There is no light without darkness
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

There is no light without darkness


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
FRPG Top Sites
Welcome
- - - - - Hurricane Devlyn NYL
Itt tartunk most!
2025. December

A dolgok egyre rosszabbra fordultak a varázsvilágban, Harry Potter és társai képtelenek voltak megfékezni az egyre csak szaporodó halálfaló támadásokat.
Számos muglik által lakott falu, kisebb varázsló közösségek, minisztériumi alkalmazottak estek eddig áldozatául a szervezkedő halálfalók orvtámadásainak ám a sötét oldal képviselői egy pillanatra sem tétlenkednek.
Kisebb sereget verbuválva első dolguk volt, hogy betörjenek az Azkabanba, majd miután kiszabadították társaikat, felperzselték az egykor méltán rettegett intézményt.
Rettegés uralkodott el a varázslók körében, a szülők minden alkalommal félve küldik el gyermekeiket a Roxfortba.
Á s ha már itt tartunk… a Roxfort… bizony itt sem a régi már az élet, beszivárgott halálfalók, eltűnések, titokzatos halálesetek nehezítik meg a tanulók mindennapjait nem is beszélve a találgatásokról, hogy vajon mi állhat ezek hátterében.
Félő, hogy a béke és a nyugalom hosszú időre ábrándkép marad csupán… vagy mégsem?
2025 lehet az az év, amikor minden egy szempillantás alatt megváltozik ám kérdés, hogy ezúttal a jó vagy a gonosz kerekedik felül?
Légy részese egy izgalmas kalandnak, tarts a tenni vágyó fiatalokkal, akik igyekeznek meggátolni a terror eluralkodását, a roxforti diákokkal, akik az iskolapadban ülve igyekeznek átvészelni ezt az időszakot, vagy éppen a bosszúvágyó halálfalókkal, akiknek ezúttal talán sikerül győzelmet aratnia.
Minden csak rajtad áll!

Christmas in Hogwarts

by Ted Remus Lupin
Updates
- - - - - Hurricane Devlyn NYL2Az oldal alapítása.: 2012. Szept. 9

Arányok a fórumon.:

Lányok.: 30
Fiúk.: 32

Adult.: 18
Death eater.: 6
Muggle.: 1
Gryffindor.: 3
Hufflepuff.: 4
Ministry.: 4
Oot phoenix.: 9
Professor.: 3
Ravenclaw.: 5
Slytherin.: 9
Legutóbbi témák
» REIGN FRPG
- - - - - Hurricane Devlyn Icon_minitimeSzomb. Szept. 27, 2014 9:23 am by Vendég

» Salem-i Mágiaakadémia
- - - - - Hurricane Devlyn Icon_minitimeSzomb. Márc. 22, 2014 10:49 pm by Vendég

» Jurassic park
- - - - - Hurricane Devlyn Icon_minitimeCsüt. Márc. 13, 2014 10:33 am by Vendég

» Clark Atlanta University
- - - - - Hurricane Devlyn Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 4:46 am by Vendég

» Abbey Mount
- - - - - Hurricane Devlyn Icon_minitimePént. Feb. 14, 2014 11:53 pm by Vendég

» Trouble Life
- - - - - Hurricane Devlyn Icon_minitimeVas. Feb. 09, 2014 10:11 am by Vendég

» Matt & Lily - Meglepő találkozások
- - - - - Hurricane Devlyn Icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 1:22 am by Lily Luna Potter

» Constantine - veszélyes vizeken
- - - - - Hurricane Devlyn Icon_minitimeKedd Jan. 07, 2014 2:45 am by Vendég

» Arrow frpg
- - - - - Hurricane Devlyn Icon_minitimeCsüt. Dec. 26, 2013 11:47 pm by Vendég

Chat box
Awards
- - - - - Hurricane Devlyn NYL5 - - - - - Hurricane Devlyn 005
550
- - - - - Hurricane Devlyn 007
422
- - - - - Hurricane Devlyn 006
488
- - - - - Hurricane Devlyn 008
550
STAFF
- - - - - Hurricane Devlyn NYL3 Ted Remus Lupin
&
Marconi Flint
Top posters
Sorting hat
- - - - - Hurricane Devlyn Poll_left- - - - - Hurricane Devlyn Poll_center- - - - - Hurricane Devlyn Poll_right 
Lily Luna Potter
- - - - - Hurricane Devlyn Poll_left- - - - - Hurricane Devlyn Poll_center- - - - - Hurricane Devlyn Poll_right 
Peter Griffiths
- - - - - Hurricane Devlyn Poll_left- - - - - Hurricane Devlyn Poll_center- - - - - Hurricane Devlyn Poll_right 
Amanita Mulchany
- - - - - Hurricane Devlyn Poll_left- - - - - Hurricane Devlyn Poll_center- - - - - Hurricane Devlyn Poll_right 
Sebastien A. Lascar
- - - - - Hurricane Devlyn Poll_left- - - - - Hurricane Devlyn Poll_center- - - - - Hurricane Devlyn Poll_right 
Paige Cook
- - - - - Hurricane Devlyn Poll_left- - - - - Hurricane Devlyn Poll_center- - - - - Hurricane Devlyn Poll_right 
Tyrius Aepius Reximo
- - - - - Hurricane Devlyn Poll_left- - - - - Hurricane Devlyn Poll_center- - - - - Hurricane Devlyn Poll_right 
Rose Weasley
- - - - - Hurricane Devlyn Poll_left- - - - - Hurricane Devlyn Poll_center- - - - - Hurricane Devlyn Poll_right 
Isabelle Nia Lascar
- - - - - Hurricane Devlyn Poll_left- - - - - Hurricane Devlyn Poll_center- - - - - Hurricane Devlyn Poll_right 
Austin Knowles
- - - - - Hurricane Devlyn Poll_left- - - - - Hurricane Devlyn Poll_center- - - - - Hurricane Devlyn Poll_right 
Affiliates
free forum

Credits
- - - - - Hurricane Devlyn NYL6

Az oldal alapötletét J.K Rowlingnak köszönhetjük aki egy csodálatos varázsvilágot álmodott meg a számunkra.
Az oldal képeit köszönjük a Caution 2.0 - nak,
a tumblrnak valamint az Obsessionnak.
Nem kis kutatás, szerkesztés eredményei így kérünk NE lopj! Köszönjük!
Az oldalunkon szereplő kódokért hatalmas köszönet Clemence Lacroixnak és Brittany Greynek

 

 - - - - - Hurricane Devlyn

Go down 
SzerzőÜzenet
Grace Devlyn
adult
adult
Grace Devlyn


Here I am : - - - - - Hurricane Devlyn Grace_www.kepfeltoltes.hu_
Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Jun. 07.

- - - - - Hurricane Devlyn Empty
TémanyitásTárgy: - - - - - Hurricane Devlyn   - - - - - Hurricane Devlyn Icon_minitimeSzomb. Jún. 08, 2013 9:30 pm

10 dolog, amit meg akarok tenni, mielőtt meghalok

- Megtanulni autót vezetni
- Ellátogatni a Pireneusokhoz
- Örökbe fogadni egy pandát
- Megtanulni spanyolul
- Megkóstolni a sushit
- Ott lenni Jace esküvőjén
- Kézben tartani az újszülött unokámat
- Gitárleckéket venni
- Megnyitni a saját galériámat
- Kipróbálni a mélytengeri búvárkodást és a gyöngyhalászatot

9 rossz szokásom ( amikre nem vagyok büszke )

- Amikor ideges vagyok, többnyire rágom a körmöm vagy dobolni, kezdek az asztal lapján.
- Amikor étteremben eszem és a tányéromon paradicsomot találok akkurátusan, elkezdem kipakolászni a tányér legszélére.
- Sosem rendelek pizzát kétszer ugyan arról a helyről, ha az első alkalommal nem volt elég apróm a borravalóra. ( Tudom, hogy a futár képes bosszút állni! )
- Imádok lustálkodni reggelente a kényelmes, meleg, pihe - puha takaróm alatt, ebből adódóan viszont rendszeresen elkésem a megbeszélésekről, találkozókról.
- Édességfüggő vagyok a menthetetlen kategóriából.
- Amikor olvasás közben érzem, hogy kezdek elálmosodni, mindig egy kis szamárfület hajtok az aktuális oldalra, hogy tudjam másnap hol tartottam. ( Tudom, tudom, csúnya, rossz szokás! )
- A táskám mindig telis – tele van apró kis ficnikkel, papírszalvétákkal, amikre akkor szoktam jegyzetelni, ha sietve kell felírnom valamit. Persze nem is rólam lenne szó, ha később nem veszíteném el őket valahol. Lehet, hogy hallgatnom kéne anyára és beszerezni egy noteszt?
- Az íróasztalomon örökösen káosz uralkodik, amiben egyedül én vagyok képes kiigazodni.
- Csapnivaló a névmemóriám. Ahhoz, hogy meg tudjam jegyezni valaki nevét legalább 10x le kell, hogy írjam egy papírra különben garantáltan ki megy a fejemből.

8 illat / szag, amit egyszerűen képtelen vagyok elviselni ( vagy csak nagyon nehezen )

- Jace teli pelusának szaga
- Az odaégett vagy a meg aludt tej szaga
- Pacsuli bűz
- Cigarettafüst
- Ázott kutyaszőr
- Molyirtó
- Mocsarak, pocsolyák, iszapos területek szaga
- Halszag

7 dolog, amit ha tehetnék, megváltoztatnék a múltamban

- 5. évben nem mondanék igent Jeremy Attkinsnek mikor, elhív a karácsonyi bálra. - - - > Az az idióta leöntötte vörösborral a legszebb estélyim
- 6. évben nem adom kölcsön a seprűm John Hollowaynak kviddicsezni. - - - > Egyenesen nekireptette a Fúriafűznek
- 6. évben nem feleselek Armstrong professzorral, a bájitaltan óra után. - - - > Az a pszichopata fogkefével súroltatta fel velem az egész termet vacsora után
- 7. évben nem fognám vissza magam Cressida Wayne - el szemben annál a bizonyos összecsapásnál, hanem pálca nélkül tépném meg. - - - > Elüldözte az iskolából a legjobb barátnőmet
- Ugyancsak 7. évben a R.A.V.A.SZ vizsgát követő buli alkalmával eszembe se jutna kipróbálni a cigarettát. - - - > Rosszul lettem tőle és hát… ( a többi néma csend )
- A velencei munkám alkalmával többet időznék a városban, mint egy hét - - - > Voltál már ott? Elképesztően gyönyörű hely
- 20 évesen más utcán sétálok végig és így elkerülöm az első találkozásomat Drake – el. - - - > Javítva! Ha így tennék Jace sosem születne meg.

6 dolog, ami nélkül egyszerűen képtelen volnék élni

- A szüleim és a testvéreim
- JACE
- Barátok
- Fényképezőgép
- Édesség
- Változatosság - - - Szabadság

5 dolog, aminek képtelen vagyok ellenállni

- JACE
- Édesség
- Egy jó könyv
- Kihívások
- Kényeztető forró fürdő egy nehéz nap után

4 példakép, akik nagy hatással voltak a munkásságomra

- Julia Margaret Cameron
- Clementina Hawarden
- Lewis Carrol ( Charles Lutwidge Dodgson )
- Marion Post Wolcott

3 dolog, amit szenvedélyesen gyűjtök

- Fényképezőgépek
- Hógömbök
- Női nyakkendők

2 tárgy, amit mindig magamnál hordok

- Fényképezőgép
- Egy kabala gyűrű, amit még a roxforti tóban találtam ( eddig mindig szerencsét hozott mikor igazán nagy szükségem volt rá )

1 álom, ami remélem egy nap valósággá, válhat

- Saját galériát szeretnék nyitni London belvárosában ahol az összes fiatal, pályakezdő fotós bemutathatná az alkotásait a nagyközönségnek.
family
Johnathan Devlyn, 52

Maggie Devlyn, 47

Sage Devlyn, 25

Graham Devlyn, 20

Sarah Devlyn, 16

Jace Devlyn, ½
friends
Lily Luna Potter, 16

first last; relation.

first last; relation.

enemies
first last; relation.

first last; relation.

first last; relation.

lovers
first last; relation.

first last; relation.

first last; relation.
grace devlyn
22
adult
photographer
half-blood
Vissza az elejére Go down
 
- - - - - Hurricane Devlyn
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
There is no light without darkness :: Behind the scenes :: Kapcsolatok-
Ugrás: