There is no light without darkness
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

There is no light without darkness


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
FRPG Top Sites
Welcome
Játszópajtik kerestetnek NYL
Itt tartunk most!
2025. December

A dolgok egyre rosszabbra fordultak a varázsvilágban, Harry Potter és társai képtelenek voltak megfékezni az egyre csak szaporodó halálfaló támadásokat.
Számos muglik által lakott falu, kisebb varázsló közösségek, minisztériumi alkalmazottak estek eddig áldozatául a szervezkedő halálfalók orvtámadásainak ám a sötét oldal képviselői egy pillanatra sem tétlenkednek.
Kisebb sereget verbuválva első dolguk volt, hogy betörjenek az Azkabanba, majd miután kiszabadították társaikat, felperzselték az egykor méltán rettegett intézményt.
Rettegés uralkodott el a varázslók körében, a szülők minden alkalommal félve küldik el gyermekeiket a Roxfortba.
Á s ha már itt tartunk… a Roxfort… bizony itt sem a régi már az élet, beszivárgott halálfalók, eltűnések, titokzatos halálesetek nehezítik meg a tanulók mindennapjait nem is beszélve a találgatásokról, hogy vajon mi állhat ezek hátterében.
Félő, hogy a béke és a nyugalom hosszú időre ábrándkép marad csupán… vagy mégsem?
2025 lehet az az év, amikor minden egy szempillantás alatt megváltozik ám kérdés, hogy ezúttal a jó vagy a gonosz kerekedik felül?
Légy részese egy izgalmas kalandnak, tarts a tenni vágyó fiatalokkal, akik igyekeznek meggátolni a terror eluralkodását, a roxforti diákokkal, akik az iskolapadban ülve igyekeznek átvészelni ezt az időszakot, vagy éppen a bosszúvágyó halálfalókkal, akiknek ezúttal talán sikerül győzelmet aratnia.
Minden csak rajtad áll!

Christmas in Hogwarts

by Ted Remus Lupin
Updates
Játszópajtik kerestetnek NYL2Az oldal alapítása.: 2012. Szept. 9

Arányok a fórumon.:

Lányok.: 30
Fiúk.: 32

Adult.: 18
Death eater.: 6
Muggle.: 1
Gryffindor.: 3
Hufflepuff.: 4
Ministry.: 4
Oot phoenix.: 9
Professor.: 3
Ravenclaw.: 5
Slytherin.: 9
Legutóbbi témák
» REIGN FRPG
Játszópajtik kerestetnek Icon_minitimeSzomb. Szept. 27, 2014 9:23 am by Vendég

» Salem-i Mágiaakadémia
Játszópajtik kerestetnek Icon_minitimeSzomb. Márc. 22, 2014 10:49 pm by Vendég

» Jurassic park
Játszópajtik kerestetnek Icon_minitimeCsüt. Márc. 13, 2014 10:33 am by Vendég

» Clark Atlanta University
Játszópajtik kerestetnek Icon_minitimeSzomb. Feb. 22, 2014 4:46 am by Vendég

» Abbey Mount
Játszópajtik kerestetnek Icon_minitimePént. Feb. 14, 2014 11:53 pm by Vendég

» Trouble Life
Játszópajtik kerestetnek Icon_minitimeVas. Feb. 09, 2014 10:11 am by Vendég

» Matt & Lily - Meglepő találkozások
Játszópajtik kerestetnek Icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 1:22 am by Lily Luna Potter

» Constantine - veszélyes vizeken
Játszópajtik kerestetnek Icon_minitimeKedd Jan. 07, 2014 2:45 am by Vendég

» Arrow frpg
Játszópajtik kerestetnek Icon_minitimeCsüt. Dec. 26, 2013 11:47 pm by Vendég

Chat box
Awards
Játszópajtik kerestetnek NYL5 Játszópajtik kerestetnek 005
550
Játszópajtik kerestetnek 007
422
Játszópajtik kerestetnek 006
488
Játszópajtik kerestetnek 008
550
STAFF
Játszópajtik kerestetnek NYL3 Ted Remus Lupin
&
Marconi Flint
Top posters
Sorting hat
Játszópajtik kerestetnek Poll_leftJátszópajtik kerestetnek Poll_centerJátszópajtik kerestetnek Poll_right 
Lily Luna Potter
Játszópajtik kerestetnek Poll_leftJátszópajtik kerestetnek Poll_centerJátszópajtik kerestetnek Poll_right 
Peter Griffiths
Játszópajtik kerestetnek Poll_leftJátszópajtik kerestetnek Poll_centerJátszópajtik kerestetnek Poll_right 
Amanita Mulchany
Játszópajtik kerestetnek Poll_leftJátszópajtik kerestetnek Poll_centerJátszópajtik kerestetnek Poll_right 
Sebastien A. Lascar
Játszópajtik kerestetnek Poll_leftJátszópajtik kerestetnek Poll_centerJátszópajtik kerestetnek Poll_right 
Paige Cook
Játszópajtik kerestetnek Poll_leftJátszópajtik kerestetnek Poll_centerJátszópajtik kerestetnek Poll_right 
Tyrius Aepius Reximo
Játszópajtik kerestetnek Poll_leftJátszópajtik kerestetnek Poll_centerJátszópajtik kerestetnek Poll_right 
Rose Weasley
Játszópajtik kerestetnek Poll_leftJátszópajtik kerestetnek Poll_centerJátszópajtik kerestetnek Poll_right 
Isabelle Nia Lascar
Játszópajtik kerestetnek Poll_leftJátszópajtik kerestetnek Poll_centerJátszópajtik kerestetnek Poll_right 
Austin Knowles
Játszópajtik kerestetnek Poll_leftJátszópajtik kerestetnek Poll_centerJátszópajtik kerestetnek Poll_right 
Affiliates
free forum

Credits
Játszópajtik kerestetnek NYL6

Az oldal alapötletét J.K Rowlingnak köszönhetjük aki egy csodálatos varázsvilágot álmodott meg a számunkra.
Az oldal képeit köszönjük a Caution 2.0 - nak,
a tumblrnak valamint az Obsessionnak.
Nem kis kutatás, szerkesztés eredményei így kérünk NE lopj! Köszönjük!
Az oldalunkon szereplő kódokért hatalmas köszönet Clemence Lacroixnak és Brittany Greynek

 

 Játszópajtik kerestetnek

Go down 
+14
Emily Da Ponte
Anaelle S. Creevey
Gabriel J. Turner
Peter Griffiths
Isabelle Nia Lascar
Rose Weasley
Rasalas Ravencroft
Alison Holt
Lily Luna Potter
Athenodora Black
Ashlynn Imogen Silver
Lucas A. Faber
Lucy Creevey
Josephine Mercier
18 posters
SzerzőÜzenet
Josephine Mercier
slytherin
slytherin
Josephine Mercier


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2013. Mar. 07.
Tartózkodási hely : Roxfort

Játszópajtik kerestetnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszópajtik kerestetnek   Játszópajtik kerestetnek Icon_minitimeSzer. Márc. 13, 2013 2:24 am

Nagyon szívesen játszanék valakivel. Csak dobj nekem pm.-et, vagy füstjeleket, de a baglyodat is várom. Very Happy Amelyiket hamarabb észreveszem...
Nyitott vagyok minden elképzelésre, akár még a lehetetlenre is, szóval csak nyugodtan. Én itt vagyok. Razz
Vissza az elejére Go down
Lucy Creevey
hufflepuff
hufflepuff
Lucy Creevey


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2013. Feb. 14.
Tartózkodási hely : Roxfort & a hátad mögött!

Játszópajtik kerestetnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszópajtik kerestetnek   Játszópajtik kerestetnek Icon_minitimeCsüt. Márc. 21, 2013 4:06 am

Bonjour Smile

Első játékomra keresek vállalkozószellemű játékostársat aki kellő mennyiségű fantáziával és merészséggel rendelkezik.
Úgy érzed ez mind megvan benned? Lenne játékötleted is?
Keress meg pm - ben és egyeztetünk Smile

Lucy
Vissza az elejére Go down
Lucas A. Faber
oot phoenix
oot phoenix
Lucas A. Faber


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Nov. 11.

Játszópajtik kerestetnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszópajtik kerestetnek   Játszópajtik kerestetnek Icon_minitimeSzomb. Május 11, 2013 2:42 am

Hamarosan itt a nyár, lassan minden kötelezettséget és egyéb nyavalyát letudok, így már csak arra vágyom, hogy valaki játszom velem egyet. Very Happy
Kezdést nem szívesen, de ha kell vállalok Smile
Egyelőre 1 helyem szabad, ha jelentkeznél rá küldj egy PM - et.
Vissza az elejére Go down
Ashlynn Imogen Silver
ravenclaw
ravenclaw
Ashlynn Imogen Silver


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. May. 07.

Játszópajtik kerestetnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszópajtik kerestetnek   Játszópajtik kerestetnek Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 6:01 am

Első játékomra keresnék bátor jelentkezőt *-*
Viharos sebességgel közelednek a vizsgáim, szóval előre szólok, hogy talán kicsit lassú leszek majd. Smile
Vissza az elejére Go down
Athenodora Black
slytherin
slytherin
Athenodora Black


Here I am : Játszópajtik kerestetnek D2_www.kepfeltoltes.hu_
Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. May. 12.

Játszópajtik kerestetnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszópajtik kerestetnek   Játszópajtik kerestetnek Icon_minitimeSzomb. Május 25, 2013 8:37 pm

Szóval eladó az első játékom, valakinek van kedve hozzám? ^^ Privátban várom a jelentkezőt.
Vissza az elejére Go down
Lily Luna Potter
gryffindor
gryffindor
Lily Luna Potter


Here I am : This is me!
Hozzászólások száma : 79
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 31
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány - és Varázslóképző Szakiskola

Játszópajtik kerestetnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszópajtik kerestetnek   Játszópajtik kerestetnek Icon_minitimeCsüt. Május 30, 2013 2:06 am

A Potter család, egy szem lánykája, keresi játszótársát! Semmilyen kikötésem nincsen Smile Bármilyen játékra kapható vagyok Smile Jelentkezni Pm-ben lehet Smile
Várom a lelkes jelentkezőket Smile
Vissza az elejére Go down
Alison Holt
adult
adult
Alison Holt


Here I am : This is me!
Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 31

Játszópajtik kerestetnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszópajtik kerestetnek   Játszópajtik kerestetnek Icon_minitimeKedd Jún. 11, 2013 11:56 pm

Sziasztok! Smile
Egy törékeny külsejű, életvidám csajszi keresi játszótársát/társait Smile 
Csoportra, nemre, korra nem igazán vagyok válogatós. A lényeg, hogy jó játék legyen, ötletes és pörgős Smile


Jelentkezni Pm-ben vagy nagy Chat-en lehet nálam Smile


XoXo Ally
Vissza az elejére Go down
Ashlynn Imogen Silver
ravenclaw
ravenclaw
Ashlynn Imogen Silver


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2013. May. 07.

Játszópajtik kerestetnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszópajtik kerestetnek   Játszópajtik kerestetnek Icon_minitimePént. Jún. 21, 2013 8:17 am

Játszótársat/társakat keresek!

PM-ben bárki jelentkezhet. Nem szoktam harapni, nem kell félni Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Rasalas Ravencroft
ministry
ministry
Rasalas Ravencroft


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2013. Jun. 24.

Játszópajtik kerestetnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszópajtik kerestetnek   Játszópajtik kerestetnek Icon_minitimeHétf. Jún. 24, 2013 3:59 am

Első játékom eladó. PM-ben lehet keresni.
Csak bátran.
Vissza az elejére Go down
Rose Weasley
adult
adult
Rose Weasley


Here I am : Játszópajtik kerestetnek Rosezachh_www.kepfeltoltes.hu_
Hozzászólások száma : 49
Join date : 2012. Sep. 11.

Játszópajtik kerestetnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszópajtik kerestetnek   Játszópajtik kerestetnek Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 8:48 pm

Azt hiszem csatlakozom én is a keresők táborához így:

Figyelem!
1 db szabad játékom kiadó amire olyan érdeklődő jelentkezését várom aki aktív, leleményes, és lehetőség szerint felsőoktatásos akár csak én Smile
Ha úgy érzed a leírásom illik Rád küldj egy pm - et és egyeztetünk.

xoxo R.
Vissza az elejére Go down
Isabelle Nia Lascar
slytherin
slytherin
Isabelle Nia Lascar


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2013. Jul. 03.
Tartózkodási hely : Paris or Hogwarts

Játszópajtik kerestetnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszópajtik kerestetnek   Játszópajtik kerestetnek Icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 7:57 am

Nos, mint újonc nagylány, játszópartit keresnék. Ígérem, nem harapok, és egészen finoman tudok kínozni is.
Pm-ben várok jelentkezőt, jelenleg csak egy játékra... és a varázsszó: kezdőt is vállalok szívesen.
Vissza az elejére Go down
Peter Griffiths
slytherin
slytherin
Peter Griffiths


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2013. Jul. 08.
Tartózkodási hely : Roxfort vagy otthon

Játszópajtik kerestetnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszópajtik kerestetnek   Játszópajtik kerestetnek Icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 4:24 am

Én is csatlakoznék az előttem szólókhoz. Szívesen játszanék akár több jelentkezőt is szívesen várok, van időm úgy gondolom napi több posztra is könnyedén. Smile

Shane, neked meg mindjárt írok XD De lehet keresni bátran Smile
Vissza az elejére Go down
Gabriel J. Turner
muggle
muggle
Gabriel J. Turner


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2013. Jul. 11.

Játszópajtik kerestetnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszópajtik kerestetnek   Játszópajtik kerestetnek Icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 11:15 pm

Sziasztok!

Szóval, az a nagy helyzet, hogy mégsem bírom ki játék nélkül és nem érdekel, hogy kevés időm van rá XD Ha akad olyan vállalkozó kedvű valaki, aki szívesen játszana velem + elviselné, hogy néha teljesen hulla fáradt vagyok az íráshoz, az jelentkezzen bátran Wink

Ja és, hogy csábítóbb legyen az ajánlat, kezdést is simán vállalok, ráadásul nyitott vagyok minden játékötletre Very Happy
Vissza az elejére Go down
Anaelle S. Creevey
adult
adult
Anaelle S. Creevey


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Jul. 11.
Tartózkodási hely : nappal: London, este: ki tudja?

Játszópajtik kerestetnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszópajtik kerestetnek   Játszópajtik kerestetnek Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 3:50 am

Nos, azt hiszem nekem is muszáj lesz meghirdetnem magam egy játékra. Sajnos többre nem futja, és őszintén bevallom, nem is vagyok olyan gyors válaszadó, de nagyon szeretnék egy játékot.

Azt hiszem, bármire kapható vagyok, és nagyon, nagyon szeretnék már játszani ezzel a karimmal *-* kezdést simán vállalok^^ ide is lehet írni, illetve Isabelle Nia Lascar nevére is, mardis lányka énemmel gyakrabban vagyok fent. ^^
Vissza az elejére Go down
Emily Da Ponte
gryffindor
gryffindor
Emily Da Ponte


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2013. Feb. 20.

Játszópajtik kerestetnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszópajtik kerestetnek   Játszópajtik kerestetnek Icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 8:25 am

Halihó! Smile
Én is játszópajtit / játszópajtikat keresek Smile
Akinek lenne kedve akár egy gyors, akár egy lassabb lefolyású játékhoz az küldjön pmet és megbeszéljük. Smile
Vissza az elejére Go down
Sebastian V Gray
death eater
death eater
Sebastian V Gray


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2013. Sep. 01.

Játszópajtik kerestetnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszópajtik kerestetnek   Játszópajtik kerestetnek Icon_minitimeHétf. Szept. 09, 2013 2:18 am

Első játékomhoz én keresnék egy társat^^
Vissza az elejére Go down
Brandon Ewerstone
ravenclaw
ravenclaw
Brandon Ewerstone


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Sep. 15.

Játszópajtik kerestetnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszópajtik kerestetnek   Játszópajtik kerestetnek Icon_minitimeHétf. Szept. 16, 2013 12:22 am

Játékos társat keresnék. Mivel ma sok az elfoglaltságom, csak a holnapi naptól tudnék kezdeni. Írj privát üzenetet ha érdekel.
Vissza az elejére Go down
Athenodora Black
slytherin
slytherin
Athenodora Black


Here I am : Játszópajtik kerestetnek D2_www.kepfeltoltes.hu_
Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. May. 12.

Játszópajtik kerestetnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszópajtik kerestetnek   Játszópajtik kerestetnek Icon_minitimeCsüt. Szept. 19, 2013 8:07 am

Játszanék bárkivel szívesen, pm az ára. ^^
Vissza az elejére Go down
Sebastian V Gray
death eater
death eater
Sebastian V Gray


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2013. Sep. 01.

Játszópajtik kerestetnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszópajtik kerestetnek   Játszópajtik kerestetnek Icon_minitimeVas. Szept. 29, 2013 5:21 am

Keresem első alanyom... akarom mondani, játszótársam.
Vissza az elejére Go down
Marconi Flint
death eater
death eater
Marconi Flint


Here I am : Játszópajtik kerestetnek A1_2013_3_1_iy08bw89r4
Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Sep. 11.

Játszópajtik kerestetnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszópajtik kerestetnek   Játszópajtik kerestetnek Icon_minitimePént. Nov. 29, 2013 11:02 am

Eljött az idő emberek, rettegett Marconi játszótársat keres Cool
1 helyem kiadó, szóval jó lesz sietni.
Gyilkolás, vallatás, kémkedés, mezei találka, nekem egyre megy, mindenre nyitott vagyok. Cool
Jelentkezés pmben, akár egy több szereplős játék is lehet belőle végül. Wink
Vissza az elejére Go down
Matthew Rosier
adult
adult
Matthew Rosier


Here I am : Játszópajtik kerestetnek 0cm0
Hozzászólások száma : 11
Join date : 2013. Nov. 24.

Játszópajtik kerestetnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszópajtik kerestetnek   Játszópajtik kerestetnek Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 6:36 am

Játszópajtit keresek! Very Happy Jelenleg több helyem is szabad, azonban előre szólok, hogy változó intenzitással tudok hszelni, de igyekszem. ^.^
Téma teljesen karakterfüggő, de jöhet jelen, múlt, jókedvű vagy borús, civakodós, baráti, vagy romantikus, vagy fekete, vagy fehér, vagy mókás, vagy sütőtökös (ez mondjuk nem tudom milyen kategória, de biztosan van ilyen Razz) Nemi, korbeli, vagy kasztbeli kikötésem sincsen! Támadjatok, várom a pm-eket és együtt biztosan kitalálunk valami jót! Very Happy

xXxXxXx
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Játszópajtik kerestetnek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játszópajtik kerestetnek   Játszópajtik kerestetnek Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Játszópajtik kerestetnek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
There is no light without darkness :: Játszótárs kereső!-
Ugrás: