tanultam kúszni, mászni, beszélni állandóan megnehezítettem a szüleim dolgát. Én voltam a nyughatatlan kis törpe, aki képtelen volt hosszabb időn keresztül a popsiján ücsörögve játszani valami játékkal vagy megnézni egy mesefilmet a testvéreivel. Folyton arra vágytam, hogy új dolgokat láthassak, tapasztalhassak meg, többek között ez vezetett első komolyabb találkozásomhoz is a vasaló forróbbik oldalával, emiatt estem le majdnem a lépcsőről sőt, kielégíthetetlen tudásszomjamnak kis híján még édesanyám kedvenc porcelánvázája is majdnem áldozatául esett. Még csak 2 éves voltam, de mindenáron fel akartam fedezni mit rejthet a giccses kis porcelánedény belseje, így feltornászva magam egy székre a polc irányába kezdtem nyújtózkodni. A szék természetesen - hála mérhetetlen ügyetlenségemnek - megbillent én pedig közelebbi barátságot alakítottam ki a fallal. A váza zuhanni kezdett, ám apu még épp időben kapta el azt a levegőben, én pedig megkaptam életem első dádáját amit szerintem soha életemben nem fogok elfelejteni. Hüppögtem utána órákig, nem is a fájdalom, sokkal inkább a szokatlan eljárás és apu mérges tekintete miatt. Te jó ég, milyen sok év telt el azóta, ám nekem még mindig nem nőtt be a fejem lágya. Ugyan olyan kis rosszcsont bajkeverő vagyok, mint annak idején hátulgombolós koromban. Kétlem, hogy ez a közeljövőben megváltozna, de ki tudja, történhetnek még csodák.

A kis kirohanásomat követően ismerős hang ütötte meg a fülemet a tekintetem, pedig egyből megváltozott mihelyst összeállt a fejemben a kép.
- Logan? - pislogtam döbbenten, hiszen lássuk be, vajmi keveset szoktam őt látni mostanában, arra pedig a lehető legkevésbé sem számítottam, hogy pont idekint a Tiltott Rengetegben találkozunk majd viszont.
- Semmi baj, a lényeg, hogy végre látok is valamit. Legalábbis alakul a kép, de még nem tökéletes. - mosolyodtam el halványan, ám a következő pillanatban, Logan szavait hallva ismét előtört belőlem az általa már jól ismert durcás kislány. Összefontam magam előtt a karjaimat és az ajkaimba haraptam.
- Csak erre jártam… vagyis a közelben volt dolgom. Egyáltalán nem téged követtelek csak, hogy tudd! - jelentettem ki cseppet sem meggyőzően, épp mintha csak porcukros arccal igyekeznék biztosítani édesanyámat afelől, hogy nem én tüntettem el a süteményeket a konyhából, hanem a bátyám, Mau.
- Különben sem vagyok kíváncsi típus. - tettem hozzá dacosan.
- Hogy mit csináltam volna akkor, ha összefutok valamelyik kegyetlenebb háztársaddal? Egyszerű, bevertem volna a képét vagy kapott, volna egy - két cuki furunkulust a képére, ha bármivel is próbálkozik. Az egyéb fenevadakat pedig ne is emlegesd, az idióta Mardekárosokon kívül nem sok fenevadat találni a rengetegben vagy akár a Roxfort egész területén. - vigyorogtam, mint a vadalma, de aztán megköszörültem a torkomat, hogy egy kis komolyságot tudjak erőltetni magamra.
- Nem tudom mit tettem, volna, de hála Merlinnek, nem történt semmi baj, és csak veled futottam össze. Ne korholj oké? Épp elég, amit McGalagonytól vagy Trelavander proftól szoktam kapni, a mai napom után pedig pláne nem hiányzik több.

Figyelmesen hallgattam, ahogy Logan megosztotta velem éjjeli kóborlásának okait, a szemeim pedig izgatottságtól kezdtek csillogni, ahogy szóba került az a bizonyos érdekes növény. Talán őrült vagyok, de most már mindenáron látni akarom én is!
- Hát igen, valami olyasmi. A helyzet az, hogy csak egy kis csendre és nyugalomra vágytam, a háztársaim mellett pedig erre nem igazán számíthattam. Röviden, az idegeimre mentek így megléptem. Gondoltam sétálok egyet, aztán visszatérek mire már mindenki, alszik. - vontam meg a vállam. Mikor a fiú egy keserves sóhaj kíséretében előadta, hogy kénytelen lesz magával vinni a növény keresésére, mert, visszakísérni sajnos már nincs ideje ismét csak felülkerekedett bennem a mufurc kis énem, aki nem hagyhatta a szavait annyiban.
- Engem te csak ne akarjál kísérgetni sehova Holdsworth! Nagy kislány vagyok már, tudd meg, aki már a cipőfűzőjével is egész tűrhetően elboldogul, így nem szorulok rá a védelmedre! Veled megyek, de csak, mert úgy tartja kedvem, érdekel az a bizonyos gaz, amire ennyire fáj a fogad. - ezzel határozott léptekkel meg is indultam vele együtt, ügyelve arra, hogy még csak véletlenül se mögötte haladjak, nehogy önkéntelenül is azt a benyomást keltsem benne, hogy az „alárendeltje” vagyok.

- Nem túl sok minden történt velem… vagyis ez így nem egészen pontos. Nagyon sok minden történt velem mióta nem beszéltünk, de csak a szokásos dolgok. Baj, baj hátán némi büntetőmunkával és egy kis balesettel fűszerezve. - hát igen, a reggeli események nem múltak el nyomtalanul, a fejem még mindig elképesztően fáj, a hányingerről és a széfülésről már nem is beszélve, mégsem áll szándékomban ezt megosztani vele, mert a végén még lefújná a kutatást és visszacitálna a kastélyba.
- Na és veled mi újság Logan? Mesélj, ezer éve nem hallottam felőled. Jó lenne, ha gyakrabban is tudnánk találkozni. - motyogtam a végét cseppet elpirulva.
Vissza az elejére Go down
Logan Holdsworth
slytherin
slytherin
Logan Holdsworth


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Mar. 05.

what the hell?!? - Emily & Logan Empty
TémanyitásTárgy: Re: what the hell?!? - Emily & Logan   what the hell?!? - Emily & Logan Icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 11:20 am

what the hell?!? - Emily & Logan 457098703anigif_www.kepfeltoltes.hu_

drink all day, play all night, let's get it poppin'
----- I'm In Miami Bitch Drink All Day Play All Night Let's Get It Poppin' I'm In Miami Bitch Everybody On Smash, Smash Hands In The Air, Air I'm Feelin On Her Ass, Ass Like A Nigga Don't Care Like A Nigga Don't Care
I've Gotta A Plan, What's Your Cell We Playing Naked Twister Back In My Hotel Hey, You're Looking Kind Of Cute In That Polka Dot Bikini Girl Hey, This Is What I Want To Do Take Of That Polka Dot Bikini


Emily mindig is lenyűgözött. Emlékszem, mikor először láttam, már akkor is elképesztett az az energia, és pozitívum, amit sugárzott magából. Csak távolról láttam, a barátai körében, miközben órára indultak, de ez az első benyomás is elég volt ahhoz, hogy levonjam magamban a megfelelő következtetéseket, amik elsőre is jók voltak. Azt viszont koránt sem gondoltam volna, hogy nem is olyan sokára, közelebbről is megismerhetem őt. Ez egy büntetőmunka alkalmával történt meg. Én szokáshoz híven, nem tudtam nyugton maradni, mikor láttam, hogy a mardekáros társaim egy hugrabugos elsőst terrorizálnak, és persze volt olyan szerencsém, hogy látta az egyik tanár, mikor behúztam az egyik évfolyamtársamnak… Természetesen büntetőmunka volt a jutalmam. De azon a napon, nem csak én kerültem slamasztikába, hanem Emily is. Így egy helyen kellett letöltenünk a büntetésünket, és akaratlanul is beszédbe elegyedtünk egymással. Az én részemről ez egészen furcsa volt, hiszen nem vagyok valami beszédes típus, de ez a lány, még azt is képes volt kihozni belőlem, hogy egész rendesen eltársalogjak vele. Ez most sincs másképp. Életemben nem beszélgettem még soha ennyit senkivel, maximum csak Leslievel.

Sokszor úgy érzem, nem leszek képes megváltozni, hiába is igyekszem. Továbbra sem fogok tudni beilleszkedni a társaságba, továbbra is ennyire magamnakvaló és mogorva alak leszek, aki képtelen bármilyen gyengéd megnyilvánulásra, vagy csak arra, hogy megbízzak az emberekben. De amikor e mellett, a mosolygós, ügyetlen, elképesztően aranyos lány mellett vagyok, soha nem öntenek el a kétségek. Nem érzem magam nyomorultul, nem gondolok a múltra, nem gondolok arra, hogy milyen életem lehetett volna, ha másképp alakul. Egyszerűen csak boldoggá tesz, hogy a társaságában lehetek, hogy láthatom a mosolyát, vagy azokat a játékos fényeket a meleg barna szemeiben. Ilyenkor mintha egészen megváltozna számomra a világ. Nem, nem mondhatnám, hogy kezdetben azért kerestem a társaságát, mert szerelmes lettem volna belé… Egyszerűen csak annyira tetszett a kisugárzása, hogy lehetetlen volt nem mosolyogni a közelében. De most… hogy jobban ismerem, önmagamnak hazudnék, ha azt állítanám, hogy egy pindurkát sem tetszik nekem. Mert tetszik, és nem azon a módon, mint amikor megkívánok valakit. Nem. Amolyan romantikus módon tetszik, még ha ezt olyan nehezen is ismertem be magamnak. Neki pedig… nem is akarom elmondani. Sokkal jobbat érdemel.

Nem válaszolok a költői kérdésére, amikor rájön, hogy én vagyok az, csak kicsit szélesebb mosolyra húzódnak az ajkaim, miközben figyelem, ahogy próbál rám fókuszálni a szemeivel.
- Hidd el, hogy ha tudtam volna, hogy te vagy az aki alattomban követ, nem világítottam volna a szemedbe. Legfeljebb visszaküldtelek volna a kastélyba. Bár, nem hiszem, hogy az használt volna ellened… – Derűsen nézek rá, a szemeim már világos zöldben tündökölnek, habár ő ezt nem láthatja a sötét miatt.
- Jó, persze, neked elhiszem, hogy nem engem követtél… – Fojtom el a kikívánkozó nevetésemet, mikor látom feltűnni a már olyan jól ismert durcás kislány arcát. Még mindig hihetetlen, hogy megtudok változni már csak a puszta közelségétől is. Határozottan jó hatással van rám.
- Nem vagy kíváncsi típus… – Halk nevetés hallatszik a sötétből és az én irányomból.
- Én pedig a világ legjobb társasági embere vagyok. – Nem bírom megállni, most már hangosabban nevetek.
- Em, nálad kíváncsibb embert nem ismerek. De nem is baj, ha nem lennél az, akkor nem is te lennél. Akkor pedig sokat veszítene a világ. – Hagyom abba a nevetést, és válik igazán gyengéddé a hangom. Ami csak nagyon ritkán fordul elő.

- Tudom, hogy megtudod védeni magad, de azért nem örülnék annak, ha többen lerohannának. Túlerővel szemben még te is tehetetlen vagy, akármennyire is rendelkezel csodálatos képességekkel. – Teljesen komolyan mondtam azt a képességes dolgot, és ezt ki is lehet hallani a hangomból.
- Szóval, inkább ne vesd bele magad a harcba, ha nagyon muszáj. – Igen… aggódok is érte. Egyre furábban viselkedem mostanában.
- Jó, bocsánat, nem korhollak. Csak aggódom érted. De befejeztem. – Tényleg nem térek többé vissza erre a témára, mert még netalántán olyat mondanék, amit később megbánnék.

Miután beszámoltam neki arról, hogy mit is keresek itt az erdő mélyén évek évadján máris látom, ahogy a szemei izgatottan csillogni kezdenek, és tudom, hogy ezek után már akkor sem tudnám elküldeni magamtól, ha egyenesen megfenyegetném. Ami természetesen még csak eszembe se jut.
- Szerinted nem alszanak már? Jó, tudom… úgysem fogsz visszamenni, csak úgy kíváncsiságból kérdezem. Mivel mentek az idegeidre? – Teszek fel egy újabb kérdést, mert ha már lehetőségem adódik rá, akkor kihasználom a helyzetet, és minél több információt tudok meg róla.
- Jól van, Emily, nyugalom. – Nevetek megint halkan, a kirohanását hallgatva.
- Tudom, hogy nincs szükséged a védelmemre, de csak hogy tudd, örömmel kísérgetlek. – Válik kicsit incselkedővé a hangom, majd követem őt, még mindig jót mulatva az előbbi kirohanásán. Kétségtelen, ő mindig fel tud vidítani, még akkor is, ha a legborongósabb kedvemben találkozunk. Hamar utolérem és mellé szegődök, de úgy, hogy még véletlenül se érezhesse magát alárendeltnek.

- Örömmel hallgatnám meg az összes szokásos kalandodat is. Szeretem hallani a hangodat. – Mi van velem? Megártott a friss levegő, hogy ilyeneket mondok? Hiszen abszolút nem jellemző ez rám. Logan, szedd össze magad!
- Velem még annyi érdekesség sem történt, mint veled. – Foglalom össze egy mondatban, az érdektelen életemet, mert ezt másképp nem is lehetne jellemezni.
- Én is örülnék, ha gyakrabban látnálak… de nem bírom a tömeget elviselni, ne haragudj. – Tény és való, csak azért nem tudunk gyakrabban találkozni, mert nagy ívben elkerülöm a diákoktól nyüzsgő nagytermet és folyosókat. Ha nem lenne ilyen fóbiám biztosan sokkal több lehetőség adódna arra, hogy beszélgessünk. Miközben így elmerülök a gondolataimban, először meg sem hallom az idegen zajt ami az egyik sűrűbb bozotósban hallatszik, de amikor másodszor is felhangzik, felfigyelek rá. Hirtelen torpannok meg és szorítom meg a pálcámat.
- Em… Azt hiszem valami van itt. – Suttogom végtelenül halkan, közben feszülten nézek körbe a sötét erdőben. Újabb zaj hallatszik, majd még egy. Ez nem is egy valami, ha nem több. Lenézek az ösvényre, amit teljesen beterítettek időközben a pókok és szörnyű balsejtelem tör rám.
- Azt hiszem… – De már nincs időm befejezni a mondatot, mert egy sötét árny magasodik fölénk. Mikor a pálcám fénysugarába ér, látható, hogy egy hatalmas pók az. Pillanatokon belül ragadom meg Em karját, hogy távolabb húzzam a szörnyetegtől, és épp menekülőre fognám, de már mögöttünk is magasodik egy hatalmas pók. Ennyit a biztonságos kis túráról. Gyorsan kell döntenem. Mi volt az a varázslat, ami jó volt az ilyen óriás pókok ellen? Gondolkozz! Végül pillanatokon belül beugrik a varázsige.
- Arania Exhumai! – A pálcámból máris kiröppen az átok, ami egy időre sikeresen hatástalanítja a legközelebb lévő pókokat, de nem az összeset, ráadásul nem olyan hosszú az az idő… Ha Emily szintén beveti ezt a varázslatot, akkor pár perccel több időnk jut a menekülésre. Továbbra is fogva Em kezét, ha ugyan nem rántotta már rég ki az én kezemből rohanok át a megzavarodott pókok között, egyenesen a legnehezebben bejárható területre. Remélem Em tudja tartani velem a lépést, mert minél messzebbre kell kerülnünk a szörnyetegektől.



Vissza az elejére Go down
Emily Da Ponte
gryffindor
gryffindor
Emily Da Ponte


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2013. Feb. 20.

what the hell?!? - Emily & Logan Empty
TémanyitásTárgy: Re: what the hell?!? - Emily & Logan   what the hell?!? - Emily & Logan Icon_minitimeSzomb. Márc. 30, 2013 2:44 pm

let's run away and never look back
tag: logan    ☆    word count: 952
notes: (:
outfit: here
Ritka az olyan alkalom, amikor egy fiú magától beismeri, hogy bizony ő sem tökéletes, hogy megvannak a maga félelmei, fóbiái, gyengeségei, szerintem eddigi életem során mindössze egyetlen egy ilyen személlyel találkoztam, ő pedig nem más, mint az édesapám. Talán pontosan emiatt nézek fel rá annyira, mert nem játssza a család előtt a tökéletes, sebezhetetlen férfit, akit még kriptonittal sem lehetne elpusztítani nem úgy, mint a béna kis Supermant hanem felvállalja, ha valami nem az ő műfaja. Hát igen, akad néhány ilyen, például a bohócok, mert szerinte ijesztőek és azért bújnak állandóan röhejes maskarák mögé, mert valami súlyos takargatnivalójuk van, vagy éppen a macskák, akik szerinte alattomos lények és mindig rosszban sántikálnak. De ha ez nem volna, eddig is, elég említhetném éppenséggel beteges undorát is az uborkától vagy ős ellenségét, a mosógépet. Azt hiszem, elmondhatom apukámról, hogy nem mindennapi jelenség, így hát nem is csoda, hogy én is olyan lettem amilyen. Az a bizonyos alma, ugyebár ami nem esett messze a fájától. Egy kicsit talán elkalandoztak a gondolataim, de Logan szavai egyszerűen ezt idézték fel bennem, nem tehetek róla.
- Ugyan már semmi gond, ha valaki hát én aztán megértem hidd el. Nekem is megvannak a magam fóbiái, félelmei, a tömeget pedig az igazat megvallva én sem nagyon szeretem. Persze nem kerülhetem el folyton, így a nagyterembe mindig lemegyek, és a folyosón is jókat szoktunk beszélgetni a barátaimmal, ám a bulikban, összejöveteleken nem igazán találom a helyemet. - jelenik meg egy apró, szégyellős mosoly az ajkaimon miközben az arcomat szép lassan elönti a bíborvörös pír, amit szerencsére, hála a sötétségnek Logan nem vehet észre.
- Hé most komolyan, neked is megvannak a magad furcsaságai, ahogyan nekem is, akkor legalább mi csodabogarak tartsunk össze. Nincs igazam? - vontam fel játékosan a szemöldökömet miközben folytattam utamat a rengeteg közepe felé.

Elképesztő mennyire megváltozom Logan jelenlétében, mintha csak egy egészen más személyiség venné át felettem az uralmat. Nem érzem furcsán magam, lazítok és hagyom, hogy a szavak szabadon törjenek utat maguknak, hiszen Logan nem olyan, mint a többi ismerősöm, nála nincsenek jó vagy rossz válaszok, nem ítél el egy - egy gyerekes húzásom vagy gondolatom miatt, és ha ki is nevet, megtalálja a módját annak, hogy ne bántson meg vele. Más tészta, hogy természetesen bevágom a durcát, mert nem szeretem, ha kinevet, őszintén mégsem veszem a szívemre, mert érzem, hogy nem rossz szándékból teszi, vagy, hogy megalázzon, megsértsen. Bár még magamnak sem merem bevallani, nem, hogy neki, de annyira egy húron pendülünk, hogy ő már sokkal, sokkal több a szememben, mint holmi ismerős vagy barát. Akárhányszor csak szóba kerül köztünk a fiú, Fatima, a barátnőm állandóan azzal húz, hogy nyilvánvaló mennyire beleestem Loganbe, és, hogy szerinte ez az érzés egyáltalán nem egy oldalú. Ugye milyen ostobaság? Mármint, oké… számomra Logan több mint barát, de azt valahogy képtelen vagyok elhinni, hogy én is többet jelentek számára ennyinél. Képtelenség.

Olyannyira sikerült elmerülnöm a gondolataimban, hogy először észre sem vettem az idegen zajt, ami időközben a közeli bozótos irányából hallatszott, ám amikor Logan megtorpant én pedig neki ütköztem azon nyomban észbe, kaptam.
- De… micsoda? - suttogtam miközben villámgyorsan elővettem a pulóverem zsebéből a pálcámat, ujjaimat szorosan fonva a kis varázseszköz köré. Feszült csend telepedett ránk néhány másodpercig majd újabb neszek követték egymást egészen addig, míg a tekintetem meg nem akadt az ösvényt beborító irtózatos pókkolónián.
- Te… szent… Merlin! - nyeltem egy nagyot, mikor pedig Logan pálcája megvilágította a több méter magas monstrumot is, ami közvetlen előttünk állt meg kis híján megfagyott a vér az ereimben. Ijedten léptem egyet hátra, ahogy Logan megragadta a karomat és hátrébb húzott, szinte menedéket kerestem a háta mögött, mintha csak egymaga képes lenne eltüntetni az undorító lényeket az utunkból. Még mit nem! A hátam mögül ismerős zaj ütötte meg a fülemet, mikor pedig hátra tekintettem egy hasonló pókot pillanthattam meg. Dupla bakker!
- Azt hiszem… bajban vagyunk! - suttogtam, ahogy a hátam Logan hátának simult miközben elmémben kutatni kezdtem a megfelelő varázsige után. Mi is az, mi is az? Aha! Megvan!
- Arania Exhumai! - kiáltottam egyszerre Logannel majd amikor a pókok egy időre harcképtelenné váltak futásnak eredtem a fiúval együtt.

A talpam alatt csak úgy zizegett az avar, ahogy minden erőmmel a futásra összpontosítottam. A mai napom után egyszerűen rejtély, hogy hogyan vagyok rá még egyáltalán képes, talán csak a természetes életösztön, vagy Logan reakciói váltották ezt ki belőlem, fene tudja. Nem is figyeltem már arra merre megyünk, vagy, hogy milyen akadályok sorakoznak előttünk egészen addig, míg a lábam egyszer csak meg nem akadt egy kidőlt fatönkben, én pedig el nem estem.
- Ááá! - sziszegtem miközben kezem kicsúszott Logan kezéből.
- Jól… jól vagyok. - bizonygattam, ám amikor fel akartam kelni a jobb lábam nem mozdult, beszorult a fatönk alá. Ne… A hátunk mögül hallatszott, ahogy a pókok szép lassan kezdenek magukhoz térni, a lábam azonban hiába rángattam nem akart kiszabadulni a tönk fogságából.
- Fuss! Menekülj Logan! - nem akarom, hogy miattam, essen baja. Sosem bocsátanám meg magamnak, ha az én ügyetlenségem miatt sérülne meg. A pókok elindultak utánunk én pedig csak feszegettem és feszegettem a lábamat, míg végül a rönk megadta magát és eleresztette azt. Azon nyomban felpattantam ám a bokám ebben a pillanatban roppant egyet és kicsuklott alólam. Ne… ezt nem hiszem el. Összeszedtem minden megmaradt lélekjelenlétemet, majd újra megfogva Logan kezét meglódultam előre.

- Nem messze innen… van egy kisebb barlang… ha oda sikerülne eljutnunk… megmenekülnénk. - magyaráztam futás közben, ám a fájdalom, ami a lábamban zsibongott a szúró tüdőmről és az agyrázkódásomról már nem is beszélve nem igazán könnyítette meg a dolgom. Ha eljutnánk oda, még akkor is ha a pókok követnek minket nyert ügyünk volna, hiszen körbevonhatnánk védő varázslatokkal amik távol tartanák tőlünk a bestiákat. Merlinre csak sikerüljön… csak még egy kicsit tartsunk ki.
Vissza az elejére Go down
Logan Holdsworth
slytherin
slytherin
Logan Holdsworth


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Mar. 05.

what the hell?!? - Emily & Logan Empty
TémanyitásTárgy: Re: what the hell?!? - Emily & Logan   what the hell?!? - Emily & Logan Icon_minitimeHétf. Ápr. 01, 2013 1:43 pm

what the hell?!? - Emily & Logan 457098703anigif_www.kepfeltoltes.hu_

drink all day, play all night, let's get it poppin'
----- I'm In Miami Bitch Drink All Day Play All Night Let's Get It Poppin' I'm In Miami Bitch Everybody On Smash, Smash Hands In The Air, Air I'm Feelin On Her Ass, Ass Like A Nigga Don't Care Like A Nigga Don't Care
I've Gotta A Plan, What's Your Cell We Playing Naked Twister Back In My Hotel Hey, You're Looking Kind Of Cute In That Polka Dot Bikini Girl Hey, This Is What I Want To Do Take Of That Polka Dot Bikini


Nem is tudom mikor alakult ki bennem ez a bizonyos fóbia. Talán az árvaházban. Ott soha nem volt alkalmam egyedül lenni, mindig osztozkodnom kellett másokkal a saját privát kis teremen. Ami valljuk be őszintén eléggé, megviselt. Szükségem lett volna arra, hogy egy kis magányt kapjak, mert hiába szerettem volna egy rendes családhoz kerülni, nem sok esélyt láttam rá. Ráadásul hiányzott a pap, aki annyira kedvesen befogadott régen. Hiányoztak a szüleim, akiket soha nem ismerhettem. Barátokat pedig egyáltalán nem sikerült szereznem az intézményben. De annak határozottan örülök, hogy Emily a szavaim hallatán nem könyvel el rögtön valami gyáva alaknak, aki fél a sok embertől. Ahogy számítani is lehetett erre.
- Pedig nem is hittem volna, hogy ez a helyzet. Te nekem pont, hogy társaság kedvelőnek tűnsz. Vagyis, amikor látlak mindig együtt vagy valakivel. – Mondom elmosolyodva.
- De akkor úgy látszik, nem csak én vagyok a tömegfóbiámmal egyedül. Nálad azért szerencsére nem annyira vészes, mint nálam… – Nem is megyek bele inkább jobban a témába. Számtalan félelmem van még, amit képtelen lennék elmondani, vagy kimondani, ráadásul nem is szeretnék visszaemlékezni ezekre… Szóval inkább sürgősen terelnem kellene a témát.
- De, igazad van Em. – Mondom halkan.
- Alapból azon is csodálkozok, hogy te szóba állsz velem, tehát tényleg elmondható rólad az, hogy csodabogár vagy. – Válik kicsit játékosabbá az én hangom is.

Nem tudom sokszor mi üt belém, mikor Em a közelemben van. Mert tényleg sokkal közvetlenebbnek, kedvesebbnek tűnök, mint máskor… tegyük fel, ha egy ismeretlen csak egyszerűen odajön hozzám azért, hogy megtudakolja a házi feladatot, én egyszerűen csak válasz nélkül hagyom, vagy gorombán elküldöm. Nem valami kedves húzás, tudom jól, de egyszerűen… annyira nehezen barátkozok és oldódom fel, hogy egyszerűen csak ilyen vagyok. Ha valaki jobban megismer, és képes a goromba felszín alá kerülni, akkor megláthatja az igazi Logant is, de ez elég keveseknek sikerül. Ezen kevesek közé tartozik Em is. Nem tudom, hogyan csinálta, de neki percek kérdése volt az, hogy beférkőzzön a szívembe, elérje azt hogy mosolyogjal, sőt nevessek, ami igazán nagy teljesítmény, hiszen rólam van szó. A magányos farkasról, aki nem vágyik senki társaságára. Ez már akkor megváltozott, mikor Emily-vel sikerült közelebbi ismeretségbe kerülnöm, mert most már van egy személy, akinek a társaságára határozottan vágyom. Talán még arra is képes lennék, hogy miatta többet mutatkozzak a nagyteremben, vagy a folyosókon. Ugyan ez még nem történt meg, de nem egyszer megfordult a fejemben, ami szintén hatalmas előrelépés. Talán mégis sikerülne megváltoznom az Ő hatására?

Nem sokáig gondolkozhattam tovább, mert meghallottam az apró neszt és nem valami kellemes látványban volt részünk. Nem hittem volna, hogy pont sikerül belefutnunk a méltán híres acromantulákba, azt hittem sikeresen eltudjuk őket kerülni, de nem sikerült… Ez pedig az én hibám. Alapvetően nem lett volna szabad belekevernem Emet ebbe a kis túrába, ahogy nem szabadott volna hogy elterelődjön a figyelmem, és ne legyek annyira éber, mint szoktam. Most hatalmas slamasztikában vagyunk, mind a ketten. Mert hiába varázsolunk jól, ekkora túlerővel szemben nem sokat érünk. Tehát csak egyetlen lehetőség maradt… a figyelemelterelés és a menekülés. De arra egyáltalán nem számítottam, hogy Em… hát nincs teljesen jól. Mert ugyan sikerült hatástalanítani egy kis időre a pókokat, de a menekülés, az valahogy nem akart olyan szinten összejönni, mint ahogy kellett volna. Próbáltam figyelni magam elé, hogy ne botoljak el, Emre, hogy ne essen semmi baja, és a távoli zajokra, amik a pókok felélénkülését jelzi. Mivel tipikusan az vagyok, aki képtelen sokáig több valamire koncentrálni, hamarosan be is következik a baj, Emily elesik az egyik kidőlt farönkben. A keze kicsúszik az enyémből, én pedig hirtelen azt sem tudom, mi a teendő egészen addig, amíg a lány szavait meg nem hallom.

Hirtelen tölt el a harag. Fussak?? Nélküle? Azt lesheti!
- Ostoba! – Sziszegem teljesen akaratlanul, és igen, nagyon dühös vagyok most.
- Komolyan azt hiszed, hogy itt hagynálak? – Már emelem is fel róla a farönköt, szerencsére egész jó fizikummal áldott meg az ég, így hamarabb sikerül a dolog, mintha csak egyedül próbálkozna. Utána már újra fognám meg a kezét, hogy tovább rohanjunk, mikor hallom a roppanást. Nem túl bizalom gerjesztő hang… és Em sem fest valami túl fényesen. Biztatóan szorítom meg kicsit a kezét futás közben, hogy még több akaraterőt próbáljak belé plántálni, hátha ezzel sikerül elérnem valamit.

- Merre van, pontosan az a kis barlang? – Érdeklődöm és még jobban megszaporázom a lépteimet, mert hallom ahogy a pókok egyre közelednek. Ha Em sikeresen el tud navigálni, akkor jóval a pókok előtt sikerül szinte szó szerint beesni a barlangba, mert hiába a jó fizikum ide, vagy oda, azért ez a kis hajrá engem is alaposan lefárasztott. De mivel nincs idő még csak arra sem, hogy a levegőt lassabban szedjem, máris azzal kezdek foglalkozni, hogy védővarázslatokat vonjak a szűk kis hely köré.
- Azt hiszem… ezt sikerült megúsznunk. De te jól vagy? – Kérdezem aggódva, miután már biztonságban érzem magunkat és rögtön a bokáját kezdem vizsgálgatni, óvatosan.



Vissza az elejére Go down
Emily Da Ponte
gryffindor
gryffindor
Emily Da Ponte


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2013. Feb. 20.

what the hell?!? - Emily & Logan Empty
TémanyitásTárgy: Re: what the hell?!? - Emily & Logan   what the hell?!? - Emily & Logan Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 2:11 pm

let's run away and never look back
tag: logan    ☆    word count: 919
notes: nem lett éppen a legjobb reagom, de remélem azért tetszik. (:
outfit: here
Soha életemben nem féltem még ennyire, mint most, ezekben, a pillanatokban, ahogy az éj sötétjében óriás acromantulák elől menekülve, törött bokával igyekszem tartani Logan tempóját, hogy még csak véletlenül se hátráltassam, sodorjam még ennél is nagyobb veszélybe. A kíváncsiságom újfent bajba kevert, ám ezúttal sikerült egy kissé túllőnöm a célon, ez pedig talán most a vesztemet okozza majd. Miért nem hallgattam a szeretteimre, akik mióta csak az eszemet tudom, azt hajtogatják, vigyázzak magamra, ne legyek ennyire kíváncsi, tanuljak meg nyugodtan ülni a fenekemen, és ne keressem a bajt? Miért nem tudtam megfogadni McGalagony professzor intelmeit arról, hogy emelkedjek felül a korlátaimon, a hibáimon és tanuljak meg nemet mondani a veszélynek? Olyan más lenne minden, ha én is csak egy volnék a sok mugli ember közül, akinek még csak fogalma sincs a boszorkányok, és a varázslók létezéséről, akik úgy hiszik mindez csak a képzelet szüleménye, babonáknak, meséknek titulálják az ilyesfajta dolgokat s élnek békében, a maguk kis világában távol a háborútól, a viszálytól. Ha azon a bizonyos napon nem érkezett volna baglyom a Roxfortból még mindig csak az a dinka Da Ponte lány, volnék, akin állandóan jót mulatnak az osztálytársai, akit a nagyobb lányok folyton - folyvást megállítanak a folyosón, hogy a bátyjáról faggassák, s aki aztán a nap végén, kimerítő edzések, meccsek után hazaérve a családja körében lelhet vigaszra az átlagos tinédzserek átlagos problémáin elmélkedve. Minden olyan más volna, annyira más…

Szűnni nem akaró fájdalom járta át már az egész testemet miközben egy pillanatra sem lassítottam, épp ellenkezőleg. Összeszedtem minden megmaradt erőmet, lélekjelenlétemet, s Logan karjába kapaszkodva vetettem be magam az erdő sűrűjébe, ezúttal egy kicsit jobban odafigyelve a kiálló ágakra, gyökerekre, gödrökre melyek az utunkat tarkították.
- Ha… minden igaz… akkor már nincs… olyan messze. Csak menjünk… tovább… egyenesen, míg meg nem látunk egy kisebb sziklát. Ha észrevetted, szólj… mert akkor már csak 1 - 2 percnyire vagyunk. - adtam ki az instrukciókat. A tüdőmbe nyilalló szúró fájdalom igen csak megnehezítette a légzést, a beszédről már nem is beszélve, ám jelen helyzetben nem engedhetem meg magamnak azt a luxust, hogy megálljak, míg egy kicsit enyhül a kín, hiszen nem vagyok egyedül, nem csak magamért felelek. Hamarosan megpillanthattuk az említett sziklát én, pedig egy kicsit megszorítottam Logan kezét. Már csak néhány lépés…
- Itt a szikla! Most… fordulj be… a két fűzfa között aztán irány tovább… egyenesen. Itt kell… lennie szemközt… annak a barlangnak. Tudom… hiszen már… Fatival… rengetegszer jártunk benne. - magyaráztam. A hátunk mögül egyre intenzívebben hallatszottak a reccsenő ágak, sipító hangok, amik a tudomásunkra adták, hogy az üldözőink nincsenek már olyan messze tőlünk. Igyekeznünk kell, különben hiába minden, kései vacsoraként végezzük.
- Nézd! – mutattam előre egyenesen a barlang szájára, majd, pedig mint a futók a célszalag előtt néhány méternyire, rákapcsoltam. A testemet elárasztó adrenalin löket gondoskodott afelől, hogy letompuljon mindenfajta fájdalomérzet így végül, ha kissé körülményesen is, de megérkeztünk a célhoz.

Abban a pillanatban, ahogy a talpam a barlang homokjára lépett a lábaim összecsuklottak alattam, én pedig hamarosan ismét a földön találhattam magam. Képtelen voltam felkelni, vagy akár csak a karomat mozdítani, hogy segédkezzek Logannek a védőbűbájok feltételében, a testem egyszerűen nem volt hajlandó engedelmeskedni az agyam által kiadott parancsoknak. Hát eddig bírtam, és nem tovább. Logan nem hazudtolta meg önmagát, akár csak a tanórákon, most is bizonyította mennyire tehetséges, mennyire gyors, így mire kettőt - hármat pislogtam, már körbe is vonta a barlangot a megfelelő varázslatokkal a pókok, pedig akik időközben utolértek minket hiába is erőlködtek, nem tudtak már a közelünkbe férkőzni. Megmenekültünk.
- Igen… én is azt hiszem. - motyogtam erőtlenül miközben próbáltam magam ülő helyzetbe feltornászni, nem túl sok sikerrel.
- Persze… jól vagyok. - erőltettem magamra egy apró, igen csak vérszegény mosolyt, ami néhány pillanattal később már le is fagyott az arcomról. Visszadőltem a homokba, és lehunytam a szemeimet, hogy egy kicsit összeszedhessem magam. Mit mondhatnék, nem éppen ilyennek képzeltem el ezt a mai estét, mikor néhány órával ezelőtt kiléptem a portrélyukon és elindultam valamerre a folyosón. Álmomban sem gondoltam volna, hogy épp itt fogok kikötni a rengeteg kellős közepén egy barlangban, törött bokával, enyhe agyrázkódással, bezárkózva néhány vérszomjas pók elől a sráccal, aki iránt jóval többet érzek egyszerű barátságnál. A sors újabb tréfás fordulatai, nem igaz?

Nem mertem kinyitni a szemeimet, mert féltem, hogy amint megteszem a barlang ismét forogni, kezd körülöttem, minden elhomályosul, vagy hirtelen osztódni kezd. Nem lesz ez így jó, ám még csak véletlenül sem akarom beismerni Logannek, hogy cseppet sem vagyok jól. Nem kell, hogy aggódjon értem. Néhány perc után végül erőt vettem magamon, és csukott szemmel ugyan, de felültem. A hátamat a barlang falának döntöttem a lábaimat pedig kinyújtottam, azokon pihentettem a kezeimet. El kell múlnia, most már biztonságban vagyunk. Hallod Em? Csak maradj ébren, szedd össze magad!
- Gyere csak… ide egy… kicsit. - nyitottam ki lassan a szemeimet és pillantottam Loganre. Amennyiben a fiú eleget tett a kérésemnek egy hirtelen mozdulattal ragadtam meg a köpenyét a nyakánál majd közelebb húztam magamhoz. A szabad kezemet épp, hogy csak fel tudtam emelni, és ha nem is, úgy ahogyan én azt elterveztem, de végül sikerült felpofoznom Logant. Nem volt erős ütés, mivel a karjaimban jóformán semmi erő sem maradt, lemerem fogadni, hogy még csak meg sem kottyant neki.
- Ezt, azért mert ostobának neveztél! - sziszegtem, ám egy pillanatra sem eresztettem el, csak még közelebb húztam magamhoz.
- Te… te ugye jól vagy? - suttogtam néhány perccel később a homlokának döntve az enyémet. Nem tudom, mi üthetett belém, talán csak az agyrázkódás az oka, talán valami egészen más… nem tudom megmagyarázni, de olyan jól esik a közelsége.
Vissza az elejére Go down
Logan Holdsworth
slytherin
slytherin
Logan Holdsworth


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Mar. 05.

what the hell?!? - Emily & Logan Empty
TémanyitásTárgy: Re: what the hell?!? - Emily & Logan   what the hell?!? - Emily & Logan Icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 11:09 am

what the hell?!? - Emily & Logan 457098703anigif_www.kepfeltoltes.hu_

drink all day, play all night, let's get it poppin'
----- I'm In Miami Bitch Drink All Day Play All Night Let's Get It Poppin' I'm In Miami Bitch Everybody On Smash, Smash Hands In The Air, Air I'm Feelin On Her Ass, Ass Like A Nigga Don't Care Like A Nigga Don't Care
I've Gotta A Plan, What's Your Cell We Playing Naked Twister Back In My Hotel Hey, You're Looking Kind Of Cute In That Polka Dot Bikini Girl Hey, This Is What I Want To Do Take Of That Polka Dot Bikini


Miért pont most kellett ennek megtörténnie? Olyan ritkán járok tilosban, és akkor is csak azért, mert tényleg fontos elintézendőim vannak, de úgy látszik ez a nap, nem az én napom. Nagyon nem. Nem volt elég az, hogy megint rémálmok gyötörtek, amikor végre rábukkantam egy lehetséges megoldásba, nem utolér megint a balszerencse? Az nem is lett volna baj, hogy Emmel összefutok, de így, hogy ekkora veszélybe keveredtünk, hogy megsérült, hogy láthatóan nincs jól, az jobban megvisel, mint az, hogy hatalmas pókok üldöznek minket. Nem kellett volna engednem, hogy velem jöjjön. Le kellett volna mondanom a növényről, és inkább visszamenni vele a kastélyba. Annyi mindent másképp tehettem volna, hogy elkerüljük a bajt, de én persze önző módon nem tudtam mással foglalkozni, csak azzal, hogy minél előbb megtaláljam a mágikus növényt, hogy végre tudjak normálisan aludni. A bűntudat teljes mértékben szétáramlik az ereimben, és talán ezért is ripakodtam rá olyan mérgesen Emilyre az előbb. Nem tett jót az, hogy arra kért meneküljek, őt pedig hagyjam hátra a pókok prédájául és mentsem a saját bőrömet. Ennyire azért nem vagyok se gerinctelen, se gyáva. Képtelen lettem volna ott hagyni őt… egyedül.

Továbbra is próbálom megkönnyíteni Em dolgát, de érzem, hogy itt már nem segít, semmilyen segítőkész szándék, most már csak az ő akaratereje a döntő. Márpedig, neki az rengeteg van, így tudom, hogy nem kellene aggódnom azért, hogy utolérnek a pókok, de miatta igenis aggódom. Nem akarom, hogy még ennél is nagyobb bajba keveredjen miattam. Hamarosan felvillan előttünk a halvány reménysugár, hogy nemsokára biztonságos helyen leszünk, én pedig a lány minden navigáló szavát alaposan betartva próbálom vele elérni a barlangot. Már csak pár méter… Hirtelen elkap egy emlékfoszlány, a gyerekkoromból, mikor ugyanígy rohantam egy ijesztő alak elől, aki akkor még nagyobb félelmet keltett bennem, mint most a rengeteg pók. Gyűlöltem azt az embert. Ő ismertette meg velem először, hogy milyen is az igazi fizikai fájdalom. Nem egy seb a testemen csak tőle származik, és azóta sem tudom elfelejteni azt a torokszorító félelmet, amikor a sarokba szorított. Az emlék olyan éles, mintha csak most játszódna le a szemeim előtt. Lábaimban alig érzek erőt, de tudom futnom kell, ha túl akarom élni az éjszakát. A levegő dermedt hidegsége szúrja a tüdőmet minden egyes lélegzetvételnél, magam mögött hallom a futó léptek zaját. El kell érnem arra a helyre, ahova nem jöhet utánam… a titkos helyemre, a fa odvában, ahova én beférek, de neki esélye sincs rá… Az emlék és a jelen összemosódik, újra kisfiúnak érzem magam, aki menekül csak azért, hogy életben maradjon. Viszont akkor csak egy életért voltam felelős… most kettőért vagyok. Akkor térek vissza a jelenbe teljesen, amikor már bent vagyunk a biztonságban és felhúztam a barlang köré a védővarázslatokat. Megmenekültünk… egyelőre, de továbbra sem fényes a helyzet.

De most már a teljes figyelmemet a griffendéles lánynak szentelhetem. Csak az emlék utolsó darabkái hatnak rám fájón, szomorún, de most nincs idő ilyeneken gondolkozni, így a lehető legmesszebb űzöm a rossz dolgokat és inkább Emily bokáját kezdem el óvatosan vizsgálgatni.
- Igen… látszik, hogy jól vagy. – Mondom irónikusan, de utána aggódva összevonom a szemöldököm, mikor megállapítom, hogy a bokája bizony eltört. Ez nagyon nem jó így. Nem értek a gyógyító varázslatokhoz, olyan mélyen soha nem mentünk bele a tananyagba, ráadásul az is kérdéses, hogy hogy jutunk vissza a kastélyba. A növényről már lehetek, az már meg sem fordul a fejemben, hogy azért is elmenjünk, de a pókok továbbra is akadályozó tényezők abban, hogy Emet visszajutassam az iskolába, ahol megfelelő ellátásban lehetne része. Gondolataim megszakadnak, amikor újra meghallom a hangját és aggódva hajolok hozzá még közelebb, amikor nem várt fordulat következik, és bizony kapok egy pofont. Nem lehet valami erősnek nevezni, meg ennél már jóval több dolgot is kibírtam már, de annyira nem számítottam erre, hogy igazán megdöbbenek.

- Mert akkor valóban ostobán viselkedtél. – Mondom neki halkan, de indulat nélkül a hangomban, egyszerű ténymegállapításként. Nem akarok most veszekedni vele, amúgy sem vagyok ennek nagyon a híve. Aztán még közelebb hajol és a homlokát az enyémnek dönti… Be kell valljam ilyenben még nem nagyon volt részem. Ilyen közel még senkit nem engedtem magamhoz, és most nem fizikailag értendő, hanem érzelmileg. A kérdését hallva, olyan… szeretet? Szerelem? Önt el, amit még soha nem éreztem igazán. Senkit sem érdekelt Leslien kívül, hogy jól vagyok-e. Erre Em… feltette ezt a bizonyos kérdést, ami nagyon értékes kérdés a számomra, épp ezért ebben a pillanatban a lány örökre belopta magát a szívembe, ahonnan soha többé nem fog kikerülni.

- Jól vagyok. – Suttogom szinte alig hallhatóan, és mielőtt még olyan dolgot tennék, amit megbánnék, kisimítok pár tincset a szemeiből és egy apró puszit adok a homlokára. Percekig képtelen vagyok még elhúzódni a közeléből, hiába tudom, hogy még dolgom van, túlságosan jó érzés mellette lenni. De amit meg kell tenni, azt meg kell tenni. Nehezen, de eltávolodom tőle és újra előveszem a varázspálcámat.
- Ferula – Mondom ki a varázsigét, mire Em bokáját sín veszi körül, ami, ha ugyan átmenetileg is, de egyelőre meg fog felelni a célnak, hogy rögzítve legyen a törött végtag. Többet sajnos én nem tudok tenni… Csak a javasasszony, a gyengélkedőn.
- Jó kis kalandba keveredtünk, nem igaz? Csak az a kérdés, hogy fogunk innen visszajutni a kastélyba. – Sóhajtok és leülök mellé, egész közel mivel elég kicsi a barlang. De én nem bánom ezt a helyzetet annyira, mint kellene.



Vissza az elejére Go down
Emily Da Ponte
gryffindor
gryffindor
Emily Da Ponte


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2013. Feb. 20.

what the hell?!? - Emily & Logan Empty
TémanyitásTárgy: Re: what the hell?!? - Emily & Logan   what the hell?!? - Emily & Logan Icon_minitimeVas. Ápr. 14, 2013 5:26 am

let's run away and never look back
tag: logan    ☆    word count: 758
notes: ne haragudj a késésért :$
outfit: here
Talán Logannek igaza van, csakugyan ostobaság volt részemről arra kérni őt, hogy hagyjon ott az erdőben, mikor a lábam beszorult a farönk alá, hiszen lássuk be, egyetlen valamirevaló ember sem volna képes ilyesmire. Megbánthattam azzal, hogy én mégis ezt kértem tőle, úgy érezhette gyávának, tartom, felelőtlennek, akinek sokkal fontosabb az, hogy a saját bőrét mentse, mint, hogy segítsen egy barátjának. Hogy én milyen buta vagyok, holott egyáltalán nem ez volt a célom, nem megbántani akartam őt, hanem féltettem. Azt akartam, hogy a lehető leggyorsabban biztonságos helyre tudjon menekülni, távol a hatalmas pókoktól, és a fenyegetéstől, amit az életünkre jelentettek. Fontos nekem, túlságosan is azt pedig képtelen lettem volna megbocsátani magamnak, ha Logannek azért esett volna bármi baja, mert ott maradt velem és próbált segíteni rajtam. Nem érdemelte meg azt az iménti pofont, sőt… igazából nekem járt volna, amiért azt mondtam amit. Természetes dolog, hogy az ember védeni akarja a szeretteit, ám abba is bele kellett volna gondolnom, hogy talán Logan is pontosan ugyanígy vélekedik irányomba és ezért képtelen lett, volna magamra hagyni a slamasztikában. Ha őszinte akarok lenni, én sem tettem volna másként, így viszont jogos volt a mérge. Úgy látszik igaz a mondás, utólag tényleg sokkal könnyebb bölcsnek lenni, pláne mikor az ember élete éppen csak egy hajszálon függ. Olyankor a józan gondolatok háttérbe szorulnak, helyüket pedig átveszi a természetes életösztön, ami egyre csak arra motivál, hogy lépj, minél gyorsabban kerül, amibe kerül. Akkor és ott nem számít kit, mivel, és hogyan bántasz meg, csak és kizárólag a túlélés. Menekülsz, reménykedsz, majd amikor végre valahára biztos helyre kerülsz, a lelkedet pedig átjárja a megkönnyebbülés, a tudat, hogy élsz, megmenekültél és most már minden rendbe, jön hirtelen rád, szakad a valóság, a tetteid súlya s azok következményei. Mert bizony, ha tetszik, ha nem, minden egyes meggondolatlan lépés, mondat, súlyos következményekkel járhat. Talán egy barátság végét hozhatja magával, örök haragot, ami sosem enyhül már, de az is lehet, hogy a végén olyan dolgok kerülhetnek napvilágra, amikről még csak álmodni sem mertél.

Ahogy ez az egész lejátszódott bennem hirtelen bíborvörös pír árasztotta el az egész arcomat, arról a mérhetetlen szégyenről már nem is beszélve, ami a lelkemet kezdte marcangolni. Igazságtalan voltam Hozzá, jogtalanul pofoztam fel, ő mégsem tette szóvá, tűrte csendesen, majd mielőtt elhúzódott volna tőlem, hogy ellássa a törött bokámat, még egy apró puszit is lehelt a homlokomra. Normális, hogy emiatt csak még nyomorultabbul érzem magam? Miért kell ilyen jónak lennie? Röhej vagy sem, azt kívánom bárcsak kiabált, volna velem, bárcsak haragudna rám, akkor nem érezném ennyire rosszul magam, mint most. Hiába minden agyrázkódás, végtagtörés, vagy sokkhatás, amit az iménti kis kalandunk váltott ki belőlem, ahhoz a mérhetetlen lelkiismeret furdaláshoz, amit érzek egyik, sem érhet fel.
- Köszönöm. - suttogtam szégyentől vöröslő arccal, tekintetemet lesütve a barlang porára. Képtelen vagyok a szemébe nézni, mert tudom, mit látnék. Nyoma sem volna haragnak, indulatnak a tekintetében, inkább csak aggodalomnak, türelemnek, melegségnek. Rémes ember vagyok.

Miután Logan leült mellém néhány pillanatig csak gondolkodtam a szavain néma csendben és bámultam magam elé. Igaz, ami igaz a helyzetünk nem valami rózsás, de ha már egyszer így alakult ki kell hoznunk belőle a legjobbat nem igaz? Ahogy drága jó édes anyám szokta mondani, „ha a tojás egyszer már fel lett törve nincs mit tenni, süss belőle rántottát.”
- Az már egyszer igaz, hogy nem unatkoztunk. - mosolyodtam el halványan miközben az agyamban, csak úgy kattogtak a fogaskerekek.
- Jó kérdés. Azt hiszem nincs más választásunk, kénytelenek leszünk itt tölteni az éjszakát, míg fel nem virrad a nap és Hagrid el, nem indul megetetni a pókjait. Úgy tudom a kora reggeli órákban szokott nekivágni a szokásos őrjáratának, akkor pedig a pókok is feladják majd a várakozást és eltűnnek innen. - sóhajtottam keservesen, hiszen már előre tudom mi sül ki ebből az egészből. Néhány „jóindulatú” háztársam biztos nem hagyja majd szó nélkül, hogy körleten kívül töltöttem az éjszakát, sőt talán még McGalagonynak is beköpnek, majd ami miatt jobb esetben csak újabb büntetőmunkára fognak, rosszabb esetben pedig még a szüleimet is értesíteni fogja. Megint. Áh, fene az egészbe.
- Nézzük a dolgok pozitív oldalát… ööö… várj, mindjárt megtalálom. - tűnődtem el néhány percig.
- Végül is… én nem kényszerültem arra, hogy tovább hallgassam a szobatársaimat és nem fojtottam meg őket vagy magamat egy párnával csak, hogy megszabaduljak kínjaimtól, ami mindenféleképpen pozitívum, ráadásul még veled is találkoztam, ami már… hiányzott. - suttogtam a végét zavartan.
- Én öhm… csak azt akarom mondani, hogy… köszönöm, hogy nem hagytál cserben ott az erdőben és… sajnálom, amit akkor mondtam. Meg persze a pofont is… Igazad volt, tényleg ostobaságot kértem tőled. Ne haragudj.
Vissza az elejére Go down
Logan Holdsworth
slytherin
slytherin
Logan Holdsworth


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Mar. 05.

what the hell?!? - Emily & Logan Empty
TémanyitásTárgy: Re: what the hell?!? - Emily & Logan   what the hell?!? - Emily & Logan Icon_minitimePént. Ápr. 19, 2013 1:01 pm

what the hell?!? - Emily & Logan 457098703anigif_www.kepfeltoltes.hu_

drink all day, play all night, let's get it poppin'
----- I'm In Miami Bitch Drink All Day Play All Night Let's Get It Poppin' I'm In Miami Bitch Everybody On Smash, Smash Hands In The Air, Air I'm Feelin On Her Ass, Ass Like A Nigga Don't Care Like A Nigga Don't Care
I've Gotta A Plan, What's Your Cell We Playing Naked Twister Back In My Hotel Hey, You're Looking Kind Of Cute In That Polka Dot Bikini Girl Hey, This Is What I Want To Do Take Of That Polka Dot Bikini


Olyan sok mindent el lehet rontani azzal, ha indulatból teszünk valamit… Számtalanszor megtapasztaltam ezt már. Soha, egyetlen alkalommal sem volt jó az, amikor a düh, a sértettség és a felgyülemlett sérelmek a felszínre bukkantak, általában ütés, vagy éppen szavak formájában. Soha sem voltam erre büszke, hiszen én pontosan meg tudom érteni, hogy mekkora fájdalmat okozhatnak a fizikai sérelmek… de a lelki sérülések, ennél sokkal rosszabbak. Ha választanom kellene aközött, hogy megverjenek, vagy egyszerűen csak szóban megsértsenek, ezerszer is a verést választanám. A külső sebek begyógyulnak, de a belső sérülések örökre ott maradnak az emberben, megbújva, de észrevehetően. Ezek a sebek, végigkísérnek az életen, a különböző szituációkban, és akármennyire is próbáljuk elfeledni, nem megy… mert ezeket nem lehet kiverni a fejünkből. Épp ezért bánom meg nagyon gyorsan azt, hogy úgy kifakadtam Emilynek. Habár cseppet sem nevezhető annyira durvának, vagy éppen bántónak az a szó, hogy ostoba, de talán őt mégis mélyen érintette. Sajnos nem ismerem még annyira, hogy tudjam, mely szavakat kell a leginkább elkerülnöm ahhoz, hogy ne bántsam, vagy sértsem meg. Ezt csak kitapasztalni lehet, nekem pedig még bőven van mit tanulnom erről. Főleg a női lélekről, hiszen azt eleve nem ismerem valami behatóan. Magamban tehát el kell ismernem, hogy túl durva lehettem a lánnyal, mikor pedig egyszerűen csak a düh és a félelem beszélt belőlem. Mélységesen bánom a szavaimat, de ami megtörtént, az megtörtént, már nem lehet visszavonni.

Az élet, döntések sorozatából áll. Van amikor jó döntést hozunk, de van amikor rosszat. Csak mi dönthetjük el, hogy melyik utat válasszuk, és bizony vállalni kell a következményeket, ha netalántán rosszul döntünk. Én úgy érzem, elég ritkán hoztam rossz döntéseket. Az adott pillanatban, mindig olyan lehetőséget választottam, ami valamilyen szinte előre vitte az életemet, ráadásul az egyre jobb és jobb irányba. Soha nem bántam meg egyetlen döntésemet sem, ugyan a kimondott szavaknak súlya van, de talán azokat is lehet ellensúlyozni valahogy, hogy a sebek ne sajogjanak annyira. Legalábbis én így tapasztaltam. Amikor megismerkedtem Leslievel, az életem teljesen kilátástalannak tűnt. Nem volt otthonom, nem volt mit ennem, egy végtelenül elgyötört és szomorú fiú voltam, aki mindennél jobban vágyott egyetlen egy kedves szóra, amit végül egy mozgássérült öregembertől kapott meg. Talán azért döntöttem úgy, hogy Leslie mellett maradok, mert ösztönösen éreztem, hogy a sok rossz után, már csak jó jöhet. Nem tévedtem. Amikor az öregúrhoz kerültem nagyot változott körülöttem a világ, csak én nem tudtam olyan tempóban lépést tartani a megváltozott körülményekkel. Ezért vannak még mindig gondjaim az érzelmeim kimutatásával, a néha kitörő dührohamaimmal, na és persze azzal, hogy nagyon, nagyon nehezen ismerkedem meg másokkal. Az az igazság, hogy most is egy olyan döntés előtt állok, ami akár teljesen megváltoztathatja az életem… és mégis úgy döntök, hogy belevágok.

- Nincs mit megköszönnöd, Emily. – Mondom halkan és óvatosan kisimítok pár tincset a szemeiből. Tőlem már ez a mozdulatsor is igen szokatlan lehet, hiszen abszolút nem szoktam ilyen… közel lenni másokhoz. De hát Em, teljesen más kategória.
- Bocsánatot szeretnék kérni, amiért ostobának neveztelek… Nem gondoltam komolyan, csak a düh beszélt belőlem. – Igen. Én Logan Holdsworth valóban az érzéseimről beszélek. Meglepő? Nekem nagyon az, de ha már meghoztam egy döntést, akkor azt végig is viszem, akármi is legyen majd a következménye.
- Akkor remélem nem lesz túl hideg az éjszakánk. Bár, nálunk van a varázspálca, ami bármikor megsegíthet bennünket. Én csak miattad… aggódom. – Nagyon halkan mondom ki az utolsó szót.
- Nem tudlak rendesen ellátni. – Magamban emiatt nagyon is bosszankodok, és el is határozom, hogy legközelebb a gyógyító varázslatokat is gyakorolni fogom, hogy ha megint ilyen helyzetbe keverednénk, akkor helyt tudjak állni.

Elmosolyodok hallva, a pozitív szemléletet.
- Igazad van. Bár nem hiszem, hogy én lennék számodra a legjobb társaság, de azért örülök, hogy te másképp látod. Nekem is hiányzott már az, hogy találkozzunk. – Valóban tartom magam az elhatározásomhoz, hogy a lehető legnyíltabban próbálom neki elmondani a gondolataimat.
- Ugyan… semmi baj. Az adott helyzetben ugyanúgy viselkedtem volna, ahogy te, ha a helyedben lettem volna. Inkább én sajnálom, hogy olyan dühös lettem rád hirtelen. A pofont pedig meg sem éreztem. – Mosolygok rá újra és egy szó nélkül veszem le a pulcsimat és nyújtom át neki, mert kezd hűvösebb lenni a levegő. Nem akarom, hogy megfázzon, már így is elég sok baja van, nem hiányzik még az, hogy még több keserű bájitalt erőltessenek le a torkán másnap reggel.


Vissza az elejére Go down
Emily Da Ponte
gryffindor
gryffindor
Emily Da Ponte


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2013. Feb. 20.

what the hell?!? - Emily & Logan Empty
TémanyitásTárgy: Re: what the hell?!? - Emily & Logan   what the hell?!? - Emily & Logan Icon_minitimeHétf. Május 06, 2013 8:58 am

let's run away and never look back
tag: logan    ☆    word count: 620
notes: köszönöm a játékot :$
outfit: here
Nincs a világon szörnyűbb érzés a tehetetlenségnél erre, muszáj volt saját tapasztalat útján ráeszméljek. Olykor az ember kénytelen szembesülni azzal a szomorú ténnyel, miszerint bár azt hitte bármit, megtehet, amit csak a fejébe vesz, a világ lehetőségek széles palettáját tárja elé mellyel az életét, színesítheti, a teste feletti uralmat mégsem képes átvenni hiába is igyekszik. Hát bizony itt tartunk emberek. Hiába az evolúció, hiába a XXI. század legcsodálatosabb vívmányai, varázsigék, bájitalok, serkentőszerek melyek mind - mind a roxforti javasasszony gyűjteményét gazdagítják, az emberi test mindenek felett áll, megtöri az akaratot, a szellemet, kivívja magának a figyelmet, a győzelmet. Bámulatos egyben letaglózó megfigyelés különös képpen a jelen körülmények között…

Oly rég óta vágytam már arra, hogy Logan és én egyszer igazán leüljünk beszélgetni, mit sem törődve az iskolai előítéletekkel, kötelezettségekkel, íratlan szabályokkal, ám arra még csak álmomban sem gondoltam volna, hogy erre azok után kerül majd sor, hogy éjnek évadján kilopózva a biztonságot jelentő falak közül, a Tiltott Rengetegben kajtatunk valami különleges növény után amire bár nem lelünk rá, az erdő gigantikus pókjait sikeresen magukra haragítjuk és menekülünk az életünkért. Most őszintén… ki hitte volna? A reggeli balesetektől megviselten, a meneküléstől elcsigázottan, zavartól égővörös fejjel, mint arra már mindenki rájöhetett jelen helyzetben, nem vagyok épp a legkiválóbb társaság, éppen ezért átkozom Merlint amiért, úgy döntött mégis most adja meg számunkra a lehetőséget egy őszinte, bensőségesebb beszélgetésre. Boldognak kellene lennem, amiért Logan úgy döntött valamelyest a bizalmába fogad és ez eddig számomra ismeretlen oldalát mutatja meg, ám az egyetlen, amire képes vagyok perpillanat az - az ülés. Minden egyes tagom ólomsúllyal húz magával a talaj felé, a fejem zúg, a látásom pedig homályos. Pokoli egy nap, ám ha valami, hát az vigasztal, hogy hamarosan vége, ráadásul Logan velem van. Te szent Merlin, látszik, hogy már szemernyi józan gondolat sem leledzik az elmémben.

Logan szavai épp, hogy csak eljutottak hozzám, igyekeztem mindent megérteni, ám sajnos nem mindig jártam sikerrel. Mintha csak egy autós volnék, aki mobiltelefonnal a kezében egy hosszú alagútba hajt ahol a vonal recsegni, sisteregni kezd, ráadásul jó, ha a partnerem minden második - harmadik szavát sikerül kivennem. A gyengeség, a fájdalom lassan, de biztosan úrrá lesz felettem, érzem, ahogy a szemhéjam elnehezül, le - lecsukódik, hiába minden igyekezetem. Fáradt vagyok. Ha most a kastélyban volnék másra, sem vágynék, mint néhány lopott órára a prfeketusok fürdőjében, a habok között, élvezve a forró víz és a béke nyújtotta élvezeteket majd egy nagy bögre forró tea kíséretében, felvánszorognék a hálókörletünkbe a pihe - puha takarómhoz és párnámhoz, hogy aztán azok ringassanak mély, kellemes álomba egészen reggelig. Te szent ég milyen jól hangzik, de mit tehetnék itt, egy barlangban, néhány méternyire 2 - 3 éhes, mindenre elszánt óriáspóktól, akik azon nyomban felfalnának, mihelyst kidugnám az orrom a barlang bejáratán? A gondolataimból egyszer csak Logan rázott fel, aki úriember módjára kibújt a pulóveréből és átnyújtotta nekem azt, vélhetőleg, mert észrevette, hogy a kabátom ellenére is fázom. Hát igen, egy barlang nem éppen a legmelegebb hely, ami azt illeti.
- Köszönöm. - motyogtam hálásan miközben kibújtam a kabátomból, felvettem a pulcsiját, majd vissza a kabátot.
- Máris sokkal jobb… de veled mi lesz? Nem akarom, hogy megfázz. - matattam a zsebemben, míg meg nem találtam a pálcámat. Habár kissé nehézkesen, de eszembe jutott a tűzgyújtó varázslat így nem messze tőlünk, de nem is túl közel kisebb lángokat keltettem életre.

Talán a fáradtság, talán a hirtelen jött őszinteség, talán mindkettő, nem tudnám megállapítani, de valami arra ösztökélt, hogy Logan vállára hajtsam a fejem, és úgy figyeljem, ahogy a parányi lángcsóvák a barlang falát világítják.
- Holnap is ilyen lesz? - bukott ki belőlem a kérdés, ám, hogy mi volt erre Logan válasza talán sosem fogom már megtudni, ugyanis szégyen vagy sem, a következő pillanatban elnyomott az álom.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





what the hell?!? - Emily & Logan Empty
TémanyitásTárgy: Re: what the hell?!? - Emily & Logan   what the hell?!? - Emily & Logan Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
what the hell?!? - Emily & Logan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Emily Da Ponte
» Emily & Lily - Surprise!!!
» All hell breaks loose (spn rpg)
» Percy's side of the road to hell - Lils & Albus & Percy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
There is no light without darkness :: The magical side of London :: Roxfort Boszorkány - és Varázslóképző Szakiskola :: Birtok :: Tiltott Rengeteg-
Ugrás: