There is no light without darkness
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

There is no light without darkness


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
FRPG Top Sites
Welcome
Clayton C. Colton - készülőben NYL
Itt tartunk most!
2025. December

A dolgok egyre rosszabbra fordultak a varázsvilágban, Harry Potter és társai képtelenek voltak megfékezni az egyre csak szaporodó halálfaló támadásokat.
Számos muglik által lakott falu, kisebb varázsló közösségek, minisztériumi alkalmazottak estek eddig áldozatául a szervezkedő halálfalók orvtámadásainak ám a sötét oldal képviselői egy pillanatra sem tétlenkednek.
Kisebb sereget verbuválva első dolguk volt, hogy betörjenek az Azkabanba, majd miután kiszabadították társaikat, felperzselték az egykor méltán rettegett intézményt.
Rettegés uralkodott el a varázslók körében, a szülők minden alkalommal félve küldik el gyermekeiket a Roxfortba.
Á s ha már itt tartunk… a Roxfort… bizony itt sem a régi már az élet, beszivárgott halálfalók, eltűnések, titokzatos halálesetek nehezítik meg a tanulók mindennapjait nem is beszélve a találgatásokról, hogy vajon mi állhat ezek hátterében.
Félő, hogy a béke és a nyugalom hosszú időre ábrándkép marad csupán… vagy mégsem?
2025 lehet az az év, amikor minden egy szempillantás alatt megváltozik ám kérdés, hogy ezúttal a jó vagy a gonosz kerekedik felül?
Légy részese egy izgalmas kalandnak, tarts a tenni vágyó fiatalokkal, akik igyekeznek meggátolni a terror eluralkodását, a roxforti diákokkal, akik az iskolapadban ülve igyekeznek átvészelni ezt az időszakot, vagy éppen a bosszúvágyó halálfalókkal, akiknek ezúttal talán sikerül győzelmet aratnia.
Minden csak rajtad áll!

Christmas in Hogwarts

by Ted Remus Lupin
Updates
Clayton C. Colton - készülőben NYL2Az oldal alapítása.: 2012. Szept. 9

Arányok a fórumon.:

Lányok.: 30
Fiúk.: 32

Adult.: 18
Death eater.: 6
Muggle.: 1
Gryffindor.: 3
Hufflepuff.: 4
Ministry.: 4
Oot phoenix.: 9
Professor.: 3
Ravenclaw.: 5
Slytherin.: 9
Legutóbbi témák
» REIGN FRPG
Clayton C. Colton - készülőben Icon_minitimeSzomb. Szept. 27, 2014 9:23 am by Vendég

» Salem-i Mágiaakadémia
Clayton C. Colton - készülőben Icon_minitimeSzomb. Márc. 22, 2014 10:49 pm by Vendég

» Jurassic park
Clayton C. Colton - készülőben Icon_minitimeCsüt. Márc. 13, 2014 10:33 am by Vendég

» Clark Atlanta University
Clayton C. Colton - készülőben Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 4:46 am by Vendég

» Abbey Mount
Clayton C. Colton - készülőben Icon_minitimePént. Feb. 14, 2014 11:53 pm by Vendég

» Trouble Life
Clayton C. Colton - készülőben Icon_minitimeVas. Feb. 09, 2014 10:11 am by Vendég

» Matt & Lily - Meglepő találkozások
Clayton C. Colton - készülőben Icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 1:22 am by Lily Luna Potter

» Constantine - veszélyes vizeken
Clayton C. Colton - készülőben Icon_minitimeKedd Jan. 07, 2014 2:45 am by Vendég

» Arrow frpg
Clayton C. Colton - készülőben Icon_minitimeCsüt. Dec. 26, 2013 11:47 pm by Vendég

Chat box
Awards
Clayton C. Colton - készülőben NYL5 Clayton C. Colton - készülőben 005
550
Clayton C. Colton - készülőben 007
422
Clayton C. Colton - készülőben 006
488
Clayton C. Colton - készülőben 008
550
STAFF
Clayton C. Colton - készülőben NYL3 Ted Remus Lupin
&
Marconi Flint
Top posters
Sorting hat
Clayton C. Colton - készülőben Poll_leftClayton C. Colton - készülőben Poll_centerClayton C. Colton - készülőben Poll_right 
Lily Luna Potter
Clayton C. Colton - készülőben Poll_leftClayton C. Colton - készülőben Poll_centerClayton C. Colton - készülőben Poll_right 
Peter Griffiths
Clayton C. Colton - készülőben Poll_leftClayton C. Colton - készülőben Poll_centerClayton C. Colton - készülőben Poll_right 
Amanita Mulchany
Clayton C. Colton - készülőben Poll_leftClayton C. Colton - készülőben Poll_centerClayton C. Colton - készülőben Poll_right 
Sebastien A. Lascar
Clayton C. Colton - készülőben Poll_leftClayton C. Colton - készülőben Poll_centerClayton C. Colton - készülőben Poll_right 
Paige Cook
Clayton C. Colton - készülőben Poll_leftClayton C. Colton - készülőben Poll_centerClayton C. Colton - készülőben Poll_right 
Tyrius Aepius Reximo
Clayton C. Colton - készülőben Poll_leftClayton C. Colton - készülőben Poll_centerClayton C. Colton - készülőben Poll_right 
Rose Weasley
Clayton C. Colton - készülőben Poll_leftClayton C. Colton - készülőben Poll_centerClayton C. Colton - készülőben Poll_right 
Isabelle Nia Lascar
Clayton C. Colton - készülőben Poll_leftClayton C. Colton - készülőben Poll_centerClayton C. Colton - készülőben Poll_right 
Austin Knowles
Clayton C. Colton - készülőben Poll_leftClayton C. Colton - készülőben Poll_centerClayton C. Colton - készülőben Poll_right 
Affiliates
free forum

Credits
Clayton C. Colton - készülőben NYL6

Az oldal alapötletét J.K Rowlingnak köszönhetjük aki egy csodálatos varázsvilágot álmodott meg a számunkra.
Az oldal képeit köszönjük a Caution 2.0 - nak,
a tumblrnak valamint az Obsessionnak.
Nem kis kutatás, szerkesztés eredményei így kérünk NE lopj! Köszönjük!
Az oldalunkon szereplő kódokért hatalmas köszönet Clemence Lacroixnak és Brittany Greynek

 

 Clayton C. Colton - készülőben

Go down 
SzerzőÜzenet
Clayton Colton

Clayton Colton


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Aug. 02.

Clayton C. Colton - készülőben Empty
TémanyitásTárgy: Clayton C. Colton - készülőben   Clayton C. Colton - készülőben Icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 7:53 pm

CLAYTON CUTHBERT COLTON
Clayton C. Colton - készülőben  majd
I DON'T WANNA SEE LIKE YOU.
& I DON'T WANNA BE LIKE YOU.

       name.: Clayton Cuthbert Colton
       nicknames.: ilyen névhez meg becenév is? Szerinted anyámék nem toltak ki velem eléggé? Mondjuk azért van dögivel. Sokan hívnak Triple C-nek, persze a Clay is gyakori. Na meg a Hájfej, Zsírsertés, Pufi, Dagadék és társai. Egy Mardekáros prefektus egyszerre akarta rám mondani anno első idegességében a Hordó és a Gömbi megjelölést, ami így Hombi verzióban szaladt ki a száján, úgy is sokan "becézgetnek". Igazából nekem bármi megfelel.
       gender.: hát fiúnak se vagyok szép, képzeld el lánynak milyen randa lennék. Szóval bizton állíthatom fiú.
       playby.: Jamie Michael Waylett
       age.: 15., 2010 augusztus 8.
       year.: Negyedikes volnék
       house.: Hugrabug
       work.: sportoló, egyelőre ifjúsági szinten
       group.: Hufflepuff
       wand.: 14 hüvelyk, citrus, főnixtoll maggal



& I WANNA BE FREE.
SO BREAK IT DOWN.

       hair.: gesztenyebarna, általában rövid, úgynevezett katonai frizura, vagy csak simán sörtére visszanyírva, de az sem ritka, hogy úgy ahogy van leborotválom.
       eyes.: jellegtelen kékeszöld szemeim vannak, amelyek picit mélyen ülnek.
       stature.: 167 cm vagyok, ha sikerül jól kihúznom magam, ehhez pedig a versenysúlyom 108 kilogramm. Ennek megfelelően meglehetősen zsíros alkattal és rengő pocakkal rendelkezem, noha a karjaim és a lábaim jól láthatóan jelentős izomkötegeket hordoznak, de azokat is fedi egy erős zsírpárna.
       tattoos and piercings.: legalább kétszázszor gondoltam már, hogy kéne csináltatni, de anyámék kitérnének a hitükből, az tuti. Na meg nekem is naponta más jut eszembe mit kéne magamra varratni, főleg mert az baromi vagány. Nem? De még nem került rá sor és gyanítom míg 18 nem leszek nem is fog. A piercingek sosem vonzottak.
       distinguishing features.: a sok fizikailag oly tökéletes lány és fiú közül (ez is a mágia hatása lehet, hogy mindenki szexbomba meg Adonisz?) eléggé kilógok önmagában azzal, hogy könnyebb átugorni, mint megkerülni.
       flaws.: a jelentős testméretem miatt több helyen is látni rajtam hol húzódott ki ehhez a bőr, pár régi kisebb-nagyobb baleset nyoma, felsorolni is hosszú lenne.
       appearance.: nagydarab vagyok, iszonyatosan erős és jó részt vidám természet. Nem sokat adok a megjelenésemre, simán azért, mert úgyis mindegy, nem? A barátaim tuti nem ezért szerettek meg és ha már így alakult, akkor meg olyan mindegy, hogy egy kopott, kényelmes mackót rángatok-e magamra vagy a legújabb divat szerinti gatyát, nem? A többiek véleményével meg megtanultam nem foglalkozni különösebben. Az iskolai egyenruhát nem különösebben csípem, de semmi humorom kiborítani a tanáraimat feleslegesen, így gond nélkül elhordom még ebben a pár évben ezt az idióta talárt. De szigorúan csak ha órám lesz. Amúgy valami szabadidőgatya, időtől függően szandál/edzőcipő/bakancs, esetleg egy könnyű dzsekivel kiegészítve, ha az idő megkívánja. Praktikusan öltözködöm inkább, mint divatosan. Azon ritka állatfajba tartozom, amelyik szívesen elhordja az ünnepélyesebb ruházatot, öltönyt, fehér inget is, bár hétköznapokon nem ilyesmit viselek. 


I DON'T WANNA THINK LIKE YOU.
& I DON'T WANNA STINK LIKE YOU.


       likes.: a családom, a barátaim, a sport (súlyemelést művelni is, a többit csak nézni), nevetés, baráti kötözködés, könnyed tavaszias időjárás, állatok (e téren még a legendások is), lustálkodás, bundás kenyér, sajtburger, szép lányok, álmodozás (igen, előzővel összefügg...), rock zene, rap zene, édességek, fűszeres, csípős ételek, baráti versengések.
       dislikes.: mágia úgy ahogy van, bájitalok, mágiával kapcsolatos idióta szabályok, felfuvalkodott hólyag aranyvérűek, ha a nekem fontos személyeket bántják akár szóban, akár tettleg, kviddics (még nézni is rühellem, de ha a Hugra játszik vagy a Griffek akkor kinn vagyok szurkolni azért), lecsó, vajsör, minden ízű drazsé, elektronikus zene, ha belém kötnek ok nélkül, fogkefével slozit súrolni, ha kinevetnek (bár már megszoktam), hajnali felkelés, repülés seprűvel.
       boggart.: a veszteség fájdalma, ugyanis érzelmileg eléggé tudok kötődni emberekhez. Általában valamely barátom infernus alakját ölti fel a mumus.
       patronus.: jelenleg nem tudja megidézni a patrónusát, kétséges valaha is elsajátítja-e, nem valószínű, hogy azon kisebbség tagja lesz valaha is, akiknek ez sikerül (ugyebár a mágusok többsége nem tud patrónust idézni). Ha mégis sikerülne neki valamikor, akkor az vadkan alakját fogja felölteni.
       mirror of erised.: felnőttként az olimpiai dobogó tetején hallgatja a brit himnuszt.
       veritaserum.: őőő... tudom, hülyeség meg minden, de... hát jó... tavaly fülig szerelmes voltam Bouchard professzorba, még titokban egy képet is szereztem róla, meg még verseket is írtam, meg minden. Szerencsére mind az asztalfiókban kötött ki, azért el nem küldtem. Amolyan diákszerelem, meg minden... ne röhögj már! Majdnem minden diák szerelmes valamikor valamelyik tanárába, nem? Mondjuk azért vérciki lenne, ha kiderülne... Pedig mélyen szép szemei vannak... és milyen jó lábai... és az a száj... meg az arca... meg... Ó jaj...
       amortentia.: bundás kenyér, sült hús, Bouchard professzor parfümje (tavalyról visszamaradt emlék), krétapor
       personality.:


& I JUST WANNA BE ME.
SO BREAK IT DOWN.

       parents.: Charles Colton (37) - garázsmester a londoni buszvállalatnál, Emily Colton (35)  - tanárnő (ének-zene és matematika szakon, általános iskola)
       siblings.: Tiffany Colton (14) - a hugicám, tanuló
       pets.: Gregorio - egy túlméretes, mágikus vérvonalból való levelibéka.
       birthplace.: Anglia - London
       hometown.: Anglia - London
       ethnicity.: az angol mellett relatív jól beszélem a franciát is
       blood.: sárvér
       history.:


BREAK IT DOWN, BREAK IT DOWN.
SO BREAK IT DOWN.

       alias.:
       age.:  
       experience.:
       password.:
       member title.:
       anything else?.: -

lyrics from breakdown by epik high
this template was made by
KEEP THE FAITH. at caution 2.0.
remember: cool people don't steal.
Vissza az elejére Go down
 
Clayton C. Colton - készülőben
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
There is no light without darkness :: I Believe in magic! :: Kellékek-
Ugrás: