There is no light without darkness
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

There is no light without darkness


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
FRPG Top Sites
Welcome
Zoya Krum ~ hamarosan NYL
Itt tartunk most!
2025. December

A dolgok egyre rosszabbra fordultak a varázsvilágban, Harry Potter és társai képtelenek voltak megfékezni az egyre csak szaporodó halálfaló támadásokat.
Számos muglik által lakott falu, kisebb varázsló közösségek, minisztériumi alkalmazottak estek eddig áldozatául a szervezkedő halálfalók orvtámadásainak ám a sötét oldal képviselői egy pillanatra sem tétlenkednek.
Kisebb sereget verbuválva első dolguk volt, hogy betörjenek az Azkabanba, majd miután kiszabadították társaikat, felperzselték az egykor méltán rettegett intézményt.
Rettegés uralkodott el a varázslók körében, a szülők minden alkalommal félve küldik el gyermekeiket a Roxfortba.
Á s ha már itt tartunk… a Roxfort… bizony itt sem a régi már az élet, beszivárgott halálfalók, eltűnések, titokzatos halálesetek nehezítik meg a tanulók mindennapjait nem is beszélve a találgatásokról, hogy vajon mi állhat ezek hátterében.
Félő, hogy a béke és a nyugalom hosszú időre ábrándkép marad csupán… vagy mégsem?
2025 lehet az az év, amikor minden egy szempillantás alatt megváltozik ám kérdés, hogy ezúttal a jó vagy a gonosz kerekedik felül?
Légy részese egy izgalmas kalandnak, tarts a tenni vágyó fiatalokkal, akik igyekeznek meggátolni a terror eluralkodását, a roxforti diákokkal, akik az iskolapadban ülve igyekeznek átvészelni ezt az időszakot, vagy éppen a bosszúvágyó halálfalókkal, akiknek ezúttal talán sikerül győzelmet aratnia.
Minden csak rajtad áll!

Christmas in Hogwarts

by Ted Remus Lupin
Updates
Zoya Krum ~ hamarosan NYL2Az oldal alapítása.: 2012. Szept. 9

Arányok a fórumon.:

Lányok.: 30
Fiúk.: 32

Adult.: 18
Death eater.: 6
Muggle.: 1
Gryffindor.: 3
Hufflepuff.: 4
Ministry.: 4
Oot phoenix.: 9
Professor.: 3
Ravenclaw.: 5
Slytherin.: 9
Legutóbbi témák
» REIGN FRPG
Zoya Krum ~ hamarosan Icon_minitimeSzomb. Szept. 27, 2014 9:23 am by Vendég

» Salem-i Mágiaakadémia
Zoya Krum ~ hamarosan Icon_minitimeSzomb. Márc. 22, 2014 10:49 pm by Vendég

» Jurassic park
Zoya Krum ~ hamarosan Icon_minitimeCsüt. Márc. 13, 2014 10:33 am by Vendég

» Clark Atlanta University
Zoya Krum ~ hamarosan Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 4:46 am by Vendég

» Abbey Mount
Zoya Krum ~ hamarosan Icon_minitimePént. Feb. 14, 2014 11:53 pm by Vendég

» Trouble Life
Zoya Krum ~ hamarosan Icon_minitimeVas. Feb. 09, 2014 10:11 am by Vendég

» Matt & Lily - Meglepő találkozások
Zoya Krum ~ hamarosan Icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 1:22 am by Lily Luna Potter

» Constantine - veszélyes vizeken
Zoya Krum ~ hamarosan Icon_minitimeKedd Jan. 07, 2014 2:45 am by Vendég

» Arrow frpg
Zoya Krum ~ hamarosan Icon_minitimeCsüt. Dec. 26, 2013 11:47 pm by Vendég

Chat box
Awards
Zoya Krum ~ hamarosan NYL5 Zoya Krum ~ hamarosan 005
550
Zoya Krum ~ hamarosan 007
422
Zoya Krum ~ hamarosan 006
488
Zoya Krum ~ hamarosan 008
550
STAFF
Zoya Krum ~ hamarosan NYL3 Ted Remus Lupin
&
Marconi Flint
Top posters
Sorting hat
Zoya Krum ~ hamarosan Poll_leftZoya Krum ~ hamarosan Poll_centerZoya Krum ~ hamarosan Poll_right 
Lily Luna Potter
Zoya Krum ~ hamarosan Poll_leftZoya Krum ~ hamarosan Poll_centerZoya Krum ~ hamarosan Poll_right 
Peter Griffiths
Zoya Krum ~ hamarosan Poll_leftZoya Krum ~ hamarosan Poll_centerZoya Krum ~ hamarosan Poll_right 
Amanita Mulchany
Zoya Krum ~ hamarosan Poll_leftZoya Krum ~ hamarosan Poll_centerZoya Krum ~ hamarosan Poll_right 
Sebastien A. Lascar
Zoya Krum ~ hamarosan Poll_leftZoya Krum ~ hamarosan Poll_centerZoya Krum ~ hamarosan Poll_right 
Paige Cook
Zoya Krum ~ hamarosan Poll_leftZoya Krum ~ hamarosan Poll_centerZoya Krum ~ hamarosan Poll_right 
Tyrius Aepius Reximo
Zoya Krum ~ hamarosan Poll_leftZoya Krum ~ hamarosan Poll_centerZoya Krum ~ hamarosan Poll_right 
Rose Weasley
Zoya Krum ~ hamarosan Poll_leftZoya Krum ~ hamarosan Poll_centerZoya Krum ~ hamarosan Poll_right 
Isabelle Nia Lascar
Zoya Krum ~ hamarosan Poll_leftZoya Krum ~ hamarosan Poll_centerZoya Krum ~ hamarosan Poll_right 
Austin Knowles
Zoya Krum ~ hamarosan Poll_leftZoya Krum ~ hamarosan Poll_centerZoya Krum ~ hamarosan Poll_right 
Affiliates
free forum

Credits
Zoya Krum ~ hamarosan NYL6

Az oldal alapötletét J.K Rowlingnak köszönhetjük aki egy csodálatos varázsvilágot álmodott meg a számunkra.
Az oldal képeit köszönjük a Caution 2.0 - nak,
a tumblrnak valamint az Obsessionnak.
Nem kis kutatás, szerkesztés eredményei így kérünk NE lopj! Köszönjük!
Az oldalunkon szereplő kódokért hatalmas köszönet Clemence Lacroixnak és Brittany Greynek

 

 Zoya Krum ~ hamarosan

Go down 
SzerzőÜzenet
Zoya Krum

Zoya Krum


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Sep. 30.

Zoya Krum ~ hamarosan Empty
TémanyitásTárgy: Zoya Krum ~ hamarosan   Zoya Krum ~ hamarosan Icon_minitimeKedd Okt. 01, 2013 9:23 am

ZOYA CONSTANCE KRUM
Zoya Krum ~ hamarosan Tumblr_m2u4x6e4Gh1rrwc3jo1_500
I DON'T WANNA SEE LIKE YOU.
& I DON'T WANNA BE LIKE YOU.

       name.: Zoya Constance Krum
       nicknames.: Minden elismerésem, ha a Zoya-hoz ki tudsz találni valami becenevet, de nem fogok rá hallgatni. Maradjunk a Zoya-nál.
       gender.: lány
       playby.: Crystal Reed
       age.: 2008. Március 06.
       year.: hetedik
       house.: Griffendél
       work.: -
       group.: Gryffindor
       wand.: 12 és ½ hüvelyk; rózsafa; sárkányszívizomhúr mag

I DON'T WANNA THINK LIKE YOU.
& I DON'T WANNA STINK LIKE YOU.


       boggart.: Rettegek attól, hogy egy családtagomnak bántódása esik. A szüleim, a bátyámmal együtt Főnix Rendje tagok, amitől potenciális célpontok a halálfalók számára, ezért minden aggodalmam jogos.
       patronus.: A patrónusom egy sólyom, az emlék, amit a megidézéséhez használok pedig az, amikor életemben először repültem.
       veritaserum.: Használtam a Cruciatus átkot egy muglin, aki a táskámat akarta ellopni. Mentségemre legyen, hogy senki sem tud róla, és csak azért tettem, mert a táska tele volt olyan dolgokkal, amik nem mugli kreálmányok.
       amortentia.: eső; tenger; csokoládé; levendula
       personality.:
    10 szó, amivel leginkább jellemezni lehet:

    #1 Makacs
    Makacs, hajthatatlan, önfejű, csökönyös... eme kedves jelzőket napi szinten megkapom, és nem is teljesen jogtalanok. A saját fejem után megyek, mert legjobban magamban bízom. Nem igaz, hogy nem hallgatok meg másokat, de ha a véleményük nem egyezik az enyémmel, nagy rá az esély, hogy az egyik fülemen bemegy, a másikon ki.

    #2 Kitartó
    Ha valamit a fejembe veszek, akkor annak úgy kell lennie. Már-már röhejes, milyen végletekig képes vagyok elmenni csak azért, hogy a kis lelki világomnak jó legyen és azt mondhassam "megcsináltam". Nem adom fel könnyen, sőt, szinte soha. Ha valami eget rengető dolog miatt mégis rá lennék kényszerülve, akkor is sokáig tart beletörődnöm.

    #3 Manipulatív
    Nem szép dolog tőlem, tudom. Szeretem ha a dolgok nekem kedvezőek, és ha ehhez az kell, hogy valakit manipulálni kelljen, akkor kénytelen vagyok azt tenni.

    #4 Magabiztos
    A szó magáért beszél. Nincs szégyellni valóm, Merlinnek hála jó géneket örököltem, megvan a magamhoz való eszem, a humorérzékemmel sincs gond, megvan mindenem, ami az egészséges önbizalomhoz kell. Persze ne értse félre senki, nem vagyok egoista - habár nem is állok túlságosan messze tőle -, de minek szerénykedjek, ha tisztában vagyok az értékeimmel?

    #5 Meggondolatlan
    Megesik, hogy hamarabb cselekszem, mint gondolkodom. Nem vagyok különösebben büszke rá, de könnyen elvesztem a fejem, és teszek vagy mondok olyan dolgokat, amiket egy percre rá megbánok.

    #6 Kacér
    Ez lenne az a bizonyos dolog, amivel családom férfi tagjainak az idegein játszom. Megvan az okuk félteni, hiszen nem titok, hogy szeretek flörtölni. Véleményem szerint nem bűn ez, semmi rossz nincs benne, elvégre ettől még nem leszek könnyen kapható.

    #7 Lojális
    Nincs az a kincs, amiért a cserben hagynám a szeretteim vagy barátaim. Köztudott, hogy bármikor kiállok azokért, akik fontosak nekem, legyen az kisebb vita, párbaj a Mardekárosokkal, vagy tegyem azt egy támadás a halálfalók részéről.

    #8 Bátor
    Az én esetemben a bátorság nem áll messze a meggondolatlanságtól, de azért külön bekezdést érdemel. Nem mondhatom, hogy nem félek semmitől, mert az nem lenne igaz. Mindenkinek megvannak a maga kis félelmei, az már más kérdés, hogy félre tudják-e tenni őket, ha kell. Én ilyesfajta embernek mondhatom magam.

    #9 Harcias
    Bizony, bizony, nem vagyok egy szende tündér - ha csak nem eljátszom, de arra ne nagyon térjünk most ki. Bármikor képes vagyok harcba szállni, ha megvan rá a megfelelő okom. Nem egyszer hallottam már a "többet ésszel, mint erővel" mondást, és a jelentését is felfogtam, de hogy konkrét példával szolgáljak, de nem mindig az ész dönt arról, hogy a párbaj melyik résztvevője tölt el pár napot a gyengélkedőn.

    #10 Okos
    Ha nem lenne heves mérsékletem, talán a Hollóhátban tengetném napjaim. Igyekszem mindenben a legjobb lenni, ez a tanulmányi eredményeimen is meglátszik. Mindig kitűnő voltam, és nem is szeretnék ezen változtatni. Igaz, hogy amit szeretek, könnyebben megmarad a fejemben, de a Számmisztika és Jóslástan rém unalmas tudnivalóit is bemagolom a jegyeim érdekében.

& I JUST WANNA BE ME.
SO BREAK IT DOWN.

       parents.: Ophelia Belgarde; 39; Gringotts Bankban alkalmazott & Főnix Rendje tag
    Viktor Krum; 49; Minisztériumi alkalmazott a Varázsjátékok és Mágikus Sportok Főosztályán, a Brit - Ír Kviddicsliga Központi Irodájában & Főnix Rendje tag
       siblings.: Anna Krum; 15; Tanuló a Roxfortban (Hugrabug)
    Aleksandr Krum; 19; Tanuló a Salemi Boszorkányok Intézetében, terelő az Appleby Arrows-nál & Főnix Rendje tag
       pets.: Van egy fekete, perzsa macskám, aki a Kat névre hallgat. A kreativitásom nem volt a csúcspontján amikor kaptam, ezért lett ez a neve.
       birthplace.: Plovdiv, Bulgária
       hometown.: Plodiv, Bulgária & Roxfort, mivel többet vagyok az iskolában, mint otthon.
       ethnicity.: Anyanyelvi szinten beszélem a bolgárt, angolt, franciát és oroszt, habár az akcentusom nem észrevehetetlen. Tanultam spanyolt és latint is, de pár mondatnál több nem maradt meg.
       blood.: aranyvér
       history.: szjp / előtörténet, minimum 500 szó

BREAK IT DOWN, BREAK IT DOWN.
SO BREAK IT DOWN.

       alias.: Z.
       age.: 17
       experience.: pár év
       password.: „Nocsak, Lupin. Sétára indultunk a holdfényben, kolléga?”
       member title.: miss reckless
       anything else?.: -
lyrics from breakdown by epik high
this template was made by
KEEP THE FAITH. at caution 2.0.
remember: cool people don't steal.
Vissza az elejére Go down
 
Zoya Krum ~ hamarosan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Michael Maxwell -[hamarosan...]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
There is no light without darkness :: I Believe in magic! :: Kellékek-
Ugrás: