There is no light without darkness
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

There is no light without darkness


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
FRPG Top Sites
Welcome
Austin & Ally - You are my hero! NYL
Itt tartunk most!
2025. December

A dolgok egyre rosszabbra fordultak a varázsvilágban, Harry Potter és társai képtelenek voltak megfékezni az egyre csak szaporodó halálfaló támadásokat.
Számos muglik által lakott falu, kisebb varázsló közösségek, minisztériumi alkalmazottak estek eddig áldozatául a szervezkedő halálfalók orvtámadásainak ám a sötét oldal képviselői egy pillanatra sem tétlenkednek.
Kisebb sereget verbuválva első dolguk volt, hogy betörjenek az Azkabanba, majd miután kiszabadították társaikat, felperzselték az egykor méltán rettegett intézményt.
Rettegés uralkodott el a varázslók körében, a szülők minden alkalommal félve küldik el gyermekeiket a Roxfortba.
Á s ha már itt tartunk… a Roxfort… bizony itt sem a régi már az élet, beszivárgott halálfalók, eltűnések, titokzatos halálesetek nehezítik meg a tanulók mindennapjait nem is beszélve a találgatásokról, hogy vajon mi állhat ezek hátterében.
Félő, hogy a béke és a nyugalom hosszú időre ábrándkép marad csupán… vagy mégsem?
2025 lehet az az év, amikor minden egy szempillantás alatt megváltozik ám kérdés, hogy ezúttal a jó vagy a gonosz kerekedik felül?
Légy részese egy izgalmas kalandnak, tarts a tenni vágyó fiatalokkal, akik igyekeznek meggátolni a terror eluralkodását, a roxforti diákokkal, akik az iskolapadban ülve igyekeznek átvészelni ezt az időszakot, vagy éppen a bosszúvágyó halálfalókkal, akiknek ezúttal talán sikerül győzelmet aratnia.
Minden csak rajtad áll!

Christmas in Hogwarts

by Ted Remus Lupin
Updates
Austin & Ally - You are my hero! NYL2Az oldal alapítása.: 2012. Szept. 9

Arányok a fórumon.:

Lányok.: 30
Fiúk.: 32

Adult.: 18
Death eater.: 6
Muggle.: 1
Gryffindor.: 3
Hufflepuff.: 4
Ministry.: 4
Oot phoenix.: 9
Professor.: 3
Ravenclaw.: 5
Slytherin.: 9
Legutóbbi témák
» REIGN FRPG
Austin & Ally - You are my hero! Icon_minitimeSzomb. Szept. 27, 2014 9:23 am by Vendég

» Salem-i Mágiaakadémia
Austin & Ally - You are my hero! Icon_minitimeSzomb. Márc. 22, 2014 10:49 pm by Vendég

» Jurassic park
Austin & Ally - You are my hero! Icon_minitimeCsüt. Márc. 13, 2014 10:33 am by Vendég

» Clark Atlanta University
Austin & Ally - You are my hero! Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 4:46 am by Vendég

» Abbey Mount
Austin & Ally - You are my hero! Icon_minitimePént. Feb. 14, 2014 11:53 pm by Vendég

» Trouble Life
Austin & Ally - You are my hero! Icon_minitimeVas. Feb. 09, 2014 10:11 am by Vendég

» Matt & Lily - Meglepő találkozások
Austin & Ally - You are my hero! Icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 1:22 am by Lily Luna Potter

» Constantine - veszélyes vizeken
Austin & Ally - You are my hero! Icon_minitimeKedd Jan. 07, 2014 2:45 am by Vendég

» Arrow frpg
Austin & Ally - You are my hero! Icon_minitimeCsüt. Dec. 26, 2013 11:47 pm by Vendég

Chat box
Awards
Austin & Ally - You are my hero! NYL5 Austin & Ally - You are my hero! 005
550
Austin & Ally - You are my hero! 007
422
Austin & Ally - You are my hero! 006
488
Austin & Ally - You are my hero! 008
550
STAFF
Austin & Ally - You are my hero! NYL3 Ted Remus Lupin
&
Marconi Flint
Top posters
Sorting hat
Austin & Ally - You are my hero! Poll_leftAustin & Ally - You are my hero! Poll_centerAustin & Ally - You are my hero! Poll_right 
Lily Luna Potter
Austin & Ally - You are my hero! Poll_leftAustin & Ally - You are my hero! Poll_centerAustin & Ally - You are my hero! Poll_right 
Peter Griffiths
Austin & Ally - You are my hero! Poll_leftAustin & Ally - You are my hero! Poll_centerAustin & Ally - You are my hero! Poll_right 
Amanita Mulchany
Austin & Ally - You are my hero! Poll_leftAustin & Ally - You are my hero! Poll_centerAustin & Ally - You are my hero! Poll_right 
Sebastien A. Lascar
Austin & Ally - You are my hero! Poll_leftAustin & Ally - You are my hero! Poll_centerAustin & Ally - You are my hero! Poll_right 
Paige Cook
Austin & Ally - You are my hero! Poll_leftAustin & Ally - You are my hero! Poll_centerAustin & Ally - You are my hero! Poll_right 
Tyrius Aepius Reximo
Austin & Ally - You are my hero! Poll_leftAustin & Ally - You are my hero! Poll_centerAustin & Ally - You are my hero! Poll_right 
Rose Weasley
Austin & Ally - You are my hero! Poll_leftAustin & Ally - You are my hero! Poll_centerAustin & Ally - You are my hero! Poll_right 
Isabelle Nia Lascar
Austin & Ally - You are my hero! Poll_leftAustin & Ally - You are my hero! Poll_centerAustin & Ally - You are my hero! Poll_right 
Austin Knowles
Austin & Ally - You are my hero! Poll_leftAustin & Ally - You are my hero! Poll_centerAustin & Ally - You are my hero! Poll_right 
Affiliates
free forum

Credits
Austin & Ally - You are my hero! NYL6

Az oldal alapötletét J.K Rowlingnak köszönhetjük aki egy csodálatos varázsvilágot álmodott meg a számunkra.
Az oldal képeit köszönjük a Caution 2.0 - nak,
a tumblrnak valamint az Obsessionnak.
Nem kis kutatás, szerkesztés eredményei így kérünk NE lopj! Köszönjük!
Az oldalunkon szereplő kódokért hatalmas köszönet Clemence Lacroixnak és Brittany Greynek

 

 Austin & Ally - You are my hero!

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Alison Holt
adult
adult
Alison Holt


Here I am : This is me!
Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 31

Austin & Ally - You are my hero! Empty
TémanyitásTárgy: Austin & Ally - You are my hero!   Austin & Ally - You are my hero! Icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 6:52 am


Ha az álmod valósággá válik.

Tartozol azzal, hogy megéled!


Azt se tudom, hogy hol áll a fejem mostanában. A költözés sokkal fárasztóbb és zűrösebb a muglik világában, mint a varázslók és boszorkányok világában. A látszatot azonban muszáj fent tartani. Elvégre meglehetősen fura lenne, ha egy teljesen üres lakásban egyszer csak ott teremnek a bútorok, mégpedig úgy, hogy senki nem vitte őket oda. Legalább is ez a véleménye a szüleimnek. pedig mennyivel egyszerűbben meg lehetne mindent oldani az én módszeremmel. De nem, mert az nem szabályos.
Így aztán most is éppen az egyik törékeny csecsebecséket magába rejtő dobozt halásztam elő az autóm csomagtartójából, amikor meghallottam a hátam mögül azokat a fura neszeket, amitől a hideg is kirázott. Ha úgy tetszik, a hatodik érzékem villámgyorsasággal kezdett el vészjelzéseket küldeni az agyamnak és a testemnek, bár sosem szoktam az ilyennek törődni. Most mégis úgy éreztem, hogy jobb a békesség és jobban teszem ha most az egyszer hallgatok a megérzéseimre. Ennek köszönhetően olyan gyorsasággal fordultam meg a saját tengelyem körül, mint akit felhúztak.
- Nézd csak Rex! Milyen csini a pofikája is. – szólalt meg az első sötét alak, az autómhoz közeli sikátorban.
- Szia cica! Van gazdád? – csatlakozott hozzá egy másik férfihang az előbbihez.
- Ejnye fiúk, ne legyetek már ennyire udvariatlanok. – parancsolt rájuk a harmadik aki ekkor lépett elő a sikátor sötétjéből.
Nem láttam belőlük túl sokat, de ahhoz éppen eleget, hogy tudjam ezek az alakok nem a varázsvilághoz tartoznak, csupán néhány unatkozó és nyughatatlan mugliról van szó. Ennek ellenére egy pillanatra mégis kihűlt a vér az ereimben.
Nem igazán tudtam, hogy mit is csinálhatnék most, hiszen ha használom a varázserőmet, akkor felfedem magam és a világot, amihez tartozom, de ha nem teszem akkor a saját életem kerülhet veszélybe.
-Tapló! Nincs, de ilyen, mint te nem is kellene. – vágtam vissza, kicsit harciasan, miközben visszatettem a dobozt a csomagtartóba, hogy mind a két kezem felszabaduljon.
Nem tudom, miért mondtam ezt, de talán azért, mert abban reménykedtem, hogy majd ledöbbennek és békén hagynak. Tudom, hogy nem a legjobb terv, de ahogy azt a mondás is tartja a legjobb védekezés a támadás.
- Nahát, Bruce! Nézd már, nem elég, hogy ilyen kis csinos, de még a nyelve is csípős. – Szólalt meg a legelső srác.
- Igazi kis bestia! - vágta rá nevetve a „vezetőjük” , mialatt az a tapló csak duzzogva méregetett.
Merlinre, mi lesz még itt. Én csak egy nyugis költözködést szerettem volna, ha már nem lehetett varázslattal megoldani a dolgot.
I hope you like it


credit to tillie at caution
Vissza az elejére Go down
Austin Knowles
adult
adult
Austin Knowles


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2012. Nov. 04.

Austin & Ally - You are my hero! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Austin & Ally - You are my hero!   Austin & Ally - You are my hero! Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2013 7:10 am

Are you strong enough to stand
protecting both your heart and mine
Kora estefelé járt már az idő mikor úgy döntöttem ideje lesz búcsút mondani szerető családtagjaimnak s elindulni hazafelé, a saját kis lakásomba, amit a szülői háztól alig néhány utcányira bérlek. Még mindig furcsa belegondolnom abba, hogy elköltöztem pedig már lassan egy hete annak, hogy édesanyám unszolására összecsomagoltam, hogy beköltözzek életem első saját lakásába. Az igazat megvallva még csak álmomban sem gondoltam volna, hogy ilyen hamar elérkezik a felnőtté válás pillanata annál is inkább, mivel a bátyáim szép lassan már mind elhagyták a családi fészket s már csak én, maradtam ott, hogy vigyázzak a lányokra. Apa halála óta úgy érzem ez az egyik legfontosabb kötelezettségem, amit görcsösen igyekszem is véghez vinni, mégsem vagyok elégedett önmagammal. Folyton úgy érzem hibát követek el, nem elég az erőfeszítés, még többet és többet is tehetnék. Talán ez volt az oka annak, hogy édesanyám végül a költözésre biztatott, hogy egy kicsit kiszakadhassak a mókuskerekemből és a saját életemre, összpontosítsak, ne csak az övékre. Féltem a dologtól, attól, hogy egyedül hagyjam a szeretteimet, ám amikor rábukkantam a tökéletes lakásra alig ötpercnyire tőlük végül rábólintottam és átcuccoltam. S hogy mi minden változott azóta? Nos őszintén szólva az ég egy adta világon semmi… és mégis oly sok minden.

Nyár elején még minden olyan más volt… Frissen végzett roxforti diákként első dolgom volt, hogy beadjam a jelentkezésemet a Salemi Boszorkányok Intézetébe, aurorképző szakra ahová kimagasló tanulmányi eredményeim valamint McGalagony professzor méltató ajánlólevelének eredményeképp felvételt is nyertem. Nagyon boldog voltam habár volt bennem egy kis szomorúság is amiért el kellett hagynom a régi barátaimat, a Griffendél kviddics csapatát és… Clemit. Bizony, bizony, ahogyan az általában lenni szokott csakis akkor eszméltem rá arra, hogy valamivel többet érzek a lány iránt, mint holmi barátság mikor már a hátam mögött hagytam az iskola falait és még csak esélyem sem nyílt arra, hogy beszéljek vele a dologról. Amint azt megtudtam a lány barátnőitől Clemi külföldre utazott a nyár nagy részére és csak 2 – 3 héttel a suli kezdés előtt tervezte csak, hogy visszatér Londonba. Lehangolt voltam, elkeseredett, ami nem csak, hogy édesanyámnak, de még a húgomnak Shanessának is szemet szúrt. Azt tanácsolta hívjam randira Clemit amint hazaért, hiszen veszítenivalóm úgy sincs, ám nyerni valóm annál inkább. Ness még azt is segített kitalálni hová vigyem majd a lányt, majd mikor elküldtem neki az invitálást biztatóan mosolygott rám biztosítva róla, hogy nem lesz semmi baj. Te szent ég így visszagondolva rosszabb voltam, mint az első randis lányok, annyira féltem tőle mi lesz Clemi reakciója. Fel sem mertem először bontani a levelét, ám amikor végül mégis megtettem szinte madarat lehetett fogatni velem. Clemence belement a randiba így néhány nappal később már a kviddics kupán is voltunk egy közös sátorral, jó néhány kérdéssel, fergeteges hangulattal. A kedvenc csapatunk győzelme csak még jobb kedvre derített minket, arról már nem is beszélve, hogy igazán közel kerültünk egymáshoz. Legalábbis… akkor még így hittem.

A meccs után a lány és én az egész éjszakát átbeszélgettük, reggel, pedig ahogyan azt illik haza is kísértem. Frenetikusan éreztem magam a társaságában, újabb és újabb randikat beszéltünk le, ám ahogy telt – múlt az idő rá kellett, hogy jöjjünk arra, hogy amit éreztünk nem volt több csupán egy kis fellángolás, ami a hónap végére ki is hunyt. Nyári szerelem volt a miénk, ahogyan azt anyám fogalmazta meg később mi, pedig szépen tovább is léptünk. Barátokként váltunk el egymástól én pedig újfent facéran vetettem bele magam az utolsó szabad hetembe. Nem szomorkodtam, nem búslakodtam, mivel semmi okom sem volt rá, ráadásul jött a költözködés és a közelgő iskolakezdés.

Na tessék már megint elkalandoztam. Mi a fene? Egyáltalán hol vagyok? Megtorpantam, s ahogy körülnéztem rá kellett, eszméljek épp az ellenkező irányba indultam el a háztól, mint szerettem volna. Na tessék, ide vezet az, ha az ember fia nem arra figyel, amit csinál, hanem nosztalgiázik. Szuper most fordulhatok vissza. Már éppen el is indultam volna visszafelé mikor egyszer csak különös kis párbeszédnek lettem fültanúja. Három idióta suhanc környékezett meg egy szegény, védtelen lányt nem messze tőlem, ami hát, hogy úgy mondjam, kicsapta nálam a biztosítékot. Világ életemben gyűlöltem az olyan mocskokat, akik nem értenek a szóból, vagy testi fölénnyel akarnak célt érni, így mielőtt akár csak a józan ész hangjának egyáltalán eszébe is jutott volna figyelmeztetni már el is indultam a kis csoport felé.
- Mondjátok csak, ti süketek vagytok vagy szimplán csak hülyék? Nem hallottátok, hogy a hölgy azt mondta kopás, van? - sziszegtem indulatosan s csak eztán vettem közelebbről is szemügyre a bajbajutott lányt. Ally??? Mi a francot keres is egyáltalán?
- Nézzétek, csak ki van itt fiúk. A hős lovag, aki sietve védelmezi a bajbajutott lányokat. Hát nem aranyos? - nevetett fel a kis csapat vezetője a másik két debil pedig követte a példáját.
- Nem akarok bajt fiúk, de ha nem húztok el innen minél gyorsabban, nem tehetek mást.
- Juj de félünk. Igaz srácok? - lépett közelebb a srác és egy nagyot taszított rajtam nekem pedig épp csak, hogy sikerült talpon maradnom. Hát… ennyit a békés megoldásról. Hatalmas lendülettel dőltem ismét előre s ezzel egyidejűleg egy kiadós jobb horgot osztottam ki az előttem álló férfinak.
- Vigyázz! – kiáltottam Allynek majd, hogy ne essen baja sietős mozdulattal kirántottam a kocsija ajtaját és belöktem rajta.
- Itt maradj! – mondtam ám ekkor egy erős ütés érte a fejemet hátulról a világ, pedig forogni kezdett velem.
- Na mi van nagylegény, nem megy egyedül? Talán a kis barátnőd majd megvéd.
- Vagy ha ő nem majd anyád. - sziszegtem megtámaszkodva a kocsi oldalában, ám ezzel csak még jobban magamra haragítottam a támadókat.
- Ezért megfizetsz! - ugrott volna nekem a felpaprikázott alak, ám ekkor a közelből egy rendőrautó szirénája ütötte meg a fülünket. Talán véletlen egybeesés, talán egy szomszéd hívta ki őket, akit zavart a kis incidens, nem tudom, de épp kapóra jött a dolog.
- Gyerünk fiúk, tűnjünk el innen. – ezzel az egyik mocsok még taszított rajtam egyet és gyomorszájon rúgott ám aztán eltűntek mintha ott sem lettek volna.

- Hé, jól vagy? - nyögtem ki végül pár perccel később miután sikerült ülő helyzetbe felvergődnöm és kinyitnom a kocsi ajtaját.
- Ugye nem bántottak? Egyáltalán… szz… mit keresel itt? - na jó össze kell szednem magam de, rögtön mielőtt még Ally azt hiszi puhány, vagyok.
TAG: Ally | WORDS:1026 | NOTES: Remélem megérte rá várni |
Vissza az elejére Go down
Alison Holt
adult
adult
Alison Holt


Here I am : This is me!
Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 31

Austin & Ally - You are my hero! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Austin & Ally - You are my hero!   Austin & Ally - You are my hero! Icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 8:21 am


Ha az álmod valósággá válik.

Tartozol azzal, hogy megéled!


Meg nem fordult volna a fejemben, hogy valaha is ilyen helyzetbe kerülök. Aki ismer az tudja rólam, hogy nem az a típus vagyok aki az árnyékától is megijed, főleg ha a saját varázstudó fajtámról van szó. De így, hogy olyanokkal kell kiállnom és olyanokkal szemben kell megvédenem magam, akiknek gőzük sincs a varázsló világról, nagyon nem tudtam mit is csináljak, hogyan is rendezzem le a dolgot. De nagyon úgy tűnik, hogy most sem lesz rá alkalmam, mivel a semmiből tűnt elő az én hőps megmentőm.
Annyira elveszettnek éreztem magam ebben az egész szituációban, hogy először nem ismertem fel ki sietett a segítségemre, már csak akkor döbbentem rá, hogy ki is a megmentőm, amikor egy gyors és határozott mozdulattal betessékelt az autóm hátsó ülésére és az utolsó pillanatban volt időm mélyen belefúrni a tekintetem az ő harciasan csillogó szemeibe.
A pillanat tört része alatt eszméltem rá, hogy ismerem ezt a szempárt. Azt a szempárt, ami még talán másodikos koromban ejtette rabul a szívem. Olyan szinten magába bolondítva, amelyet azelőtt még soha, és azóta is csak egyetlen egyszer éreztem, de az már egy másik történet. Egy lezárt történet, amit nem is akarok felidézni.
Mindent egybevetve mégis úgy éreztem, hogy Austin-t az ég küldte nekem, hogy ő legyen a hősöm, aki megszabadít a zaklatóimtól. Azoktól a tudatlan suhancoktól akik az életemre és a nyugalmamra törtek.
Nem tudnám teljes bizonyossággal megmondani, hogy milyen párbeszéd zajlott le körülöttem, de a verekedés látványa és a túlerő amivel Austin-nak szembe kellett néznie, miattam, hatalmas pánikkal terített le. Így aztán olyan dologra kényszerültem, amit azelőtt még sosem kellett megtennem.
Remegő ujjakkal nyúltam be a nadrágom zsebébe és bizonytalanul kotorásztam a telefonom után. Abban a pillanatban ahogy az ujjaim a készülék köré fonódtak, tudtam mit is kell tennem. Elővettem és sietősen bepötyögtem a rendőrség központi telefonszámát.
Gyorsan és talán kissé izgatottan elhadartam a telefonba, hogy hol is vagyok és mi történik körülöttem, és perc múlva, már hallani is lehetett a szirénák sikoltozó hangját amint befordultak a sarkon.
Az a három suhanc úgy fröccsent szét és fogta menekülőre, mint ha legalább is bombát dobtak volna közéjük. Ahogy Austin leroskadt a földre én úgy pattantam ki az autóból, mint akinek az élete múlik rajta.
[color=#c02942]- Merlin szerelmére. Austin, jól vagy? Nem esett bajod? – tört elő belőlem az aggodalom, hiszen súlyosan is megsérülhetett.
Ameddig én az összes figyelmem és aggodalmamat Austin felé irányítottam a rendőrautó szirénázva száguldott el mellettünk, üldözőbe véve azt a három srácot. Én pedig továbbra is csak aggódva figyeltem a megmentőmet.
- Én jól vagyok, de te… Te nem úgy festesz, mint aki jól van. – válaszoltam kissé bizonytalanul, hiszen fogalmam sem volt róla, mit kellene tennem, vagy éppen mondanom.
Annyira sajnáltam, hogy miattam keveredett verekedésbe és, hogy miattam szerzett sérüléseket. Viszont azt nem egészen értettem mit is kereshet errefelé. Hiszen ha az emlékezetem nem csal, akkor pont az ellenkező irányban lakik a szüleivel. Vagy talán ő is különköltözött? Pont erre a környékre? Véletlen lenne csupán az egész? Nem tudom, de az a nagy igazság, hogy nem is érdekel, csak az, hogy jól legyen.
Nem tudom miért, de nagyon szeretném, ha most azt mondaná, hogy jól van és nincs semmi baja és megnyugodhatok. De az a sanda gyanúm, hogy ez a menet nem lesz ilyen könnyű.
- Most költözködöm. Nem rég vettünk itt nekem egy lakást. Viszont azt hiszem, jobb lenne, ha elmennénk egy gyógyítóhoz, vagy egy kórházba, vagy nem is tudom… Esetleg fel is mehetnénk hozzám és… és… nem tudom, kereshetnénk valamit a sebeidre. - hadováltam össze mindenféle badarságot, miközben teljesen összezuhantam, ami nem túljellemző rám.
- Jaj Austin! Úgy sajnálom, hogy miattam keveredtél ilyen helyzetbe. Hidd el ha megtehetném, akkor… - fecsegtem tehetetlenségemben, hiszen az voltam. Egy tehetetlen kis csitri, aki bajba sodorta első plátói nagy szerelmét.
Legszívesebben jó alaposan fenéken billentettem volna saját magam, amiért ennyire túldramatizálom a dolgokat, de nem igazán volt rá alkalmam és időm sem, hiszen egyre jobban kezdett besötétedni és a szobákban fel-felvillanó lámpák fényénél megpillantottam a kíváncsiskodó szomszédságot, akik árgus szemekkel figyelték a fejleményeket.
- Régen láttalak már Austin! Bár nem egészen így terveztem a találkozásunkat. Ennek ellenére örülök, hogy itt vagy és nagyon hálás vagyok neked. Szeretném, hogy tudd. Sokat jelentett nekem, hogy segítettél. Te vagy az én hősöm. – mosolyogtam rá barátságosan és most már sokkal higgadtabban, mint akár egy fél perccel előtte.
I hope you like it


credit to tillie at caution
Vissza az elejére Go down
Austin Knowles
adult
adult
Austin Knowles


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2012. Nov. 04.

Austin & Ally - You are my hero! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Austin & Ally - You are my hero!   Austin & Ally - You are my hero! Icon_minitimeVas. Júl. 21, 2013 7:58 am

Are you strong enough to stand
protecting both your heart and mine
Soha sem gondoltam volna, hogy egyszer megtapasztalom milyen az, az érzés mikor a fájdalom annyira úrrá lesz az egész testem felett, hogy képtelen vagyok a józan gondolatokra, bárminemű információ befogadására vagy egész egyszerűen csak, arra hogy felkeljek a földről és megmentve maradék büszkeségemet, eljátsszam, hogy minden a legeslegnagyobb rendben van ám a nagy helyzet az, hogy mégis csak így jártam. A fejemre mért erős ütésnek hála a világ még mindig forog körülöttem Ally hangja, pedig tompa zajként jut csak el hozzám, azt, hogy egészen pontosan mit is akar tőlem egyszerűen nem értem meg. Szánalmas… Ha Gabriel, Lukas vagy Michael járt volna erre és nem én ők garantáltan, másként oldották volna meg a helyzetet ráadásul még le sem szerepelnek olyan csúfon egy iskolatársuk előtt mint én. Erre is egyedül csak én vagyok képes… mentőakció közben lesérülni. Bravó Austin most aztán villantottad mekkora ember vagy. Gyerünk már te idióta, nyalábold fel magad az aszfaltról és mentsd meg azt a keveset, ami a büszkeségedből még menthető.

- Hogy te mennyit tudsz beszélni… - böktem ki végül néhány percnyi hallgatás után, miközben megdörzsöltem kissé, sajgó kobakomat.
- Semmi vész ne aggódj eb csont, beforr. – láttam neki a tervem megvalósításának azaz, hogy összeszedve maradék erőmet mentsem mindazt, ami a férfiúi önbecsülésemből még menthető.
- Látod már nem is, fáj, kutya bajom. Érted jobban aggódom. Biztos, hogy minden rendben? - támaszkodtam neki a kocsi oldalának arcomra, pedig a semmiből megnyerő mosolyt próbáltam eszkábálni. Furcsa ezek szerint szezonja van a költözködéseknek, hiszen mint kiderült nem csak én, de Ally és Albus is elcuccoltak otthonról saját lakásba. Hiába a jelek szerint az S.B.I - vel együtt jár a szabadság, a függetlenedés, egy önálló, saját élet kiépítése. Ki gondolta volna, hogy ilyen hamar eljön? Nincs 1 hónapja, hogy azt hittem néhány évet még a húgaim és az édesanyám társaságában fogok eltölteni otthon, hogy játsszam az aktuális családfő szerepét erre, tessék minden megváltozott.

- Szóval ide költözöl… - fordultam meg hogy alaposan szemügyre vehessem az előttem tornyosuló panelházat.
- Eltekintve az ilyen felajzott huligánoktól, akik jó dolgukban azt sem tudják, mihez kezdjenek magukkal és a temérdek szabadidejükkel a környék nem is rossz az épület, pedig szemmel láthatóan jó állapotban van. De mond csak… - halkítom le a hangom, kissé miközben újra szemközt fordulok Allyvel. - mi vette rá arra, hogy elhagyva az általad ismert varázsvilágot egy abszolút muglik lakta városrészbe, költözz, ahol nem ismersz tulajdonképpen senkit sem? - kíváncsiskodtam ezzel is elterelve a figyelmemet a fejemben lüktető fájdalomról.
- Várj had, találjam ki… hmm… Már egészen kicsi korod óta arra vágytál, hogy egy nap eljátszhatod a bajbajutott „királylány” szerepét, akit majd egy szép napon megment a herceg a csúnya, rossz sárkánytól, varázslótól vagy esetünkben épp huligánoktól és aztán boldogan élnek, míg meg nem halnak. Tök jól kitaláltad csak sajnos erre odahaza nem nyílt túl sok lehetőséged így úgy döntöttél, váltasz. Igazam van, vagy igazam van? – incselkedtem kicsit majd a mosolyom átváltott sajnálkozó, már - már bűntudatos arckifejezésre.
- Sajnálom, hogy a herceg helyett csak én jártam erre kicsi lány, de ne add fel, legközelebb talán jobban jársz. - nem sokáig bírtam tettetni, hamarosan újra nagy vigyor kúszott fel a képemre.

- Tényleg rég találkoztunk de, én is el tudtam volna képzelni vidámabb viszontlátást ennél. Akár néhány nap múlva a suliban, hiszen ahogy hallottam téged is felvettek. Milyen szakra jelentkeztél? - durva… lehet, hogy már mondta régebben, mire szeretne menni csak én nem emlékszem rá? Remélem nem, különben csak még inkább vágnám magam alatt a fát.
- Ugyan már bárki megtette volna, aki csak erre sétál és látja, hogy bajba kerültél. Ettől eltekintve kösz… jó dolog hősnek lenni. - húztam ki magam vigyorogva.
- Visszatérve egy kicsit… az ápolgatásra szerintem semmi szükség ám egy kávéra ettől független szívesen felugrom hozzád, legalább megnézhetem az új lakásod. Feltéve persze, hogy az invitálás így is áll…
TAG: Ally | WORDS:632 | NOTES: *Elsüllyedt szégyenében* |
Vissza az elejére Go down
Alison Holt
adult
adult
Alison Holt


Here I am : This is me!
Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 31

Austin & Ally - You are my hero! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Austin & Ally - You are my hero!   Austin & Ally - You are my hero! Icon_minitimeVas. Júl. 28, 2013 9:35 am


Ha az álmod valósággá válik.

Tartozol azzal, hogy megéled!


Ahogy elkezdett, magyarázni arról, hogy mennyit beszélek, rádöbbentem, hogy tényleg igaza van és egyébként sem lehet akkora baja, ha ezzel a csekélységgel tud foglalkozni.
- Ohh… Igaz. Ha ideges vagyok, akkor be sem áll a szám. – csicseregtem továbbra is túlzott buzgósággal.
- Jól vagyok, de azért egy picit ledermedtem, főleg amikor neked esett az a vadállat. – vallottam színt, miközben háttal neki dőltem a kisautóm oldalának.
Annyira Austinra vall, hogy szeretné elterelni a figyelmet arról, hogy baja van. Miért kell a pasiknak állandóan ezt a macsó vagyok, nekem semmi és senki nem árthat dumát elsütni? Ezt soha nem fogom megérteni. Mindig is azt hittem, hogy jól megértem az embereket, de Austin különös ebből a tekintetből. Már egész elsős korom óta ismerem, de valahogy soha nem tudtam rájönni, mi az ami megfogott benne. Mi az amiért egyre jobban szerettem volna betekintést nyerni az életébe.
- Ühm, körülbelül egy hete, és idáig azt hittem csak a kotnyeles szomszédaimmal fog meggyűlni a bajom. De ezek után jobban teszem, ha beszerzek egy paprika sprait. -magyaráztam lelkesen.
Szelíd és barátságos válaszom, de a csipkelődő mondatai, sokat segítettek azon, hogy feloldódjon a hangulatom. Sokkal jobban kezdtem magam érezni, és tudtam, hogy innentől kezdve már nem lehet baj.
- Nagyon találó kis történet volt Austin, de igazából csak annyi, a történet, hogy szeretnék több időt eltölteni a muglik világában, ha már úgy is minden egyéb dolgom a varázsvilághoz köt. Ennyi az egész. – mondtam el a szín tiszta igazságot, még akkor is ha ez sokkal unalmasabb mint amit ő feltálalt, mint lehetőség.
- Nincs az a pénz, hogy ezt még egyszer átéljem. Akkor inkább hopponálok minden felé. – kuncogtam egy kicsit, miközben eszembe jutott, hogy ez nem is olyan elvetendő megoldás, de túlságosan is szeretek vezetni ahhoz, hogy ezt az opciót válasszam.
Egy részről furcsa, hogy mind a két világban tökéletesen otthon érzem magam, de másrészről meg nagyon is imádom. Így nyugodtan kihasználhatom mind a két világ legjavát és minden adottságát.
- Na igen. A suli. Boszorkány és Varázsló jogot fogok tanulni. Érdekes lesz, de majd meglátjuk. Suli mellett meg továbbra is maradok a Táncos csontvázban pultos és felszolgáló. – meséltem el röviden, hogy mik is a terveim a közeljövőben az életemmel.
Nem mondom, minden zökkenőmentesen zajlott a felvételim folyamán, de a magabiztosságom, makacsságom, és a jó tanulmányi eredményeim azért meg tették a hatásukat és majdnem maximális felvételivel sikerült bekerülnöm a suliba. És ahogy hallottam, elég sokan fogunk oda járni a régiek közül. Albus, Austin, Rose és még egy jó páran. Ezek után azt hiszem elég szép kis csapat fog kialakulni.
- Hát ebben nem vagyok, biztos, de jobban örülök neki, hogy te voltál a megmentőm, mint ha egy vadidegen előtt kellene attól paráznom, hogy már megint rám jött a szájmenés.  – kuncogtam, hiszen tényleg így van. Már megint csak dőlnek belőlem a szavak és már megint nem tudok csendben maradni.
- Rendben van, de utána ne mond azt, hogy én nem akartam rajtad segíteni. Persze, hogy meghívlak egy kávéra. Persze csak ha sikerül felvinnem végre azt a dobozt. – vigyorogtam fülig érő szájjal.
I hope you like it


credit to tillie at caution
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Austin & Ally - You are my hero! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Austin & Ally - You are my hero!   Austin & Ally - You are my hero! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Austin & Ally - You are my hero!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Austin Knowles
» Weekend trip to the Quidditch Cup - Austin & Lily & Clem & Hugo & Shani

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
There is no light without darkness :: Behind the scenes :: Lakóhelyek :: Alison Holt lakása-
Ugrás: