There is no light without darkness
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

There is no light without darkness


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
FRPG Top Sites
Welcome
Ana & Cameron NYL
Itt tartunk most!
2025. December

A dolgok egyre rosszabbra fordultak a varázsvilágban, Harry Potter és társai képtelenek voltak megfékezni az egyre csak szaporodó halálfaló támadásokat.
Számos muglik által lakott falu, kisebb varázsló közösségek, minisztériumi alkalmazottak estek eddig áldozatául a szervezkedő halálfalók orvtámadásainak ám a sötét oldal képviselői egy pillanatra sem tétlenkednek.
Kisebb sereget verbuválva első dolguk volt, hogy betörjenek az Azkabanba, majd miután kiszabadították társaikat, felperzselték az egykor méltán rettegett intézményt.
Rettegés uralkodott el a varázslók körében, a szülők minden alkalommal félve küldik el gyermekeiket a Roxfortba.
Á s ha már itt tartunk… a Roxfort… bizony itt sem a régi már az élet, beszivárgott halálfalók, eltűnések, titokzatos halálesetek nehezítik meg a tanulók mindennapjait nem is beszélve a találgatásokról, hogy vajon mi állhat ezek hátterében.
Félő, hogy a béke és a nyugalom hosszú időre ábrándkép marad csupán… vagy mégsem?
2025 lehet az az év, amikor minden egy szempillantás alatt megváltozik ám kérdés, hogy ezúttal a jó vagy a gonosz kerekedik felül?
Légy részese egy izgalmas kalandnak, tarts a tenni vágyó fiatalokkal, akik igyekeznek meggátolni a terror eluralkodását, a roxforti diákokkal, akik az iskolapadban ülve igyekeznek átvészelni ezt az időszakot, vagy éppen a bosszúvágyó halálfalókkal, akiknek ezúttal talán sikerül győzelmet aratnia.
Minden csak rajtad áll!

Christmas in Hogwarts

by Ted Remus Lupin
Updates
Ana & Cameron NYL2Az oldal alapítása.: 2012. Szept. 9

Arányok a fórumon.:

Lányok.: 30
Fiúk.: 32

Adult.: 18
Death eater.: 6
Muggle.: 1
Gryffindor.: 3
Hufflepuff.: 4
Ministry.: 4
Oot phoenix.: 9
Professor.: 3
Ravenclaw.: 5
Slytherin.: 9
Legutóbbi témák
» REIGN FRPG
Ana & Cameron Icon_minitimeSzomb. Szept. 27, 2014 9:23 am by Vendég

» Salem-i Mágiaakadémia
Ana & Cameron Icon_minitimeSzomb. Márc. 22, 2014 10:49 pm by Vendég

» Jurassic park
Ana & Cameron Icon_minitimeCsüt. Márc. 13, 2014 10:33 am by Vendég

» Clark Atlanta University
Ana & Cameron Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 4:46 am by Vendég

» Abbey Mount
Ana & Cameron Icon_minitimePént. Feb. 14, 2014 11:53 pm by Vendég

» Trouble Life
Ana & Cameron Icon_minitimeVas. Feb. 09, 2014 10:11 am by Vendég

» Matt & Lily - Meglepő találkozások
Ana & Cameron Icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 1:22 am by Lily Luna Potter

» Constantine - veszélyes vizeken
Ana & Cameron Icon_minitimeKedd Jan. 07, 2014 2:45 am by Vendég

» Arrow frpg
Ana & Cameron Icon_minitimeCsüt. Dec. 26, 2013 11:47 pm by Vendég

Chat box
Awards
Ana & Cameron NYL5 Ana & Cameron 005
550
Ana & Cameron 007
422
Ana & Cameron 006
488
Ana & Cameron 008
550
STAFF
Ana & Cameron NYL3 Ted Remus Lupin
&
Marconi Flint
Top posters
Sorting hat
Ana & Cameron Poll_leftAna & Cameron Poll_centerAna & Cameron Poll_right 
Lily Luna Potter
Ana & Cameron Poll_leftAna & Cameron Poll_centerAna & Cameron Poll_right 
Peter Griffiths
Ana & Cameron Poll_leftAna & Cameron Poll_centerAna & Cameron Poll_right 
Amanita Mulchany
Ana & Cameron Poll_leftAna & Cameron Poll_centerAna & Cameron Poll_right 
Sebastien A. Lascar
Ana & Cameron Poll_leftAna & Cameron Poll_centerAna & Cameron Poll_right 
Paige Cook
Ana & Cameron Poll_leftAna & Cameron Poll_centerAna & Cameron Poll_right 
Tyrius Aepius Reximo
Ana & Cameron Poll_leftAna & Cameron Poll_centerAna & Cameron Poll_right 
Rose Weasley
Ana & Cameron Poll_leftAna & Cameron Poll_centerAna & Cameron Poll_right 
Isabelle Nia Lascar
Ana & Cameron Poll_leftAna & Cameron Poll_centerAna & Cameron Poll_right 
Austin Knowles
Ana & Cameron Poll_leftAna & Cameron Poll_centerAna & Cameron Poll_right 
Affiliates
free forum

Credits
Ana & Cameron NYL6

Az oldal alapötletét J.K Rowlingnak köszönhetjük aki egy csodálatos varázsvilágot álmodott meg a számunkra.
Az oldal képeit köszönjük a Caution 2.0 - nak,
a tumblrnak valamint az Obsessionnak.
Nem kis kutatás, szerkesztés eredményei így kérünk NE lopj! Köszönjük!
Az oldalunkon szereplő kódokért hatalmas köszönet Clemence Lacroixnak és Brittany Greynek

 

 Ana & Cameron

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Anastasia Lestrange
slytherin
slytherin
Anastasia Lestrange


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Sep. 16.

Ana & Cameron Empty
TémanyitásTárgy: Ana & Cameron   Ana & Cameron Icon_minitimeSzomb. Szept. 21, 2013 5:35 am



Ana & Cameron


Késő délután van, én pedig éppen a folyosón osonok, leginkább lopakodok, mintha egy akciófilmbe csöppentem volna.  Ó istenem, de jó lenne most nekem egy olyan térkép, amiről nemrég hallottam. Ami megmutatja, hogy ki, merre járkál éppen. Főleg az én helyzetemben. Nem is rossz gondolat… újabb pont a listámon. Ha azt meg tudom oldani, amiért most indulok, akkor ezt is meg fogom tudni oldani. Lassan úgy fel leszek szerelkezve, mint egy igazi kém.
Ahogy próbálok csizmámban halkan lépkedni, gyakran nézek jobbra-balra, nehogy valaki erre sétáljon, én pedig nem veszem esetleg észre, bár lehet, ha kevésbé feltűnően viselkednék, talán nem lennék gyanús, csak elküldenének, hogy lassan azért készülődjek vacsorára, satöbbi, ne sétálgassak a folyosón. De hát, annyira bennem van, hogy tilosban fogok járni, hogy már most magával ragadott az érzés.
Ilyen tempóban egy jó 20 percbe telt, mire kijutottam az iskolából, az egyik titkos alagúton keresztül, egészen pontosan Roxmortsba. Ezt az alagutat múlt héten fedeztem fel. Egészen pontosan, láttam, hogy a távolban két fiú erről beszél, s úgy döntöttem, kifaggatom őket, egy kis praktikával. Szegény szerencsétlenek, hogyan lehet ezeknek csavarni a fejüket egy kis női praktikával? Na jó… nem becsülöm alá az erősebbik nem képviselőit, akad köztük azért elég okos… de hát, van, akit ilyen egyszerűen is rá lehet venni, csak tudni kell, hogyan kell megszólalni, vagy, éppen, hogyan és hol kell hozzáérni. Na ne tessék csúnyákra gondolni, addig nem süllyednék azért le sose.
Roxmortsban, miután kijutottam az utcára, már kevésbé viselkedtem feltűnően. Szándékosan nem az iskolai egyenruhámat húztam fel, hogy ne kérdezzenek rá, miért mászkál egy Roxfortos diák, a szabad lejáráson kívül a faluban, illetőleg nehogy esetleg vissza is küldjenek, vagy vigyenek, adott esetben.
Összehúztam taláromat, s pálcámat azért kezembe véve indultam el a megbeszélt helyre. Szerencsére alig akadt ember az utcán, de azért élénken figyeltem, persze kapucnimat fejemre húzva. Biztos, ami biztos…
Már éppen a megbeszélt kocsmához értem, amikor is kinyílt egy  bolt ajtaja, s kilépett rajta egy magas férfi, aki egyenesen szembe nézve velem torpant meg.
- „Ms. Lestrange?” – figyelem, ahogy ajkai nevemet formálják, s egy egészen apró pillanatra bepánikolok. Mi az istennek pont az egyik professzorommal kell összefutnom? Ha nem is ismernek a tanárok minden diákot, engem egészen biztosan ismernek, hiszen személyesen kellett mindegyikhez odamennem, elárulni nekik az állapotomat, a saját érdekemben. Persze, csúnya dolog volt, de legtöbbször már a nevem említése is elég volt ahhoz, hogy rábólintsanak, hiszen egy híres halálfaló család sarjával nem sokan szeretnek packázni, engem pedig a legtöbbjük egyáltalán nem ismert, s nem tudták rólam, hogy az utolsó dolog, amivel jönnék, az a családom általi fenyegetőzés lenne.
- Biztosan összekever valakivel, uram, elnézést. – Szólaltam meg, a lehető leghatározottabb hangon, s hálát adtam az égnek, hogy kapucni azért javarészt takarja az arcom, legalábbis annyira, hogy hihető legyen, hogy másra gondolt. Felnéztem még egy pillanatra, várva, hogy mondani fog e valamit, majd elsiettem mellette, sietős léptekkel, s benyitottam a Szárnyas Vadkanba.
Alapvetően nem jönnék ilyen helyre, semmi pénzért, de a Három seprűben nagyobb lenne a lebukás veszélye, úgy hiszem. Főleg, hogy iskola nap van, lassan sötétedik, én pedig egy halálfalóval szervezek magamnak találkát éppen.
Helyet foglaltam, egy félreesőbb asztalnál, s tekintetemet mereven az ajtóra szegeztem, remélve, hogy a professzor nem fog követni. Azt sem vettem észre, hogy a pultos időközben odasétált az asztalomhoz, s feltehetőleg már többször is hozzám szólt, mert mikor végre felpillantottam, eléggé ideges arckifejezése volt. Bár… ha ilyen helyen kéne dolgoznom, lehet én is mindig így néznék ki…
- „Kisasszony, idefigyel végre? Mit hozhatok kegyednek?” – Olvasom szájáról, bár nehéz dolgom van, mert beszéd közben egy fogpiszkálót rágcsál éppen, mintha valami ócska western film csaposával lenne dolgom, s csúnya, parasztias akcentussal is beszél.
- Öhm… egy vajsört, köszönöm. – Óvatosan átgondolom, hogy mit kérjek, valami olyasmit, ami nem lehet veszélyes ezen a helyen… ezzel csak nem lőhetek mellé. Tekintetemet visszahelyezem az ajtóra, s közben egy kissé azért idegesen dobolok lábammal. Bár, mostanra biztosan feladta a férfi, azért biztos, ami biztos…

outfit: here!




A hozzászólást Anastasia Lestrange összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 26, 2013 11:57 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Cameron Destain
death eater
death eater
Cameron Destain


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Sep. 12.

Ana & Cameron Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ana & Cameron   Ana & Cameron Icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 11:02 pm

Néhány éve vált szokásommá az, hogy néhány háztartási eszközt a saját előnyömre átalakítok kicsit. Először csak a kávéfőzőt, ami minden reggel ugyanakkor lefőzi a friss kávét nekem, mire ébredek, majd jött az összes többi kütyü is. Alig van olyan eszköz a lakásomban, amire azt mondhatnám, hogy úgy működik, amilyen állapotban megvettem.
Furcsán hangozhat, hogy mugli eszközök is szép szerével megtalálhatóak nálam, de ezzel még talán nincs semmi baj. Miért alkalmazom akkor? Kérdezhetné bárki. Erre egészen egyszerű a válasz, van egy lusta házimanóm. Nem is tudom miért tartom még, mert az ég adta világon semmit nem lehet rendesen rá bízni. Talán csak a mosnivalót. Mihaszna, naplopó jószág, aki a hátam mögött mindig zsörtölődik. Azt hiszi, nem hallom. De nem volt kérdéses számomra, hogy otthon hagyom-e vagy pedig elhozom magammal. Túlságosan megszoktam már a kényelmes életet, hogy lemondjak róla. Elég nekem sokszor házon kívül megállnom a talpamon, ha szükséges.
- Rubi, hozd ide a lejátszót. - a szoba kellős közepén ácsorgok, miközben épp az ingem begombolásával foglalom el magam. Szeretem ezeket a ruhadarabokat, elegánsak, jól állnak. Kivételesen ez a selyem anyagból készült bíbor színű. Arra számítok, hogy várnom kell pár percet mire az a kis kávébarna színű hórihorgas orrú teremtmény előkeveredik a kért eszközzel. Fogalmam sincs, mivel motiválhatnám igazán. Talán csak nem szokta még meg, hogy nem apámat szolgálja, hanem engem. Apám számtalanszor verte, én ellenben nem. Hmm... Lehet ez hiba, túlságosan elkényelmesedett.
Rubi végül előkerül, nagy kerek szemeivel engem pásztáz, miközben vékonyka, ágszerűen göcsörtös ujjaival a lejátszót nyújtja át nekem.
- Elmehetsz. - veszem át tőle az eszközt, hogy most utoljára kipróbáljam. Egy kicsit meg kellett bűvölnöm pusztán, hogy a Roxfortban is működjön. Ez önmagában még nem ad okot arra, hogy furcsálljam a helyzetet, hisz egy kamasz lány normális, hogy lépést tart a modern világgal. Még ha Lestrange is. A hölgyeményt jól ismerem, legalábbis látásból biztosan. Az apja már nem egyszer rendezett különféle alkalmakat, amiken ott voltam, vagy épp csak egy megbeszélésre hívott át. Egyre fontosabb pozíciókat töltök be a halálfalók között, növelve ezzel az esélyeimet arra, hogy igazán neves személyekkel dolgozhassak egy-egy ügy kapcsán. Megbecsülnek. És ezt élvezem.
Fogom a köpenyem és magamra terítem. Halkan suhog egyet, majd elhallgat. A lejátszót elteszem és indulásra készen állok.
Gyors hopponálással oldom meg a távokat, Roxmortstól nem messze érkezem meg. A faluban úgy tudom nem igazán lehet így megérkezni, de egy kis kora esti séta senkit sem zavar. Hamar megtalálom az oda vezető utat, nem tart negyed órába sem, hogy megérkezzek. Csak akkor lassítok, amikor rájövök, bizony nem beszéltünk meg szinte semmit, csak hogy melyik nap és mikor találkozunk. Hova mehet egy fiatal leányzó, aki épp egy halálfalóval találkozik? Teszem fel magamban a kérdést. Ha a Szellemszállásra nem is, mert az bizony találkozónak meredek lenne, valami olyan helyre ülne be, ahol nem diákoktól és tanároktól hemzseg a hely. A szárnyas Vadkan.
Lassú, de célirányos léptekkel indulok el a fogadó felé, alaposan szemügyre véve az utcán lófráló embereket. Akadnak itt tanárok, vagy csak sejtetőlegesen tanárok, viháncoló diákok és más itt megfordult személyek. Színes az összetétel, épp ezért nem nehéz nekem sem beolvadni közéjük. Ugyan már, melyikük mutogatna rám, hogy halálfaló vagyok?
Megérkezek a fogadóhoz végül, lassan benyomom a robosztus, kevésbé megmunkált ajtót. Halkan nyikordul egyet kínjában, amint belépek. Szinte azonnal komótosan pásztázni kezdem a társaságot, hátha valóban itt rá akadok a partneremre. Mint ha kissé ideges lenne, a testtartása erre utal. Tetszetős nekem a helyzet, egy sunyi mosoly terül el az arcomon, amint megindulok az asztalok között a pulthoz. Mihelyst odaérek, megszabadítom magam a köpenytől.
- Szép estét Miss Lestrange. - foglalok mellette helyet a szabad széken. A pultos felé fordulok, hogy rendeljek egy pohár sima whisky-t. Legalább addig sem itt fog ácsorogni, hogy lesse a kívánságainkat. Zavaró egy személy lehet társalgás közepette.
- Nem túl veszélyes itt egyedül egy ilyen csinos leányzónak a furcsa alakok között? - mosolyodom el le sem véve a tekintetem róla.
Vissza az elejére Go down
Anastasia Lestrange
slytherin
slytherin
Anastasia Lestrange


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Sep. 16.

Ana & Cameron Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ana & Cameron   Ana & Cameron Icon_minitimeCsüt. Szept. 26, 2013 11:10 am



Ana & Cameron


Ahogy az ajtóra koncentrálok, minden másról elterelődik a figyelmem. Általában, főleg, ha egyedül vagyok, figyelem a környezetem, figyelmesen, hátha valaki, akármilyen interakcióba kíván lépni velem, amit mások simán meghallanának. Most azonban, elterelődött a figyelmem annyira, hogy csak az ajtót néztem, rátapadt a tekintetem, mintha muszáj lenne figyelnem. Nem értettem a viselkedésemet, hiszen máskor is szöktem már meg az iskolából, mégse zaklatott ennyire fel a dolog. Lehet az is közrejátszik, hogy nem csak, hogy megszökök, még titokban találkám is van? Méghozzá egy halálfalóval… ami nem csak a Roxfortban keverne nagy port, azt hiszem, hanem a Lestrange kúriában is. Hiába híres egy dologról a családunk, az ő szemükben én még mindig csak a kislány vagyok, aki nem képes önálló döntésekre és nem elég talpraesett, hogy boldoguljon pátyolgatás nélkül, vagy legalábbis, bezártság és parancsolgatás nélkül. Hát, nagyon is rosszul ismernek, bár, ez nem lep meg. Azon felül, hogy mit gondolnak ők, közel sem sokat számít az, hogy én mit akarok, vagy éppen én ki is vagyok valójában. Damien után még egy gyereket nem veszíthetnek el, ezért én nagyjából kalitkába vagyok zárva, s néha olyan érzésem van, mintha minden egyes lépésemet figyelnék. Nem csoda hát, hogy, amikor alkalmam van, akkor megszökök egy kicsit az iskola négy fala közül, ahol a falnak is füle van, ahogy mondani szokták. Azt hiszem, az pont tőlem kicsit ironikus… bár, én pont az vagyok, akinek nem az kell ahhoz, hogy „kihallgassak” akárkit.
Amikor végül meglátok valakit az ajtóban, akaratlanul is egy aprócska mosoly húzódik arcomra, s kicsit meg is könnyebbülök azért, főleg, mikor Cameron pontosan velem szemben foglal helyet, nagyjából takarva a bejárattól, s köszönhetően a viszonylag eldugottabb asztalnak, az enyhén koszos ablaktól is. Most már jöhet akármilyen tanár, nehéz lesz pont engem kiszúrnia. Leemelem fejemről talárom kapucni szerű részét, s hajamat is leengedem, miközben persze figyelem Cameront. Ő nem tud a kis… nos, mondhatjuk úgy, hogy problémámról, szóval össze kell szednem magam, s nem lebuktatni. Eddig is sikerült sok embert megtévesztenem már, miért pont most vallanék kudarcot?
- Lehetséges, hogy az. – Mosolyodok el, a skálán inkább pimasz, mint kedves felé húzódó mosollyal. Szemem sarkából látom, hogy a pincér kihozza az italt, amit rendeltem, illetőleg, amit Cameron is rendelt időközben, de én nem emelem rá tekintetemet, csak a férfit figyelem. Az ilyen esetekben lehetne legkönnyebben lebukni, hisz egy kis asztalnyi távolság van csak köztünk, ki ne hallaná meg, ha hozzászólnak? Pont ezért jó, hogy már kellő rutinom van a dologban. tökéletesen tudom, hogy mire kell figyelnem és mi az, ami kevésbé fontos.
- Már ha kellően félénk vagy, vagy éppen nem tudod megvédeni magad…- Kezemmel a vajsör után nyúltam, egy egészen apró pillanatra emelve az italra csak a tekintetemet, majd belekortyoltam. Ugyan nem vagyok túl kényes fajta, de azért egy fél pillanatra elfintorodtam az italtól. Na jó, nem leszek meglepődve, elvégre direkt jöttem ide, számíthattam rá, hogy nem éppen a mézédes vajsörhöz lesz szerencsém.
- Nos? Itt van, amit kértem? – Térek rá a találkozó céljára. Akármennyire is kalandszerető vagyok, azért jelen esetben olyan túl sok időm nincsen. Még időben vissza kell érnem a kastélyba, a végén még valamelyik ostoba festmény riadóztat valakit, hogy illetéktelen járkál a folyosón. Vagy esetleg belefutok valamelyik prefektusba, Lascar állandóan mászkálni szokott éjszaka, eddig még nem sikerült rávennem, hogy falazzon nekem, sőt, még azzal is fenyegetett, hogy beárul, ha rajtakap. A kis szemfüles hamar kiszúrta, hogy mi a helyzet velem, de ő nem az a fajta, akit be tudok édesgetni a köreimbe… de hát, kellenek ellenségek is, nem igaz?
- Remélem említenem se kell, hogy apám erről nem tudhat, se az üzletről, se arról, hogy találkoztunk… - Szögezem le a dolgot, a biztonság kedvéért. Bár, nem ostoba a férfi, azért ilyen apró hibán nem csúszhatok el. Bele se gondolok, hogy mit kapnék apámtól, ha kiderülne, hogy miket szoktam csinálni, vagy ha kiderülne, hogy az egyik halálfalójához fordultam az engedélye nélkül, a háta mögött… azt talán még jobban is zavarná, mint az előbbi. Úgy szólaltam meg, mintha én lennék vezető pozícióban jelenleg, ami ugyan lehet, hogy jelen helyzetben nem volt így, de azért, aki kicsit is közelebb állt a családunkhoz, azt is tudhatja, hogy ugyan ebben a szituációban könnyű engem besározni, de én is ugyanúgy tudok hatni apámra, könnyedén, ha arról van szó.

outfit: here!


Vissza az elejére Go down
Cameron Destain
death eater
death eater
Cameron Destain


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Sep. 12.

Ana & Cameron Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ana & Cameron   Ana & Cameron Icon_minitimeSzomb. Okt. 05, 2013 3:49 am

Fogalmam sem volt igazából, hogy fogok majd nekiülni annak a kütyünek, amikor elvállaltam a "megbízást". Bár mondhatjuk akár baráti kérésnek is, hisz annak ellenére, hogy a kisasszony simán visszaélhetne azzal, hogy a drága papa tekintélye és neve jócskán külön súlycsoportba tesz minket. Legtöbbször mégsem kis hercegnőként viselkedett. Noha igazán sokat még úgysem találkoztunk, hisz őt nem igazán avatják még bele a dolgaikba a szülők, nem szokott ott lézengeni, mondhatni még tényleg egy oda nem való személyként kezelték.
Na de mire való a titokban megbeszélt találkozó, vagy egy bagoly a levéllel, amiben megkért, hogy alakítsak át neki egy zenelejátszót. Még kísérletezgetek ezekkel a mugli kütyükkel, valahogy örömömet lelem benne. A mechanikai eszközök is vonzottak, az elektronikai még inkább. Furcsa egy hobbi, de élvezet ezeket szétszerelni, újból összerakni és kicsit másképp újrahangolni. Olyannyira azonban még nincs túl nagy rutinom, akad, amikor teljesen mást kapok, mint szerettem volna. Ehhez a kütyühöz is úgy álltam, hogy megpróbálom majd megcsinálni és majd lesz ami lesz. Szerencsére sikerült, úgy működik, ahogy rendeltetve van, de mérget vennék rá, hogy néhány hét, vagy esetleg már nap múlva megint szól, hogy nem működik. Több idő kell az ilyenek kikísérletezéséhez, ördögi szerkezetek. De a leányzót sem akartam sokáig megváratni. Lehet tényleg nem fog igazán sokáig beválni ez a kütyü, de olyan sejtésem van, hogy keresni fog. Keresni, hogy javítsam meg, mert rákényszerül. Gyanítom, ha lenne más ismerőse is, akiről tudja, hogy megcsinálná, nem engem keresett volna. Mert mi másnak néz engem, mint az apja egyik kegyence a sok közül.
Nem kések, nem váratom meg. A pontatlanság nem rám vall, még akkor sem, ha igazán csekély dologról is van szó. Egy zenelejátszó nem életbevágóan fontos eszköz, nem igaz?
Mégis, valami nem egészen stimmel. Ahogy leülök a lánnyal szemben, mint ha kissé megkönnyebbülne. A tekintete elárul mindent. Nem hiába figyelem inkább az emberek szemét, sokszor többet mesél, mint amit látni enged. Mindenre megvan a reakció, ha csillog, mitől csillog, ha tág a pupilla, vajon mitől épp...  
Ej de magabiztos valaki. Vagy könnyen lehet, hogy én becsülöm le őt? Az biztos, tényleg kell, hogy legyen a pucájában vér, ha ilyenkor lemerészkedik. Ráadásul egy halálfalóval találkozni. Mondhatnám, hogy ismer, de csak látásból. Azt azonban nem tudja, hogy milyen személyiség vagyok valójában. Lehetnék durva, erőszakos fickó is. Amilyen akkor tudok lenni, ha épp megkapom a dolgom. Olyankor tényleg nem érdekel, hogy meddig mehetek el, csak élvezem ahogy kicsinálhatom a másikat. Ő sem lenne akkor az a papa kedvence kicsi lány? Minő meglepetés.
A felszolgálás mint ha teljesen magától értetődő lenne, emberünkre rá sem pillantok. Inkább leköti a figyelmem az, ahogy Ana belekortyol az italba. Mint ha csak az újonnan jött kíváncsisággal vegyes fintor ülne ki az arcára. Még valószínű, hogy először járhat itt, vagy ha nem is először, de ezt a förmedvényt most kóstolja meg. Én már tudom, hogy itt mit nem szabad semmiképp sem rendelni. A kesernyés dolgokat különben sem szeretem igazán.
- És egy világ omlott össze a vajsörről felállított képről. - jegyzem meg szórakozottan ironizálva, ahogy közben az italomat lötykölöm meg, mint ha csak ez lenne a kóstolás első lépése. Belekortyolok végül az aranysárga nedűbe. A leányzó elég rendesen a lényegre tér, én pedig a poharat az asztalra rakom. Tenyerem a zsebembe süllyesztem, hogy rögvest kihúzhassam találkozásunk tárgyát.
- Parancsolj. - az asztalra rakom és úgy csúsztatom elé a fülhallgatóval együtt. Szerintem jobb, mint újkorában, bár kíván némi kivetni valót.
- Először csináltam ilyet. Őszinte leszek, nem tudom mennyi ideig bírja. Lehet napok, néhány hét. Még időbe telt volna kikísérleteznem, hogyan legyen maradandó a bűbáj, amit alkalmaztam rá. De úgyis tudod hova fordulj.- ha most fényezném magam, azzal önmagammal szúrnék ki. Teljesen biztos vagyok abban, hogy nem fogja sokáig húzni, épp ezért nem kertelek. Kissé furcsán venné ki magát, ha beígérném, hogy teljesen jó és egyszer csak mégsem működne.
Tekintetem míg magyarázok, a lány szemébe fúrom. Szeretem tartani a kontaktust, bár mint ha a tekintete elkalandozna a számra. Mindez mégis olyan csekély mértékű, hogy nem is foglalkozok vele. Inkább jobban érdekel az a tény, hogy ő mennyire, de mennyire nem szeretné, hogy a drága papa ne tudja meg ezt a találkát. Persze, nyilván ez az én érdekem is lenne. Kissé érdekesen venné ki a dolog magát, hogy mi itt találkozgatunk. Még ha igazából csak most először fordul ez elő.
- Nem is tudom melyikünk lenne a nagyobb szabályszegő, te, hogy mibe ártod bele magad, vagy esetleg én, hogy mégis mi dolgom lenne egy kiskorú lánnyal egy ilyen helyen, ami nem épp a lelkes nebulók törzshelyéül szolgál.
Vissza az elejére Go down
Anastasia Lestrange
slytherin
slytherin
Anastasia Lestrange


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Sep. 16.

Ana & Cameron Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ana & Cameron   Ana & Cameron Icon_minitimeKedd Okt. 08, 2013 6:20 am



Ana & Cameron


Arról talán nem. – nem túl kedves mosolyra húzom a számat, ahogy az ital felé nézek ég egyszer, egy apró pillanatra, majd el is tolom egy egészen picit az italt. – csak pusztán ezt nem fogom meginni és semmi mást nem rendelek itt…- nem túlzottan érdekelne, ha a pultos meghallja… meg talán a hely kinézetéből és állapotából ítélve, őt se nagyon.
Az elém nyújtott lejátszót elveszem az asztalról, de nem kezdem most el vizsgálgatni, hiszen nem veszthetem el a szemkontaktust, illetőleg, más fajta kontaktust az én esetemben, ezt már bőven megtanultam az évek alatt. Hjaj, olykor mennyivel egyszerűbb lenne, ha a világon mindenki úgy beszélné a nyelvünket, mint mondjuk az angolt… jelentősen könnyebb dolgom lenne és nem kéne állandóan mások száját forszíroznom beszéd közben. Bár, hasznos dolog is tud lenni ez a szájról olvasás, ezt már többször is tapasztaltam. Még akár vizsgákon is jól tud jönni. Sőt, sokszor éreztem azt, amikor olyasvalakivel beszélgettem, hogy örülök, hogy nem hallom, amit mondd, mert, ha túlságosan is untam a mondanivalóját, egyszerűen csak elfordultam és másokkal ellentétben én tényleg ki tudtam így zárni az unalmas blablát. Persze, sokszor gondolták rólam, hogy elvarázsolt vagyok, vagy éppen csak pusztán paraszt, amiért nem reagálok ilyenkor semmit, de hát ennyivel azt hiszem együtt tudok élni boldogan. Nem pár diáktársam véleménye fogja megrengetni a világomat, úgy érzem.
- Az annyira nem is lényeges…- miután megszólaltam szinte azonnal rájöttem, hogy mit mondtam. Ami ebben a helyzetben kicsit fura lenne, hiszen miért ne lenne lényeges, hogy működjön? Persze, z plusz jó, de alapvetően csak a látszat miatt kellett nekem leginkább. Ha leszólítanak a folyosón, a hátam mögött kiáltanak, ne legyen furcsa számukra, hogy nem reagálok, még csak meg se állok, vagy hátra se nézek.
- Vagyis… nem nagy probléma, akkor majd jelentkezek, természetesen. – Javítom ki magam, szinte azonnal, úgy, hogy ne látszódjon rajtam zavarom, amiért majdnem elszóltam magam. Bár ilyen apróságból még biztosan nem jönne rá a férfi. Néha igazán paranoiás tudok lenni ezzel kapcsolatban… mintha az életem múlna azon éppen, hogy kitalálják e, vagy sem. Eggyel több, vagy kevesebb ember, közel sem számítana igazán, főleg, hogy apámnak dolgozik. Ha én nem eléggé, ő biztos elég meggyőző tudna lenni, hogy ne legyen felfedve a kis titkom. Na nem, mintha azonnal futna és elárulná a világnak, ha rájönne.
Abba kéne ezt hagynom és nem törődni ezzel ennyire, mert ez fog lebuktatni előbb-utóbb… hogy nem veszem néha túl lazára a dolgot. Veszek egy nagy levegőt, hogy a póker arcom mögött is lenyugodjak, s már nyúlnék a vajsörért, amikor eszembe jut, hogy nem, abból bizony nem kell nekem inni.
- Hát, ezt azért nem olyan nehéz kitalálni… - megeresztek egy pimaszabb mosolyt, rámutatva a kérdés értelmetlenségére. Ma valamiért a szokásosnál is harapósabb kedvem van. Vagy lehet csak most lett, hogy az az ostoba professzor majdnem lebuktatott. Ó mit kaptam volna, ha kiderül, hogy meglógtam? Büntetőmunka… az kell még nekem… nem is beszélve arról, hogy otthon mit kapnék. A drága kicsi lány rebellisen viselkedett, meg fog állni a világ, még a végén olyan lesz, mint a bátyja.
- Elvégre én tilalom ellenére jöttem el az iskolából… ráadásul titokban üzletelünk. Te felnőtt férfi vagy már, csak nem kerülnél akkor bajba, mint én. – Ráadásul nagykorú. Ha mást nem is szoktam irigyelni emberektől, ezt biztosan. Szabadság... mennyire vágyok én már arra.
- És mivel tartozok a lejátszóért? – Vettem fel a lényegesebb dolgokat, mert ezt ugyan pont nem beszéltük meg, én pedig adósa nem maradok senkinek, az biztos. Lehet, hogy sokszor kérem mások segítségét, de sose jótékonyságból kérem azt. Bár ezt is persze próbálom a minimum alattira limitálni, mert gyűlölöm az érzést, hogy másokra kell támaszkodnom.


outfit: here!


Vissza az elejére Go down
Cameron Destain
death eater
death eater
Cameron Destain


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Sep. 12.

Ana & Cameron Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ana & Cameron   Ana & Cameron Icon_minitimeVas. Okt. 13, 2013 8:59 pm

A lányok annyira körülményesek tudnak lenni, ha épp arról van szó, hogy nyilvánítsák ki a véleményüket kevésbé sértőn. Kivéve persze abban az esetben, amikor kertelés nélkül az ember képébe mondják, de az mellékes, az a túlsó véglet. Viszont tetszik, hogy most ő sem kertel a vajsörrel kapcsolatban. Egy egészen apró mosolyt csal az arcomra, miközben kényelmesen helyezkedek a széken. Kicsit előrébb csúszok, könyököm az asztal élének támasztom, illetve mutató és hüvelykujjammal az állam élének nyomom finoman. Kényelmesebb így fixírozni őt, úgysem nagyon van rá alkalmam, ha épp náluk járok.
- Te aztán nem kertelsz. Hova lett a jó modor? - felvont szemöldökkel, még szélesebb mosollyal kérdezem mindezt. Ha valamiről ő híres, az ez. Az apja nem győzi hangsúlyozni mennyire büszke a leányzóra, ha épp valami rendezvény van. Vagy ki tudja, lehet csak feléjük mutatja ezt az arcát és igazából teljesen más? Sok neves családnál megfigyelhető ez a kettős életmód, vagy az egyik fél ki sem tud igazán bontakozni. Olyan régóta pedig igazából nem ismerem őket, hogy hosszasabb elemzésbe kezdjek. Ezért is tesztelek inkább reakciót, abból sokkal többet megtudok, mint ha csak bájcsevegnék. Minek mindig udvariaskodni, mikor pimasz is lehetek? Nem kell attól tartanom, hogy panaszt tesz rám. Elméletileg nem is találkoztunk most. Ő a Roxfortban van, én pedig otthon. Legalábbis a látszat szerint. Másfelől pedig valóban nem kell mitől tartanom. Néhány másik halálfalóval ellentétben én nem veszem fel a talpnyaló viselkedést. Pár hónappal ezelőtt fogtam először kezet az öreggel, mint aki elvállalja egy feladatát, de azóta is ragaszkodom a teljesen független tevékenységhez. Ő csak egy eszköz, hogy előrébb kerüljek a célomhoz. És így is kezelem, ennek érdekében pedig megteszek mindent, ami az érdekemet szolgálja.
Felettébb meglep a reakciója, amikor felvázolom, hogy igazából mi a nagy helyzet a lejátszóról. Valóban nem vagyok még valami gyakorlott a mugli ketyerék megbűvölésében, hiszen inkább szétszedem, megvizsgálom és összeszerelem. Érdekel hogy működnek, furcsa, hogy a varázstalanok is milyen kreatívak tudnak lenni. De Ana reakciója valóban meglep, ellenben épp csak a szám sarka rezzen. Különös ez nekem, mint ha nem is érdekelné, csak legyen? Mire fel? Kifogás? De... mindegy is, minek érdekel az már engem, hogy mi célból akarja felhasználni? Így csak egy bólintással és egy halovány mosollyal nyugtázom a választ. Nem kerítek nagy feneket az ügynek, mi végett végül is?
- Valóban nem, de neked ez itt hazai terep. - rá hagyom. Nekem is lenne mit veszteni, ez tény. A szituáció önmagáért beszél, látszólag itt ücsörgök ezen a közel sem diákoknak való helyen egy nálam hat évvel fiatalabb lánnyal. Egy tanártól, pláne nem egy nem ide tartozó tanársegédtől kicsit furcsán venné ki magát a helyzet. De nem firtatom tovább, nincs értelme. Egy szó nélkül vállaltam a kérést, noha most egy pillanatra megkérdőjeleződik bennem, tényleg miért kell neki?
Na jó, tényleg nem érdekel. Ki is hessegetem a gondolatot a fejemből és most már sokadjára állapítom meg, hogy bizony ő mint ha egy kicsit feszengene. Vagy zavarban van, vagy ideges, de stresszes. Érezni némi feszültséget a kisugárzásából, hiába próbál laza lenni. Fogom a whiskyt és elé tolom.
- Ezt idd meg, felold. Feszült vagy. - teljesen komolyan gondolom. Mielőtt persze még azt hinné, hogy csak szórakozok, hogy megint tesztelem. Erről jelen pillanatban szó sincs, tényleg nem halad úgy igazán egy beszélgetés, ha az egyik fél valamiért feszültebb a kelleténél. Neki nem áll jól, mondjuk kinek igen? Bár gyanítom nem cseverészni jött ide. De visszafelé is sokkal nagyobb lesz a bátorsága legalább. Emlékszek én hány ilyet csináltam a Durmstrangban. Pedig ott kőkemény fegyelem volt az úr. Nem véletlenül tartok ott, ahol.
Vissza az elejére Go down
Anastasia Lestrange
slytherin
slytherin
Anastasia Lestrange


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. Sep. 16.

Ana & Cameron Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ana & Cameron   Ana & Cameron Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 6:22 am



Ana & Cameron


Felkapom a szemöldököm egy pillanatra a kérdésén, majd el is nevetem magam, egy egészen apró pillanatig szemeibe nézek, majd elnézek a pultos felé, aki éppen valami koszos ronggyal próbál egy söröskorsót tisztítani, ami leginkább csak koszosabb lesz. Na tessék, ha eddig nem, ettől már biztosan el is menne a kedvem ettől a vajsörtől. Nem, tényleg nem kényességből, de azért koszos dologból szánt szándékkal normális, bizonyos igényekkel rendelkező ember nem fog csak úgy inni. Én pedig, azt hiszem közéjük tartozom.
- Nem a szemébe mondtam, nem? – Hangnemem egy egészen picit pimasz csak, pont annyira, amennyire a szituáció megengedi anélkül, hogy túlságosan is modortalannak tűnjek. – Különben is, nem hiszem, hogy nagyon meghatná egy diáklány kritikája… aki ide jár gyakrabban, úgyis tudja, hogy mivel van dolga. – Egy egészen picit elfintorodok, nem kis ítéletet mondva ezzel az itteni törzsvendégekre, de hát azoknak az érzelmi világa se hat éppen meg. Persze, most tényleg kifejezetten modortalannak tűnök, de ha olyan emberekről lenne szó, akikkel szemben nem lehetnék az, akkor nem lennék nyilván. Viszont, pár lecsúszott alkoholista, igénytelen, koszos varázsló és boszorkány nem fog meghatni.
- Pontosan… éppen ezért nehezebb nekem. Meglát egy tanár, és máris megy a bagoly otthonra is… biztos vagyok benne, hogy azt se hagynák ki, hogy nem egyedül voltam… - Világítok rá a szituációra. Persze én könnyen behazudhatom otthon, hogy nem ő volt, csak valami diáktársam, bár, akkor meg azzal lenne gondjuk, hogy én miért randizgatok iskola időben, pláne egy ilyen helyen. Azt hiszem, sehogyan se jönnék ki jól a helyzetből, szóval legjobb lesz, ha megegyezünk a sorssal, hogy senki se fog se meglátni, se lebuktatni. Főleg, mert észrevettem, hogy egy pillanatra azért fent akadt azon, amit mondtam. Ha most még emiatt is magyarázkodnom kell, akkor már most megbánom azt, hogy egyáltalán megbeszéltem a találkozót. Bár szükségem van a lejátszóra, meg, ha már meg van, akkor annyira nem is fogom bánni, ha hallgatni is tudom, bizonyos mértékben. Talán, majd később megkérdezem tőle, hogyan lehet felvenni, ha nem ezzel, akkor mással, és talán magamat is hallhatom, ahogy zenélek, talán jobban, mint pusztán a zongorából. De most nem ez a leglényegesebb.
Ahogy elém tolja az italát először az italra bámulok, majd felnézek rá.
- Mégis miből gondolod, hogy elfogadom egy olyan ember italát, akiről a nevén kívül jószerével semmit se tudok? Pont te mondtad, hogy veszélyes egy ilyen helyen… hát látod, ebből kifolyólag nem is iszok bele akárki italába, csak úgy, hiába értél ide később, mint én. – Nem igazán tetszik nekem, hogy észrevette rajtam, hogy nem vagyok száz százalékig a helyzet magaslatán. Pont ezért, legalább a pimaszságommal esetlegesen hangsúlyozhatom azt, amit nem tudok elrejteni, hiába van benne gyakorlatom, úgy látszik az előttem ülő túlságosan is jól olvas az apró jelekből.
- Különben is… alkohollal kínálni egy kiskorút? Nem túl okos döntés, Mr. Destain… főleg egy olyan kiskorúnak, akinek az édesapja jelen esetben a főnöke...- ingatom meg a fejem, mosolyogva, majd vissza is tolom az italt elé. Nem, mintha még soha életemben nem találkoztam volna alkohollal, de attól még nem szalasztok el egy alkalmat se, hogy tovább vigyem azt a pimaszkodós vonalat.
- Szóval, mivel tartozok? Az jobban érdekel jelenleg – Teszem fel ismét a kérdést, ha már előzőleg nem kaptam rá választ.
Az asztal alatt dobogó lábamat megállítom, s egy sóhaj után most már a lehető legmagabiztosabb formámat próbálom sugározni. Ha ezen is átlát, akkor megeszem a kalapomat… legalábbis, kifejezetten bosszantana a helyzet. Eddig nem figyeltem annyira nagyon oda, hogy mit mutatok felé, de látva, hogy könnyen kiszúrja a dolgokat, meg kell erőltetnem magam, szóval mosolyom továbbra is fent tartom, úgy meredek a szemeibe, kivételesen, bár ezt se tehetem túl sok ideig, mert amint megszólal, tekintetem nyilván a beszélő alkalmatosságra fog terelődni.


outfit: here!


Vissza az elejére Go down
Cameron Destain
death eater
death eater
Cameron Destain


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Sep. 12.

Ana & Cameron Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ana & Cameron   Ana & Cameron Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 10:34 pm

Úgy látom igen csak jól érzi magát a leányzó. Olyannyira, hogy már pimasz amit csinál. Ez engem azonban cseppet sem zavar, kellene netán, hogy kellemetlenséget érezzek? A kritika nem ellenem irányul, különben pedig én is hasonlóképp vélekedek. Ez a hely nem jobb egy koszos pubnál, de annál remekebb alkalom arra, hogy különféle sötét alakok itt üzleteljenek. Nyilván már használtam ki ezt a helyzetet, pusztán onnét tudom mennyire hasznos. Ezt a helyet nem igazán ellenőrzik, hacsak nem a csapos önmagában egy beépített személy, aki szemmel tartsa a helyet. Az illetőből azonban mást néznék ki, szerintem ő hajlik a kenőpénzre. De már megint egészen másfelé kalauzolnak el a gondolataim, amik jelen esetben, meg amúgy is teljesen feleslegesek.
- Nem, igaz, hogy nem a szemébe... Ami azt illeti, én szívesen invitáltalak volna meg épp egy ennél jóval kellemesebb helyre, ahol vélhetőleg nem fintorogva néznél a vajsörre. - tény, nem szívlelem igazán a helyet. Ha a szükség úgy hozza, akkor jövök ide, mert kevésbé feltűnő itt üzletelni. Mert nem igazán tenne jót sem a tanári karrieremnek, sem pedig a személyemnek, ha lelepleznének. Elkerülnék a suliból, ahol nekem dolgom van, ráadásul akár le is csukhatnának. Fogalmam sincs arról, hogy mennyire hozták rendbe az Azkabant, amióta onnét megszöktettünk nem egy rabot.
- Csak hát... nem ilyenkor, és nem ebben a helyzetben. Lehet legközelebb kellene egy társaság is, azzal még tűrhető lenne, hogy egy tanárral találkozol egy különösen késői alkalommal egy félreeső helyen. - mindezt egy percig sem gondolom egészen komolyan, hisz azzal kezdődött a megállapodásunk, hogy nem hozunk senkit. Nekem sem volt okom ez ellen tiltakozni és neki sem előnytelen így a helyzet. Bár fogalmam sincs, hogy mire fel ez a nagy titokzatosság. Talán nem szeretne apuka előtt lebukni, hogy ő kapható ilyen helyzetekre? Hogy tilosban járkál? Ugyan már, az apja részben büszke lenne arra, hogy végre úgy viselkedik, ahogy az elvárható lenne. Legalábbis az ő felfogása szerint. Mert nem rejtette sosem véka alá, hogy legnagyobb vágya, a lányából is halálfalót faragni. Ha már a fia esetében nem sikerült. Noha mindenbe nem avat be engem, a gyűlési helyszín berkein belül sok mindent szoktam hallani. Azonban ha csak most Anára nézek, valahogy nem egy ízig vérig halálfaló hölgyemény jut eszembe róla. Nem, ő kifinomult úrikisasszony, aki nem hiszem, hogy szeretné ha vér tapadna a kezéhez. Aki véleményem szerint pártolja azt az elképzelést, hogy a piszkos munkát a férfiakra hagyja, vagy egyáltalán tudomást sem vesz a tényről.
- Arról az aprócska tényről elfeledkezel drága, hogy nekem dolgom lenne vigyázni rád, teszem azt apád nem hiszem, hogy örülne annak, ha valami bántódásod esne. Ráadásul úgy, hogy én is itt vagyok. Az a minimum, hogy ilyen alapon megbízz bennem. Ha nem tennéd, akkor nem itt lennél... Mert pusztán ép eszű ember nem megy el találkozgatni olyannal, akinek csak a nevét tudja, nem igaz? - nyilván féltem az ambícióimat is. Sőt, főképp azt féltem. De tény, ha szükséges lenne megvédeném a lányt, csak nincs mitől. Nem látom, hogy lenne mitől, amint visszakerül az iskolába, a legnagyobb biztonságban lesz. Meg ha le tudott szökni, nem hiszem, hogy félteni kellene... Többet kinéznék belőle, mint amit a külvilág felé mutat.
De tetszik az érvelése, elismerően vonom fel a szemöldököm. Erre nem tudok úgysem úgy válaszolni, hogy valahol is meg tudjam ragadni. Ügyes nagyon, hogy nehezen hagy kapaszkodó felületet. Megvonom csak a vállam és visszahúzom magam elé az italt, egy pillanatig hezitálva megforgatom az asztalon, majd húzóra megiszom. Kellemes érzés érezni ahogy az ital kicsit irritálja a torkom, de az íze kárpótol. Itt mást nem is igazán jó rendelni, ezt legalább tisztán adjál. A vajsörről már más a véleményem. Egyszer kértem, az bőven elég volt ahhoz, hogy elriasszon az újbóli kóstolástól. A kérdésre pillantok ismét csak rá. Az eddig szüntelenül hallatszódó dobogás is abbamarad, amit eddig direkt nem emlegettem fel. Nyilván menne már, így nem is fogom feltartani. Nem hosszas csevegésre ültünk ide be különben sem. Ahogy az arcát kezdem tanulmányozni, elmosolyodok. De magabiztos lett hirtelen.
- Semmivel sem. Ja de, ha elromlik, szólsz... - aztán vagy megfogadja, vagy nem. Eszembe jutott már, hogy valamit akkor is kérek tőle, de úgy döntök annyira nem leszek pofátlan. Így elsőre nem, ugyanis most esik meg csak, hogy négyszemközt váltunk pár szót, anélkül, hogy csak egy unalmas rendezvényen futnánk össze, akkor is csak egy köszönés erejéig. Mert eddig semmi más nem történt. Különben is, elvileg úriembernek neveltek, még ha gyakorlatilag sokszor csak érdekből valósul is meg.
- A vendégem vagy. - állok végül fel az asztaltól. Fekete köpenyem magamra terítem,  ahogy egy pillanatra körbenézek a helyiségben. Akad pár személy még itt, de egyik sem épp minket szuggerált. Helyes, maradjon is így.
- Akkor jó éjszakát Miss Lestrange... - mosolyodok el elköszönésképpen. Talán nem fog neki gondot okozni, hogy nem kísérem el egy darabon sem. A pulthoz sétálok rendezni a számlát, végül kicsit felszaporázva lépteimet elhagyom a helyiséget.


//Köszi a játékot Smile//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ana & Cameron Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ana & Cameron   Ana & Cameron Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ana & Cameron
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» cameron&ana - egy táncra?
» you have to try everything once - Cameron and Rebecca
» Agybaj, ruhabaj - Amanita & Cameron
» A szükség nagy úr - Cameron & Skye

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
There is no light without darkness :: The magical side of London :: Roxmorts :: Szárnyas Vadkan-
Ugrás: